مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mehdi2138 - 2015-12-02

(2015-12-02 ساعت 05:38)mozhgangh نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 05:05)mehdi2138 نوشته:  بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند

دوست عزیز کدوم ایالتی؟
الان چون هالیدی نزدبکه تمام فروشگاهها و مالها دارن نیرو میگیرن،و اگه راضی باشن نگهتون میدارن. به نظر من برین و فرم اپلیکیشن فروشگاههای مال و خارج از مال رو بردارید. یقینا باهاتون تماس میگیرن.
من اطراف غرب لوس آنجلس هستم .
شما منظورتون کجاهاست ؟ میشه بفرمایید؟
ممنونم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mozhgangh - 2015-12-07

(2015-12-02 ساعت 09:58)mehdi2138 نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 05:05)mehdi2138 نوشته:  بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند

دوست عزیز کدوم ایالتی؟
الان چون هالیدی نزدبکه تمام فروشگاهها و مالها دارن نیرو میگیرن،و اگه راضی باشن نگهتون میدارن. به نظر من برین و فرم اپلیکیشن فروشگاههای مال و خارج از مال رو بردارید. یقینا باهاتون تماس میگیرن.
شما منظورتون کجاهاست ؟ میشه بفرمایید؟
ممنونم

فروشگاههای مال،مثل میسیز، نوردستروم،حی سی پنی، و فروشگاههای کوچک برند داخل مال. چون این فروشگاهها حداقل حقوقشون از ساعتی ۱۰ دلار شروع میشه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - online27H - 2015-12-07

(2015-12-02 ساعت 09:58)mehdi2138 نوشته:  
دوست عزیز کدوم ایالتی؟

مهدی جان من با محیطی که هستی آشنایی ندارم ولی با توجه به شغل فعلیم در ایران که استقرار تیم فروش هم یکی از مسولیتهامه یه روشی رو بهت پیشنهاد میکنم شاید برات کارساز واقع بشه ...

1_یه نقشه کلی از منطقه محل زندگیت از گوگل مپ بگیره و روی کاغذ a3 چاپ کن و یه کاغذ a4 سفید بزار کنار دستت
2_ یک مسیر رو از روی نقشه انتخاب کن و صبخ برو و تمامی مغازه ها و کارگاههای تولیدی و ... که احتمال جذب نیرو دارنو توی کاغذ a4 با مشخصات کامل بنویس و توی نقشه هم شماره گذاری کن که بدونی کدوم به کدومه ...
3_به تک تک مغازه ها سر بزن و در مورد جذب نیرو باهاشون صحبت کن و شرایط جذب نیرو رو بپرس ...
4_ تو در روز باید تا 25 الی 30 مغازه رو ویزیت کنی دقیقا مثل یک ویزیتور !
5_ مسیرهای مختلف رو با شماره root1 الی آخر مشخص کن که بدونی کدوم به کدومه...

راحت بهت بگم تو در عرض 1 ماه میتونی 600 فیلد رو پوشش بدی ولی همینجا بهت میگم بالای 100 نرسیده یه کار پیدا خواهی کرد هر چند ساده ! بهم اعتماد کن و از فردا استارتش بزن

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - m_kh - 2015-12-12

(2015-11-17 ساعت 01:19)termeh_med نوشته:  دوست عزيز m_kh متاسفانه پيام خصوصي فرستاده نمي شه. اگه ايميلي دارين لطفا بزاريد واسم ممنونم

سلام دوست عزيز ايميلمو براتون فرستادم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - پانیسا - 2015-12-22

(2015-07-11 ساعت 09:25)jadooo نوشته:  سلام می شه لطفاً اطلاعاتی درباره سن دیگو بدید ؟؟ درباره اجاره مسکن بعد از ورود به آمریکا و اینکه شرایط کار در اونجا به چه صورت هست در مورد سن دیگو اطلاعات خیلی کمه متاسفانه

سلام شما میتوانید درسایت (sandiego graiglist) هزینه های آپارتمان را چک کنید . شرایط کارساده هم نسبتا بد نیست .واز نظر آب و هوایی هم شهر زیبایی میباشد.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mehdiyk - 2015-12-24

کسی هست تو آتلانتا باشه برای گرفتن خانه و پیدا کردن کار کمک کنه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - pouyasanat - 2015-12-27

(2015-11-28 ساعت 09:16)ardavan2535 نوشته:  من بارها گفتم باز هم می گم، مهاجرسرا خیلی کمک کرد که به راحتی راه رو پیدا کنیم و خدارو شکر تا حالا همه چیز به خوبی پیش رفته و امیدوارم که به همین نحوه جلو بره. دوستان، کسانی که قصد اومدن به Bay Area( San Jose, San Francisco,...) دارن خواهش می کنم در زمینه خرید ماشین اگر سئوالی دارید یا کمکی نیاز دارید با من تماس بگیرید امیدوارم بتونم به نوبه خودم بتونم کمکی کرده باشم.
سلام دوست عزیز لطفا جهت اجاره یا خرید ماشین در سانفرانسیسکو ممنون میشم تماس بگیرید یا شماره تماس بدید متشکرم.

دوستان کسی هست تو ایالت تگزاس و کالیفرنیا(سانفرانسیسکو-سن خوزه):
برای دو هفته همخونه بخواد یا اتاق جهت اجاره داشته باشه؟
و یا جهت اجاره ماشین کمک کنه ؟
(ورودم فبریه به دالاس هست.بعدش به کالیفرنیا)

[quote='سروین 93' pid='679734' dateline='1447340458']
سلام

دوستان ما بعد از تعطیلات ژانویه عازم دالاس هستیم

ممنون میشم اگر از ساکنین و آشنایانتون هر شخصی تمایل به اجاره آپارتمانشون و.... داره برای مدت ۱ ماه و یا حتی کمتر و بیشتر.........منو در جریان بذارید
برای صرفه جویی تو هزینه ها و نرفتن به هتل....تا بعد از گرفتن سوشال و کارای اولیه بتونیم یه محل مناسب پیدا کنیم
و منون میشم دوستان مقیم راهنماییمون کنن

ممنون
[/quot
دوستان من هم فبریه وارد دالاس میشم اگر دوستان نیاز به همخونه جهت دو هفته داشته باشند پیام بدهند.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mehdiyk - 2015-12-28

کسی تو آتلانتا هست که ی اتاقشو اجاره بده
خیلی خیلی ممنون

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - anita.k - 2016-01-04

سلام دوستان من 11 مارچ تا 25 مارچ می خوام بیام هیوستون و این اولین ورودم به آمریکاست بنابر این کردیت ندارم . کسی هست واسه این 2 هفته ی اتاق اجاره بده . چون کردیت ندارم بنابر این واسه رزرو هاستل و ... با مشکل مواجه هستم. اگه کسی خونشو یا اتاقی واسه این دو هفته اجاره میده لطفا خبر بده .ممنون

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - termeh_med - 2016-01-08

سلام من بعد از ژانويه حدود ١ماه يا كمتر اتاقي در لوس انجلس يا والي مي خام خيلي ممنون مي شم اگه موردي دارين معرفي كنين

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - golbon - 2016-01-14

سلام.خانمی هستم میانسال.هفدهم ژانویه میرسم لوس آنجلس .مایلم تا با یک خانم جایی را بطور اشتراکی اجاره کنیم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - rbrb-2015 - 2016-01-18

دوستان برادرزاده ۲۰ ساله من ـ پسر ـ به دنبال همخونه در محدوده واشنگتن دی.سی. مریلند و ویرجینیاست لطفا اگه موردی بود به من اطلاع بدید.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - amirsaleh74 - 2016-01-23

سلام به همه ی کاربران عزیز

دوستان من 1 ماهه که وارد شدم چند سوال در مورد vally college  داشتم

ممنون میشم اگر کسی این کالج رو میشناسه یا در این منطقه هست به من کمک کنه