مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - inekoee - 2010-12-18

(2010-12-18 ساعت 16:25)User نوشته:  دوستان عزيز متشكرم.
من هم براي شما آرزوي موفقيت و بهروزي مي كنم.
اين پروسه بدون دلگرمي دوستان مهاجرسرايي هرگز به اين سادگي قابل انجام نيست.
هرچند اعتقاد دارم از ابتدا تا ويزا گرفتن قسمت آسونه مهاجرته!

مرسي دوستان عزيز

با سلام

100% با جمله آخرت موافقم.
موفق باشید

مرسي دوستان عزيز

با سلام

100% با جمله آ خرت موافقم

شاد باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2010-12-18

من می خواستم بدونم آیا ارائه نامه های سوابق کاری در هنگام مصاحبه در مدت زمان کلیر تاثیر داره ؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-18

(2010-12-18 ساعت 19:51)saint نوشته:  من می خواستم بدونم آیا ارائه نامه های سوابق کاری در هنگام مصاحبه در مدت زمان کلیر تاثیر داره ؟؟؟
saint عزیز؛ من تو فرم سفارت آنکارا سابقه کارم رو نوشتم(همون فرمی که تو نامه دوم سال پیش سفارت آنکارا بود و برای منم ایمیل کرده بودند و در تایپیک : نامه دوم نمونه اش موحود هست)ولی ازم نامه سابقه کار را تحویل نگرفتند ولی توصیه می کنم همراه خودتان ببرید.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - yas - 2010-12-18

مرسي دوستان عزيز

واقعا خوشحال شدم که این مرحله رو هم با موفقیت پشت سر گذاشتید شدیدا تبریک میگم
الان تازه اول راهید و هنور هیجان گرفتن ویزا رو دارین هرچی جلوتر میرین مشکلات بیشتر میشه و معنای جمله ای که گفتین رو بیشتر درک می کنین. اما هرچی سخت تر میشه شیرینیش هم بیشتر میشه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hasti_banoo - 2010-12-18

تبریک یوزر عزیز. خیلی تبریک. بعد از این انتظار بیش از معمول، می دونم تو لحظه دریافت پاس چه حالی داشتی. مثل اینه که از یه پیچ تند و صعب العبور به سلامت و موفقیت رد شدی و حالا بعد از کشیدن یک نفس راحت، می تونی دوباره برای ادامه مسیر انرژی بگیری

برات تو تمام قدمها ، مسیرها و احیاناً پیچهای دیگر راه زندگیت آرزوی صحت و شادی دارم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-18

(2010-12-15 ساعت 14:33)SNAGHIAN نوشته:  user جان من الان چشمم به در ورودي هتله كه مامور ups بياد و بسته خوشبختي رو ازش بگيرم.بعد از ظهر هم به سمت استانبول در عزيمت هستم.من هتل ferdi هستم در ulus اين طرف شهر. خيلي دوست داشتم ببينمت. اما متاسفانه فكر نكنم برسم بيام اونطرف .بايد هتل رو تحويل بدم.شانس بد من رايان رو هم اينجا نتونستم زيارت كنم. اميد وارم موقعيتش جور بشه در آمريكا همديگرو ببينيم.
به اميد موفقيت تمام دوستان مهاجرسرا....
به امید موفقیت و بهروزی! به امید دیدار! تبریک می گم بازهم!

(2010-12-16 ساعت 19:55)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-12-16 ساعت 19:49)User نوشته:  
(2010-12-16 ساعت 17:57)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-12-16 ساعت 14:24)User نوشته:  سلام دوستان
یو پی اس آخرش دست ما رو گذاشت تو پوست گردو!!!
بعد از سه روز نیومد!
فردا هم معلوم نیست بیاد یا نه!
میاد یوزر خان! حتما میاد. برو آنکارا رو بگرد که شاید تا خیلی وقت دیگه فرصت این کار رو پیدا نکنی.
بخند!!Smile
مرسی ساشای عزیز
درستــــه!
بیخودی غصه خوردن هیچ دردی رو دوا نمی کنه!
الان نیم ساعته که هنوز توی سایت نزده اند! یعنی امروز هم پاس من تحویل یوپس! نشده.
خواهش می کنم یوزر عزیز.
البته ما خیلی مونده که به پای ساشا جان برسیم.
چوب کاری می فرمایید!

من عذرخواهی می کنم. اون لحظه حواسم نبوده! یاشار-ماری عزیز.

(2010-12-17 ساعت 13:55)frozen mind نوشته:  
(2010-12-17 ساعت 12:20)aadine نوشته:  
(2010-12-15 ساعت 15:31)User نوشته:  
(2010-12-15 ساعت 14:33)SNAGHIAN نوشته:  این یو پی اس واقعا رو نروه!
این یو پی اس رو نروتون باقی می مونه! این جا هم که ماشین یوپی اس می بینین می گین پاسپورتا رو آورده!
منو باش كه چند روزه سر كارم و هي از خودم مي پرسم اين «رو نروه» (ru naroe) يعني چي؟!! Sad
از بعضي از دوستان بايد خواهش تمنا بكني و جان چندين و چند نفر از عزيزانشان را قسم بدي كه پينگليش ننويسن و بهانه نيارن كه «ببخشيد، فونت فارسي نداشتم!»، اما حالا بايد خواهش كنيم كه تو رو خدا انگليسي رو با حروف فارسي ننويسين تا من ِ كم سوات گيج نشم! Big GrinSmile
خلاصه، بايد با كمال خوشحالي و پيروزمندانه اعلام كنم كه تازه فهميده ام كه «اين يو.پي.اس واقعا رو nerveه»!!!!! Big Grin
فروزن عزیز آخ ببخشید ذهن-یخ-زده جان Big Grin (این دیگه نه پینگلیشه، نه فینپلیسی!) ببخشیــــــد! آخه میدونی، "روی نرو بودن" اوج احساس رو در کلمه می رسونه!!! حالا وقتی رفتی برای Pick Up ویزا، یوپس! اونوقت خودت میایی همینجا میگی که یوپس ( ترجمه لفظ به لفظ UPS) کجاستBig Grin ولی قول میدم دیگه قوانین رو رعایت کنم!

(2010-12-18 ساعت 00:18)AmericanHamid نوشته:  امیدوارم خدا دوستان مترجم . پژوهشگرو یابنده ای چون شما را از این سایت نگیرد . که بس راهگشایید.منم هیچی نفهمیدم Sad
ببخشیـــــــــــــد!

(2010-12-18 ساعت 11:05)satusa نوشته:  User جان ;
بالاخره ups اومد ؟ ويزا رو گرفتي؟
user جان خبری بده , امیدوارم که ویزاتون اومده باشه.
Ups هیچوقت نیومد! خودم رفتم دنبالش!

(2010-12-18 ساعت 17:04)inekoee نوشته:  100% با جمله آخرت موافقم.
موفق باشید
100% با جمله آ خرت موافقم
شاد باشید
این شد 200 درصد Smile
شما هم شاد باشید!
(2010-12-18 ساعت 19:51)saint نوشته:  من می خواستم بدونم آیا ارائه نامه های سوابق کاری در هنگام مصاحبه در مدت زمان کلیر تاثیر داره ؟؟؟
وقتی سوابق شغلی رو می نویسید در واقع اعلام می کنید که چه کارهایی داشته اید. بعضی شغل ها حساس هستند. مثلا کار کردن در مراکز تحقیقاتی یا کار کردن در صداسیما. اگر می خواهید با ارائه سابقه شغلی تاثیر مثبت بر کلیرنس بکذارید، تلاش کنید در سوابق شغلی شما شرح وظایف شغلی رو کاملا شرح دهید. به گفته ای دیگر دقیق و شفاف نشان دهد چه کاری انجام می دهید. برداشت بنده از کلیرنس اینه که مطابق با معنی این کلمه، در این پروسه تلاش میشه گفته های شما شفاف و روشن بشه و معلوم بشه سوابقی که شما اعلام کرده اید، مغایر با قوانین نباشند. حالا اگر شما دقیق و شفاف بنویسید، مدت زمان کمتری طول میکشه که سوابق شما روشن بشه،. اما اگر مبهم بنویسید وقت زیادی صرف میشه تا عوامل اونها بتونند سابقه شما رو دربیارند. و شاید هم نتونند دربیارند. بنابراین خیلی طول می شکه این پروسه.
پس از اظهار اطلاعات نترسید، بلکه از اظهار ناقص و مبهم اطلاعات دوری کنید که بسیار ریسک آور هستش. (فروزن جان کلمه ای برای ریسک فول پیدا نکردم!)

(2010-12-18 ساعت 20:39)yas نوشته:  واقعا خوشحال شدم که این مرحله رو هم با موفقیت پشت سر گذاشتید شدیدا تبریک میگم
الان تازه اول راهید و هنور هیجان گرفتن ویزا رو دارین هرچی جلوتر میرین مشکلات بیشتر میشه و معنای جمله ای که گفتین رو بیشتر درک می کنین. اما هرچی سخت تر میشه شیرینیش هم بیشتر میشه!
مرسی Smile الان دارم میبینم که چقدر دارید درست میگین. همین الان چندین موضوع توی ذهنم دارند رژه میروند که باید به حالشون فکری بکنم!
بسیــار متشکرم از تبریک شما! من هم برای شما آرزوی بهروزی و پیروزی دارم.
(2010-12-18 ساعت 20:54)hasti_banoo نوشته:  تبریک یوزر عزیز. خیلی تبریک. بعد از این انتظار بیش از معمول، می دونم تو لحظه دریافت پاس چه حالی داشتی. مثل اینه که از یه پیچ تند و صعب العبور به سلامت و موفقیت رد شدی و حالا بعد از کشیدن یک نفس راحت، می تونی دوباره برای ادامه مسیر انرژی بگیری
برات تو تمام قدمها ، مسیرها و احیاناً پیچهای دیگر راه زندگیت آرزوی صحت و شادی دارم
مرسی هستی بانوی عزیز،
در واقع کمک شما در ارائه پاسخ به فرم 9 سوالی بسیـــار حیاتی بود!
نوشتی پیچ صعب العبور، حالا بعدا تو سفرنامه می گم که یاد چه چیزی افتادم! این یو پی اس منو تا کجا کشوند!
من هم برای شما آرزوی شادی و تندرستی می کنم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2010-12-22

با سلام به همه دوستان:
بعد از 6 هفته كه به سايت ابوظبي سر زدم پيامي اومد ه مبني بر اينكه سفارت براي بررسي بيشتر به سابقه كامل مسافرتهاي من شامل كشورهايي كه رفته ام و هدف از مسافرت ومدت اقامت نياز داره؟
كسي تجربه اي داره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-22

(2010-12-22 ساعت 13:43)drmahmoodi نوشته:  با سلام به همه دوستان:
بعد از 6 هفته كه به سايت ابوظبي سر زدم پيامي اومد ه مبني بر اينكه سفارت براي بررسي بيشتر به سابقه كامل مسافرتهاي من شامل كشورهايي كه رفته ام و هدف از مسافرت ومدت اقامت نياز داره؟
كسي تجربه اي داره؟

دکتر جان؛تو نامه دوم سفارت آنکارا سال پیش یه فرمی بود که آخرش جدولی داره که تعداد مسافرتها و ... توش هست و در تایپیک نامه دوم هم می تونید این نامه را پیدا کنید و از جدول مسافرتهاش استفاده کنید.یا اگه برام ایمیلتان را بذارید من نامه را براتون ارسال میکنم.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2010-12-22

(2010-12-22 ساعت 14:25)rayan.s نوشته:  
كسي تجربه اي داره؟

دکتر جان؛تو نامه دوم سفارت آنکارا سال پیش یه فرمی بود که آخرش جدولی داره که تعداد مسافرتها و ... توش هست و در تایپیک نامه دوم هم می تونید این نامه را پیدا کنید و از جدول مسافرتهاش استفاده کنید.یا اگه برام ایمیلتان را بذارید من نامه را براتون ارسال میکنم.موفق باشید

ببخشيد مگر نبايد در زمان دعوت به مصاحبه و ارسال مدارك فرم مذكور را از سايت گرفت و ارسال نمود؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-22

(2010-12-22 ساعت 15:07)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-12-22 ساعت 14:25)rayan.s نوشته:  
كسي تجربه اي داره؟

ببخشيد مگر نبايد در زمان دعوت به مصاحبه و ارسال مدارك فرم مذكور را از سايت گرفت و ارسال نمود؟

عزیزانی که آنکارا مصاحبه دارند فرم را ارسال می کنند ولی دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند فرمی ارسال نمی کنند.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rokmita - 2010-12-23

دوستان سایت آنکارا بروز شد .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2010-12-23

بچه ها یه خبر خوب....

shabnam1 یک ضرب ویزا گرفته.....

[عکس: Banane21.gif] [عکس: 2uge4p4.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: greenstars.gif]

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2010-12-23

جالبه زمانی که هیچکس انتظار اپدیت از آنکارا نداشت، آپدیت کرده. معلوم شد با وجود اینکه بخش کنسولی برای مراجعه عموم تعطیل هست، بقیه قسمتها دارند کار می کنند.
دوستان منتظر، منتظر خبرهای خوب هستیم. به نظر میاد کیسهای جدید زیادی اعلام شده.

به خانم shabnam هم که یک ضرب گرفته تبریک می گم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-23

دوستان عزیز اگه کسی کلیر شده بیاد جیغ بزنه به خدا شیرینی نمی خوایم.!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-24

حق با رایانه

توی این وضعیت یکی بیاد هورا بکشه