مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس - azad2k - 2015-02-26

(2015-02-21 ساعت 12:16)elima1980 نوشته:  ممنون ازتوضیحاتتون اگرامکانش هست آدرس وسایت مگا باس اینجا بنویسید

با سلام : ببخشید که در پاسخ تعلل شد چون من هر روز به این سایت سر نمی زنم . لطفا" به سایت زیر مراجعه کنید بعضی روزها که اتوبوس خالی است با 2 دلار شمارا به لوس آنجلس می برند .
www.wanderu.com/vegas-los-angeles

کلا" اگر در گوگل به عنوان cheap bus ticket from las vegas to la سرچ کنید به نتایج مطلوب تری هم میرسید .من با 13.5 ذلار با هواپیما به سانفرانسیسکو رفتم که جالب بود 1 دلار پول بلیط و 12 دلار مالیات و 50 سنت چیزهای دیگر . وقتی به دوستم گفتم گفت امکان تدارد تا اینکه بلیط را نشانش ذاذم . ار این چیز ها اتفاق می افتد فقط باید گوش به زنگ بود .

RE: لاس وگاس - azad2k - 2015-03-04

راستی روز چهار شنبه چهارم مارچ یک سوپر مارکت دیگر از زنجیره های Smith's در تقاطع فلامینگو و دکاتور افتتاح میشود که علاوه بر صبحانه مجانی تخفیف خوبی هم قرار است در اجناس بدهد وقت کردید سری بزنید . البته کلا" قرار است تمام ّFood4less ها جای خود را به ُSmith"s ها بدهند اگر چه هر دو از شعبات " کروگر " هستند .

RE: لاس وگاس - ali_1370 - 2015-04-03

اقا میشه یه نقد همه جانبه از این شهر بزارید من خوندم خیلی از صفحات تاپیک رو ولی یه چیز جامع کلی پیدا نکردم اگه ممکنه یه متنی که تقریبا همه چیو توش گفته باشه ممنون میشم حالا خیلی طولانی نباشه هم مهم نیس یا اگه لینکی دارید که توش توضیح داده باشه هم خوبه ممنون

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-04-06

(2015-04-03 ساعت 13:36)ali_1370 نوشته:  اقا میشه یه نقد همه جانبه از این شهر بزارید من خوندم خیلی از صفحات تاپیک رو ولی یه چیز جامع کلی پیدا نکردم اگه ممکنه یه متنی که تقریبا همه چیو توش گفته باشه ممنون میشم حالا خیلی طولانی نباشه هم مهم نیس یا اگه لینکی دارید که توش توضیح داده باشه هم خوبه ممنون
جای خوبیه Big Grin
وقت بذار کل تاپیک مطالعه کن

RE: لاس وگاس - مرآت74 - 2015-04-06

الیما جان الان وضعیت کار برای شروع اونجا چطوره نسبت به یکسال گذشته ؟ برای شروع نیاز به خرید ماشین هست ؟

RE: لاس وگاس - Abdorrezaa - 2015-04-06

آقا اطراف وگاس مزرعه و زمین کشاورزی هست؟ من یکسری دوره های کشت و گلخانه رفتم، میخوام ببینم تو نوادا زراعت به چه شکله، مطمئنا به اندازه کالیفرنیا و تگزاس یا حتی کارولینا نیست و خیلی کمتره، ولی بهرحال حضرات مستقر نظر بدهند خالی از لطف نخواهد بود.

RE: لاس وگاس - Abdorrezaa - 2015-04-06

. .

RE: لاس وگاس - azad2k - 2015-04-07

(2015-04-06 ساعت 17:11)Abdorrezaa نوشته:  آقا اطراف وگاس مزرعه و زمین کشاورزی هست؟ من یکسری دوره های کشت و گلخانه رفتم، میخوام ببینم تو نوادا زراعت به چه شکله، مطمئنا به اندازه کالیفرنیا و تگزاس یا حتی کارولینا نیست و خیلی کمتره، ولی بهرحال حضرات مستقر نظر بدهند خالی از لطف نخواهد بود.

اینحا کویر و خشک است برای آب مسئله دارند دولت به کسانی که جلوی خانه شان چمن است پول میدهد تا بجای چمن سنگریزه کنند برای همین در بیشتر جاها مخصوصا" اطراف بزرگراه ها اصلا" چمن نمی بینی و همه اش سنگ ریزه ریخته اند . در ایالت نوادا کشاورزی به آن صورت که در ایالت های دیگر است نمی بینی .

RE: لاس وگاس - azad2k - 2015-04-07

(2015-04-03 ساعت 13:36)ali_1370 نوشته:  اقا میشه یه نقد همه جانبه از این شهر بزارید من خوندم خیلی از صفحات تاپیک رو ولی یه چیز جامع کلی پیدا نکردم اگه ممکنه یه متنی که تقریبا همه چیو توش گفته باشه ممنون میشم حالا خیلی طولانی نباشه هم مهم نیس یا اگه لینکی دارید که توش توضیح داده باشه هم خوبه ممنون

به جای نقد این شهر نقد کلی را برات می نویسم البته با رخصت از پیش کسوتان .
1 - اگر تنهایی و دلت برای ایرانی ها تنگ میشه یا انگلیسی ات ضعیفه و در ضمن آب و هوای خوب میخوای برو غرب آمریکا
2 - اگه زبل هستی و پشت کار داری و خیلی فعالی برو شرق آمریکا
3- اگه دنبال یه زندگی بی دغدغه و کمی ارزان می گردی برو جنوب
4 - اگه میخوی ایرونی کم ببینی و اصلا" اهل بر و بیا نیستی و می خوای سرتو بندازی پایین و کار کنی و با سرما هم نسبت خوبی داری برو شمال
5 - اکه دنبال کار میگردی برو در حاشیه های آبی یعنی بنادر مثل نیویورک یا هوستون یا لوس آنجلس وغیره
6 - اگه وضع مالیت خوبه و می خوای آمریکایی اصیل بیشتر ببینی و یه جایی لم بدی و به همه بخندی برو وسط آمریکا .... بازم بگم یا فعلا" همین بسه ؟

RE: لاس وگاس - Abdorrezaa - 2015-04-07

(2015-04-07 ساعت 01:06)azad2k نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 13:36)ali_1370 نوشته:  
اگر ...
آقا عالی بود. بالاخره یک نفرم از مرکز و شمال آمریکا ی تعریفی کرد.

RE: لاس وگاس - feidom30 - 2015-04-10

(2015-02-21 ساعت 11:01)azad2k نوشته:  بّه جمع ما حوش آمدید . البته جمعی مثل کالیفرنیا نداریم اما امیدواریم در آینده بشود .

اجازه بدهید که امیدوار باشیم جمعی مثل کالیفرنیا را تنها در تاپیک داشته باشیم Wink یکی از جذابیتهای وگاس دقیقا همان هست که ــ نسبت به کالیفرنیاــ در مناطق غیر توریستی هم میهنان عزیز کمیاب ترند!

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-04-10

(2015-04-10 ساعت 16:23)feidom30 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 11:01)azad2k نوشته:  بّه جمع ما حوش آمدید . البته جمعی مثل کالیفرنیا نداریم اما امیدواریم در آینده بشود .

اجازه بدهید که امیدوار باشیم جمعی مثل کالیفرنیا را تنها در تاپیک داشته باشیم Wink یکی از جذابیتهای وگاس دقیقا همان هست که ــ نسبت به کالیفرنیاــ در مناطق غیر توریستی هم میهنان عزیز کمیاب ترند!
ایرانیها اینجا زیادهستند اما مثل کالیفرنیا هنوزنتونستند اجتماع فرهنگی یا اقتصادی بزرگی تشکیل بدندتادیده بشند بااین وجود وکیل پزشک دیلرمکانیک رستوران وفروشگاه ایرانی اینجا هست

RE: لاس وگاس - minanew - 2015-04-13

سلام وخسته نباشید.تشکر میکنم از راهنمایی باارزشتون.سوال من راجع به ارایشگری هست میخام بدونم مدرک ایران قبول دارن یانه؟اگه نه مدت دوره که اونجاباید بگذرونم و هزینش چقدره؟و ایا کاری به عنوان ارایشگری اصلا اونجا گیرمیارم یا نه؟مرسی

RE: لاس وگاس - itex - 2015-04-14

(2015-04-13 ساعت 16:34)minanew نوشته:  سلام وخسته نباشید.تشکر میکنم از راهنمایی باارزشتون.سوال من راجع به ارایشگری هست میخام بدونم مدرک ایران قبول دارن یانه؟اگه نه مدت دوره که اونجاباید بگذرونم و هزینش چقدره؟و ایا کاری به عنوان ارایشگری اصلا اونجا گیرمیارم یا نه؟مرسی

اگر دوره کامل فنی حرفه ای که 1200 ساعت هست رو بگذزونین قبول دارن. یک گواهی دوساله کار هم جور کنین بعدش مستقیم میتونین امتحان بورد رو بدین و شروع به کار کنین.

RE: لاس وگاس - minanew - 2015-04-15

منظوراز گواهی کار همون جواز هستش؟لطفا اگر دوستان اطلاعاتی درزمینه ارایشگری و کاردراین زمینه درامد ان دارن دریق نکنید.باتشکر