مهاجرسرا
آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین کارت تاثیر دارد؟ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین کارت تاثیر دارد؟ (/thread-106.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین کارت تاثیر دارد؟ - kambiz1 - 2013-06-03

سلام خدمت هممیهنان گرامی‌

میزان سرما‌یه خالص تاثیری داره در لاتاری؟

مثلا کسی‌ که سرمایش ۲۰میلیون $ هست تاثیری در روند کارش داره؟

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین کارت تاثیر دارد؟ - Doogh - 2013-06-20

من بالاترین مدرکم دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر هست. موقع ثبت نام زدم Some University Courses. آیا دوره های کوتاه دانشگاهی قبول هست؟ من شغلم دندانسازه (کسی که دندون میسازه) و 2 تا مدرک کوتاه مدت از دانشگاه دارم؟ آیا میشه؟

میزان تحصیلات - marigol61 - 2013-09-19

(2013-06-03 ساعت 03:21)kambiz1 نوشته:  سلام خدمت هممیهنان گرامی‌

سلام
دوست عزیز منظورتون تاثیرش تو قبولی لاتاری هست یا برای مصاحبه بعد از قبولی در لاتاری رو میفرمایید?

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - amirkhube1984 - 2014-04-03

سلام.من دیپلم نظام جدید کاردانش رشته گرافیک کامپیوتری دارم و 40 واحد معادل 1575 ساعت دوره گرافیک کامپیوتری را به عنوان مهارت آموزی گدارنده ام و گواهینامه مهارت گرفته ام و الان هم دانشگاه علمی کاربردی رشته مترجمی دوره کاردانی میخوانم و تا الان 14 واحد گذرانده ام .خواستم بدانم که امکان اینکه در مصاحبه سفارت قبول شوم و با این مدارک به من ویزا بدهند وجود دارد یا خیر؟

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - mehrshad67 - 2014-04-23

(2010-06-03 ساعت 22:10)laili نوشته:  گواهی دو سال سابقه ی کار معتبر و قابل قبول هم کافیه....فقط نمیدونم بدون داشتن بیمه هم این گواهی صادر میشه یا نه؟

یکی از سوال های من هم مسیله هست ....کسی نیست جواب بده ؟

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - leila karami - 2014-06-01

سلام. من برنده ی لاتاری هستم ولی بنظر من تحصیلات هیچ تاثیری نداره. و واقعا رندوم هستش. چون من روز مصاحبه همه قشری دیدم. پیر،جوون،مجرد،متاهل،مدارک تحصیلی متفاوت. حتی یکی رو هم دیدم که دیپلمش رو هنوز نگرفته بود ولی برنده شده بود. ولی خب ویزاش رو نتونست بگیره. اگر تاثیر داشت این خانم برنده نمیشد.پس ذهنتون رو درگیر این جور مباحث نکنید. این صحبتها همیشه هست.

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - armin021 - 2014-07-08

خیر تاثیر نداره، چون بصورت رندوم انتخاب صورت میگیره و گزینشی نیست.

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - armin021 - 2014-07-08

(2014-04-03 ساعت 13:11)amirkhube1984 نوشته:  سلام.من دیپلم نظام جدید کاردانش رشته گرافیک کامپیوتری دارم و 40 واحد معادل 1575 ساعت دوره گرافیک کامپیوتری را به عنوان مهارت آموزی گدارنده ام و گواهینامه مهارت گرفته ام و الان هم دانشگاه علمی کاربردی رشته مترجمی دوره کاردانی میخوانم و تا الان 14 واحد گذرانده ام .خواستم بدانم که امکان اینکه در مصاحبه سفارت قبول شوم و با این مدارک به من ویزا بدهند وجود دارد یا خیر؟

صددرصد ویزا خواهید گرفت و به مدرک ربطی نداره
شما اگه زیر دیپلم هم باشی با سابقه کار میتونین اقدام کنین و به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - emanifard - 2014-11-03

با سلام خدمت اساتید
من توی فرم ثبت نام دبیرستان بدون مدرک دیپلم رو زدم با اینکه مدرک سیکل دارم و اصلا دبیرستان رو شروع نکردم و 38 ساله هستم همچنین 6 ساله هم راننده تاکسی با مدرک کارت تاکسیرانی هستم. به نظر شما مشکلی پیش میاد؟ البته در صورت برنده شدن!

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - vahidbaq - 2014-11-16

(2013-06-03 ساعت 03:21)kambiz1 نوشته:  سلام خدمت هممیهنان گرامی‌

این سوال رو من تازه دیدم ولی چون بدون جواب مونده بود گفتم جواب بدم. 20 میلیون $!؟ اگه کسی 500 هزارتا داشته باشه میتونه برای ویزای سرمایه گذاری اقدام کنه لازم نیست معطل لاتاری بشه.

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - hedyhoney - 2014-11-17

در خصوص مدرک تحصیلی در زمان مصاحبه تاثیر داره.طرف که فوق لیسانس مکانیک هست و به نظرم خیلی راحت تر
از یک دیپلم مصاحبه میکنن علتش هم مسائل اجتماعی و فرهنگی و توانمندی از نظر استقلال فردی میتونه باشه اما در برنده شدن هیچ تاثیری نداره.

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - sib 24 - 2014-11-18

(2014-11-03 ساعت 02:23)emanifard نوشته:  با سلام خدمت اساتید
من توی فرم ثبت نام دبیرستان بدون مدرک دیپلم رو زدم با اینکه مدرک سیکل دارم و اصلا دبیرستان رو شروع نکردم و 38 ساله هستم همچنین 6 ساله هم راننده تاکسی با مدرک کارت تاکسیرانی هستم. به نظر شما مشکلی پیش میاد؟ البته در صورت برنده شدن!

هروقت که ایشالا قبول شدید تو فرمها بهشون اطلاع بدید.چون دیپلم ندارید همین سابقه کاری رو باید ارائه بدید.

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین... - sib 24 - 2014-11-18

(2014-04-03 ساعت 13:11)amirkhube1984 نوشته:  سلام.من دیپلم نظام جدید کاردانش رشته گرافیک کامپیوتری دارم و 40 واحد معادل 1575 ساعت دوره گرافیک کامپیوتری را به عنوان مهارت آموزی گدارنده ام و گواهینامه مهارت گرفته ام و الان هم دانشگاه علمی کاربردی رشته مترجمی دوره کاردانی میخوانم و تا الان 14 واحد گذرانده ام .خواستم بدانم که امکان اینکه در مصاحبه سفارت قبول شوم و با این مدارک به من ویزا بدهند وجود دارد یا خیر؟
مدارکی که گرفتید از نظر دولت آمریکا مورد قبول نیست چون دیپلم هنرستان رو قبول ندارند از اینور
هنوز تو دانشگاه هم مدرک نگرفتید.سابقه کاری برای خودت جور کن مطمئن نیستم دوره مهارتی که گذروندید به عنوان سابقه کار قبول کنند یا خیر.شما با این توصیفی که از خودتون گفتید اگه قبول شدید فقط با ارائه سابقه کاری بهتون ویزا میدن.از دوستانم سال گذشته شرآیطش عین شما بود فقط سابقه کاری نداشت ویزا ندآدند.

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین کارت تاثیر دارد؟ - Mohsenit - 2016-04-20

سلام خسته نباشی
اگه کسی دیپلم نداشته باشه در صورت قبولی مدرک کار هم گفتن قبوله چه نوع کاراهی قابله قبوله؟؟؟ و ذیپلم نباشه اصلا هیچ کاریش نمیشه کرد؟؟
چه نوع سابقه کاری لازمه؟

RE: آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین کارت تاثیر دارد؟ - Mohsenit - 2016-04-20

سابقه کار که میگید یعنی چی دقیق چه کارهایی وبیمه مهمه ؟من 7 سال سابقه بیمه دارم و تو کار تعمیرات وفروش لپ تاپ و کامپیوتر بودم کافیه ؟یا باید دنبال سابقه کاری های دیگه ای باشم ؟که از الان برم تو فکرش و چه نوع سابقه کاری مهمه؟؟