مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - shinna - 2014-09-16

دوستان من و خانوادم میخوایم به یه شهر بزرگ نقل مکان کنیم، منتهی نگران شغل همسرم هستیم، اگه کسی جاییو میشناسه ممنون میشم کمکمون کنه.
همسرم فوق لیسانس mba, accounting هستند و الان حسابرس دولت (ایالت) با سابقه 5 سال.

زندگی و کار در لس آنجلس - rainbow21 - 2014-09-29

دوستان كسي كالج زبان تو لس انجلس نمي شناسه كه خوابگاه هم داشته باشه
و هزينه تحصيل هم رايگان باشه( براي خوابگاه اگر هزينه بخواد موردي نيست )
ممنون ميشم سريع پاسخ بديد

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - yaser60 - 2014-10-10

سلام دوستان
از اول نوامبر 2014 اگر کسی برای اطراف لس آنجلس هست پیغام بگذاره
covina, Claremont, walnut, upheaval میتونیم همخونه بشیم

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - itex - 2014-10-10

(2014-09-14 ساعت 10:07)Elahvision نوشته:  سلام دوستان آيا كار والنتير در زمينه تحصيلات ميتونه سابقه كار محسوب بشه صرفا جهت كسي كه تازه وارد امريكا ميشود و تازه سوشال سكوريتي ميگيرد؟

کلاً آره و بهتر از هیچی هستش ولی اینکه کجا بوده و چیکار می کردین هم مهمه.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - Goldenstar - 2014-10-12

سلام.
من شنیدم در کالیفرنیا خشکسالی شدید هست! آیا در حدی هست که زندگی مشکل بشه یا هزینه ها زیاد بشه یا حتی بعضی ها میگن ممکنه شهرها از بین برند! راسته؟؟؟

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - MOHAMMADKHANI - 2014-10-12

سلام بچه ها
من و یکی از دوستانمون تو لس آنجلس ایم و دنبال خونه سمت انسینو و تارزانا می گردیم چون بچه ی 12 ساله هم باهامون هست یه کم رو مدرسه هم حساسیم اگه کسی موردی سراغ داره تو همین منطقه ها یا نزدیکاش بهمون زود خبر بده ...

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - shahramtourist - 2014-10-13

سلام من دیروز ثبت نام کردم اما حواسم نبود واسه سوال : Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
من گزینه no رو زدم و در پاین کشور ایرانو انتخاب کردم.
حالا چطور میتونم درست کنمش یا درخواست بدم که تصحیح کنن؟؟

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - tartar - 2014-10-14

(2014-10-12 ساعت 22:31)MOHAMMADKHANI نوشته:  سلام بچه ها
من و یکی از دوستانمون تو لس آنجلس ایم و دنبال خونه سمت انسینو و تارزانا می گردیم چون بچه ی 12 ساله هم باهامون هست یه کم رو مدرسه هم حساسیم اگه کسی موردی سراغ داره تو همین منطقه ها یا نزدیکاش بهمون زود خبر بده ...

VERSAILLES APARTMENT
DAR WOODLAND HILLS MAN SAKENAM MOVAQAT BEHTARIN MADRESEHHA RO SHAMELESH MISHE KHASTIN MAN MITOUNAM KOMAK KONAM QEYMAT BEHTAR BEGIRIN

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - Elahvision - 2014-10-16

(2014-10-14 ساعت 11:33)tartar نوشته:  

VERSAILLES APARTMENT
DAR WOODLAND HILLS MAN SAKENAM MOVAQAT BEHTARIN MADRESEHHA RO SHAMELESH MISHE KHASTIN MAN MITOUNAM KOMAK KONAM QEYMAT BEHTAR BEGIRIN

من هم به دنبال اجاره در آپارتمان هاي ورساي هستم. البته ما ٢٢ نوامبر مسافريم و از طريق سايت اين آپارتمان را پيدا كردم و مكاتبه كردم و گفتند جاي خالي دارند. براي بچه نه ساله ام هم مدرسه با گريد ٩ همان نزديكي هست. اميدوارم از كمك شما بتوانم بهره مند شوم.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - alireza.moazini - 2014-10-16

سلام توی ایروان اپارتمون زیر1000دلاری واسه اجاره گیر میاد؟

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - kiana11 - 2014-10-17

بچه ها سلام می خواستم من را راهنمایی کنید (البته حمل بر جسارت نگذارید )
می خواستم بدونم اگر احتیاج به کار کردن نداشته باشید و مشکل مالی هم نداشته باشید کجای کالیفرنیا را برای زندگی از همه لحاظ انتخاب می کنید ؟ (دو فرزند دختر ۱۴و ۴ ساله هم دارم )و اختصاصی تر بین ارواین و لس انجلس کدام را انتخاب می کنید .؟ ممنونم از هم فکری شما عزیزان
البته شغل من خرید و فروش سهامهای خارجی هست

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - fayadegar - 2014-10-17

[quote='kiana11' pid='557599' dateline='1413492032']
می خواستم بدونم اگر احتیاج به کار کردن نداشته باشید و مشکل مالی هم نداشته باشید کجای کالیفرنیا را برای زندگی از همه لحاظ انتخاب می کنید ؟ (دو فرزند دختر ۱۴و ۴ ساله هم دارم )و اختصاصی تر بین ارواین و لس انجلس کدام را انتخاب می کنید .؟ ممنونم از هم فکری شما عزیزان

ارواین و کلا اورنج کانتی خیلی برای زندگی خانواده ها مناسب تره. شهر mission viejo میشن ویهو و laguna niguel هم خیلی خوب هستند و البته کمی اجاره ها بالاست. و البته پر از ایرانی ( و همه خوب) اصلا احساس غریبی هم نمی کنید فاصله اش تا لس آنجلس مثل از تهران تا کرج کمی بیشتره. University High School (Irvine, California) ol هم جزو مدارس بسیار معتبر کالیفرنیاست. می تونید در موردش تحقیق کنید. تمام ایرانی های قدیمی اینجا معتقدن که اگر بچه ندارید بهترین جا سانتا مونیکاست و اگه بچه دارید اورنج کانتی از همه جا بهتره. اینجا آدمای عجیب غریب کمتر می بینید . Wink

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - pari1392 - 2014-10-17

با درود
دوستان آیا در کالیفرنیا با ۶۰۰ دلار در ماه میشه یک استودیو توی یک محل مناسب و نزدیک به یک دبستان خوب اجاره کرد? به نظر شما هزینه زندگی برای یک خانم و دو فرزند دو و هشت ساله شان چقدره? ضمنا آیا کسی هست که به دنبال همخونه با شرایط من باشه? مرسی

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - tartar - 2014-10-17

(2014-10-16 ساعت 13:03)Elahvision نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 11:33)tartar نوشته:  

VERSAILLES APARTMENT

من هم به دنبال اجاره در آپارتمان هاي ورساي هستم. البته ما ٢٢ نوامبر مسافريم و از طريق سايت اين آپارتمان را پيدا كردم و مكاتبه كردم و گفتند جاي خالي دارند. براي بچه نه ساله ام هم مدرسه با گريد ٩ همان نزديكي هست. اميدوارم از كمك شما بتوانم بهره مند شوم.

bale doust aziz
hameh madares ya school distict inja khoub hastan
man khodam bacheh rahnemaei wa dabirestan daram inja
wa mafdraseh ebtedaei daqiq posht in apartemanhast ke grade khoubi dareh

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - kiana11 - 2014-10-17

(2014-10-17 ساعت 01:37)fayadegar نوشته:  [quote='kiana11' pid='557599' dateline='1413492032']

ارواین و کلا اورنج کانتی خیلی برای زندگی خانواده ها مناسب تره. شهر mission viejo میشن ویهو و laguna niguel هم خیلی خوب هستند و البته کمی اجاره ها بالاست. و البته پر از ایرانی ( و همه خوب) اصلا احساس غریبی هم نمی کنید فاصله اش تا لس آنجلس مثل از تهران تا کرج کمی بیشتره. University High School (Irvine, California) ol هم جزو مدارس بسیار معتبر کالیفرنیاست. می تونید در موردش تحقیق کنید. تمام ایرانی های قدیمی اینجا معتقدن که اگر بچه ندارید بهترین جا سانتا مونیکاست و اگه بچه دارید اورنج کانتی از همه جا بهتره. اینجا آدمای عجیب غریب کمتر می بینید . Wink