مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Maryam_Am - 2016-03-04

(2016-03-02 ساعت 13:33)mk5800 نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 01:44)Maryam_Am نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 14:36)Farshad. Ba نوشته:  باسپاس هموطن گرامى. من وهمسرم كه در مرز شصت سالگى هستيم سيزدهم مارچ عازم لس انجلس هستيم و عصر وارد ميشويم براى مدت حدود يكماه و سه روز نياز به اجاره اتاق با يوتيليتى كامل و اينترنت و مبله با حمام داريم. اگربه موردى برخورديد لطفاً اطلاع دهيد بسيار ممنون ميشويم. درضمن من گواهينامه ويرجينيا و كرديت هم دارم. اما در امريكا زندگى نكرده ام و در پنج شش سال اخير كه گرين كارت گرفته ايم در رفت وآمد بوديم. اينك من قصد دارم در شش ماه آينده لس انجلس بمانم البته اگر بشود. ! الان هم از تهران عازم لس انجلس هستيم و همسرم يكماه با من ميماند وبرميگردد تهران. اگر موردى هم در وست وود كه محل تجمع ايرانيهاست سراغ داشتيد سپاسگزارميشويم اطلاع دهيد بازهم از مهربانيهاى شما تشكر ميكنم

سلام خواهش می‌کنم به‌‌‌ سلامتی‌، من تا ۲-۳ روز آینده سر میزنم خبر میدم بهتون، اگه موردی بود معرفی‌ می‌کنم خودتون صحبت کنید باهاشون!

سلام
من و دوستم اواخر فروردین قصد اومدن به لس انجلس رو داریم وتصمیم داریم اونجا بمونیم لطفا اگه موردی سراغ داشتید ک بتونه ب ما کمک کنه در اختیار بزارید
هردو اقا و 24 ساله

حتما اگه دیدم خبر میدم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Behzad_sh - 2016-03-28

(2016-01-26 ساعت 23:28)Maryam_Am نوشته:  سلام

دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی و لوس آنجلس، اینجا نزدیک خونه ما جای هست که ‌ایرانی‌ها آگهی واسه اجاره اتاق و خونه میزنن. اگه خواستید بهم خبر بدید اگه بود شماره میدم خودتون زنگ بزنید صحبت کنید. شاید کمکی‌ باشه واسه دوستان.

سلام خانم مريم ميشه لطف كنيد و شماره اي رو كه گفتيد واسه من بفرستيد واقعا از لطف شما ممنونم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - asbebarfi - 2016-03-31

درودی فراوان .... ایا از دوستان در ویرجینا ایرانی می شناسند که در کار ازانس مسکن باشند ؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - maede.ahad - 2016-04-02

سلام دوست عزیزم.شوهرم برای رشته معماری مقطع ارشد پذیرش گرفته توی این شهر و باید تا آگوست خودش رو به دنور کلرادو برسونه.البته هنوز برای ویزا اقدام نکردیم.شما هنوز اونجا زندگی میکنید؟
میشه یه مقدار درمورد شرایط زندگی راهنماییمون کنین.اینکه اگر بخایم یه سوییت کوچیک نزدیک دانشگاه بگیریم اجاره ش حدودا چقدر هست؟مخارج زندگی برای دو نفر در حد متوسط چقدر میشه؟
ممنون میشم اگر راهنمایی مون کنین چون هنوز کسی رو توی کلرادو پیدا نکردیم

(2013-10-17 ساعت 11:17)b2012 نوشته:  سلام. من ساکن دنور کلرادو (Denver, CO) هستم. اگه کسی از دوستان تازه وارد نیاز به کمک داشت تا حد امکان در خدمت هستم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - asbebarfi - 2016-04-02

درود بر دوستان مهربان مهاجرسرا

میخواستم در مورد هیوستون تگزاس اطلاعاتی بگیرم ....اگه از دوستان مهاجرسرا کسی اونجا هست ما را راهمایی بکنه ؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - shimaforuhar - 2016-04-02

سلام.واقعا باعث دلگرمیست وقتی کسانی مثل من که تازه میخواهند وارد آمریکا شوند و هیچ کسی را در آنجا ندارند میبینیم که هستند انسانهای بلندطبعی مثل شما.میتونم بپرسم شما در کدام ایالت و شهری زندگی میکنید؟باز هم سپاس فراوان

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - shimaforuhar - 2016-04-02

سلام من چند ماه اینده
میخوام بیام امریکا دختر 24ساله هستم و کسی رو امریکا ندارم خواهش میکنم راجب ایالت جورجیا کمکم کنید اطلاعات در اختیارم بذارید ممنون میشم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - lighthouse - 2016-04-03

(2016-03-31 ساعت 07:37)asbebarfi نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 14:11)asbebarfi نوشته:  با درود فراوان
من و همسرم و پسر 12 ساله ام 19 می میاییم به فرودگاه دالاس ویرجینیا ... هنوز جای خاصی رو نتونستیم برای آینده مان انتخاب بکنیم . آیا از دوستان کسی هست که ما را تا دریافت گرین کارت و استبل شدن کمک بکنه ؟

با درودی دوباره .... آیا ما میتوانیم یک اتاق اجاره ای با حمام مستقل به مدت حدود 3 ماه  از یکی از هموطنانمون اجاره بکنیم ؟  اگر ویرجینیا نشد کالیفرنیا یا جای دیگه هم میشه . هنوز بلیت هواپیما رو نگرفته ایم .

سلام.اگرزبانتون درحدی هست که بتونید منظورتون روبرسونید اینجاهم کمک میکنند وشمرده ترصحبت میکنند که متوجه منظورشون بشین .ما دراین دوهفته واقعا همه برخوردها راکمک رسان دیدیم.اینترنتی یک جای موقت رزروکنید.باعبارت EXTENDED STAY SUITES IN واسم محل موردنظرتون .ازفرودگاه مستقیم برین اونجا وفرداصبحش اول برین حساب بانکی بازکنین.نگران هیچی هم نباشید خودشون واقعا درک میکنند که تازه واردها چقدر مشکل دارن.بعدازبازکردن حساب بانکی یاحتی قبلش برین سیمکارت بخرین.با کارت بانک وگواهینامه بین المللی برین یک ماشین رنت کنین.بعدبراحتی با جی پی اس گوشی میتونین رانندگی کنین وکارهای دیگه پشت سرهم انجام میشن.البته بازهم میگم همه اینا درصورتیه که یه حداقلی اززبان بدونین.این تجربه دوهفته ای مابود.نیازی هم به نگرانی نیست .اگرسوالی دارین درخدمتم.موفق باشید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - asbebarfi - 2016-04-07

(2016-04-03 ساعت 09:27)lighthouse نوشته:  
(2016-03-31 ساعت 07:37)asbebarfi نوشته:  [quote='asbebarfi' pid='698997' dateline='1459158108']
با درود فراوان
من و همسرم و پسر 12 ساله ام 19 می میاییم به فرودگاه دالاس ویرجینیا ... هنوز جای خاصی رو نتونستیم برای آینده مان انتخاب بکنیم . آیا از دوستان کسی هست که ما را تا دریافت گرین کارت و استبل شدن کمک بکنه ؟

با درودی دوباره .... آیا ما میتوانیم یک اتاق اجاره ای با حمام مستقل به مدت حدود 3 ماه  از یکی از هموطنانمون اجاره بکنیم ؟  اگر ویرجینیا نشد کالیفرنیا یا جای دیگه هم میشه . هنوز بلیت هواپیما رو نگرفته ایم .

سلام.اگرزبانتون درحدی هست که بتونید منظورتون روبرسونید اینجاهم کمک میکنند وشمرده ترصحبت میکنند که متوجه منظورشون بشین .ما دراین دوهفته واقعا همه برخوردها راکمک رسان دیدیم.اینترنتی یک جای موقت رزروکنید.باعبارت EXTENDED STAY SUITES IN واسم محل موردنظرتون .ازفرودگاه مستقیم برین اونجا وفرداصبحش اول برین حساب بانکی بازکنین.نگران هیچی هم نباشید خودشون واقعا درک میکنند که تازه واردها چقدر مشکل دارن.بعدازبازکردن حساب بانکی یاحتی قبلش برین سیمکارت بخرین.با کارت بانک وگواهینامه بین المللی برین یک ماشین رنت کنین.بعدبراحتی با جی پی اس گوشی میتونین رانندگی کنین وکارهای دیگه پشت سرهم انجام میشن.البته بازهم میگم همه اینا درصورتیه که یه حداقلی اززبان بدونین.این تجربه دوهفته ای مابود.نیازی هم به نگرانی نیست .اگرسوالی دارین درخدمتم.موفق باشید
[uخیلی از مهرورزی تان به همسرزمینی هاتون سپاسگزارم . با یه بچه کوچک خیلی نگران بودم اما قوت قلب گرفتم . چشم ....ضمنما ما برای 20 می به مقصد لس آنجلس بلیبت گرفتیم . یعنی عملا کالیفرنیا رو انتخاب کردیم . سپاس مجدد

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - dv2017 - 2016-04-07

(2016-04-03 ساعت 09:27)lighthouse نوشته:  
(2016-03-31 ساعت 07:37)asbebarfi نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 14:11)asbebarfi نوشته:  با درود فراوان
سلام / ميتونيد از سايتهاي زير استفاده كنيد
http://www.valueplace.com
http://www.extendedstayamerica.com
قيمتهاي اولي مناسب تر از دوميه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - karmen - 2016-04-18

سلام
کسی هست بتونه در شهر نیویورک برای تاریخ 29 اپریل کمک برسونه برای خونه یا بخواد شیر کنه؟
خانم- 33 ساله. نقاش

(2016-02-11 ساعت 00:20)najmehghaderi نوشته:  سلام عزيزان من به دنبال هم خونه در نيويورك هستم و همينطور يه مدرسه براي زبان.كسي هست كه بتونه منو راهنمايي كنه؟

سلام . شما چه تاریخی می رید نیویورک؟ آیا جا پیدا کردید؟ من خانم هستم و می خوام برم نیویورک

حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - najmehghaderi - 2016-04-18

(2016-04-18 ساعت 14:03)karmen نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 00:20)najmehghaderi نوشته:  سلام عزيزان من به دنبال هم خونه در نيويورك هستم و همينطور يه مدرسه براي زبان.كسي هست كه بتونه منو راهنمايي كنه؟

سلام . شما چه تاریخی می رید نیویورک؟ آیا جا پیدا کردید؟ من خانم هستم و می خوام برم نیویورک

سلام بله من موقتا يه جا پيدا كردم.ميتوني اين سايت رو هم نگاه كني
http://www.websterapartments.org/
از ايران مياي يا از ايالت ديگه اي؟

(2016-04-18 ساعت 14:38)najmehghaderi نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 14:03)karmen نوشته:  

سلام بله من موقتا يه جا پيدا كردم.ميتوني اين سايت رو هم نگاه كني
http://www.websterapartments.org/
از ايران مياي يا از ايالت ديگه اي؟

از تهران
من در پیغام خصوصی مسیج می گذارم برای شما

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Amir.Mansoury - 2016-04-19

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه.

راستش من هنوز یک ترم از درسم باقیمونده و اونقدر هم پول ندارم که بخوام هتل بگیرم برای ‎2-3‎ ماه.

از شما یک راهنمایی میخوام.

من میخوام تابستون بیام سانفرانسیسکو تا گرین کارت و بقیه مدارکم را بگیرم، حساب بانکی باز کنم و اجازه خروج یا همون پاسپورت سفید بگیرم برای دوسال و برگردم ایران که هم درسم تموم کنم و کارهم بکنم و مقداری پول جمع کنم.

میخواستم بپرسم ارزونترین راه برای اومدن و رفتن و ساکن شدن موقت این یکی دوماه در سانفرانسیکو چیه؟
آیا میشه از یک نفر اتاق اجازه کرد؟
آیا کسی از دوستان اتاق برای این موارد اجاره میده همچنین ازش راهنمایی هم بگیرم برای کارهام؟

همچنین آیا میشه برای این چندماه جایی کار موقت انجام داد تا هزینه هام را پوشش بده؟