مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-27

(2010-12-27 ساعت 20:03)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-12-27 ساعت 19:28)rayan.s نوشته:  
(2010-12-27 ساعت 13:43)saint نوشته:  برگه 9 سوالی به چه افرادی داده میشه ؟؟

saint عزیز؛ برگه 9 سوالی را سفارت آنکارا به افرادی که تحصیلات لیسانس به بالا در رشته های خاص : برق - کامپیوتر - مکانیک - میکروبیولژی و ... دارند تقدیم میکنه.Cool موفق باشید

يك سوال شخصي دارم چرا رشته هايي مانند ميـ.ـكروبـ.ـيـ.ـولـ.ـوژي خاص هستند مگر مورد استفاده آنها چگونه است.
برای اینکه در تمامی مکاتبات و ارتباطات بین المللی با معدود مراکزی از شرق آسیا که هنوز همکاری خود را با ما قطع نکرده اند، از ما ایرانی ها تعهد می گیرند که میـ.ـ.ـکر.ب های تحویل شده را برای مقاصدی مانند "تحـ.ـقـ.ـیـ.ـقات و یا استفاده برای تولید بـ.ـمـ.ـب های میـ.کـ.ـروبـ.ـی، شـ.یـ.مــ.ـیایی و یا هسـ.ـــ.ـــته ای" استفاده نکنیم.
متاسفانه در حال حاضر تنها تعداد انگشت شماری مرکز تحقیقاتی آن هم از چـ.ـیـ.ـن و یا رو.ـسـ.ـیه و یا کـ.ـ.ـره با کشور ما همکاری می کنند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-27

(2010-12-19 ساعت 10:41)frozen mind نوشته:  
(2010-12-18 ساعت 22:31)User نوشته:  فروزن عزیز آخ ببخشید ذهن-یخ-زده جان Big Grin (این دیگه نه پینگلیشه، نه فینپلیسی!) ببخشیــــــد! آخه میدونی، "روی نرو بودن" اوج احساس رو در کلمه می رسونه!!! حالا وقتی رفتی برای Pick Up ویزا، یوپس! اونوقت خودت میایی همینجا میگی که یوپس ( ترجمه لفظ به لفظ UPS) کجاستBig Grin ولی قول میدم دیگه قوانین رو رعایت کنم!

يوزر جان من بيشتر منظورم اين بود كه مزاحي كرده باشم و بگم كه چقدر حواسم پرت بوده! Tongue

شما هر طور دلت مي خواد بنويس. بالاخره همه‌ي كساني كه مي خوان برن آمريكا (از جمله خودم) بايد كمي تا قسمتي انگليسي بلد باشن ديگه! Wink

راستي، اون «يوپس» همون «اوپس = oops »ه؟!!!! Cool

در ضمن، به قول اون دوستمون، چرا چاقوي ريش تراشي با خودت به سفارت برده بودي؟!!!!! Big Grin Big Grin

از شوخی گذشته، از صميم قلب برات آرزوي موفقيت در ادامه راه مهاجرت دارم.

فروزن عزیز
من هم یک شوخی کردم گفتم بلکه گرمی بیشتری از مزاح دریافت کنید و این یختون وا بشه Tongue
اون کلمه "یوپس" هم صنعت ایهام داشت! تفسیر با خواننده که YOPS بخواندش یا Oops!Big Grin
حالا بعدا که رفتین و بست نشستین منتظر این همای رحمت، می بینین که هر دوتا منظور می تونه اطلاق (sp?) بشه بهش!

آقا من مجبورم اعتراف کنم که چاقوی ریش تراش رو می خواستم ببرم توی سفارت، اون دفعه با گرز رستم رفته بودم جواب نداده بود، اینبار اما می خواستم خط خطی شون کنم اگه نه و نوه بکنند! (اخه من و این کارها؟!)Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2010-12-27

برید تو گوگل تو قسمت image این کلمات رو جستجو کنید"جدول کلیرنس" یا"مهاجرسرا"و بعد با

دقت به نتایج جستجو نگاه کنید(فقط با دقت) بنظر شما این عکس ها آشنا نیست؟

SmileSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2010-12-27

(2010-12-27 ساعت 23:10)free_free نوشته:  برید تو گوگل تو قسمت image این کلمات رو جستجو کنید"جدول کلیرنس" و بعد با

SmileSmile
سلام
بابا خيلي مشهور شديم.اين نتيجه زحمات شماست.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibise - 2010-12-28

(2010-06-30 ساعت 09:03)hasti_banoo نوشته:  
(2010-06-28 ساعت 09:27)lilinejad نوشته:  سلام ميشه لطفاً به من بگيد اين Clearance چطوريه؟ توسط ما بايستي مداركي تهيه شود؟ در سفارت امريكا پرسيده ميشود؟ من كه كاملا گيج شدم

clearance از نظر لغوی و در این مورد ، یعنی تایید صلاحیت فرد متقاضی گرین کارت ( یا کلا مهاجرت به آمریکا). شما طبق روال همه کسانی که لاتاری قبول شدن یا از طرق دیگه برای مهاجرت اقدام کردن، یک سری کارهایی رو قبل از مصاحبه انجام می دین ( که البته بسته به نوع مهاجرت فرق می کنه). بعد از اینکه برای مصاحبه دعوت شدید، اگر کار دولتی در ایران داشته باشید، سربازی خدمت کرده باشید یا در رشته هایی که حساس تلقی میشن تحصیل کرده باشید، و البته بیشتر برای آقایان، مشمول administrative pross یا به عبارتی clearance خواهید بود که می تونه گاهی تا یکسال طول بکشه.

شما هیچ مدرکی - جز اونچه که تا روز مصاحبه ارائه دادید - نیاز نیست تهیه کنید. این دولت آمریکاست که طبق برنامه های خودشون و ملاکهای خاصی که هنوز کسی سر در نیاورده واقعاً چیه! روی کیس شما بررسی بیشتر انجام می دن تا "صلاحیت" شما از نظر دولت آمریکا تایید بشه. به عبارت دیگه معلوم بشه که سوابق کاری و زندگی شما در ایران برای آمریکا مشکلی ایجاد نخواهد کرد و باز هم به عبارت دیگر، خطرناک نیستید !

پس شما تا روز مصاحبه آسوده باشید و البته اگر به هر دلیلی مشمول clearance هم شدید باز هم آسوده باشید ! چون به قول معروف دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره. هر چقدر هم طول بکشه بالاخره تایید می شوید و ویزاتون رو دریافت می کنید.

بعد از به پایان رسیدن زمان clearance شما دوباره به سفارت تشریف می برید و البته اگر مدارک جدیدی ازتون خواسته باشن همراهتون می برید تا به سلامتی ویزا رو دریافت کنید.

دوست عزیز من تاپیک کلیرنس ۲۰۱۰ رو خوندم ولی یه سوال داشتم که حل نشد. اینکه آیا کسانی که تاریخ مصاحبه آنها در سپتامبر هست اگر کلیرنس شان تا آخر سپتامبر نیاید کیسشان منقضی میشود؟ اینجوری که به ضرر کسانی است که کیس نامبر بالا دارند!

Sad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mahmood_eng - 2010-12-28

سفارت ابوظبي چطور؟ آخه من هم ارشد مهندسي فناوري اطلاعات مي خونم

saint عزیز؛ برگه 9 سوالی را سفارت آنکارا به افرادی که تحصیلات لیسانس به بالا در رشته های خاص : برق - کامپیوتر - مکانیک - میکروبیولژی و ... دارند تقدیم میکنه.Cool موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2010-12-28

(2010-12-28 ساعت 02:08)najibise نوشته:  
(2010-06-30 ساعت 09:03)hasti_banoo نوشته:  
(2010-06-28 ساعت 09:27)lilinejad نوشته:  سلام ميشه لطفاً به من بگيد اين Clearance چطوريه؟ توسط ما بايستي مداركي تهيه شود؟ در سفارت امريكا پرسيده ميشود؟ من كه كاملا گيج شدم

clearance از نظر لغوی و در این مورد ، یعنی تایید صلاحیت فرد متقاضی گرین کارت ( یا کلا مهاجرت به آمریکا). شما طبق روال همه کسانی که لاتاری قبول شدن یا از طرق دیگه برای مهاجرت اقدام کردن، یک سری کارهایی رو قبل از مصاحبه انجام می دین ( که البته بسته به نوع مهاجرت فرق می کنه). بعد از اینکه برای مصاحبه دعوت شدید، اگر کار دولتی در ایران داشته باشید، سربازی خدمت کرده باشید یا در رشته هایی که حساس تلقی میشن تحصیل کرده باشید، و البته بیشتر برای آقایان، مشمول administrative pross یا به عبارتی clearance خواهید بود که می تونه گاهی تا یکسال طول بکشه.

شما هیچ مدرکی - جز اونچه که تا روز مصاحبه ارائه دادید - نیاز نیست تهیه کنید. این دولت آمریکاست که طبق برنامه های خودشون و ملاکهای خاصی که هنوز کسی سر در نیاورده واقعاً چیه! روی کیس شما بررسی بیشتر انجام می دن تا "صلاحیت" شما از نظر دولت آمریکا تایید بشه. به عبارت دیگه معلوم بشه که سوابق کاری و زندگی شما در ایران برای آمریکا مشکلی ایجاد نخواهد کرد و باز هم به عبارت دیگر، خطرناک نیستید !

پس شما تا روز مصاحبه آسوده باشید و البته اگر به هر دلیلی مشمول clearance هم شدید باز هم آسوده باشید ! چون به قول معروف دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره. هر چقدر هم طول بکشه بالاخره تایید می شوید و ویزاتون رو دریافت می کنید.

بعد از به پایان رسیدن زمان clearance شما دوباره به سفارت تشریف می برید و البته اگر مدارک جدیدی ازتون خواسته باشن همراهتون می برید تا به سلامتی ویزا رو دریافت کنید.

دوست عزیز من تاپیک کلیرنس ۲۰۱۰ رو خوندم ولی یه سوال داشتم که حل نشد. اینکه آیا کسانی که تاریخ مصاحبه آنها در سپتامبر هست اگر کلیرنس شان تا آخر سپتامبر نیاید کیسشان منقضی میشود؟ اینجوری که به ضرر کسانی است که کیس نامبر بالا دارند!

Sad
در هر صورت توکلتون به خدا باشه . این یه واقعیته که اگر تا پایان 30 سپتامبر شما به هر دلیل موفق به گرفتن ویزا نشین متسفانه این شانس از بین میره
سری به تاپیک کلیر 2010 مخصوصا 30 - 40 صفحه اخر بزنید تا هیجان و فاجعه اخرش رو حس کنید
و در مورد کیس نامبر درسته کیس نامبر پایین داشتن بهتره اما برخی از دوستان ناکام 2010 کیس نامبر هایی داشتن که در ماه اول کارنت شده بودند
توکلتان به خدا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-28

(2010-12-28 ساعت 02:37)mahmood_eng نوشته:  سفارت ابوظبي چطور؟ آخه من هم ارشد مهندسي فناوري اطلاعات مي خونم

محمود جان، نوشتم که این فرم رو فقط سفارت آنکارا تقدیم میکنه.موفق باشید
(2010-12-27 ساعت 23:10)free_free نوشته:  برید تو گوگل تو قسمت image این کلمات رو جستجو کنید"جدول کلیرنس" یا"مهاجرسرا"و بعد با

SmileSmile

کارمون در اومد!!! از فردا دوستان عزیز دلیل عدم ارسال اطلاعاتشان را جهانی شدن این جدول اعلام میکنندBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - t74 - 2010-12-28

(2010-12-27 ساعت 10:08)arshida نوشته:  من فكر كنم suntiono ,DLT,t74 كليرنس شده باشند. آره؟؟؟

نه arshida جان-جواب من و همسرم هنوز نيومدهSad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - emankh101 - 2010-12-28

(2010-12-28 ساعت 09:58)rayan.s نوشته:  
(2010-12-28 ساعت 02:37)mahmood_eng نوشته:  سفارت ابوظبي چطور؟ آخه من هم ارشد مهندسي فناوري اطلاعات مي خونم

محمود جان، نوشتم که این فرم رو فقط سفارت آنکارا تقدیم میکنه.موفق باشید
(2010-12-27 ساعت 23:10)free_free نوشته:  برید تو گوگل تو قسمت image این کلمات رو جستجو کنید"جدول کلیرنس" یا"مهاجرسرا"و بعد با

SmileSmile

کارمون در اومد!!! از فردا دوستان عزیز دلیل عدم ارسال اطلاعاتشان را جهانی شدن این جدول اعلام میکنندBig Grin

یادش بخیر، جدولی که Ali-n واسه لاتاری 2010 درست کرده بود را اول همه میاره Sad
چقدر Ali-n واسه این جدول زحمت کشید و چقدر بچه ها استفاده کردند اما آخرش با وضعیت که واسه خود علی و سایر بچه ها پیش اومد چقدر حال همه گرفته شد Sad
انشالله جدول امسال از همه سبز بشه و همه بچه ها جواب کلیریشون زود بیاد SmileRolleyes
(البته واسه ما هم که کیس غیر لاتاری هستیم هم زود کلیرنمون زود بیاد Tongue )

RE: کلیرنس برندگان 2011 - saman33 - 2010-12-28

Sad
[/quote]
دوست عزیز من همین سوالو از چند تا از خبرگانSmile پرسیدم گفتند که از زمانی که مدارک شما ارسال می شه یه جورایی این پروسه کلیر شدنم شروع می شه. در نتیجه اون دوستانی که ماه آخر کارنت میشن در صد زیادیشون سریع کلیر می شن. اتفاق پارسالم با این تعداد نسبتا نادر بوده. به هر حال می خوام بگم که نا امید نباشید. هر اتفاقی بیفته فقط پنیر جابجا شده !!Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - optoelec - 2010-12-30

بچه ها امسال تا حالا کسی بدون اسپانسر کلیر شده؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-30

(2010-12-30 ساعت 10:51)optoelec نوشته:  بچه ها امسال تا حالا کسی بدون اسپانسر کلیر شده؟

من و USER جان را مطمئنم بدون اسپانسر؛ کلیرشدیم.
free-free عزیز اگه زحمت بکشی و تو اطلاعات جدول 2011 یه ستون باز کنی در مورد داشتن یا نداشتن اسپانسر خوب میشه.
البته امیدوارم داشتن یا نداشتن اسپانسر را دوستان عزیز مهاجرسرایی متقابلا" اطلاعات شخصی ندونند یا نگن نشونه با کلاسی و ... و در تکمیل این ستون اگر به جدول اضافه شد کمک کنند. موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2010-12-30

(2010-12-30 ساعت 10:51)optoelec نوشته:  بچه ها امسال تا حالا کسی بدون اسپانسر کلیر شده؟

سلام

من هم بدون اسپانسر كلير شدم.

نامه تمكن مالي+سند منزل

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-30

حق با رایان جان هستش! من بدون اسپانسر و فقط و فقط با تمکن مالی. سند خونه و ماشین هم ارائه ندادم! فقط گواهی بانکی به مبلغ 35 هزار تا برای دونفر.