مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - tandoreh - 2012-09-23

(2012-09-23 ساعت 20:19)yalda.irannejad نوشته:  من وقتی فرمهامو فرستادم نمیدونستم باید به کی سی سی ایمیل بزنم .... اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟ ..... راستی یکی بهم گفت عدم سوپیشینه هم لازمه ... واقعاً باید تهیه کنیمش...... بعد از اینکه کارنت شدیم خودشون ایمیل میزنن یا ما باید اطلاع بدیم ..... واکسیناسیون تاریخش تا چقدر معتبره ..... احساس میکنم از الان استرس دارم ....

اگه مطمئن هستين كه دستشون رسيده نيازي نيس ولي هنوزم دير نشده واسه ايميل زدن و كسب اطلاع كردن.عدم سوپيشينه اگر كه در كشور ديگري غير از ايران زندگي كردين يا ميكنين لازم هست از اون كشور داشته باشين.كارنت شدنتون رو هم خودتون بايد از توي سايت پيگير باشين و بعد از كارنت شدن بهتون تاريخ مصاحبه رو اطلاع ميدن.
در آخر دوست عزيز بهتون پيشنهاد ميكنم تاپيك هاي 2012 رو كامل بخونيد تا از استرستون كم و به اطلاعاتتون اضافه بشه.Smile مطمئن باشيد خيلي بهتون كمك ميكنه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdiii - 2012-09-23

(2012-09-23 ساعت 20:35)tandoreh نوشته:  عدم سوپيشينه اگر كه در كشور ديگري غير از ايران زندگي كردين يا ميكنين لازم هست از اون كشور داشته باشين.

البته اگر بیشتر از 6 ماه خارج از ایران بوده باشند نیاز به عدم سوءپیشینه دارند.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - tala2013 - 2012-09-23

(2012-09-23 ساعت 20:11)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 20:07)tala2013 نوشته:  ببخشید اون دانشگاه آزاد غلط کرده .

حالا چرا اینقدر عصبانی Big GrinWink

بابا عصبانی نیستم . انگار دارن ارث باباشونو میدن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - enchantress_boy - 2012-09-23

(2012-09-23 ساعت 20:19)Gerdoo نوشته:  با سلام
دوستان نظرتون رو درباره تاریخ کارنت و مصاحبه کیس نامبر 39xx اعلام کنید. با سپاس

به نظر من مصاحبه شما در بهترین حالت ماه فوریه خواهد بود

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سارا2013 - 2012-09-23

تو میروی و من فقط نگاهت میکنم

تعجب نکن که چرا گریه نمیکنم بی تو،

یک عمر فرصت برای گریستن دارم اما برای تماشای تو،

همین یک لحظه باقی است و شاید همین یک لحظه اجازه زیستن در چشمان تو را داشته باشم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - alirezass - 2012-09-24

باسلام
این طور که از شرایط پیداست gmail فیل TEr شد !!!!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - barmak - 2012-09-24

دوستان تبريك مي گم

گوگل و ياهو ف.ي.ل.ت.ر شدن .....................

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Debian - 2012-09-24

دوستان
شما فکر می کنید سری جدید دعوت نامه ها 1000به بالا تاکی ارسال میشه ؟ امروز ؟ امشب ؟
به وقت آنکارا ارسال میشه یا کنتاکی ؟

ممنون از وقتتون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-09-24

(2012-09-24 ساعت 09:44)Debian نوشته:  دوستان
شما فکر می کنید سری جدید دعوت نامه ها 1000به بالا تاکی ارسال میشه ؟ امروز ؟ امشب ؟
به وقت آنکارا ارسال میشه یا کنتاکی ؟

ممنون از وقتتون
این که کی ارسال میشه رو نمیدونم ولی به وقت کنتاکی هستش Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mooj - 2012-09-24

(2012-09-23 ساعت 18:52)SOROUSHSOFT نوشته:  نتيجه گيري 1: زياد نميشه رو حرف كي سي سي اعتماد كرد چون اگر الان مامان سايه رو حرف كي سي سي حساب كرده بود شايد يه مسافرت 2 هفته اي رفته بود شمال و وقتي برگشته بود مي فهميد 2 هفته از وقت گرانبهاشو از دست داده !!! Sad

گير اين تاريخ مصابه ايم براي كارهامون كه مهمترينش گرفتن تمكن مالي و ترجمه سند خونست كه هر چي به تاريخ مصاحبه نزديك تر باشه بهتره
پول بي زبونو همينطوري گذاشتيم تو بانك نه جرات ميكنيم نامه تمكن بگيريم چون معلوم نيست كي بهمون تاريخ مصاحبه بدن و نه جرات ميكنيم دلار بخريم چون معلوم نيست قراره چي بشهSad

سلام دوستان عزیزSmile
توجه همه شما رو به چند ریزه مطلب جلب می کنم که شاید یه کم آرامش بخش باشهShy
تاریخ ترجمه سند : بعضیا معتقدن که تاریخش باید نزدیک مصاحبه باشه و تاریخ ترجمه سند بهتره که بعد از تاریخ تهیه تمکن مالی باشه. درسته؟

حالا شما اگه 5 ماه پیش از مصاحبه هم اسنادتون رو ترجمه کرده باشین بازم هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. چرا؟ عرض میکنم.
تاریخ تهیه ترجمه ملاک نیست و ملاک میتونه تاریخ صدور سند در ترجمه باشد.
در ثانی وقتی روز مصاحبه اصل سند رو به همراه دارین خوب یعنی چی؟ یعنی اون ملکو هنوزم دارمو نفروختم که برم باهاش تمکن مالی بانکی جور کنم.

در مورد ارز و دلار هیچ نظری ندارم ولی یه جمله مرکب از دو نفر با عقاید مختلف کنار هم می زارمو تحویل شما میدم.
مهاجر بلاتکلیف مثل آدم پا در هواست ،پس باید نونو به نرخ روز بخوره اونم به دلار
ارادتمند همه دوستانWink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - saljoogh - 2012-09-24

سلام دوستان،

بچه‌های ابو ظبی برید سایت رو چک کنید ببینید خبری از نامهٔ دوومتون هست یا نه. من همین الان نامه رو روی وبسایت دیدم.

شمارهٔ کیس من بالای ۱۰۰۰ و ابو ظبی هست، تاریخ مصاحبه اواسط نوامبر.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-09-24

(2012-09-24 ساعت 22:52)نیلوفر64 نوشته:  سلام دوستای گلم
من سری دومی بودم سفارتم ابوظبی الان نامه دومم امد
رتبه ام بالای 2000 بود!!!
ولی مدارکم را 10 روز بعد از قبولیم ارسال کردم!
خخخخخیلی خوشحالم ولی یادم به دلار که میوفته گریم میگیره!!!!

تبریک می گم. می شه خواهش کنم تاریخ حدودی مصاحبتون رو هم بگید تا توی جدول درج بشه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan_ati - 2012-09-24

من اگر ميدونستم سفارت آنکارا انقدر شلوغه و برنامش از بقيه جاها انقدر عقب تره 100% ابوظبی رو انتخاب ميکردم! اومدم مهاجرسرا ديدم همه آنکارا رو انتخاب کردن، فکر کردم حتما ابوظبی 1 مشکلي داره که همه آنکارا ر انتخاب کردن ولي الان ميبينم که مشکل اصلي همين آنکارا هست! من که واقعا پشيمونم ولي ديگه کاريه که شده...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-09-24

احسان جان من که اصلا" نمیدونستم میشه یه جای دیگه رو هم انتخاب کرد Smile))))))) کلا" خیلی از قافله عقب بودم Smile))))))

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-09-24

(2012-09-24 ساعت 23:45)sayeh_m نوشته:  احسان جان من که اصلا" نمیدونستم میشه یه جای دیگه رو هم انتخاب کرد Smile))))))) کلا" خیلی از قافله عقب بودم Smile))))))

مامان سایه
حاضرم به پاس زحمتهایی که تو مهاجر سرا واقعاً برای ما بچه هات می کشی و
زحمتهایی که تو زندگی برای ما بچه هات نمی کشی
محل مصاحبه ام رو باهات عوض کنم.