مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-21

بازم میگم بچه کلیرنس نداره. به شماره هایی که توی پیغام خصوصی گذاشتم زنگ بزن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyarforouzesh - 2013-02-25

ببخشید من باز یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
من پرینت حساب بانکی (3 ماهه آخر) رو که از بانک گرفتم تقریبا مال 40 روز پیش و تا 15 اسفند که وقت سفارت دارم بیشتر هم می شه که در این صورت دیگه مال سه ماهه آخر نمی شه . آیا باید دوباره برم پرینت حساب بانکی بگیرم و بدم ترجمه یا همون و قبول می کنند؟ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-25

(2013-02-25 ساعت 15:05)mahyarforouzesh نوشته:  ببخشید من باز یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
من پرینت حساب بانکی (3 ماهه آخر) رو که از بانک گرفتم تقریبا مال 40 روز پیش و تا 15 اسفند که وقت سفارت دارم بیشتر هم می شه که در این صورت دیگه مال سه ماهه آخر نمی شه . آیا باید دوباره برم پرینت حساب بانکی بگیرم و بدم ترجمه یا همون و قبول می کنند؟ممنون
ايرادی نداره همين خوبه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2013-02-25

(2013-02-25 ساعت 18:05)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 15:05)mahyarforouzesh نوشته:  ببخشید من باز یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
ايرادی نداره همين خوبه
ترجمه نمی خواد خودش انگلیسی هست.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyarforouzesh - 2013-02-26

(2013-02-25 ساعت 21:45)jilibo نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 18:05)Kurosh_Salehi نوشته:  
ايرادی نداره همين خوبه
ترجمه نمی خواد خودش انگلیسی هست.
دوست عزیز در مورد ترجمه چون می خوام مهر وزارت خارجه رو بزنم گفتن حتما باید فارسی بگیرید بعد بدید یه دارالترجمه رسمی ترجمه کنه تا براتون مهر رو بزنیم. من فقط نمی دونم این پرینت بانکیم تا چقدر اعتبار داره. من تا روز مصاحبه ام50 روز ازش می گذره. دوستان دیگه ای هم اگه اطلاعی دارن ممنون می شم راهنمایی کنند.‏(خیلی استرس زدم‏)‏.از دوستانی هم که مثل همیشه راهنمایی می کنن تشکر می کنم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-26

مشکلی نداره. منم که پرینت بانکی بردم واسه 1 ماه قبلش بود. البته من گردش 6 ماهه بردم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - gandom2012 - 2013-02-26

دوست عزیز براساس تجربه خودم میگم ... بهتره از این 50 روز هم پیرینت لاتین از بانک و امضا و مهر بانک بگیرید و ببرید... چون منهم پیرینت 6 ماهه داشنم اما تا 2 ماه قبل از مصاحبه ام... افیسر ایراد گرفت و گفت: برای ماخیلی مهمه که حسابتون جدید باشه نه تا 2 ماه پیش Sad
البته به نظرمن همه چیز بستگی به افیسر داره که گیر بده یا نه,, اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه
در ضمن نیاز به هیچ ترجمه و مهر وزارت خارجه نداره فقط مهر همون بانک روی تمام صفحات پیرینت لاتین کافیه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyarforouzesh - 2013-02-26

(2013-02-26 ساعت 01:38)gandom2012 نوشته:  

دوست عزیز براساس تجربه خودم میگم ... بهتره از این 50 روز هم پیرینت لاتین از بانک و امضا و مهر بانک بگیرید و ببرید... چون منهم پیرینت 6 ماهه داشنم اما تا 2 ماه قبل از مصاحبه ام... افیسر ایراد گرفت و گفت: برای ماخیلی مهمه که حسابتون جدید باشه نه تا 2 ماه پیش Sad
البته به نظرمن همه چیز بستگی به افیسر داره که گیر بده یا نه,, اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه
در ضمن نیاز به هیچ ترجمه و مهر وزارت خارجه نداره فقط مهر همون بانک روی تمام صفحات پیرینت لاتین کافیه
یعنی شما رو به این خاطر رد کردند؟ من بیشتر پولی رو که توی حسابم بود تبدیل به دلار کردم نمی خواستم دوباره پولو به ریال تبدیل کنم ولی حالا که شما می گید بهتون گیر دادن احتمالا همین کار رو بکنم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - gandom2012 - 2013-02-26

(2013-02-26 ساعت 03:53)mahyarforouzesh نوشته:  
(2013-02-26 ساعت 01:38)gandom2012 نوشته:  

یعنی شما رو به این خاطر رد کردند؟ من بیشتر پولی رو که توی حسابم بود تبدیل به دلار کردم نمی خواستم دوباره پولو به ریال تبدیل کنم ولی حالا که شما می گید بهتون گیر دادن احتمالا همین کار رو بکنم.

شاید دلیل رد شدنم نبود اما یه بهانه برای رد کردن بود البته به نظر من

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Last chance - 2013-02-27

سلام
من از بانک پاسارگاد درخواست برگه تاییدیه موجودی حساب رو گرفتم. اونها به من فقط یک برگه دادند که موجودی حسابم رو نوشته بود و در پایین برگه هم جمع بدهکار و بستانکار حساب برای شش ماه گذشته در دو خط نوشته است. آیا لازم هست که ریز عملیات حساب را هم بگیرم ( منظورم همان پرینت چندین صفحه ای است؟) ضمننا من پریت حسابم را اول اسفند گرفتم و 20 اسفند مصاحبه دارم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-27

باید ریز حسابو ببرید. واسه این کار پرینت فارسی بگیرید و بدید دارالترجمه. سفارت علاوه بر موجودی، به گردش حساب هم خیلی اهمیت میده

(2013-02-27 ساعت 16:25)الهه سابق نوشته:  باید ریز جسابو ببرید. واسه این کار پرینت فارسی بگیرید و بدید دارالترجمه. سفارت علاوه بر موجودی، به گردش حساب هم خیلی اهمیت میده

از جواب شما ممنونم
اما یک سوال دیگه هم دارم. من کارم بیزینس با خارج از کشور هست و برای همین درآمد ثابت ماهیانه ندارم که در فرم 160 مشخص کنم. به نظر شما گزینه عدم ارتباط با خود را بزنم و یا حدودی یک چیزی بنویسم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-27

حدودی و بطور میانگین یه رقم واقعی بزنید

(2013-02-27 ساعت 16:36)الهه سابق نوشته:  حدودی و بطور میانگین یه رقم واقعی بزنید

سرکار خانم از شما بخاطر راهنمایی ها متشکرم
یک سوال دیگه هم دارم.
من الان برای 10 مارس وقت رو رزرو کرده ام. اگه الان دوباره فرم 160 رو پرکنم می تونم دوباره اون رو توی سایت usvisa-info بذارم. ضمننا یه جایی توی این فروم خوندم بچه ها می گن باید 2 تا سه ساعت زودتر بریم جلوی در سفارت اما توی برگه تاییدیه رزرو وقت سفارت می گه باید 15 دقیقه قبل جلوی در سفارت باشیم نه زودتر. نظر شما چیست؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - gandom2012 - 2013-02-27

(2013-02-27 ساعت 18:22)Last chance نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 16:36)الهه سابق نوشته:  حدودی و بطور میانگین یه رقم واقعی بزنید

سرکار خانم از شما بخاطر راهنمایی ها متشکرم
یک سوال دیگه هم دارم.
من الان برای 10 مارس وقت رو رزرو کرده ام. اگه الان دوباره فرم 160 رو پرکنم می تونم دوباره اون رو توی سایت usvisa-info بذارم. ضمننا یه جایی توی این فروم خوندم بچه ها می گن باید 2 تا سه ساعت زودتر بریم جلوی در سفارت اما توی برگه تاییدیه رزرو وقت سفارت می گه باید 15 دقیقه قبل جلوی در سفارت باشیم نه زودتر. نظر شما چیست؟

با اجازه از خانم الهه...
بله شما میتونید تا یکی دو روز قبل از مصاحبه فرم را تغییر دهیدو بارکد جدید را وارد کنید و گزینه ارسال رو بزنید... البته بهتره فرم ds را تا اطمینان پیدا نکردید از اینکه دیگه نیاز به تغییر نداره امضا نزنید که بتونید edit کنیدو هربار مجبور به تغییر شماره فرمتون در حساب کاربری نباشید
شما کافیه حدودا 20 دقیقه قبل از ساعت وقتتون اونجا باشید