مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - مریم361 - 2014-10-18

(2014-10-17 ساعت 11:55)tartar نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 13:03)Elahvision نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 11:33)tartar نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 22:31)MOHAMMADKHANI نوشته:  سلام بچه ها
من و یکی از دوستانمون تو لس آنجلس ایم و دنبال خونه سمت انسینو و تارزانا می گردیم چون بچه ی 12 ساله هم باهامون هست یه کم رو مدرسه هم حساسیم اگه کسی موردی سراغ داره تو همین منطقه ها یا نزدیکاش بهمون زود خبر بده ...

VERSAILLES APARTMENT
DAR WOODLAND HILLS MAN SAKENAM MOVAQAT BEHTARIN MADRESEHHA RO SHAMELESH MISHE KHASTIN MAN MITOUNAM KOMAK KONAM QEYMAT BEHTAR BEGIRIN

من هم به دنبال اجاره در آپارتمان هاي ورساي هستم. البته ما ٢٢ نوامبر مسافريم و از طريق سايت اين آپارتمان را پيدا كردم و مكاتبه كردم و گفتند جاي خالي دارند. براي بچه نه ساله ام هم مدرسه با گريد ٩ همان نزديكي هست. اميدوارم از كمك شما بتوانم بهره مند شوم.

bale doust aziz
hameh madares ya school distict inja khoub hastan
man khodam bacheh rahnemaei wa dabirestan daram inja
wa mafdraseh ebtedaei daqiq posht in apartemanhast ke grade khoubi dareh

سلام به دوستان عزیزم. من هم یک پسر 8 ساله دارم که به کلاس سوم می رود. دنبال آپارتمان خوب هم خیلی گشتم. البته ما برا مارچ میاییم. خیلی خوشحال شدم که دیدم چند تا از هموطنای خوبم هم در این مجتمع زندگی می کنند و راضی هستند. انشالا بعد از آمدن همدیگر را بهتر می شناسیم.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - senavid - 2014-10-19

سلام دوستان
من و پسرم که 10 سالش هست الان چند 10 روز است که در سانفرانسیسکو مستقر هستیم و بدنبال اجاره یک استودیو با قیمت مناسب در اطراف سانفرانسیسکو یا لس آنجلس هستم اگر دوستان موردی سراغ داره خوشحال می شم ازشون کمک بگیرم ضمنا اگر کسی دنبال هم خونه با شرایط من باشه هم خوشحال می شم باهام تماس بگیره تلفن تماس من 14156296735

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - pari1392 - 2014-10-20

(2014-10-19 ساعت 21:26)senavid نوشته:  سلام دوستان
من و پسرم که 10 سالش هست الان چند 10 روز است که در سانفرانسیسکو مستقر هستیم و بدنبال اجاره یک استودیو با قیمت مناسب در اطراف سانفرانسیسکو یا لس آنجلس هستم اگر دوستان موردی سراغ داره خوشحال می شم ازشون کمک بگیرم ضمنا اگر کسی دنبال هم خونه با شرایط من باشه هم خوشحال می شم باهام تماس بگیره تلفن تماس من 14156296735

با سلام من هم بدون شوهرم و با داشتن یک پسر هشت ساله و یک دختر دو ساله میخوام برم اورنج کانتی و به دنبال همخونه هستم براتون پیام گذاشتم اگه مایلید پیام خصوصی بدهید مرسی

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - tartar - 2014-10-20

(2014-10-16 ساعت 13:03)Elahvision نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 11:33)tartar نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 22:31)MOHAMMADKHANI نوشته:  سلام بچه ها
من و یکی از دوستانمون تو لس آنجلس ایم و دنبال خونه سمت انسینو و تارزانا می گردیم چون بچه ی 12 ساله هم باهامون هست یه کم رو مدرسه هم حساسیم اگه کسی موردی سراغ داره تو همین منطقه ها یا نزدیکاش بهمون زود خبر بده ...

VERSAILLES APARTMENT
DAR WOODLAND HILLS MAN SAKENAM MOVAQAT BEHTARIN MADRESEHHA RO SHAMELESH MISHE KHASTIN MAN MITOUNAM KOMAK KONAM QEYMAT BEHTAR BEGIRIN

من هم به دنبال اجاره در آپارتمان هاي ورساي هستم. البته ما ٢٢ نوامبر مسافريم و از طريق سايت اين آپارتمان را پيدا كردم و مكاتبه كردم و گفتند جاي خالي دارند. براي بچه نه ساله ام هم مدرسه با گريد ٩ همان نزديكي هست. اميدوارم از كمك شما بتوانم بهره مند شوم.

BA KAMAL MEYL KARI AZ DAST MAN BEYAD DAR KHEDMATAM

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - nicole.gemini - 2014-10-21

(2014-10-17 ساعت 01:10)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام می خواستم من را راهنمایی کنید (البته حمل بر جسارت نگذارید )
می خواستم بدونم اگر احتیاج به کار کردن نداشته باشید و مشکل مالی هم نداشته باشید کجای کالیفرنیا را برای زندگی از همه لحاظ انتخاب می کنید ؟ (دو فرزند دختر ۱۴و ۴ ساله هم دارم )و اختصاصی تر بین ارواین و لس انجلس کدام را انتخاب می کنید .؟ ممنونم از هم فکری شما عزیزان
البته شغل من خرید و فروش سهامهای خارجی هست

در محدوده لوس آنجلس؛ بورلی هیلز
در محدوده اورنج کانتی؛ لاگونا نیگلز

زندگی و کار در لس آنجلس - rasool1 - 2014-10-22

چقدر اينجا همه خوبند و به هم كمك ميكنند من كه لذت ميبرم اميدوارم توي دنياي واقعي هم اينجوري باشه

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - nedali - 2014-10-23

دوستای خوبی که به تازگی جایی رو اجاره کردین میشه راهنمایی کنین
من الان در لس انجلس کانتی هستم و هر جا برای خونه اقدام میکنم از ما کردیت و سوشال و همینطور فیش حقوقی میخواد شماها با چه شرایطی خونه اجاره کردین Sad

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - tartar - 2014-10-23

(2014-10-23 ساعت 08:35)nedali نوشته:  دوستای خوبی که به تازگی جایی رو اجاره کردین میشه راهنمایی کنین
من الان در لس انجلس کانتی هستم و هر جا برای خونه اقدام میکنم از ما کردیت و سوشال و همینطور فیش حقوقی میخواد شماها با چه شرایطی خونه اجاره کردین Sad
سلام
مجتمع اپارتمانی که ما هستیم تو وودلند هیلز واسه یکی از دوستان که شرایط شماروداشت پرسیدم گفتن اگه صورت حساب بانکیشون خوب باشه بهشون اجاره میدیم
راه دیگه هم اجاره کردن از ایرونیاس که اگهی خونه هاشون رو از روزنامه های فارسی که در مغازه های ایرانی معمولا پیدا میشه میتونین گیربیارین

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - ali234 - 2014-10-24

(2014-10-17 ساعت 02:49)pari1392 نوشته:  با درود
دوستان آیا در کالیفرنیا با ۶۰۰ دلار در ماه میشه یک استودیو توی یک محل مناسب و نزدیک به یک دبستان خوب اجاره کرد? به نظر شما هزینه زندگی برای یک خانم و دو فرزند دو و هشت ساله شان چقدره? ضمنا آیا کسی هست که به دنبال همخونه با شرایط من باشه? مرسی

سلام استودیو رو با دو تا بچه کوچیک معمولا اجاره نمیدن و ازتون میخوان که حداقل یک خوابه اجاره کنید. اجاره استودیو تو منطقه ولی از 800 شروع میشه.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - ali234 - 2014-10-24

(2014-10-23 ساعت 08:35)nedali نوشته:  دوستای خوبی که به تازگی جایی رو اجاره کردین میشه راهنمایی کنین

ما خیلی سختی کشیدیم تا خونه مناسب پیدا کردیم. من توی تاپیک تجربیات اجاره خونه نوشتم برای دوستان. در کل حدود دوماه توی هتل بودیم تا یکیمون مشغول به کار شد. فیش حقوقی بردیم قبول نمی کردن و فیش حقوقی + کردیت می خواستن!! در نهایت یکیشون حاضر شد اجاره بده و از ما صورتحساب بانک هم خواستن. کلا سخته ولی خیلی بگردید بالاخره پیدا میشهSmile

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - tartar - 2014-10-25

سلام دوستان
بنظرتون اگه یک بانک اطلاعات تجربه های شغلی تشکیل بشه که تمام دوستانی که مایلن بتونن تمام اطلاعات و تخصص و سابقه های کاریشون رو تو اون ذکر کنن کمک نمیکنه که بیشتر بتونیم به همدیگه کمک کنیم واسه پیدا کردن کار و یا پیدا کردن نیروی کار و یا حتی تبادل اطلاعات جهت ایجاد یک بیزنس ؟ممنون میشم دوستان نظر بدن و مدیران اگه صلاح میدونن این تایپیک رو ایجاد کنن راستش من خودم دنبال چندنفر با چند نمونه سابقه کار هستم و چی بهتر از این که بتونم کسایی رو از بین دوستان مهاجرسرا (ساکن کالیفرنیا) گیر بیارم

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - kiana11 - 2014-10-25

سلام بچه ها . خسته نباشید
میتونید به من بگویید با تاکسی از فرودگاه لس انجلس تا woodland hills چند ساعت راه است ؟
ایا تاکسی هاشون کیلومتر شمار یا مایل شمار دارند ؟ یا با شما برای مسیر قیمت تعیین می کنند ؟
ممنونم

زندگی و کار در لس آنجلس - rainbow21 - 2014-10-25

(2014-10-25 ساعت 22:40)kiana11 نوشته:  سلام بچه ها . خسته نباشید
میتونید به من بگویید با تاکسی از فرودگاه لس انجلس تا woodland hills چند ساعت راه است ؟
ایا تاکسی هاشون کیلومتر شمار یا مایل شمار دارند ؟ یا با شما برای مسیر قیمت تعیین می کنند ؟
ممنونم

سلام
من خواهرم تا encino رفت كه كمي نزديك تر از woodland هستش كه تقريبا 75 تا داد ، شما تا 80 تا 100 حساب كن

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - gbtm - 2014-10-26

من برای تاریخ اوایل July به مدت ۱ ماه، احتیاج به یک اتاق furnished دارم. لطفا در صورتی‌ که اتاقی برای اجاره موجود است، به من اطلاع بدید.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - shadi79 - 2014-10-26

(2014-10-25 ساعت 22:40)kiana11 نوشته:  سلام بچه ها . خسته نباشید
ممنونم

می تونید شاتل بگیرید که قیمتش 45 دلاره