مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan_ati - 2012-09-25

(2012-09-24 ساعت 23:45)sayeh_m نوشته:  احسان جان من که اصلا" نمیدونستم میشه یه جای دیگه رو هم انتخاب کرد Smile))))))) کلا" خیلی از قافله عقب بودم Smile))))))
یعني اگر ميدونستي ابوظبی رو انتخاب ميکردي؟ من اولش که قبول شدم تصميم داشتم ابوظبي رو انتخاب کنم ولي بعدش به 2 دليل نظرم عوض شد. یکيش همين که ديدم اکثرا آنکارا رو انتخاب کردن و احساس کردم شايد کاري که اکثريت انجام ميدن رو بکنم بهتر باشه و دليل دوم و مهمتر هم اين بود که ترکيه ويزا لازم نداشت. حالا انگار که ويزاي دوبي رو گرفتن چقدر امر پيچيده و سختي بود!!! Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nooshin nasiri - 2012-09-25

(2012-09-24 ساعت 23:45)sayeh_m نوشته:  احسان جان من که اصلا" نمیدونستم میشه یه جای دیگه رو هم انتخاب کرد Smile))))))) کلا" خیلی از قافله عقب بودم Smile))))))

من هم فکر می کردم انتخاب یک جای دیگه غیر از جایی که خودشون معرفی کردن دردسر و نامه بازی داشته باشه!!!
اصولا در ایران هر چیزی را می خوای تغییر بدی یعنی شروع یک دنیا دردسر، و با این پیش فرض ذهنی فکر کردم غیر قابله تغییره!!!Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Szsanazsz - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 00:01)ehsan_ati نوشته:  
یعني اگر ميدونستي ابوظبی رو انتخاب ميکردي؟ من اولش که قبول شدم تصميم داشتم ابوظبي رو انتخاب کنم ولي بعدش به 2 دليل نظرم عوض شد. یکيش همين که ديدم اکثرا آنکارا رو انتخاب کردن و احساس کردم شايد کاري که اکثريت انجام ميدن رو بکنم بهتر باشه و دليل دوم و مهمتر هم اين بود که ترکيه ويزا لازم نداشت. حالا انگار که ويزاي دوبي رو گرفتن چقدر امر پيچيده و سختي بود!!! Big Grin

اره البته يك انساني هم در اون زمان بود كه به من كفت كه انكارا كليرنسش زودتر مياد ولي خب ديكه شانسيه كلا همه جي تا يك حديش. ما كه بايد به اين قضيه بيشتر اعتقاد داشته باشيمWink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 00:01)ehsan_ati نوشته:  

احسان جان، به نظرم بعد از اینکه ویزا رو گرفتی باید ببینیم نظرت اینه که باید آنکارا رو انتخاب کرد یا ابوظبی. الان زوده Wink
یادت باشه حتما اون موقع این رو بنویسی شاید به درد برنده های سال های بعد بخوره.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - honestly2002 - 2012-09-25

سلام به همه مهاجرسرایان عزیز
نامه ما هم اومد . ما هم هفته اول نوامبر وقت مصاحبه امون . یوهووووووووووووووووووووووووو . امیدورام بقیه دوستان هم هرچه سریعتر نامه هاشون بیاد .
به امید پیروزی و موفقیت برای همه دوستان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fire dragon - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 10:02)honestly2002 نوشته:  سلام به همه مهاجرسرایان عزیز
نامه ما هم اومد . ما هم هفته اول نوامبر وقت مصاحبه امون . یوهووووووووووووووووووووووووو . امیدورام بقیه دوستان هم هرچه سریعتر نامه هاشون بیاد .
به امید پیروزی و موفقیت برای همه دوستان

شما ابوظبی بودی ؟

(2012-09-25 ساعت 10:28)fire dragon نوشته:  شما ابوظبی بودی ؟

بله. ابوظبی . شرمنده اینقدر خوشحال شده بودم یادم رفت بگم کدوم کنسولگری هستیم.

ایه سوال داشتم . اونم اینکه من یه اسپانسر پیدا کردم . چون اون هنوز نتونستم مبلغی که مربوط به تمکن مالی باشه تهیه کنم ( اگر اشتباه نکنم حداقل چیزی حدود 100 میلیون تومان برای 4 نفرمون ) باید تویه حساب باشه . می خواستم ببینم همین اسپانسر رو معرفی کنم یا منتظر بمونم تا پولم جور بشه . و میتونم روز مصاحبه همین مدارک اسپانسر رو ارائه کنم یا بازم باید موجودی رو بهشون نشون بدم . با یک دنیا معذرت ( درصورت تکراری بودن سوالم ) . ممنون از راهنمایی هاتون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - marj88 - 2012-09-25

سلام.میخواستم بدونم که حساب بانکی که باز میکنیم اگه تازه باز کرده باشیم مشکلی هست؟و اینکه پول توش جریان داشته باشه یا ثابت باشه فرقی میکنه؟ممنون میشم اگر جوابم رو بدید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fire dragon - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 12:21)marj88 نوشته:  سلام.میخواستم بدونم که حساب بانکی که باز میکنیم اگه تازه باز کرده باشیم مشکلی هست؟و اینکه پول توش جریان داشته باشه یا ثابت باشه فرقی میکنه؟ممنون میشم اگر جوابم رو بدید

شما برا ی جواب دقیق سوالتون باید به تاپیک مربوطه مراجعه کنید ولی تا اونجایی که من میدونم حساب تازه هم باشه مشکلی نداره و نیازی هم نیست پول در جریان باشه چون از شما مانده حساب میخوان و نه گردش حساب

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rabbit - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 10:41)honestly2002 نوشته:  
(2012-09-25 ساعت 10:28)fire dragon نوشته:  شما ابوظبی بودی ؟

بله. ابوظبی . شرمنده اینقدر خوشحال شده بودم یادم رفت بگم کدوم کنسولگری هستیم.

سلام دوستان
منهم تا نه روز قبل از اعلام کارنتی های سری اول ایمیل زدم kcc و گفتم به علت پاره ای از مشکلات نمیتونم برم آنکارا . یک روز بعد از اعلام سری اول برام ایمیل اومد هفته اول اکتبر ( در فلان روز ) ابوظبی باش .
جمعه دارم میرم دبی حتما براتون خبرای تازه میارم
به امید موفقیت تمام دوستان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rabbit - 2012-09-25

راستی دوستان چطوری باید امضاء بسازیم ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - amir0_0amir - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 17:18)rabbit نوشته:  راستی دوستان چطوری باید امضاء بسازیم ؟
تعداد ارسالها به عدد 10 که برسه قسمت ایجاد امضا در کنترل پنل فعال میشه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan_ati - 2012-09-25

بچه ها واسه من نامه مصاحبه اومد!!! فقط 1 اتفاق خيلي عجيب افتاده! منو انداختن ايروان، ارمنستان!!! خودشون از آنکارا تغيير دادن به ارمنستان. مصاحبه هم W4 October هستش!!! از بس از آنکارا اينجا شکايت کردم انداختنم به ارمنستان!!! Big Grin کس ديگه بالاي 1000 نامش نيومده؟! يعني فقط اين اتفاق واسه من افتاده؟! Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-09-25

افتضاح افتضاح

تاریخ مصاحبه من با کیس نزدیک هزار اومد
کی، هفته دوم اکتبر
کجا، ایروان!

کی سی سی خجالت بکش.