مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - arezoo66 - 2016-05-24

(2016-03-28 ساعت 21:51)Behzad_sh نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 23:28)Maryam_Am نوشته:  سلام

دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی و لوس آنجلس، اینجا نزدیک خونه ما جای هست که ‌ایرانی‌ها آگهی واسه اجاره اتاق و خونه میزنن. اگه خواستید بهم خبر بدید اگه بود شماره میدم خودتون زنگ بزنید صحبت کنید. شاید کمکی‌ باشه واسه دوستان.

سلام خانم مريم ميشه لطف كنيد و شماره اي رو كه گفتيد واسه من بفرستيد واقعا از لطف شما ممنونم
سلام من دارم تو شهريور ميام لس انجلس ميشه اگه جايي براي پيدا كردن خونه موقت يا يك اتاق ميشناسيد به من هم معرفي كنيد سپاس

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - arezoo66 - 2016-05-24

(2016-03-28 ساعت 21:51)Behzad_sh نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 23:28)Maryam_Am نوشته:  سلام

دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی و لوس آنجلس، اینجا نزدیک خونه ما جای هست که ‌ایرانی‌ها آگهی واسه اجاره اتاق و خونه میزنن. اگه خواستید بهم خبر بدید اگه بود شماره میدم خودتون زنگ بزنید صحبت کنید. شاید کمکی‌ باشه واسه دوستان.

سلام خانم مريم ميشه لطف كنيد و شماره اي رو كه گفتيد واسه من بفرستيد واقعا از لطف شما ممنونم
سلام من دارم تو شهريور ميام لس انجلس ميشه اگه جايي براي پيدا كردن خونه موقت يا يك اتاق ميشناسيد به من هم معرفي كنيد سپاس

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - MORINIU - 2016-05-25

سلام يك دوستي ميتونه يك اتاق به من و خانمم رنت بده يكسال در حوالي مريلند و ويرجينيا و دي سي از جولاي ممنون اگر كسي كمك كنه مستاصل شديم email:moriniu@yahoo.com telegram:@ksgtcorp

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - امریکن - 2016-05-29

سلام به دوستان،
ما هم برا آخر آگوست و اوایل سپتامبر حدود دو هفته دنبال جای اقامت در کالیفرنیا هستیم. ترجیح میدیم هتل بگیریم ولی امکان پرداخت از ایران رو نداریم یا نمیدونیم چطور باید انجام بدیم. اگر دوستان اتاق یا سوییتی برای اجاره سراغ دارن، بسیار ممنون میشم با ایمیل shabnam_persia@yahoo.com ما رو مطلع کنن. ممنونم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - rezavfx - 2016-05-30

(2016-05-29 ساعت 19:00)امریکن نوشته:  سلام به دوستان،
ما هم برا آخر آگوست و اوایل سپتامبر حدود دو هفته دنبال جای اقامت در کالیفرنیا هستیم. ترجیح میدیم هتل بگیریم ولی امکان پرداخت از ایران رو نداریم یا نمیدونیم چطور باید انجام بدیم. اگر دوستان اتاق یا سوییتی برای اجاره سراغ دارن، بسیار ممنون میشم با ایمیل  shabnam_persia@yahoo.com ما رو مطلع کنن. ممنونم.

پرداخت به طریق ویزاکارت و از صرافیها هست ولی دلار حواله حساب میکنند و بک مبلغی هم شارژ میکنند به خاطر ویزا کارت ،
Extended Stay America هتل ، سویت های کوچیک خوبی داره که یه آشپزخونه نقلی هم دارند ، قیمت خوبی برای ۲ هفته اقامت میده
این سایتش http://www.extendedstayamerica.com/?mid=ps-bran-geo-goo- اگر هم رزرو نکردین نگران نباشید تعداد زیادی از این هتل
در اکثر شهرهای کالیفرنیاهست و جا پیدا میکنید در همون روز اول ورود به آمریکا ، شب قبل از پرواز ببینید کدومش برای مدتی که
شما میخواهید جا میده book mark در web browser خودتون و روز ورودتون هم یک بار دیگه چک کنید (فرودگاه اینترنت wifi مجانی داره یا
یه سیم کارت میخرید) اگر هنوز جا داشت میرید اگر نداشت هم حتما یکی دیگه پیدا میگنید در همون منطقه ! در ضمن روز اول برید
یه حساب باز کنید (کم و زیادش مهم نیست) یه Visa Debit card به شما میدن و دیگه برای مدتی راحت میشید و این جا همه پرداخت ها با کارت هست.
سفر خوبی داشته باشید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - atasaleh2015@gmail.com - 2016-05-30

سلام، من چند سالی هست که در ارنج کانتی کار و زندگی میکنم، اگه کسی سوالی داره شاید بتونم راهنمایی یا کمکی بکنم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - امریکن - 2016-05-30

متشکرم جناب rezavfx،
هتل هایی که ما انتخاب کردیم برای 14 روز حدود 3 هزار تا میشن که متاسفانه از صرافی پرسیدیم و گفتن برای رزرو هتل ، فقط تا هزار دلار پرداخت میکنن. مورد دیگه اینکه ما قبلا به چند شهر در شرق آمریکا سفر داشتیم که بدون اتومبیل تکون نمیشد بخوریم . در واقع اصلا اینطور نبود که با کلی چمدون برسیم و بریم دنبال هتل بگردیم. اورنج کانتی اینطور نیست پس. متشکرم از راهنماییتون.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - rezavfx - 2016-05-31

(2016-05-30 ساعت 20:23)امریکن نوشته:  متشکرم جناب rezavfx،
هتل هایی که ما انتخاب کردیم برای 14 روز حدود 3 هزار تا میشن که متاسفانه از صرافی پرسیدیم و گفتن برای رزرو هتل ، فقط تا هزار دلار پرداخت میکنن. مورد دیگه اینکه ما قبلا به چند شهر در شرق آمریکا سفر داشتیم که بدون اتومبیل تکون نمیشد بخوریم . در واقع اصلا اینطور نبود که با کلی چمدون برسیم و بریم دنبال هتل بگردیم. اورنج کانتی اینطور نیست پس. متشکرم از راهنماییتون.

من فقط تجریه خودم رو نوشتم گفتم شاید کمکی کنه ، در Extended Stay America‎ من خودم برای یک ماه ۲۰۰۰$ پرداخت کردم (در منطقه خوب لس انجلس) تا خونه پیدا کردم و البته
من سفرم دوهفته ای نبود ، هتل ها هم فرق دارند قیمتشون . در هر حال هر سفری و مسافری شرایط خودش رو داره و شما که قبلا سفر کردید میدونید راه و روش و بهترین کار چی هست
این رو هم مینویسم برای بقیه دوستان که میخونند مطالب رو و گرنه شما که خودتون باتجربه اید، نیازی نیست یه مسافر با ماشین دنبال هتل بگرده تمام هتل معتبر application روی موبایل
دارند و مشخصه چند اتاق خالی دارند و همه اتاق ها هنگامی که از فرودگاه چک کردین و مطما شدین چندتا اتاق داره تا برسین به خود هتل پر نمیشند و تعدادی هم آژانس مسافرتی
داخل فرودگاه هست که با پرداخت (نقدی یا کارت)در فرودگاه خودشون کار رزرو هتل رو انجام میدند، البته یک هزینه میگیرند. البته بازهم میگم هر کسی و سفری میتونه شرایط خودش
رو داشته باشه و خوبی مهاجرسرا تبادل این تجربه ها است تا هر شخصی بنا به شرایط خودش بهترین رو اننخاب کنه.
موفق باشید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - narges1234 - 2016-06-01

(2016-05-20 ساعت 22:14)mk5800 نوشته:  سلام
دوستانی ک قصد اومدن به شیکاگو دارن من میتونم بهتون کمک کنم

سلام. چقدر خوشحال شدم پیام شما رو دیدم.
من و همسرم هم باید تا قبل از نوامبر بیایم و مقصدمون هم شیکاگوست. Smile

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - nikijoun - 2016-06-01

دوستان عزیز کسی از نیویورک هستش به من اطلاعاتی بده ؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mk5800 - 2016-06-02

(2016-06-01 ساعت 12:53)narges1234 نوشته:  
(2016-05-20 ساعت 22:14)mk5800 نوشته:  سلام
دوستانی ک قصد اومدن به شیکاگو دارن من میتونم بهتون کمک کنم

سلام. چقدر خوشحال شدم پیام شما رو دیدم.
من و همسرم هم باید تا قبل از نوامبر بیایم و مقصدمون هم شیکاگوست.  Smile

ایشالا ک ب سلامت میاید اگه مایل بودید تو گروه تلگرام شیکاگو عضو شید ای دی تلگرامتونو خصوصی بفرستید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - nikijoun - 2016-06-02

یعنی واقعا هیچ کس از نیویورک نیستش ؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - sasan_rock - 2016-06-02

سلام.برای هر گونه کمک و راهنمایی در san francisco و bay area در خدمت هستم Wink

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - farsho - 2016-06-03

سلام ما تا یک ماه دیگه عازم ویرجینیا فرفکس سنترویل هستیم دوتا خانواده سه نفری هستیم کسی هست بتونه در مورد اجاره خونه به ما کمک کنه ممنون میشم وتا آخر عمر مدیون میشم اگه کسی بتونه تو این محل برا ما خونه پیدا کنه مشکل اصلی ما چگونگی پرداخت پول هست آیا ما میتونیم توی این منطقه دوتا آپارتمان با اجاره 1000تا1200 دلار پیدا کنیم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - amir2016 - 2016-06-12

دوستان کی در سیاتل یا اطرافش هست
ما اواسط سپتامبر میریم سیاتل کسی از دوستان میتونه به ما کمکی بکنه؟ ممنون میشم بهم پیام بده.