مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan_ati - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 18:47)afs نوشته:  افتضاح افتضاح

تاریخ مصاحبه من با کیس نزدیک هزار اومد
کی، هفته دوم اکتبر
کجا، ایروان!

کی سی سی خجالت بکش.
وای افشين پس تو هم مثل من شدي! Sad حالا مديکال کجا بايد بريم تو ايروان؟! اينهمه راجع به آنکارا تحقيق کرديم! Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - enchantress_boy - 2012-09-25

کی، هفته دوم اکتبر
کجا، ایروان!

کی سی سی خجالت بکش.

شما قربانی شدی ... خواهشاً از تک تک لحظاتی که میری اونجا از پرواز و هتل و محل سفارتو هتل و مدیکال و مصاحبه و آفیسرهاش و UPS اونجا و .... یه جورایی مثه دستگاه رکوردر آمار بگیر و اینجا اطلاعاتو تخلیه کن ... دوست دارم سفرنامه دوستان ایروان هر کدوم حداقل 20 صفحه بشه...بهتره تاپیکهای ایروان هم درست بشه .. دست عمو سعیدو میبوسه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 18:52)ehsan_ati نوشته:  

کی، هفته دوم اکتبر
کجا، ایروان!

کی سی سی خجالت بکش.
وای افشين پس تو هم مثل من شدي! Sad حالا مديکال کجا بايد بريم تو ايروان؟! اينهمه راجع به آنکارا تحقيق کرديم! Big Grin

احسان انگار کیس ما زیاد هم نزدیک به هم نیست چون من هفته دوم افتادم
بد ماجرا اینه که من توی دو هفته آینده یه ماموریت کاری خیلی مهم داشتم که نمی دونم تکلیف اون چی می شه. به معنای واقعی غافلگیر شدم
آخه نگاه حتی خط این ارمنی ها رو هم نمی تونیم بخونیم Sad

(2012-09-25 ساعت 19:08)enchantress_boy نوشته:  شما قربانی شدی ...

نکردن قبلش یه لیوان آب هم بدن دستمون بعد قربونی کنند.
من فقط 2 هفته وقت دارم که همه کارها رو انجام بدم
امیدوارم اگر کسی ایده ای نظری و پیشنهادی داره بگه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Szsanazsz - 2012-09-25

افشین و احسان و ..... عزیز
دنت وریSmile
اتفاق بدی نیست ولی اتفاق بسیار غیر منتظره ای بود! ولی اصولا همون طور که میدونید اتفاقا دنیا پر از این غیر منتظره هاست و دیروز هم گفتم که یک بخش بزرگی از زندگی شانسیه!!
ما همونطور که به درستی تا جایی که تونستیم برای این قضیه تلاش، برنامه ریزی و دقت کردیم.... مثل اینکه باید تمرین کنیم برای انعطاف پذیری، انطباق، سازگاری و صبرSmile
ایروان هم کاری نداره یعنی هوش ماها انقدر نیست که یک اولین نفر باشیم توی یک کار سیستمی؟Smile آف کورس که هست :*

ولی یادتون نره:
خیلی خوشبختیم که لاتاری برانده شدیم....
خیلی خوشبختید که به مصاحبه دعوت شدید.....
خیلی خوشبختید که یک مرحله دیگه جلو رفتید.....
به امید عاقبت به خیری این قضیه برای شما و ما و هممون

(2012-09-25 ساعت 19:30)afs نوشته:  نکردن قبلش یه لیوان آب هم بدن دستمون بعد قربونی کنند.

تا اونجایی که من میدونم ایروان مصاحبه فارسی نداره .... البته احتمالاً یکی دو تا آفیسر فارسی زبان بفرستن ... احتمالاً آفیسر ریش قرمزو میفرستن خدمت شما ایروان که قشنگ سورپرایزتون تکمیل شه....

(2012-09-25 ساعت 19:30)afs نوشته:  
(2012-09-25 ساعت 18:52)ehsan_ati نوشته:  

کی، هفته دوم اکتبر
کجا، ایروان!

کی سی سی خجالت بکش.

احسان انگار کیس ما زیاد هم نزدیک به هم نیست چون من هفته دوم افتادم
بد ماجرا اینه که من توی دو هفته آینده یه ماموریت کاری خیلی مهم داشتم که نمی دونم تکلیف اون چی می شه. به معنای واقعی غافلگیر شدم
آخه نگاه حتی خط این ارمنی ها رو هم نمی تونیم بخونیم Sad

(2012-09-25 ساعت 19:08)enchantress_boy نوشته:  شما قربانی شدی ...

نکردن قبلش یه لیوان آب هم بدن دستمون بعد قربونی کنند.
چرا افشين جان. منم یکوچولو بعد 1000 هستم! عين خودت. نميدونم رو چه حسابی تو رو 2 هفته زودتر انداختن! تازه فرم هاتم 1 هفته بعد از من فرستادي. واقعا KCC حالش خوب نيست! من شروع کردم به تحقيق. فعلا اينا رو پيدا کردم. سايت سفارت ارمنستان رو ميزارم اينجا. توي لينک زير 1 قسمت هم واسه مديکال هست که آدرس 2 تا جايي که واسه مديکال بايد مراجعه کرد رو تو فايل PDF گفته. از مديران عزيز خواهش دارم که هرچه زودتر 1 تاپيک ارمنستان باز کنن تا اطلاعات به اونجا منتقل بشه.
مدارک مورد نياز سفارت آمريکا در ارمنستان و آدرس مراکز انجام مديکال در ايروان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ash - 2012-09-25

نامه ما هم اومد و مثل چند تا دوست بالا ما رو هم در کمال ناباوری انداختن ایروان اونم کمتر از 20 روز دیگه
اینجاست که باید پروژه تعویق زمان مصاحبه رو شروع کنم...
بچه ها تالاری در مورد مصاحبه تو ایروان داریم؟! خداااااا 20 روزه چه جوری کارامونو ردیف کنیم!!!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - r_ent - 2012-09-25

من دوستم ایروان مصاحبه داشته حتما براتون ازش اطلاعات میگیرم
بیاین تو گفتگوی آزاد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman2ped - 2012-09-25

اییییییییییییییروان؟؟؟ این دیگه از کجا دراومد؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 19:57)ash نوشته:  نامه ما هم اومد و مثل چند تا دوست بالا ما رو هم در کمال ناباوری انداختن ایروان اونم کمتر از 20 روز دیگه
اینجاست که باید پروژه تعویق زمان مصاحبه رو شروع کنم...
بچه ها تالاری در مورد مصاحبه تو ایروان داریم؟! خداااااا 20 روزه چه جوری کارامونو ردیف کنیم!!!!

اَش عزیز فکر می کنم شما هم زمان مصاحبتون مثل من باشه
این ها رو ببینید
http://mohajersara.com/thread-5066.html
http://mohajersara.com/thread-5347.html

تو فایل سفارت ایروان در رابطه با Police Certificate یا گواهی عدم سوء پیشینه در رابطه با ایران چیزی نگفته ... به نظرتون گواهی عدم سوء پیشینه هم میخوان ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman2ped - 2012-09-25

عموسعید جان به دادمون برس 3تا سفرنامه برای ایروان تنظیم کن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2012-09-25

افشین گل، احسان نازنین و همه ی کسانی که برای مصاحبه ایروان خواهند رفت.
رفتن به ارمنستان از بعضی نظرها خیلی هم بهتر از ترکیه و امارات هست. بزرگترین حسنش اینه که سوار یک فروند اتوبوس میشید و با کمترین هزینه میرین به یک کشور ارزون پر از دانشجوهای ایرانی. یه خونه اجاره می کنید با شبی 50 تومن. از دست اونگان هم راحت شدین. از لحاظ هزینه 100 درصد به نفعتونه. فقط می مونه سفارتشون و زبان مصاحبه. من دو سه نفر از دوستام اونجا در حال گرفتن دکترا هستند. البته دورو بر سفارت ایالات متحده آفتابی نمیشن ولی اگر هر سئوال دیگه ای به جز سفارت داشتین مطرح کنید تا زنگ بزنم ازشون بپرسم و نتیجه رو بهتون گزارش کنم. نگران نباشید دوستای خوبم. به نظرم خیلی هم بهتر شد براتون.Big Grin

(2012-09-25 ساعت 20:11)enchantress_boy نوشته:  تو فایل سفارت ایروان در رابطه با Police Certificate یا گواهی عدم سوء پیشینه در رابطه با ایران چیزی نگفته ... به نظرتون گواهی عدم سوء پیشینه هم میخوان ؟
100% لازم نيست. آخه گواهي عدم سو پيشينه جز مسائل کليه سفارته و مخصوص 1 سفارت خاص نيست. وقتي ميگن از ايران گواهي نميخوان یعني آمريکا پليس ايران رو قبول ندارن. حالا هر جا که باشه فرقي نبايد داشته باشه Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shima1364 - 2012-09-25

وای خیلی غیرمنتظره بووووود!
ولی دوستان استرس نداشته باشید و این نکته رو در نظر بگیرید که هرجا باشه سیاست همون سیاست ام ری ک ا است و فقط محلش فرق می کنه، اصلاً شاید بهتر هم باشه، به امید یه مصاحبه خوب?
از دوستانی که سابقه مصاحبه در ایروان رو در نزدیکانشون داشتند خواهش می کنیم اگه اطلاعاتی دارند به اشتراک بذارند.