مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-03-19

امیدوارم 1 نفر باشه که خیلی زود بتونه جواب سوالمو بده:
سفارت ارمنستان برای ویزای توریستی ساعت 14 وقت داده، من قبلا تو یکی از تاپیکها خونده بودم که بهتره صبح زود رفت وگرنه خیلی معطل میشیم. حالا میخواستم ببینم مثلا 9 صبح اونجا باشیم خوبه؟ اگه قبل از 2 نوبتمون رسید چیکار باید بکنیم؟ مشکلی نداره؟؟؟

فوررررررررررررررررررری است! کمکککککککککککککککککککک

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - امیر مهاجر - 2013-03-19

(2013-03-19 ساعت 23:55)r_ent نوشته:  امیدوارم 1 نفر باشه که خیلی زود بتونه جواب سوالمو بده:
سفارت ارمنستان برای ویزای توریستی ساعت 14 وقت داده، من قبلا تو یکی از تاپیکها خونده بودم که بهتره صبح زود رفت وگرنه خیلی معطل میشیم. حالا میخواستم ببینم مثلا 9 صبح اونجا باشیم خوبه؟ اگه قبل از 2 نوبتمون رسید چیکار باید بکنیم؟ مشکلی نداره؟؟؟

فوررررررررررررررررررری است! کمکککککککککککککککککککک

چه اشکالی داره زودتر بری؟!
اگه زودتر بری شاید زودتر کارت راه بیفته. در غیر اینصورت اینقدر تو سفارت میشینی تا نوبت مصاحبه‌ات بشه و صدات کنند که بری پیش آفیسر.
من فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد اگر زود بری سفارت. Smile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-03-20

وای امیر مرسی تو همیشه آن لاینی هاااااا
مرسی
من با خودم فکر کردم نکنه 9 بریم و مثلا 11 نوبتمون بشه بعد بگن چرا الان اومدی؟ باید 2 میومدی!!!!
ممکنه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - امیر مهاجر - 2013-03-20

(2013-03-20 ساعت 00:00)r_ent نوشته:  وای امیر مرسی تو همیشه آن لاینی هاااااا
مرسی
من با خودم فکر کردم نکنه 9 بریم و مثلا 11 نوبتمون بشه بعد بگن چرا الان اومدی؟ باید 2 میومدی!!!!
ممکنه؟

در بدترین حالت اینه که از در سفارت راه نمیدن میگن دیرتر بیا ولی اگه رفتی تو دیگه میشینی و خودشون صدات میکنند. هر موقع خواستند مصاحبه کنند صدات میکنند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-03-20

بله بله درسته!
نکه خودم نمیخوام برم مصاحبه، دارم جوشِ دوستم رو میزنم Smile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-03-21

کیست مرا یاری کند؟؟؟

من میخوام برای کسی وقت ویزای توریستی از عشق آباد بگیرم، کسی تجربه ای داره؟؟
من فرم 160 رو پر کردم و الان میتونم وقت مصاحبه رو بگیرم
3شنبه ها و 5شنبه ها وقت میده
اما چیزی در مورد پرداخت 165 دلار نپرسیده! چرا؟
پس کی باید اونو پرداخت کنم

بچه ها لطفا هر اطلاعاتی دارین بهم بگین، مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2013-03-21

کمک !!! سلام دوستان عزیز، یک سوال داشتم: پدر و مادر من دو روز دیگه وقت مصاحبه دارن و به علت ایام عید نتونستن ریز پرینت گردش حساب را بگیرن ولی اون تک برگو گرفتن از بانک که کردیت ترن اور و دبیت ترن اور رو داره، به نظرتون ناقصی مدارک می خورن یا رد میشن یا ... ؟ لطفا یکی جواب بده
و یه سوال دیگه: پدر و مادر من خرج سفر رو خودشون میدن و من در فرم ds160 هم نوشتم. الان من احتیاج به یک نمونه دعوت نامه دارم که توش بگه من ازشون دعوت می کنم ولی خرج سفر با خودشون هست و اونها فقط خونه من میان. من وقتی ندارم، خواهش میکنم اساتید جواب منو بدن. یک دنیا ممنون

من نمونه نامه رو براتون میذارم اما در مورد سوال اول نمیدونم چی باید بگم!!! وقتی راهی نیست، فقط میتونین امید داشته باشین Smile الان جایی که هستم اینترنتم خیلی کندهSad نمیتونم وارد ایمیلم بشم و سرچش کنم و بفرستم، در اولین فرصت کپی میکنم و همینجا میذارمش.
فقط میدونم چیز خاصی نیست، میگین که هزینه هاشون رو آن دِیر اون میپردازند ولی وِری ولکام تو آر هوم!!!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-03-21

تاریخ

United States Consulate General
Address of the Consulate

Dear Honorable Consul,

اسم شخص دعوت کننده - PASSPORT NO xxxxxxx

My name is xxxxxxxx, and I reside at xxxxxxxxxxxxxxx. I am a United States citizen (or lawful permanent resident alien).

I am requesting that you issue a tourist (B-2) visa to my parents (their name), in order to allow their to visit with me in the United States.

My parents will be visiting with me from xxxxxxx to xxxxxx 2013. During their stay in the United States, they will stay with me at my home at the address stated above.

They will be responsible for all of their accommodation expenses while they are in the United States. Upon the termination of their visit, they will return to Iran.

My parents will be presenting this letter to you, together with other evidence to establish their close ties with Iran, and to assure you that they will return prior to the expiration of their stay in the United States.

Your kind consideration to this request will be greatly appreciated.

Yours Truly,
اسمتون
آدرستون
شماره تلفنتون
در مورد حساب بانکی که میدونم اونا گردش 6 ماهه رو میخوان و همین قضیه نداشتن گردش مالی به ضررشونه

این نمونه 1 دعوتنامه واقعیه که یکی از دوستامون برای پدر من فرستاده بود، برای سفارت عشق آباد (البته الهه جونم زحمت کشیدن اما منم میذارم، ضرر نداره که!)

United States Consulate General, Ashgabat

American Embassy

9 1984 street (Formerly Pushkin Street)

Ashgabat, Turkmenistan 744000

Dear Honorable Consul:

My name is ........, and I reside at ......., ....., ....., XXXXX.

I am a United States citizen and I would like to respectfully request that you issue a tourist (B-2) visa to my friend Mr. ........in order to allow him to visit me in the United States. Ali is visiting during this summer for tourism purpose and to visit me.

As he is wealthy, during his stay in the United States, he will be responsible for his own expenses, but he is more than welcome to stay at my home at the address stated above. I will personally make sure that he leaves the United States before the expiration of his authorized stay.

He will be presenting a copy of this email to you, together with other evidence to establish his close ties to his country, to prove his financial status and to assure you that he will return prior to the expiration of his stay in the United States.

Your kind consideration to this request will be greatly appreciated.

Very truly yours,

............

Home: (XXX) XXX-XXXX

Work: (XXX) XXX-XXXX

Cell : (XXX) XXX-XXXX

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-03-21

(2013-03-21 ساعت 00:58)r_ent نوشته:  کیست مرا یاری کند؟؟؟

من میخوام برای کسی وقت ویزای توریستی از عشق آباد بگیرم، کسی تجربه ای داره؟؟
من فرم 160 رو پر کردم و الان میتونم وقت مصاحبه رو بگیرم
3شنبه ها و 5شنبه ها وقت میده
اما چیزی در مورد پرداخت 165 دلار نپرسیده! چرا؟
پس کی باید اونو پرداخت کنم

بچه ها لطفا هر اطلاعاتی دارین بهم بگین، مرسی
داخل سفارت از شما ميگيرن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hassan8ir - 2013-03-21

(2013-03-21 ساعت 10:55)jilibo نوشته:  کمک !!! سلام دوستان عزیز، یک سوال داشتم: پدر و مادر من دو روز دیگه وقت مصاحبه دارن و به علت ایام عید نتونستن ریز پرینت گردش حساب را بگیرن ولی اون تک برگو گرفتن از بانک که کردیت ترن اور و دبیت ترن اور رو داره، به نظرتون ناقصی مدارک می خورن یا رد میشن یا ... ؟ لطفا یکی جواب بده
و یه سوال دیگه: پدر و مادر من خرج سفر رو خودشون میدن و من در فرم ds160 هم نوشتم. الان من احتیاج به یک نمونه دعوت نامه دارم که توش بگه من ازشون دعوت می کنم ولی خرج سفر با خودشون هست و اونها فقط خونه من میان. من وقتی ندارم، خواهش میکنم اساتید جواب منو بدن. یک دنیا ممنون

من که همان یکبرگ خلاصه را بردم و کافی بود، برگ زرد را هم گرفتم. حالا بماند که نزدیک به دوماه گذشته و هنوز کلیر نشدم Cool

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - IN.USA@2013 - 2013-03-21

دوستان ویزای توریستی امریکا چند ماهه است ؟
مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-03-22

3 یا 4 ماه فرصت دارید از ویزا استفاده کنید و بعد از ورود به فرودگاه هم آفیسر اداره مهاجرت فرودگاه یه برگه بهتون میده که توش مینویسه چقدر حق دارید داخل آمریکا بمونید و معمولا واسه همه مهلت 6 ماهو میزنن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-03-22

چه جالب! اما به دوست من گفتن 1ماهه بهش میدن!
یعنی 3-4 ماه فرصت داره ازش استفاده کنه؟
یعنی وقتی کلیر بشه 3-4 ماه وقت میدن بهش که بره؟؟
چه خوب میشه اگه اینطور باشه Smile
پس این 1 ماهه چی بوده؟؟؟؟؟