مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-98.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-7218.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - MSDJVD - 2016-08-04

سلام . ما که 11 روز هست رسیدیم وسوشال را گرفتیم وحساب بانکی باز کردیم .ولی پیدا کردن خونه خیلی سخته . برای ما که یک بچه داریم میگن حتما دو خوابه باید باشه خیلی گرونه و می گن باید یا کریدیت داشته باشی ویا فیش حقوقی . جالبه اگه دو بچه داری که یکیش دختر یکی پسر باید 3 خوابه باشه. مونویم واسه خونه گرفتن .ابن قانون برای بچه تو شیکاگو و تگزاس که هست.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sepehr007 - 2016-08-04

(2016-08-04 ساعت 04:14)MSDJVD نوشته:  سلام . ما که 11 روز هست رسیدیم وسوشال را گرفتیم وحساب بانکی باز کردیم .ولی پیدا کردن خونه خیلی سخته . برای ما که یک بچه داریم میگن حتما دو خوابه باید باشه خیلی گرونه و می گن باید یا کریدیت داشته باشی ویا فیش حقوقی . جالبه اگه دو بچه داری که یکیش دختر یکی پسر باید 3 خوابه باشه. مونویم واسه خونه گرفتن .ابن قانون برای بچه تو شیکاگو و تگزاس که هست.

سلام
همه جا اينطوري هست (دقيقا من هم اين مشكل رأ داشتم) فقط مواضب باشيد برأي محل سكونت (امنيت، فاصله تا محل كار، ...) .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - baran.bahari1987 - 2016-08-05

سلام. برای تغییر ادرس بعد از ورود به امریکا ،برای پر کردن AR11 باید همچنان بزنیم no pending application ؟
اگر بزنیم yes، یعنی منتظر اپلیکیشن گرین کارت هستیم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Elyar84 - 2016-08-05

سلام خسته نباشین دوستان سوالی داشتم از خدمتتون
بعد از دریافت گرین کارت
در سال باید چند سفر و با چه بازه زمانی به آمریکا داشته باشیم (بنده قصد دارم بعدز 2 سال برم آمریکا اقامت دائم)
ممنون

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Aabearff - 2016-08-05

(2016-08-05 ساعت 17:12)Elyar84 نوشته:  سلام خسته نباشین دوستان سوالی داشتم از خدمتتون
بعد از دریافت گرین کارت
در سال باید چند سفر و با چه بازه زمانی به آمریکا داشته باشیم (بنده قصد دارم بعدز 2 سال برم آمریکا اقامت دائم)
ممنون

شما گرين كارت گرفتيد؟!

Case no 2000
Interview 2 dec ankara

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AR_MA - 2016-08-06

سلام دوستان کسی هست اینجا که در هنگام برنده شدن در آمریکا بوده باشه؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Rira_1982 - 2016-08-07

سلام دوستان
گرين كارت من و همسرم بعد از دو ماه بالاخره اومد اما گرين كارت دخترم نه
براي من روي گرين كارت نوشته شده dv1 اما براي همسرم نوشته Lpr
ميخواستم بدونم مشكلي ايجاد ميشه و بايد اطلاع بديم ؟ يا اينكه همينطوري هم مورد قبوله؟
ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Siamak - 2016-08-07

(2016-08-07 ساعت 01:28)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
گرين كارت من و همسرم بعد از دو ماه بالاخره اومد اما گرين كارت دخترم نه
براي من روي گرين كارت نوشته شده dv1 اما براي همسرم نوشته Lpr
ميخواستم بدونم مشكلي ايجاد ميشه و بايد اطلاع بديم ؟ يا اينكه همينطوري هم مورد قبوله؟
ممنون

سلام خدمت شما

ابتدا تبریک میگم بابت رسیدن گرین کارتها

اگر به ویزاتون نگاه کنید توی قسمت IV Category برای شما که کیس اصلی هستید نوشته شده DV1 و برای همسرتون نوشته شده DV2 .
برای گرین کارت هم به همین شکل هست و باید قسمت Category با ویزاتون مطابقت داشته باشه .
البته نگرانی نداره میتونید از سایت USCIS وقت بگیرید و تشریف ببیرید به نزدیکترین اداره مهاجرت و مشکل رو حل کنید .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Elyar84 - 2016-08-07

(2016-08-05 ساعت 17:44)Aabearff نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 17:12)Elyar84 نوشته:  سلام خسته نباشین دوستان سوالی داشتم از خدمتتون
بعد از دریافت گرین کارت
در سال باید چند سفر و با چه بازه زمانی  به آمریکا داشته باشیم (بنده قصد دارم بعدز 2 سال برم آمریکا اقامت دائم)
ممنون

شما گرين كارت گرفتيد؟!

Case no 2000
Interview 2 dec ankara

بله

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Elyar84 - 2016-08-07

سلام خسته نباشین دوستان سوالی داشتم از خدمتتون
بعد از دریافت گرین کارت
ممنون

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Aabearff - 2016-08-08

(2016-08-07 ساعت 23:49)Elyar84 نوشته:  سلام خسته نباشین دوستان سوالی داشتم از خدمتتون
بعد از دریافت گرین کارت
ممنون

بعد از دريافت گرين كارت در سال اول مي توانيد تا كمتر از يك سال خارج از امريكا باشيد . اما در سالهاي بعد نبايد بيشتر از ٦ ماه خارج از امريكا باشيد. در صورت دريافت پاس سفيد اجازه داريد دو سال خارج از امريكا باشيد.

Case no 2000
Interview 2 dec ankara

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sahar2016 - 2016-08-08

سلام دوستان ما یه ویزا کارت از تهران تهیه کردیم اما وقتی شماره و پسوردش رو وارد میکنیم جواب نمیده .ازشون سوال کردیم میگن باید رو کامپیوتر فیلتر شکن نصب کنیم.دوستان میدونن چطوری باید از این کارتها استفاده کنیم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mehdihk - 2016-08-08

(2016-08-08 ساعت 10:38)sahar2016 نوشته:  سلام دوستان ما یه ویزا کارت از تهران تهیه کردیم اما وقتی شماره و پسوردش رو وارد میکنیم جواب نمیده .ازشون سوال کردیم میگن باید رو کامپیوتر فـیـلـتــر شکن نصب کنیم.دوستان میدونن چطوری باید از این کارتها استفاده کنیم.
با سلام
البته این کارتها مدلهای مختلفی دارند من در مورد کارت خودم توضیح میدم امیدوارم مفید باشه.
وقتی کارت رو خریدم تصویر کارت صادر شده با مشخصات و فایل راهنمای فعال سازی برام ایمیل شد. یعنی اطلاعات کارت از جمله شماره و رمز و cvv رو داشتم ولی فعال نبود و با مطالعه pdf راهنما وارد سایتشون شدم و مبلغ دلار خریداری شده رو به کارت منتقل کردم و کارت فعال شد.
موفق باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Elyar84 - 2016-08-08

(2016-08-08 ساعت 09:32)Aabearff نوشته:  
(2016-08-07 ساعت 23:49)Elyar84 نوشته:  سلام خسته نباشین دوستان سوالی داشتم از خدمتتون
بعد از دریافت گرین کارت
در سال باید چند سفر و با چه بازه زمانی  به آمریکا داشته باشیم (بنده قصد دارم بعدز 2 سال برم آمریکا اقامت دائم)
ممنون

بعد از دريافت گرين كارت در سال اول مي توانيد تا كمتر از يك سال خارج از امريكا باشيد . اما در سالهاي بعد نبايد بيشتر از ٦ ماه خارج از امريكا باشيد. در صورت دريافت پاس سفيد اجازه داريد دو سال خارج از امريكا باشيد.

Case no 2000
Interview 2 dec ankara

ممنون از جوابی که دادین
منبع این جواب کجا هستش؟ قانونه یا بر اساس تجربه میگین؟

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Aabearff - 2016-08-08

قانون

Case no 2000
Interview 2 dec ankara