مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-07-14

بعد دوسال زندگی میتونم با تجربه بگم اینجا شهر خوبی برای زندگی اگر صبر وحوصله وجود داشته باشه (شهری که سال گذشته 40 میلیون بازدیدکننده داشته یعنی 40 میلیون انرژی مثبت برای گذران شادمانی واوقات فراغت به اینجا وارد شدند) زندگی درآمریکا اگر فقط خلاصه به کار شبانه روزی برای تامین هزینه های جاری زندگی ونداشتن زمان کافی برای تحصیل و تفریح وکنار خانواده بودن باشه بهترین وخوش آب وهوا ترین نقطه آمریکا هم مثل سلول بازداشتگاه میشه علاوه بر این خوشبختی وشادمانی باید درخود جستجو کرد.

RE: لاس وگاس - ali3875 - 2015-07-17

(2015-07-14 ساعت 21:51)elima1980 نوشته:  بعد دوسال زندگی میتونم با تجربه بگم اینجا شهر خوبی برای زندگی اگر صبر وحوصله وجود داشته باشه (شهری که سال گذشته 40 میلیون بازدیدکننده داشته یعنی 40 میلیون انرژی مثبت برای گذران شادمانی واوقات فراغت به اینجا وارد شدند) زندگی درآمریکا اگر فقط خلاصه به کار شبانه روزی برای تامین هزینه های جاری زندگی ونداشتن زمان کافی برای تحصیل و تفریح وکنار خانواده بودن باشه بهترین وخوش آب وهوا ترین نقطه آمریکا هم مثل سلول بازداشتگاه میشه علاوه بر این خوشبختی وشادمانی باید درخود جستجو کرد.
دوست عزیز تو امریکا مسئله کار هم مهمه فرصتهای شغلی در لاس و گاس چطوره؟ لطفا در این مورد توضیح بدبد

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-07-18

پیج مطالعه فرمایید

RE: لاس وگاس - AtilaE5 - 2015-07-24

ی سوال
شما بینه زندگی در وگاس و سیاتل کدومو انتخاب میکنید؟

آقایه پنا-هنده عزیزمون فرمودید:
شب 30 درجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توروخدا؟نمیپزی؟من بچه آذربایجانما!چرا میخوای بترسونی منو نیام وگاس؟Wink

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-07-24

یک دوستی هست درهمین پیج وگاس وصفحات گذشته.ابتداسیاتل زندگی میکرد وبعد اومد اینجا پیغام بدید مطمنا بهتر میتونه راهنمایی کنه چون تجربه هر دو داره

elmia خانوم میشه ازتون بخوام آی دی اون دوست رو بدین باهاش حرف بزنم؟
و میشه ی لطفی ب من بکنید و راهنماییم بکنید؟
من میخوام با خرید ی رستوران ب قیمته 510k و تعداد 30 کارگر مشغول بکار ویزایه E5 بگیرم و مهاجرت کنم.
بالاخره تونستم ی وکیل پیدا کنم چندروز پیش ک پروندمو قبول کنه(بخاطره سربازی نرفتن فراری محسوب شدن و ی چیزه دق پیشه هر وکیل مهاجرت میرفتی قبول نمیکرد) حالا بگذریم
وکیله گفتش برو خودت یکم تحقیق کن برا بیزنس و شهر و بعد بیا راهنمایی آخرو بکنم و تصمیمتو بگیرو منم با همه وجودم کمک میکنم و حله و.......
تو مشخصات این رستوران من واقعا آخرش نفهمیدم این cash flow یعنی چی.
gross income : 1,965,916
cash flow : 508,581
ب صورت تقریبی ماهی چند ب دستم میآد؟(سود خالص)
خ برا تصمیم حیاتیه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.تا اگه خدا بخواد چهار ماه دق با E2 بیام و بعد از پروسه E5 ک بیشتر از یک سال میکشه تبدیل ب گرین کارت بشه و... تا اون موقع هم میخوام ی مدیره خوب برا اون بیزنس بذارم تا ادارش کنه.

میشه درمورد امنیتم بهم روحیه بدن دوستان
واقعا امنیته وگاس چقدر خوبه؟
البته همه پست هارو دونه ب دونه خوندم

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-07-25

(2015-07-24 ساعت 22:36)AtilaE5 نوشته:  elmia خانوم میشه ازتون بخوام آی دی اون دوست رو بدین باهاش حرف بزنم؟
من میخوام با خرید ی رستوران ب قیمته 510k و تعداد 30 کارگر مشغول بکار ویزایه E5 بگیرم و مهاجرت کنم.
بالاخره تونستم ی وکیل پیدا کنم چندروز پیش ک پروندمو قبول کنه(بخاطره سربازی نرفتن فراری محسوب شدن و ی چیزه دق پیشه هر وکیل مهاجرت میرفتی قبول نمیکرد) حالا بگذریم
وکیله گفتش برو خودت یکم تحقیق کن برا بیزنس و شهر و بعد بیا راهنمایی آخرو بکنم و تصمیمتو بگیرو منم با همه وجودم کمک میکنم و حله و.......
gross income : ۱,965,916
خ برا تصمیم حیاتیه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.تا اگه خدا بخواد چهار ماه دق با E2 بیام و بعد از پروسه E5 ک بیشتر از یک سال میکشه تبدیل ب گرین کارت بشه و... تا اون موقع هم میخوام ی مدیره خوب برا اون بیزنس بذارم تا ادارش کنه.
درمورد این سوالها من پاسخی ندارم
امنیت اینجا خوب هست
اگر با دقت تمام صفحات مطالعه کرده بودید حتما پست اون دوست که از سیاتل اینجا اومده میدید دویا سه صفجه گذشته برگردید پست پیدا میکنید

RE: لاس وگاس - AtilaE5 - 2015-07-25

آره پیدا کردم
ممنون

RE: لاس وگاس - Reb - 2015-07-29

(2015-07-24 ساعت 22:36)AtilaE5 نوشته:  elmia خانوم میشه ازتون بخوام آی دی اون دوست رو بدین باهاش حرف بزنم؟
خ برا تصمیم حیاتیه.

من elmia خانوم نیستم Big Grin ولی شغلم مدیریته قسمت اول رو برات شرح بدم:

اولا: اونجور که بوش میاد پاسپورت ایرانی نداری, اگه نداری هر وکیلی گفته میتونه واست E series visa بگیره غلط کرده, میخواد تیغت بزنه.
دویما: به صورت خیلی خلاصه Gross Income یعنی مقدار پولی که تو سال در میاری بدون کم کردن بیمه و مالیات اینا.
حالا مالیات رو ازش برداری میشه Net Income
حالا هزینه ها غیره نقدی که تو طول سال کردی مثل کاهش قیمت ماشین آلات, نوسان قیمت مکان... از Net Income کم و زیاد کنی میشه Statement of cash flow
خود Cash Flow هم به صورت کلی میشه جمع کلی ورودی و خروجی پول به شرکت در یک بازه مشخص زمانی.

موفق باشی.

RE: لاس وگاس - AtilaE5 - 2015-08-03

(2015-07-29 ساعت 11:35)ITGuy نوشته:  
خ برا تصمیم حیاتیه.

من elmia خانوم نیستم Big Grin ولی شغلم مدیریته قسمت اول رو برات شرح بدم:

اولا: اونجور که بوش میاد پاسپورت ایرانی نداری, اگه نداری هر وکیلی گفته میتونه واست E series visa بگیره غلط کرده, میخواد تیغت بزنه.
دویما: به صورت خیلی خلاصه Gross Income یعنی مقدار پولی که تو سال در میاری بدون کم کردن بیمه و مالیات اینا.
حالا مالیات رو ازش برداری میشه Net Income
حالا هزینه ها غیره نقدی که تو طول سال کردی مثل کاهش قیمت ماشین آلات, نوسان قیمت مکان... از Net Income کم و زیاد کنی میشه Statement of cash flow
خود Cash Flow هم به صورت کلی میشه جمع کلی ورودی و خروجی پول به شرکت در یک بازه مشخص زمانی.

موفق باشی.

سلام مرسي ك جواب دادين. هرچند دير.من به جواب همه سوالام خ وقته رسيدم.(بعده اينكه هيشكي ج نداد خودم رفتم تك و توكشو درآوردم)
ميرم تركيه بيشه اقوام و از اونجا توسطه وكيلايه نسبتا آدم تر اقدام ميكنم.
راستي تو ايران ميتونيد بريد كنسولگريه تركيه بهتون ويزايه يك ساله توريستي ميدن.ولي اگه نريد تو همون مرز مهر ويزاتونو ك سه ماهه هست ميزنن.

RE: لاس وگاس - meri2400 - 2015-08-12

بچه ها سلام چرا اجاره ها در وگاس اینقدر پایین هستند؟به علت هواش؟به جز کار در هتل چه کارهای دیگه ای میشه گرفت؟ سطح درامد ها چه طورن؟گرماش قابل تحمله؟

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-08-12

چون خانه ومستغلات به نسبت شهرهای دیگه ارزان ترهست.بستگی به زبان وتحصیلات هر شغلی پیدامیشه.گرمااسمی ازگرما واقعی بیشترترس ایجاد میکنه.درآمد هم خوب هست بیشتر ایرانیها اینجا خونه خریدندووضع خوبی دارند.

RE: لاس وگاس - M.d - 2015-08-12

سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟