مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-03-22

بچه ها تا حالا کسی تجربه داشته از سفارت ارمنستان ویزای توریستی بگیره اما ازش عکس نخواسته باشن؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Judy Abbott 13 - 2013-03-22

(2013-03-21 ساعت 22:56)IN.USA@2013 نوشته:  دوستان ویزای توریستی آمریکا چند ماهه است ؟
مرسی
سلام ,ویزای آمریکا 3ماه اعتبار داره که وارد خاک آمریکا بشید و در فرودگاه اعتبار میزنن که چقدر میتونید بمونید معمولا 6 ماهه میزنن
البته این اطلاعاتی که دادم تا پارسال اینجوری بود نمیدونم تغییراتی داشته یا نه

(2013-03-22 ساعت 12:27)r_ent نوشته:  چه جالب! اما به دوست من گفتن 1ماهه بهش میدن!
یعنی 3-4 ماه فرصت داره ازش استفاده کنه؟
یعنی وقتی کلیر بشه 3-4 ماه وقت میدن بهش که بره؟؟
چه خوب میشه اگه اینطور باشه Smile
پس این 1 ماهه چی بوده؟؟؟؟؟

قضیه ی اون 1 ماه رو نمیدونم چیه, ولی روشا جون ویزای توریستی 3ماه اعتبار داره تا وارد خاک آمریکا بشی ولی اون 1ماه چیه نمیدونم
,

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirou - 2013-03-23

سلام خدمت اساتید بزرگوار, سال نوی همه عزیزان مبارک
من در تاریخ ۱۶ آوریل وقت مصاحبه دارم در دوبی‌.
می‌خواستم از تجربتون استفاده کنم ببینم با شرایطی که دارم درصد قبولیم چقدره؟
۳۱ سالمه، ۶ ساله که مدیر عامل یک ISP هستم، جواز کسب دارم، ۲ تا مغازه تجاری دارم که یکیشون اجاره هست.
یک باغ ویلا هم دارم در کرج ۱۲۰۰ متر که سند اونم ارائه میدم
حساب بانکیم حل و حوش ۸۰ ملیون هست. فقط میخوام گردش حساب خودم رو ارائه بکنم و حسابی از خانمم نبرم.
خانمم هم مدیر مالی شرکت خودمونه
نامه از شرکت برای خودم و خانمم گرفتم، از رئیس هیئت مدیره که آخرین حقوق رو نوشته و همچنین موافقت با مرخصی.
ترجمهٔ جواز کسب و ترجمهٔ مجوز آی‌اس‌پی رو می‌برم.
دعوت نامه هم دارم، ۱ سال هم اقامت دوبی‌ داشتم.
اینم در آخر بگم که واقعا قصدم رفتن به عروسی دائیم هست و حتما می خوام برگردم چون کیش زندگی می کنم و از شرایط زندگیم راضی هستم.
ممنون میشم نظرتون رو بگید، اگه چیزی کم و کسر هست هم بفرمائید.
یه دنیا تشکر

با آرزوی موفقیت برای همه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-03-23

خوب راستش شرایطتون از نظر وابستگی به ایران بد نیست ولی چون با خانومتون هر دو نفری دارید میرید خوب شانسو کم میکنه. البته معمولا کیس هایی که برای عروسی میخوان برن رو زیاد سختگیری نمیکنن. نقطه ضعف پروندتون نداشتن ویزای شینگنه ولی همینکه 1 سال در دبی اقامت داشتید ولی بعدش به ایران برگشتید نقطه قوته. نظر شخصی من اینه که 60-70 درصد شانس ویزا گرفتن دارید. فقط رزرو بلیط رفت و برگشت رو ببرید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirou - 2013-03-24

(2013-03-23 ساعت 23:40)الهه سابق نوشته:  خوب راستش شرایطتون از نظر وابستگی به ایران بد نیست ولی چون با خانومتون هر دو نفری دارید میرید خوب شانسو کم میکنه. البته معمولا کیس هایی که برای عروسی میخوان برن رو زیاد سختگیری نمیکنن. نقطه ضعف پروندتون نداشتن ویزای شینگنه ولی همینکه 1 سال در دبی اقامت داشتید ولی بعدش به ایران برگشتید نقطه قوته. نظر شخصی من اینه که 60-70 درصد شانس ویزا گرفتن دارید. فقط رزرو بلیط رفت و برگشت رو ببرید

خیلی خیلی از پاسخگوئیتون ممنونم.
عذرخواهی میکنم، یادم رفته بگم که سابقه ویزای شینگن رو هم دارم. ۳ تا کشور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا رو پارسال در ۱۹ روز گشتیم.
یک مدرک مالی دیگه هم داریم که نمیدونم قبول میکنن یا نه. ۶۰ میلیون تومان حساب سپرده ۵ ساله به نام خانمم داریم که مربوط به تعاونی ثامن الائمه هست.
یک سوال دیگه، با توجه به اینکه مغازه های ما هر ۲ در کیش هستن، دادگستری هیچکدوم رو تایید نکرد. همچنین حساب ۵ ساله رو هم همینطور. به نطرتون بدون تاییدیه دادگستری قبول نمی کنن ازم؟ حتی اگه اصل سند رو هم ببرم؟
ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-03-24

به نظرم همون 80 میلیون کافیه.اگه نشون بدید پول زیاد دارید ممکنه این شبهه ایجاد بشه که شما چون پول زیادی دارید، ممکنه برید آمریکا و برنگرید ایران. مبلغ 80 تومن هم واسه 2 نفر زیاده. دیگه اون 60 تومنو رو نکنید. خیلی وقتا بدون تاییدیه دادگستری قبول میکنن. اصل مدرکو ببرید.
حالا که شینگن هم داشتید اوضاع فرق کرد. الان دیگه 80-90 درصد به نظر من شانس دارید Smile

(2013-03-24 ساعت 01:19)الهه سابق نوشته:  به نظرم همون 80 میلیون کافیه.اگه نشون بدید پول زیاد دارید ممکنه این شبهه ایجاد بشه که شما چون پول زیادی دارید، ممکنه برید آمریکا و برنگرید ایران. مبلغ 80 تومن هم واسه 2 نفر زیاده. دیگه اون 60 تومنو رو نکنید. خیلی وقتا بدون تاییدیه دادگستری قبول میکنن. اصل مدرکو ببرید.
حالا که شینگن هم داشتید اوضاع فرق کرد. الان دیگه 80-90 درصد به نظر من شانس دارید Smile

بازم تشکر از اعتماد به نفسی که بهم دادید.
اگه شما فکر میکنید که ۶۰ تومان رو ارائه نکنم بهتره، این کارو نمیکنم.
شما حتما صلاح میدونید که بلیط تهیه کنم؟ آیا این کار علاقه بیش از حد به رفتن رو نمیرسونه؟ ضمنا یه عرض دیگه، من مدرک تکواندو دارم مشکی دان ۴ که از آمریکا صادر شده ۵ سال و ۴ ماه پیش، البته امتحانش تو تایلند بود ولی مدرک از فدراسیون آمریکا اومد. حالا می خوام که مدرک دان ۵ رو آمریکا امتحان بدم و بگیرم. به نظرتون این نکته رو هم جزو دلایل سفرم بگم و مدرک قبلی که از آمریکا صادر شده رو ارائه کنم؟ چون شنیدم علاقه دارن به ورزشکارا

بلیط رفت و برگشت همراه با تاریخ نشوندهنده برنامه ریزی شما برای سفر و برگشتن به ایرانه و یه چیز کاملا متداوله. اینترنتی رزرو کنید، بدون هزینه. بهتره در مورد اینکه میخواهید توی آمریکا امتحان بدید چیزی نگید چون شبهه ایجاد میکنه که شاید بخواهید اونجا بمونید و رشته ورزشیتونو ادامه بدید

(2013-03-24 ساعت 09:29)الهه سابق نوشته:  بلیط رفت و برگشت همراه با تاریخ نشوندهنده برنامه ریزی شما برای سفر و برگشتن به ایرانه و یه چیز کاملا متداوله. اینترنتی رزرو کنید، بدون هزینه. بهتره در مورد اینکه میخواهید توی آمریکا امتحان بدید چیزی نگید چون شبهه ایجاد میکنه که شاید بخواهید اونجا بمونید و رشته ورزشیتونو ادامه بدید

ممنونم از راهنمائیتون
حسب فرمایش شما امروز از لوفتانزا بلیط رو رزرو کردم. دیگه بقیش دست خداست. ما تلاش خودمون رو میکنیم. انشاالله تجربه مصاحبم رو حتما مینویسم تا شاید کمکی به دوستان بکنه

ایشالا با دست پر برگردید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-03-24

بچه ها من واسه عکس سوال کرده بودم الان که جوابمو گرفتم به شماها هم میگم که اگه واسه کسی پیش اومد در جریان باشید:
عکسی که تو فرم 160 ضمیمه کردین رو برای عکس ویزا استفاده میکنن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ehsan m - 2013-03-30

سلام دوستان
من میخوام واسه ویزای توریستی از طریق اروپا اقدام کنم ،سند به نام خودم دارم،مدیر عامل یک کارخونه هم هستم،25 سالمه،مجردم ، خانوادم همه ایران هستن کسی هم تو آمریکا ندارم ٰ،3سال پیش هم 1 بار دبی رفتم، حساب بانکی هم چقدر نشون بدم خوبه؟زیاد باشه بده؟حدودا چقدر هزینه میشه؟
اصلا شانسی دارم؟ :| (راستش خیلیم نا امیدم )
راستی توو شبکه ی chanel one رامین دلاوری کسی میشناسش؟وکیل کسی بوده؟ چطوره؟، میشه بهش اعتماد کرد؟
ببخشید سوالام زیاد شد
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirou - 2013-03-30

(2013-03-24 ساعت 15:48)الهه سابق نوشته:  ایشالا با دست پر برگردید

سلام مجدد
یه سوال پیش آمده، ممنون میشم مثل همیشه محبت کنید منو راهنمائی کنید.
نامه گواهی اشتغال به کار رو بهتره که به فارسی باشه و بدم ترجمه کنن یا توی سربرگ شرکت به انگلیسی تایپ کنم و مهر و امضا بشه؟
ضمنا من در شرکتم مدیرعامل هستم و نامه اشتغال به کار رو شریکم که رئیس هیئت مدیره هست امضا می کنه؟ به نظرتون مشکلی نیست؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-03-30

نامه اشتغال به کار رو باید شرکت فارسی تایپ کنه و بعد همراه با کپی روزنامه رسمی ببرید دارالترجمه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-04-03

کسی میدونه کسانی که برای ویزای توریستی اقدام میکنن و اف بی آی چک میخورن (سفارت ارمنستان) معمولاً چند روزه کلیر میشن؟؟
تاپیک کلیرنس فعالی برای ویزاهای توریستی نداریم؟
کسی از بچه ها اخیرا مصاحبه نداشته که کلیر شده باشه؟