مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس - biparva - 2015-01-13

با سلام.دوستان تو صفحه های قبل گفتن که برا بلیط اتوبوس باید یه کارت هایی داشته باشی ولی دربارشون چیزی نگفتن.ممنون میشم کمی توضیح بدید.

RE: لس آنجلس - پدی - 2015-01-14

گلندل منطقه خوبی است.مراکز خرید خوبی دارد.بین محل اتصال شرق لس آنجلس وپاسدنا با منطقه ولی است.به نسبت ولی ووست وود ایرانی خیلی کمتری داره

RE: لس آنجلس - biparva - 2015-01-15

با سلام.
دوستان اگه شما بخواهید از این شهر ها رو انتخاب کنید انتخاب اول و دومتون کدومه {دلیل}
1.west wood
2.beverly hills
البته تا کار پیدا نکنم نمیتونم ماشین بخرم پس حمل ونقل عمومی مهمه برام.
یه خونه معمولی یه خوابه برا یه فرد مجرد در هر شهر از چه قیمتیه؟
ممنون میشم اسامی هتل های تین شهر هارو بگید{معمولی نه اشرافی}
و برا اجاره خونه بهتره کدوم قسمتشون رو جست وجو کنم؟
ممنون

RE: لس آنجلس - shadi79 - 2015-01-15

(2015-01-13 ساعت 16:52)biparva نوشته:  با سلام.دوستان تو صفحه های قبل گفتن که برا بلیط اتوبوس باید یه کارت هایی داشته باشی ولی دربارشون چیزی نگفتن.ممنون میشم کمی توضیح بدید.

سلام کارتومی تونید هم از راننده اتوبوس بگیرید هم توی ایستگاه اورنج هم مترو بگیرید وهم شارژکنید

لس آنجلس - negarpak - 2015-01-16

(2014-10-16 ساعت 13:03)Elahvision نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 11:33)tartar نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 22:31)MOHAMMADKHANI نوشته:  سلام بچه ها
من و یکی از دوستانمون تو لس آنجلس ایم و دنبال خونه سمت انسینو و تارزانا می گردیم چون بچه ی 12 ساله هم باهامون هست یه کم رو مدرسه هم حساسیم اگه کسی موردی سراغ داره تو همین منطقه ها یا نزدیکاش بهمون زود خبر بده ...

VERSAILLES APARTMENT
DAR WOODLAND HILLS MAN SAKENAM MOVAQAT BEHTARIN MADRESEHHA RO SHAMELESH MISHE KHASTIN MAN MITOUNAM KOMAK KONAM QEYMAT BEHTAR BEGIRIN

من هم به دنبال اجاره در آپارتمان هاي ورساي هستم. البته ما ٢٢ نوامبر مسافريم و از طريق سايت اين آپارتمان را پيدا كردم و مكاتبه كردم و گفتند جاي خالي دارند. براي بچه نه ساله ام هم مدرسه با گريد ٩ همان نزديكي هست. اميدوارم از كمك شما بتوانم بهره مند شوم.

سلام اميدوارم به سلامتى ساكن شده باشيد. من يك ماه ديگه دارم ميام ميخواستم بدونم همون آپارتمانهاى ورساى هستيد؟ آيا از خونه و محله رضايت داريد؟ و اگر مشكلى نباشه ميزان اجاره رو ميتونم بپرسم؟

RE: لس آنجلس - credelboy2004 - 2015-01-30

سلام به همه
من تخصصم آواز سنتی ایرانی هست
به نظرتون میتونم در لس آنجلس به عنوان درآمد روش حساب کنم؟
چه بصورت اجرای کنسرت و چه بصورت تدریس خصوصی
ممنون

RE: لس آنجلس - miracle2014 - 2015-02-04

سلام دوستان،
اگر کسی جایی را سراغ دارد که من بتوانم برای دو یا سه ماه اجاره کنم ممنون میشم. (استودیو یا اتاف)
سپاس فراوان

RE: لس آنجلس - ali234 - 2015-02-04

(2015-02-04 ساعت 00:01)miracle2014 نوشته:  سلام دوستان،
اگر کسی جایی را سراغ دارد که من بتوانم برای دو یا سه ماه اجاره کنم ممنون میشم. (استودیو یا اتاف)
سپاس فراوان

سلام دوست عزیز.. صفحه 44 رو مطالعه بفرمایید یکی دوتا هتل معرفی کردم که معمولا بچه های لاتاری برای شروع انتخاب کردن توی محدوده ولی.. ما خودمون هتل ایست وست بودیم . اسم جدیدش استاراین هست. ونتورا بلوار..شهر شرمن اوکس روبروی رستوران شیراز. تو صفحه 44 من توی پستم ادرس سایت هتل رو گذاشتم موفق باشید
برای اتاق شما از اینجا بهتر می تونید بگردید ولی چون اتاق مبله گرون هست اگه فقط قصد گرفتن گرین کارت و برگشت رو دارید همین هتل برای اقامت ماهیانه تخفیف میده و مناسبتره.

RE: لس آنجلس - yaser60 - 2015-02-06

سلام دوستانی ک تازه اومدن لس آنجلس، اگه تیاز به خرید ماشین دست دوم دارید من یه جایی سراغ دارم مناسب هستش.
بهم پیام شخصی بدید.

RE: لس آنجلس - babinj2 - 2015-02-07

سلام به دوستای عزیز
من فقط یه توصیه به کسایی که میان آمریکا دارم
اینجا که اومدید تا جایی که میتونید صبر داشته باشید
و اینو بدون اینجا همه دنبال پول در آوردنن،(به کسی برنخوره)! هر خدماتی هم که میگن بهتون میدیم یا کمک میکنیم بی طمع نیست
اینجا باید شانس داشته باشی با آدمای خوب آشنا بشی

RE: لس آنجلس - Vandadi - 2015-02-07

با سلام
من اواخر اسفند( March) راهی امریکا میشم چون تازه ویزا گرفتم اما خیلی استرس گرفتم که چقدر پول با خودم بیارم و اینکه برا کار و دانشگاه یا کالج زبان چیکار باید کنم مقصد من لس انجلس هستش دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید در ضمن مجرد هستم.

RE: لس آنجلس - MOHAMMADKHANI - 2015-02-09

(2015-02-07 ساعت 13:18)Vandadi نوشته:  با سلام
من اواخر اسفند( March) راهی آمریکا میشم چون تازه ویزا گرفتم اما خیلی استرس گرفتم که چقدر پول با خودم بیارم و اینکه برا کار و دانشگاه یا کالج زبان چیکار باید کنم مقصد من لس انجلس هستش دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید در ضمن مجرد هستم.
سلام بهتون تبریک می گم و بهترین ها رو براتون آرزو می کنم
ببینید این که چقد پول با خودتون بیارید به خیلی چیزا بستگی داره و مطمئن باشید هر چقدر بیشتر با خودتون بیارید بی ضرر نیست به این دلیل که وارد امریکا که می شید اگر آشنا یا کسی رو ندارید که بتونید خونش بمونید باید برید به متل و حتی بهتون پیشنهاد می دم برای یه ماه متل رو اجاره کنید ولی اگه کسی رو تو امریکا دارید که شرایط خیلی فرق می کنه می تونید برید خونش و با خیال راحت دنبال خونه برای اجاره باشید .
برا کالج هم می تونید در بدو ورود ترمی حدودا 700 دلار بپردازید و ثبت نام کنید ولی اگه عجله نکنید و یه سال صبر کنید می تونید از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنید ولی کلاس زبان تو لس آنجلس بهتون occupational مدرسه بزرگسالان رو پیشنهاد می دم ترمی 40 دلار هم هزینه اشه .
و اما کار با توجه به شرایط آب و هوایی لس آنجلس که بسیار این شهر رو همه پسند ه کرده Wink تعداد مهاجران در این شهر بسیار زیادند و اما صاحبان کار ، که ترجیح می دن با کسانی کار کنند که چند سالی در امریکا بوده اندو مدرسه یا کالج رفتن خب نمی گم امکان پذیر نیست ولی خیلی هم راحت نیست یکم زمان بره و شاید ماه ها زمان ببره تا یه کار پیدا کنید ولی ناامید نباشید چون زندگی هیچکس مثل دیگری نیست و همیشه احتمالاتی هم وجود داره

RE: لس آنجلس - credelboy2004 - 2015-02-09

سلام به همه
من حدود 6 ماه دیگه میام لس آنجلس
تخصصم "آواز" سنتی ایرانی و "ویولن" هست
به نظرتون میتونم در لس آنجلس به عنوان درآمد رو اینها حساب کنم؟
چه بصورت اجرای کنسرت و چه بصورت تدریس خصوصی
ممنون

RE: لس آنجلس - khatarnak - 2015-02-10

(2015-02-07 ساعت 13:18)Vandadi نوشته:  با سلام
من اواخر اسفند( March) راهی آمریکا میشم چون تازه ویزا گرفتم اما خیلی استرس گرفتم که چقدر پول با خودم بیارم و اینکه برا کار و دانشگاه یا کالج زبان چیکار باید کنم مقصد من لس انجلس هستش دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید در ضمن مجرد هستم.

کالج زبان در لوس آنجلس:

http://www.ecenglish.com/en

http://www.whittier.edu/

https://www.elc.edu/

یکی دیگر از کالجهای زبان انگلیسی در سن دیگو هست

و در سانتا باربارا و ایالتهای دیگر لوس آنجلسو پیداش نکردم توی این سایت

ولی از لحاظ امکانات آموزشی نسبت به کلاسهای سه لینک بالا بهتره

اینم لینک این کلاس آموزشی :

http://www.els.edu/

اگر قبل از رفتن یک ویزا کارت بگیری بهتر است برای نقل و انتقالات پول

که من خودم از بانک تاجیک خریداری کردم شما هم می تونید از طریق صرافی های معتبر و یا کمپانی های معتبر دریافت کنی

معمولا 8000 دلار نقدا می تونی بیاری امریکا

برای کار هم دوستان در بخش مربوطه توضیح دادند

موفق باشید التماس دعا

RE: لس آنجلس - khatarnak - 2015-02-10

(2015-02-07 ساعت 12:43)babinj2 نوشته:  سلام به دوستای عزیز
من فقط یه توصیه به کسایی که میان آمریکا دارم
اینجا که اومدید تا جایی که میتونید صبر داشته باشید
و اینو بدون اینجا همه دنبال پول در آوردنن،(به کسی برنخوره)! هر خدماتی هم که میگن بهتون میدیم یا کمک میکنیم بی طمع نیست
اینجا باید شانس داشته باشی با آدمای خوب آشنا بشی

آخه داداش من بنده که می تونم مثل و امثال بابک زنجانی و.. توی مملکت

خودم پول دربیارم جه لزومی داره که مهاجرت کنم می تونم به 100 تا کشوره

برمو بگردم ... برای پول دراوردن بابد مرد باشی شیر کارکردن داشته باشی

فرقی نمی کنه آمریکا باشی یا ایرون خیلی ها همونجا مانند زندگی توی ایرانو دارند

درضمن اونجا کارکردن شوخی نیست جون آدمو می کشند

یک سال تا فوقش دو سال سختی داره بعد اگر زبانت قوی شد تونستی

کارپیداکنیو خرج تحصیبلتو دربیاری بعدش می تونی زندگی بهتری داشته باشی

اصلا به شانس و اقبال آدم نیست البته از دید خودم بسته به همتو تلاش

آدم داره که چقدر بتونه در یک کشور غریب دوام بیاره

البته همه جا خوب و بد داره فرقی نمی کنه یکی مثل اون دوست مون که می خواست به تازه واردان کمک کنه و یکی مثل کسانی که پول و مقام دارند ولی اهمیتی به هموطنانشان نمیدن باید خودت باشیو خودت که بتونی گلیم خودتو از آب بکشی بیرون

موفق باشید