مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس - negar6043 - 2015-08-13

ضمنا دوستان ایشون آقا الیما هستن، نه الیما خانوم Smile

RE: لاس وگاس - M.d - 2015-08-13

سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟

RE: لاس وگاس - mohsen b.d - 2015-08-17

سلام و تشکر از تمامی دوستان
بالاخره تمام تاپیکو خوندمو تموم شد.دست همگی درد نکنه.ایشالا که این هم دلیو کمک بین همه ما باشه
من از برندگان لاتاری 2016 هستم با کیس نامبر 31xx فک کنم تا 2 3 ماه دیگه برم مصاحبه.ایشالا اگه قبول بشم میام لاس وگاس
فقط چند تا سوال داشتم اینکه :
1.دوستی قبلا گفته بودن تاکسی فقط از در هتل میتونه مسافر سوار کنه و از کنار خیابون نمیشه.درسته آیا؟؟؟!!!
2.شغلم در رابطه با جواهر هست.وضعیت طلا و جواهر در لاس وگاس چطوریه؟جواهر فروشی هست؟کمه زیاده؟
3.من گیتار برقی و بیس گیتار حرفه ای میزنم در این رابطه شغلی هست؟
4.خانم من مدرک آرایشگری داره.بازار این حرفه اشباع نشده؟
با تشکر

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-08-17

مهارتهای خودتون وآرایشگری همسرتون خوب هست فقط بستگی به این داره سطح زبان تون چطورباشه و دررابطه به مهارت بتونید درآمریکا مدرک واجازه کار دریافت کنید

RE: لاس وگاس - mohsen b.d - 2015-08-17

زبان من در حد متوسط هست.تا حالا مشکل زبانی در خارج از کشور نداشتم.خانمم هم در حال یادگیریه زبانه.فقط کسی میتونه بگه جواهر فروشی در لاس وگاس کمه یا زیاده؟
ممنون

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-08-17

(2015-08-13 ساعت 15:21)M.d نوشته:  سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟
در مورد شهرهای دیگه نمیدونم دراون تاریخ وضعیت هوا چطور هست اما دراینجا خوبه.

RE: لاس وگاس - M.d - 2015-08-19

(2015-08-17 ساعت 20:28)elima1980 نوشته:  
در مورد شهرهای دیگه نمیدونم دراون تاریخ وضعیت هوا چطور هست اما دراینجا خوبه.

ممنون،دوستان ميشه جواب سوال اول هم بدهند،ممنون ميشم

RE: لاس وگاس - Reb - 2015-08-19

سانفرانسیسکو بستگی به شانست خواهد داشت ولی اون موقع سال معمولاً یکم باد همراه با بارش پراکنده باران Big Grin
لس‌آنجلس هوا عالی‌ خواهد بود، وگاس هم خوبه.

اول برو سانفرانسیسکو بعد برو پائین لس‌آنجلس از اونجا هم برو سن دیگو از اونجا هم برو وگاس.

این که هر کجا هم چقدر بمونی بستگی به خودت داره.
لوس آنجلس و سن دیگو بدون ماشین راه نداره، همه چی‌ از همه چی‌ دوره به درد نمی‌خوره.

من اگه جا تو بودم وقتم رو به ترتیب بیشترین تا کمترین اینجاها میگذروندم: سانفرانسیسکو، وگاس، سن دیگو، لس‌آنجلس.

خوش بگذره.

RE: لاس وگاس - negar6043 - 2015-08-20

من با ترتيبى كه ايشون گفتن موافقم

RE: لاس وگاس - M.d - 2015-08-21

(2015-08-19 ساعت 23:00)ITGuy نوشته:  

سانفرانسیسکو بستگی به شانست خواهد داشت ولی اون موقع سال معمولاً یکم باد همراه با بارش پراکنده باران Big Grin
لس‌آنجلس هوا عالی‌ خواهد بود، وگاس هم خوبه.

اول برو سانفرانسیسکو بعد برو پائین لس‌آنجلس از اونجا هم برو سن دیگو از اونجا هم برو وگاس.

این که هر کجا هم چقدر بمونی بستگی به خودت داره.
لوس آنجلس و سن دیگو بدون ماشین راه نداره، همه چی‌ از همه چی‌ دوره به درد نمی‌خوره.

من اگه جا تو بودم وقتم رو به ترتیب بیشترین تا کمترین اینجاها میگذروندم: سانفرانسیسکو، وگاس، سن دیگو، لس‌آنجلس.

خوش بگذره.
ممنون دوست عزيز ،من كلا يكماه ميخوام بمونم دويت دارم چند تا شهر ببينم،حالا اگر نظر شما دوستان با تجربه اين باشه كه به جاي چند شهم دو شهر برم بيشتر بمونم هم ممنون ميشم بهم بگين

RE: لاس وگاس - negar6043 - 2015-08-21

به نظر من یک هفته کافیه واسه دیدن، به نظرم اون شهرهایی که دوستمون گفتن رو ببینید.

RE: لاس وگاس - ali3875 - 2015-08-22

(2015-08-17 ساعت 19:18)mohsen b.d نوشته:  زبان من در حد متوسط هست.تا حالا مشکل زبانی در خارج از کشور نداشتم.خانمم هم در حال یادگیریه زبانه.فقط کسی میتونه بگه جواهر فروشی در لاس وگاس کمه یا زیاده؟
ممنون
من چهار روزی که اونجا بودم و خیلی هم مراکز خریدشو دیدم چیزی به چشمم نخورد

RE: لاس وگاس - negar6043 - 2015-08-22

(2015-08-17 ساعت 19:18)mohsen b.d نوشته:  زبان من در حد متوسط هست.تا حالا مشکل زبانی در خارج از کشور نداشتم.خانمم هم در حال یادگیریه زبانه.فقط کسی میتونه بگه جواهر فروشی در لاس وگاس کمه یا زیاده؟
ممنون

توی هتلها برندهای معروف شعبه دارند. من در سطح شهر قسمت مسکونی هم فروشگاههای بزرگ جواهرفروشی دیدم

RE: لاس وگاس - shahab2000 - 2015-08-23

سلام دوستان
با توجه به اينكه لاس وگاس شهر توريستي هست، نظر تون در مورد راه انداختن رستوران غذاهاي ايراني در اونجا چيه؟
آيا مدرك يا سرتيفيكيت خاصي براي اين كار بايد گرفت؟
كسي اطلاعاتي در اين مورد داره؟
ممنون

RE: لاس وگاس - negar6043 - 2015-08-23

(2015-08-23 ساعت 09:54)shahab2000 نوشته:  سلام دوستان
با توجه به اينكه لاس وگاس شهر توريستي هست، نظر تون در مورد راه انداختن رستوران غذاهاي ايراني در اونجا چيه؟
آيا مدرك يا سرتيفيكيت خاصي براي اين كار بايد گرفت؟
كسي اطلاعاتي در اين مورد داره؟
ممنون

والا در مورد سوال اولتون همین الانم چند تا رستوران ایرانی هستن که غذاشون خوب نیست. شما اگه یه رستوران خوب بزنی من شخصا خیلی ممنونتون میشم. Wink