مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - saman33 - 2011-01-06

سلام. یه خبر خوب برای دوستان بی دقتSmile دوستمون مهران با اشتباه یک سال توی تاریخ تولد امروز مصاحبه داشت و برگ آبی رو گرفت. بدون هیچ گونه اشکالی. من از اینجا بهش تبریک می گم....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-06

خداییش دق دادن، از صبح تا حالا (الان: پنج شنبه 13:15 دقیقه)، بیش از 100 بار سایت آنکارا و این تاپیک رو چک کردم به امید آپدیت شدن سایت و یا جیغ های بچه ها از فرط خوشحالی، ولی امان از ...
خیلی تنبلن!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - emankh101 - 2011-01-06

(2011-01-06 ساعت 14:16)javidk نوشته:  خداییش دق دادن، از صبح تا حالا (الان: پنج شنبه 13:15 دقیقه)، بیش از 100 بار سایت آنکارا و این تاپیک رو چک کردم به امید آپدیت شدن سایت و یا جیغ های بچه ها از فرط خوشحالی، ولی امان از ...
خیلی تنبلن!!!

دق که خوب جاوید جان.
جون به لب شدیم....
شدیم مثل معدنچی های شلیایی که 2 ماه گیر افتاده بودند و ثانیه ها را میشماردن....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - babak2010 - 2011-01-06

با سلام خدمت همه دوستان خوب مهاجرم که در راه مهاجراتمان چه به صورت مجازی در این جا و چه در تهران یا آنکارا که موفق به دیدار بعضی از شما عزیزان شدم مانند سامان . مهران محمد .. آرش و.. و یا به هر شکل همسفر تان بودم و از شما دوستی ها و مهربانی ها آموختم سپاس گذارم ...حیف که دست سرنوشت من را از پرواز با شما بازداشت .......
دوستان خوبم باز هم از همه شما که مشفقانه منو در این راه با احساس دوستی همدلی همراه و همسفر بودید سپاسگزارم و امیدوارم دیگر کسی از شما به سرنوشت من دچار نشود و بزودی همه شما این مرحله رو هم پشت سر بگذارید و مهاجرتتان به شادمانی به پایان برسانید .

باز هم ممنونم از راهنمایی شمادوستان خوبم .. حتما با kcc مکاتبه خواهم کرد ...در ضمن لطفا اگر میتوانید بصورت پیام متن با املا مناسب و خا ص برای kcc با پیام آگاهم نمایید .
سپاس ارادتمند همه شما babak2010

RE: کلیرنس برندگان 2011 - babak2010 - 2011-01-06

(2011-01-05 ساعت 23:32)rayan.s نوشته:  سال پیش کیسی بخاطر اینکه موقع ثبت نام به جای ایران ، ایرلند زده بود رد شد.البته جای سوال اینه که کسی دوستان را اشتباه راهنمایی کرده که با انتخاب کشور دیگر جزء ایران راحتتر قبول میشید یا...؟ آخه وارد کردن اشتباهی امارات به جای ایران یا ایرالند به جای ایران با توجه به فاصله بین این کشورها با ایران در گزبنه انتخاب کشورها؛ خیلی بد شانسیه!!!

رایان جان من اصلا از ıین اطلاع نداشتم و فرم من توسط همسر خواهرم پر شد و البته موضوع من زیاد اتفاق نیوفتاده ... بهر حال ıنهم از بد روزگاره که انسانها به دست سرنوشت از آرزوهاشون باز می مونند .
(2011-01-05 ساعت 23:32)rayan.s نوشته:  سال پیش کیسی بخاطر اینکه موقع ثبت نام به جای ایران ، ایرلند زده بود رد شد.البته جای سوال اینه که کسی دوستان را اشتباه راهنمایی کرده که با انتخاب کشور دیگر جزء ایران راحتتر قبول میشید یا...؟ آخه وارد کردن اشتباهی امارات به جای ایران یا ایرالند به جای ایران با توجه به فاصله بین این کشورها با ایران در گزبنه انتخاب کشورها؛ خیلی بد شانسیه!!!

رایان جان من اصلا از ıین اطلاع نداشتم و فرم من توسط همسر خواهرم پر شد و البته موضوع من زیاد اتفاق نیوفتاده ... بهر حال ıنهم از بد روزگاره که انسانها به دست سرنوشت از آرزوهاشون باز می مونند .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-01-07

(2011-01-06 ساعت 14:16)javidk نوشته:  خداییش دق دادن، از صبح تا حالا (الان: پنج شنبه 13:15 دقیقه)، بیش از 100 بار سایت آنکارا و این تاپیک رو چک کردم به امید آپدیت شدن سایت و یا جیغ های بچه ها از فرط خوشحالی، ولی امان از ...
خیلی تنبلن!!!

دوستان عزیز؛ مطمئن باشید صفحه کلیرنس امروز (جمعه) آپدیت میشه و حداقل 3 نفر از دوستان مهاجر سرایی کلیر میشن. به مسئولین سفارت گفتم که اگه این اتفاق نیوفته من آمریکا نمیام!!!Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - babak2010 - 2011-01-07

دوستان خوب روز گذشته چند نفر کارنت شدند و البته محمد جان دوباره بعد از چند بار دوباره چک خورد امیدوآرم مشکلش حل بشه....
من هم برای همه آرزوی پیروزی میکنیم .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mjh - 2011-01-07

سلام
من از babak2010
يا دوستاني كه اطلاعات دقيقي دارند سوالي دارم
مي خواستم بدونم كه شما قبل از اينكه به مصاحبه بريد با kcc مكاتبه كرديد كه فرم ها تون صحيح است يا نه؟ اگر كرديد اين جواب كه د زير نوشتم بهتون داده
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing
يعني مي خواهم بدونم كه شما acceptable بودن فرمهاتون قبل از رفتن به سفارت گرفته بوديد ؟ واگر acceptable داده باشند ياز هم امكان اره كه سفارت ايراد بگيرد؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-01-07

(2011-01-07 ساعت 11:43)mjh نوشته:  سلام
من از babak2010
مي خواستم بدونم كه شما قبل از اينكه به مصاحبه بريد با kcc مكاتبه كرديد كه فرم ها تون صحيح است يا نه؟ اگر كرديد اين جواب كه د زير نوشتم بهتون داده
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing
يعني مي خواهم بدونم كه شما acceptable بودن فرمهاتون قبل از رفتن به سفارت گرفته بوديد ؟ واگر acceptable داده باشند ياز هم امكان اره كه سفارت ايراد بگيرد؟

دوست عزیز اگر این جواب رو بگیرید به این معنی هستش که اطلاعات فرم های شما بدرستی پر شده و تناقضی ندارد ولی این موضوع افراد را در برابر اشتاهات بنیادین که در هنگام پر کردن فرم های اولیه انجام می دهند بیمه نمی کند. مثلا مثل همین اشتباهی که دوست عزیزمون آقا بابک داشتند. البته من مطمئن هستن بابک خان مشکلشون حل میشه ...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - babak2010 - 2011-01-07

(2011-01-07 ساعت 11:43)mjh نوشته:  سلام
من از babak2010
دورود بر شما دوست خوبم .. ممنون از سوالتون ..بله من در چند مرحله ا ینکار رو کردم و اونها عین این پیام رو برام فرستادند البته به قول دوست خوبمون freefree شاید مشکل جور دیگه باشه بهرحال من با کمک جناب پارسایی با یک وکیل امریکائی حرفه ای در امر گرین کارد آشنا شدم و ظاهرا می تونم به حل ماجرا امیدوار باشم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shirinderella - 2011-01-07

(2011-01-07 ساعت 09:28)rayan.s نوشته:  
خیلی تنبلن!!!

دوستان عزیز؛ مطمئن باشید صفحه کلیرنس امروز (جمعه) آپدیت میشه و حداقل 3 نفر از دوستان مهاجر سرایی کلیر میشن. به مسئولین سفارت گفتم که اگه این اتفاق نیوفته من آمریکا نمیام!!!Big Grin

میشه همسر من یکی از این 3 نفر باشه رایان جان...؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-01-07

(2011-01-07 ساعت 18:47)shirinderella نوشته:  
(2011-01-07 ساعت 09:28)rayan.s نوشته:  
خیلی تنبلن!!!

میشه همسر من یکی از این 3 نفر باشه رایان جان...؟

چرا که نه؟ حتما"...فقط من با توجه به اینکه سایت آپدیت نشد فردا بلیطم رو پس میدم و آمریکا نمیرم.تا فکر نکنن باهاشون شوخی کردم.Tongue

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bbboys1981 - 2011-01-07

بازگشت همه به سوی اوست
اینک که با گذشت 60 روز,هنوز اینجانب, bbboys1981 کلیر نشده ام و دیگه حتی بقالی و رفتگر محله هم که منو میبینن میگن: بابا پس کی میری؟!؟!؟
و با توجه به جان به لب شدن روح پر فتوحم,میخوام بگم به جون مامانم دیگه خسته ه ه ه ه ه ه ه شدم م م م م م م م م م.Big Grin
به همین مناسبت مجلس یادبودی در محل مصلای مهاجرسرا برگزار میگردد.حضور همه دوستان باعث قوت قلب و تسلی خاطر اینجانب خواهد بود.
در ضمن سرویس ایاب و ذهاب مهیاستSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2011-01-07

(2011-01-07 ساعت 19:22)bbboys1981 نوشته:  بازگشت همه به سوی اوست
اینک که با گذشت 60 روز,هنوز اینجانب, bbboys1981 کلیر نشده ام و دیگه حتی بقالی و رفتگر محله هم که منو میبینن میگن: بابا پس کی میری؟!؟!؟
و با توجه به جان به لب شدن روح پر فتوحم,میخوام بگم به جون مامانم دیگه خسته ه ه ه ه ه ه ه شدم م م م م م م م م م.Big Grin
به همین مناسبت مجلس یادبودی در محل مصلای مهاجرسرا برگزار میگردد.حضور همه دوستان باعث قوت قلب و تسلی خاطر اینجانب خواهد بود.
در ضمن سرویس ایاب و ذهاب مهیاستSmile

به اس ام اسی که همین امروز به دستم رسید توجه کنید:
چارلی چاپلین میگه: آخر هر چیز خوبه: اگه خوب نشد، هنوز آخرش نشده؛ صبرکن!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bbboys1981 - 2011-01-07

به اس ام اسی که همین امروز به دستم رسید توجه کنید:
چارلی چاپلین میگه: آخر هر چیز خوبه: اگه خوب نشد، هنوز آخرش نشده؛ صبرکن!!!
[/quote]

ممنون از یاشار و ماری عزیز
خیلی جمله روحیه بخشی بود.واللا روزهای سختیه,کلیرنس,USMLE,دوری همسر....
خدا صبر بده