مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس - shahab2000 - 2015-08-23

(2015-08-23 ساعت 11:51)negar6043 نوشته:  
(2015-08-23 ساعت 09:54)shahab2000 نوشته:  سلام دوستان
با توجه به اينكه لاس وگاس شهر توريستي هست، نظر تون در مورد راه انداختن رستوران غذاهاي ايراني در اونجا چيه؟
آيا مدرك يا سرتيفيكيت خاصي براي اين كار بايد گرفت؟
كسي اطلاعاتي در اين مورد داره؟
ممنون

والا در مورد سوال اولتون همین الانم چند تا رستوران ایرانی هستن که غذاشون خوب نیست. شما اگه یه رستوران خوب بزنی من شخصا خیلی ممنونتون میشم. Wink

اگه اومدم اونجا براتون غذا درست كنم كه انگشت ها تون رو هم بخوريد.
در مورد مزه فكر كنم مشكل از مواد اوليه هست. مثلا برنج ايراني اونجا نيست و گوشت ها شون هم يه كم طعم داره.
البته هر مشكلي يه راه حلي داره كه بايد پيداش كرد.
موفق باشيد.

RE: لاس وگاس - M.d - 2015-08-23

(2015-08-19 ساعت 23:00)ITGuy نوشته:  
(2015-08-13 ساعت 15:21)M.d نوشته:  سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟

سانفرانسیسکو بستگی به شانست خواهد داشت ولی اون موقع سال معمولاً یکم باد همراه با بارش پراکنده باران Big Grin
لس‌آنجلس هوا عالی‌ خواهد بود، وگاس هم خوبه.

اول برو سانفرانسیسکو بعد برو پائین لس‌آنجلس از اونجا هم برو سن دیگو از اونجا هم برو وگاس.

این که هر کجا هم چقدر بمونی بستگی به خودت داره.
لوس آنجلس و سن دیگو بدون ماشین راه نداره، همه چی‌ از همه چی‌ دوره به درد نمی‌خوره.

من اگه جا تو بودم وقتم رو به ترتیب بیشترین تا کمترین اینجاها میگذروندم: سانفرانسیسکو، وگاس، سن دیگو، لس‌آنجلس.

خوش بگذره.

ممنون دوست عزيز،باز هم اگر به نظر دوستان اگر مثلا دو شهر سانفرانسيسكو و لاس وگاس برم و بيشتر بمونم تا اينكه بخوام هر سه شهر را برم بهتره ممنون ميشم راهنمايي كنند

RE: لاس وگاس - mohsen b.d - 2015-08-23

با تشکر از همه دوستانی که لطف کردن و جواب سوالارو دادن

RE: لاس وگاس - shekari - 2015-08-24

سلام خدمت تمام دوستان عزیز این تاپیک،

بنده آقای 27 ساله و مجرد هستم و از برندگان لاتاری هستم و حدودا 1 سال در کارولینای شمالی سکونت داشتم و در حال حاضر تصمیم دارم که یک تا یک ماه و نیم دیگه به لاس وگاس برای سکونت برم، خیلی دوست دارم که از این طریق از ایران یک دوست و همسفر خوب پیدا کنم تا تمام کارهامونو با هم انجام بدیم و در اونجا با هم خونه بگیریم و کلا در کنار هم باشیم.
از دوستانی که ایران هستن، اگر کسی تصمیم به رفتن به لاس وگاس رو 1-1.5 ماه دیگه (ماه اکتبر) داره و می خواد که با من همسفر بشه، لطفا اطلاع بده، تا بیشتر با هم آشنا بشیم و کارهای گرفتن بلیط و سایر مقدمات سفر رو با هم انجام بدیم.
از دوستان ساکن در لاس وگاس هم خواهش می کنم، اگر کسی رو میشناسین که احتیاج به هم خونه ای داره، لطفا به بنده معرفی کنین تا بیشتر آشنا بشیم.

با تشکر

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-08-25

(2015-08-23 ساعت 09:54)shahab2000 نوشته:  سلام دوستان
با توجه به اينكه لاس وگاس شهر توريستي هست، نظر تون در مورد راه انداختن رستوران غذاهاي ايراني در اونجا چيه؟
آيا مدرك يا سرتيفيكيت خاصي براي اين كار بايد گرفت؟
كسي اطلاعاتي در اين مورد داره؟
ممنون

http://www.theculinaryacademy.org/
اینجا میتونید مدرک آشپزی دریافت کنید

RE: لاس وگاس - negar6043 - 2015-08-28

سلام دوستان
آيا شما در وگاس وكيل فارسى زبان، با تخصص خانوادگى سراغ داريد؟

RE: لاس وگاس - newmohammad - 2015-08-28

سلام دوستان
من از برندگان 2015 هستم اگر در این فرصت یکماهه کلیر بشیم میخواهیم بیاییم لاس وگاس من یک دختر دارم که امسال میره اول دبستان اگر امکان دارد بنده را راهنمایی کنید کجا منزل اجاره کنیم که امن،مدرسه با رنک بالای 8 ،برای خودمان هم نزدیک کالج برای یادگیری زبان باشه

RE: لاس وگاس - -narges - 2015-08-28

سلام
متل خوب در شمال وگاس کسی سراغ نداره دوستان؟

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-08-30

(2015-08-28 ساعت 14:41)-narges نوشته:  سلام
متل خوب در شمال وگاس کسی سراغ نداره دوستان؟

شمال وگاس خوب نیست چرا اونجا دنبال متل هستید؟

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-08-30

(2015-08-28 ساعت 13:21)newmohammad نوشته:  سلام دوستان
من از برندگان ۲۰۱۵ هستم اگر در این فرصت یکماهه کلیر بشیم میخواهیم بیاییم لاس وگاس من یک دختر دارم که امسال میره اول دبستان اگر امکان دارد بنده را راهنمایی کنید کجا منزل اجاره کنیم که امن،مدرسه با رنک بالای ۸ ،برای خودمان هم نزدیک کالج برای یادگیری زبان باشه

College of Southern Nevada
6375 W Charleston Blvd
Las Vegas, NV 89146
کالج اینجاست تو این محدوده اگر آپارتمان اجاره کنید نزدیک هستید ضمن اینکه چند مدرسه هم وجود داره که من از رنکینگ اطلاع ندارم بیاد تحقیق کنید

RE: لاس وگاس - feidom30 - 2015-09-03

(2015-08-28 ساعت 00:12)negar6043 نوشته:  سلام دوستان
آيا شما در وگاس وكيل فارسى زبان، با تخصص خانوادگى سراغ داريد؟

ندا قندی
8781115(702)

اگر استفاده کردید لطفا تجربه تون رو شیر کنید

RE: لاس وگاس - negar6043 - 2015-09-03

سپاس فراوان

RE: لاس وگاس - vidatanha - 2015-09-04

ممنون از همه دوستان عزیز به ویژه جناب الیما که منو راهنمایی کردند. من بیشتر داشتم روی سیاتل تحقیق میکردم و تقریبا تصمیم برای اونجا بود.اما پیام ایشون باعث شد من بیام و تمام صفحات این تاپیک رو بخونم. و ظاهرا با شرایط من مناسب تره. خصوصا آب و هواش که چون من خوزستانی هستم و اهل گرمای بالای پنجاه درجه .میتونم باهاش کنار بیام.
من دو تا سوال داشتم. اونجور که من از هزینه ها فهمیدم. اینجور نتیجه گرفتم که یک فرد مجرد با همخونه شدن و صرفه جویی حتی با پایین تر از هزار دلار در ماه هم میتونه سر کنه. این درسته؟
و اونجا دستفروشی مثل ایران وجود داره؟ کمنظورم فروشنده های فلافل و اینجور چیزا که تو ابران هست

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-09-04

[quote='vidatanha' pid='656686' dateline='1441348737']
ممنون از همه دوستان عزیز به ویژه جناب الیما که منو راهنمایی کردند. من بیشتر داشتم روی سیاتل تحقیق میکردم و تقریبا تصمیم برای اونجا بود.اما پیام ایشون باعث شد من بیام و تمام صفحات این تاپیک رو بخونم. و ظاهرا با شرایط من مناسب تره. خصوصا آب و هواش که چون من خوزستانی هستم و اهل گرمای بالای پنجاه درجه .میتونم باهاش کنار بیام.
من دو تا سوال داشتم. اونجور که من از هزینه ها فهمیدم. اینجور نتیجه گرفتم که یک فرد مجرد با همخونه شدن و صرفه جویی حتی با پایین تر از هزار دلار در ماه هم میتونه سر کنه. این درسته؟
و اونجا دستفروشی مثل ایران وجود داره؟ کمنظورم فروشنده های فلافل و اینجور چیزا که تو

کارساده زیاد هست

RE: لاس وگاس - navid32 - 2015-09-05

واقعا قدرت مافیایی کازینوها بسیار شگفت اوره. در امریکا دو بلیت بخت ازمایی مشهور هست به نام مگا میلیون و پاوربال که معمولا برای سرگرمی به صورت فردی یا گروهی خریداری میشه و جایزه ها تا چند صد میلیون دلار میرسه در ایالت نوادا و چند ایالت دیگر این بلیت ها وجود نداره. و یکی از علل عدم وجود اونها قدرت مافیایی صاحبان قمار در لاس وگاسه که با قدرت حتی جلوی این دو تا بلیت که در امد قابل توجهی هم برای دولت داره ایستادن