مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-09-26

(2012-09-26 ساعت 23:33)سارا2013 نوشته:  از بچه های ایروان کسی خبر داره که حتما ما باید اسپانسر داشته باشیم؟
خداکنه همچین چیزی نباشه..........

من اسپانسر ندارم
نمی تونم هم داشته باشم
همین طوری دارم می رم با همون پیش فرض های آنکارا
پول توی حساب - سند ارزش گذاری نشده - سابقه کاری
اگر گفت اسپانسر می گم، خودم، چیزهایی که بلدم و تجربم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mrr777 - 2012-09-26

درود بر همه دوستان

ظاهرا انتقال مصاحبه بعضی از دوستان به سفارت ایروان خیلی سوال و نگرانی ایجاد کرده در این زمینه من چند نکته به ذهنم رسید که لازم دونستم عنوان کنم.

یکی از دلایلی که کی سی سی تصمیم به این عمل گرفته افزایش ۵۰ درصدی برندگان ایرانی در امسال نسبت به سال گذشته بوده و ظاهرا به این نتیجه رسیدند که ۲ سفارت فادر به پاسخگویی به این تعداد نبوده و باید جهت تسریع در کار، تعداد سفارتها رو برای مصاحبه بیشتر کنند که در جهت منافع خود ماست.

مهارت در زبان انگلیسی شرط شرکت در لاتاری نبوده و وظیفه سفارت هست که امکانات لازم رو برای مصاحبه شوندگان تهیه کنه که یکیش توانایی مصاحبه گر در زبان فارسی هست پس نگران این موضوع نباشید.

تفاوت در فرمها و مدارک مورد نیاز در ایروان نسبت به انکارا به نظر من به علت اینه که سفارت فرم خاص و جامعی جهت برندگان ایرانی لاتاری تهیه نکرده چون فرصت تهیه شو نداشته و از فرمهای آماده استفاده کرده لذا در این مورد هم نباید خیلی وسواس به خرج بدهید. حتما سفارت در صورت ادامه ارسال ایرانیان به اونجا برای مصاحبه به زودی بخشی از اطلاعات را به زبان فارسی هم در سایت خودش راه اندازی خواهد کرد.

در مورد ارسال مدارک هم تا جایی که من متوجه شدم مثل ابوظبی باید مدارک رو به همراهتون در روز مصاحبه داشته باشید و نیازی به ارسال قبلی نیست.

با عرض معذرت این پست رو در ۲ تاپیک گذاشتم چون در هر دو همین سوالات وجود داشت.
شاد و موفق باشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Ali DV-2013 - 2012-09-27

(2012-09-26 ساعت 20:54)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 15:04)Saeedv13 نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 14:02)sayeh_m نوشته:  سلام دوستان
من یه چیزی همش تو فکرمه . ممکنه محل مصاحبه ما رو هم تغییر بدن ؟ من توی تاپیک 2012 ها خونده بودم که چند روز مونده به مصاحبه , سفارت تاریخ رو عوض کرده بوده ولی این که محل مصاحبه رو هم تغییر داده باشه یادم نیست . کسی نظری داره ؟؟Cool
مامان منظورت از این پست چیه الان؟ می خوای بری ایروان برای مصاحبه؟ رفتی بلیط آنکارا گرفتی کهWink!!. فکراتو بکن اگر میای ایروان بشینیم دوتایی عقل و سواتمون رو بریزیم رو هم یه ایمیل تغییر محل مصاحبه یزنیم به KCC.
عمو سعید منظورم رفتن به ایروان نبود . دیگه الان به صلاح ما نیست که بخوایم عوض کنیم ولی من راستش رزرو هتل رو دست نگه داشتم برای اینکه میترسم که برای ما رو هم عوض کنن . فعلا" فقط بلیط گرفتم . ولی شما الان هم وقت داری اگر واقعا" تصمیم گرفتی همین امشب یه ایمیل بده براشون . البته اینم در نظر بگیرین که ایروان هم واقعا" سرده مخصوصا" برای تاریخی که ممکنه برای شما باشه .حالا بهش بیشتر فکر کنید Smile

مامان سایه من هم دقیقا همین کار رو کردم. بلیط رو گرفتم ولی هتل رو هنوز نگرفتم چون معمولا کنسلی ندارن و بعضا با اعلام یه هفته قبل یک شب سوخت دارن. البته کیس های کمی پارسال به طور ناگهانی زمانشون تغییر کرده ولی خوب برای هتل هنوز وقت هست. Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - marjani - 2012-09-27

(2012-09-26 ساعت 23:42)afs نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 23:33)سارا2013 نوشته:  از بچه های ایروان کسی خبر داره که حتما ما باید اسپانسر داشته باشیم؟
خداکنه همچین چیزی نباشه..........

من اسپانسر ندارم
نمی تونم هم داشته باشم
همین طوری دارم می رم با همون پیش فرض های آنکارا
پول توی حساب - سند ارزش گذاری نشده - سابقه کاری
اگر گفت اسپانسر می گم، خودم، چیزهایی که بلدم و تجربم
افشین جان ما روت حساب میکنیم
برو به سلامت ما رو هم بی خبر نذاری

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - steve - 2012-09-27

واحد پول ارمنستان و تبدیلات آن

درام (در ارمنی դրամ) نام واحد پول کشور ارمنستان است. خود واژهٔ درام از «درم» پارسی میانه وارد زبان ارمنی شده. پارسی میانه خود، این واژه را از واژه یونانی دراخما وام گرفته بود. تلفظ‌های گوناگونی از آن واژه در خاورمیانه رواج گرفت مانند درم، درهم و درام.

امروز در زبان ارمنی واژه درم معنی پول هم می‌دهد.

هر درام معادل تقریبا 28ریال ایران است.سکه های ۱۰ و ۲۰ و ۵۰ و ۱۰۰ و ۲۰۰ و۵۰۰ درامی و اسکناسهای ۵۰ تا ۵۰۰۰۰ درامی در این کشور رایج است

فرمول حساب تبدیل درام به تومان ودلار البته سرانگشتی ها

پول ارمنستان درام ضرب در عدد3 ميشه تومان و تقسيم بر سه با حذف سه صفر ميشه دلار

برای حساب دقیق هم من قیمت روزانه یک دلار را با درام گذاشتم قیمت دلار هم که خودت از بازار می گیری حساب می کنی . (ماشین حساب بدم خدمتون)

اسکناسهای ارمنی

50 و100و500و1000و5000و20000 درامی

اما کجا پولمان را تبدیل کنیم ؟

اولا به صرفه ترین چنج اینه که دلار در ایران بخرید و توی ارمنستان اونو تبدیل به درام کنید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2013 - mehdididam - 2012-09-27

[quote='taha_jam_co' pid='185469' dateline='1340463941']
بچه ها اگه موافق باشید بیایید در مورد همکاری و کار تو انجا با هم تصمیم بگیریم کسی هست که قصد داشته باشه انجا مثلا یه فست فود یا یه کاری بکنه که سرمایه گذاری باشه اگه کسی هست از بین شما ها پیغام بده چه خوبه که چنتااز بچه ها جمع شیم تا انجا هوای همو داشته باشیم و احتمال موفقیتمون بیشتر باشه
من که همه چیزو از الان فروختم نشستم تو خونه و دارم زبان میخونم و یه سری کارای دیگه که متناسب شغل فعلیمه تمرین میکنم ولی دوست دارم با چنتا از بچه ها بتونیم یه کارو کاسبی خوبی انجا داشته باشیم

سلام موافقم اما از مصاحبه چه خبر ؟ شماره کیس من زیر 2000 آیا خبری هست ؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman2ped - 2012-09-27

بد نیست از تجربیات بچه های 2012 دررابطه با کار استفاده کرد

از دبیرخانه به تمامی پذیرفته شدگان - bayat_r - 2012-09-28

امروز 28 سپتامبر 2012 میلادی مصادف با 7 مهر 1391 هجری شمسی
از شروع تاریخ هجری لاتاری (اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری) 150 روز می گذره

46 روز پیش اولیــن دوره کارنتی ها اعلام شد (تا شماره پروندۀ 1900) که حداقل 3 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 49 روز فاصله می افته
16 روز پیش دومین دوره کارنتی ها اعلام شد (تا شماره پروندۀ 2350) که حداقل 34 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 50 روز فاصله می افته
احتمالاً 17 روز دیگه سومیـن دوره کارنتی ها اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 3500) که حداقل 64 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 47 روز فاصله می افته
احتمالاً 48 روز دیگه چهارمین دوره کارنتی ها اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 104 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 56 روز فاصله می افته

این آمار جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - farmin - 2012-09-28

امیدوارم اینطوری باشه که شما پیش بینی کردی. اونوقت مصاحبه ما میوفته وسط زمستون Big Grin!!!!!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-09-28

(2012-09-28 ساعت 11:46)farmin نوشته:  امیدوارم اینطوری باشه که شما پیش بینی کردی. اونوقت مصاحبه ما میوفته وسط زمستون Big Grin!!!!!!
شماره پروندتون چنده؟ بگو من فالت رو بگیرم.... Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - farmin - 2012-09-28

(2012-09-28 ساعت 11:57)bayat_r نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 11:46)farmin نوشته:  امیدوارم اینطوری باشه که شما پیش بینی کردی. اونوقت مصاحبه ما میوفته وسط زمستون Big Grin!!!!!!

فکر کنم با هم کارنت بشیم مال من هم 4xxx هستBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-09-28

(2012-09-28 ساعت 12:25)farmin نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 11:57)bayat_r نوشته:  

فکر کنم با هم کارنت بشیم مال من هم 4xxx هستBig Grin
ببین دوستم
من می دونم بعد از تعطیلات ژانویه باید بریم یعنی نهایتاً بهمن ماه. پس هماهنگ کن برای بلیط و اینا.اگر ابوظبی هستی یا می تونی بندازی ابوظبی که دیگه خیالت راحت من دبی رو خوب بلدم و اونجا زندگی کردم ماشین هم ردیفه. می برمت آزمایشگاه و سفارت و بعد همه جا رو بگردیم و .... خاطرات به یاد ماندنی.... Big Grin

راستی دیگه الان می تونی امضات رو ردیف کنی که بفهمیم برنامه ات چیه...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peralans - 2012-09-28

ظاهرا همه با کیس نامبرهای بالا دارن یواش یواش وقت مصاحبه میگیرن، من بدبخت که مدارکمو 14 آگست فرستادم هنوز وقت نگرفتم!!
یعنی ممکنه چون مدارکم رو خیلی دیر فرستادم حالا حالا ها وقت ندن؟
کسی از روندش اطلاعی داره؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - pooya.n - 2012-09-28

(2012-09-28 ساعت 15:44)peralans نوشته:  ظاهرا همه با کیس نامبرهای بالا دارن یواش یواش وقت مصاحبه میگیرن، من بدبخت که مدارکمو 14 آگست فرستادم هنوز وقت نگرفتم!!
یعنی ممکنه چون مدارکم رو خیلی دیر فرستادم حالا حالا ها وقت ندن؟
کسی از روندش اطلاعی داره؟

دوست عزیز
شما نگران نباشین
چون کیس نامبرتون پایینه و کارنت شدین به امید خدا بزودی زمان مصاحبتون مشخص میشه. درسته که دیر ارسال کردین اما این زمان برای کیس نامیبر شما زیاد هم دیر نیست.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - arta_namazi2000 - 2012-09-28

چرا بعضی ها دو دفعه، یک بار با پست و بار دیگه با ایمیل مدارکشان را به kcc ارسال کردند؟
آیا همه باید اینکار را انجام بدهند؟