مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - noobnoobi - 2014-05-31

تبریک میگم به همه دوستان تازه وارد و اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - noobnoobi - 2014-05-31

(2014-05-30 ساعت 12:35)spider007 نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم. توی فرمهای سری اول من تیک زدم که با خانواده وارد آمریکا میشم. آیا الان میشه خودم زودتر برم و بعد از حدود یک ماه همسر و پسرم بیاند یا حتما باید باهم وارد آمریکا بشیم؟
سلام

اگه شما برنده اصلی هستین مشکلی نیست.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-05-31

عجب تاپيك با حاليه. خوبيش اينه همه همديگه رو ميشناسيم ، احساس غريبي نمي كنيم. از امروز زندگي يه جور ديگه قراره بهمون لبخند بزنه. پيش به سوي فردايي نامعلوم......

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohsenmb - 2014-05-31

(2014-05-31 ساعت 12:36)قصه گو نوشته:  عجب تاپيك با حاليه. خوبيش اينه همه همديگه رو ميشناسيم ، احساس غريبي نمي كنيم. از امروز زندگي يه جور ديگه قراره بهمون لبخند بزنه. پيش به سوي فردايي نامعلوم......

به به سلام قصه گوی مهربون با آرزوهای قشنگشون رویت شدن د راین تاپیک!!!
به سلامتی تبریک میگم ببینم اینجا چطوری آرزو میکنیاااااا Big Grin Cool

(2014-05-27 ساعت 17:34)spv نوشته:  دوستان سلام
شما مسیرتون بگین من با 3%تا 4% پایینتر اعلام کنم براتون بعد بگم برید کدام آژانس بگیرید
اینم کمکی که از ما بر میاد فقط تاریخ را هم اعلام کنید

سه نفر براي سياتل ١٥آگوست.اگر اين پست منتقل شد توي تاپيك بهترين اير لاين خبرم كنيدBig Grin

اگه سولي جون بياد بعد از منتظر سرا ، يه پرواز سرا راه بندازه ، من با كلي "آرزوي بهترين پرواز و بهترين ورود "در خدمت دوستان باقي ميمونم.Big Grin

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - soli asali - 2014-05-31

اگه دوستان تمایل داشته باشن میتونیم تو همین سایت منتظرسرا یه نقشه درست کنیم که نشون بده هرکدوم از دوستان کجا زندگی میکنن در یو اس.
پارسال یه همچین چیزی شکل گرفت اما ادامه دار نبود ! و زیاد استقبال نشد Smile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - spv - 2014-05-31

(2014-05-31 ساعت 12:51)قصه گو نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 17:34)spv نوشته:  دوستان سلام
شما مسیرتون بگین من با 3%تا 4% پایینتر اعلام کنم براتون بعد بگم برید کدام آژانس بگیرید
اینم کمکی که از ما بر میاد فقط تاریخ را هم اعلام کنید

سه نفر براي سياتل ١٥آگوست.اگر اين پست منتقل شد توي تاپيك بهترين اير لاين خبرم كنيدBig Grin
سلام بلیط یکسر می خواهین یا با برگشت ؟ اگر تاریخ را چند روز عقب جلو کنم مشکلی نداره؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - عراقی - 2014-05-31

(2014-05-31 ساعت 18:22)soli asali نوشته:  اگه دوستان تمایل داشته باشن میتونیم تو همین سایت منتظرسرا یه نقشه درست کنیم که نشون بده هرکدوم از دوستان کجا زندگی میکنن در یو اس.

من موافقم البته اگر ما هم سبز شدیم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-05-31

(2014-05-31 ساعت 21:32)عراقی نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 18:22)soli asali نوشته:  اگه دوستان تمایل داشته باشن میتونیم تو همین سایت منتظرسرا یه نقشه درست کنیم که نشون بده هرکدوم از دوستان کجا زندگی میکنن در یو اس.

من موافقم البته اگر ما هم سبز شدیم

منم موافقم و سبز شدم Smile
لطفاً بگین چجوری شروع کنیم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - moqadam - 2014-05-31

بچه ها کی در مورد پروازای ترکیش ایر از تهران به آمریکا چیزی میدونه ؟ لطفا تجربیات و دانسته هاتون رو بگید ممنون

(2014-05-31 ساعت 22:27)moqadam نوشته:  بچه ها کی در مورد پروازای ترکیش ایر از تهران به آمریکا چیزی میدونه ؟ لطفا تجربیات و دانسته هاتون رو بگید ممنون

در چه موردیش؟؟؟

من یه نصفه روز رفتم جایی ببین اینجا چه حکومتی راه انداختن این تازه وارداااااااااااااااااااااااااااااا
بچه ها منم با نقشه موافقم ولی فقط این نباشه اطلاعات بیشتری داشته باشه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aghaghia - 2014-06-01

دوستان بحث های مربوط به خرید بلیط و ایرلاین و غیره به تاپیک بهترین ایرلاین برای سفرهای خارجی منتقل شدند، لطفا به این تاپیک مراجعه کنید...

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - vistac - 2014-06-01

سلام به دوستان ديروز id كاليفرنياي خانومم اومد براي من نه هنوز در ضمن دوستان دعا كنيد فردا با نامه اول كه اومده ميخوام براي پاس سفيد براي انگشت نگاري برم دعا كنيد كارمونو انجام بدند چون 8 جون داريم برميگرديم