مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس - alijoon - 2015-10-03

سلام دوستان میشه یک وکیل eb-5 معتبر بهم معرفی کنید

مرسی

RE: لاس وگاس - alijoon - 2015-10-03

سلام دوستان اینطور که ب نظر میرسه شهر وگاس بیشتر برای خوش گدرونیه تا درس خوندن اینطور که بنده از نتو این چیزا خوندم همیطوره میخاستم بدونم حقیقت داره؟ برای تحصیل بخصوص درسو اینا در دبیرستان خوبه یا من اشتباه میکنم؟

RE: لاس وگاس - ps5 - 2015-10-04

(2015-10-03 ساعت 22:01)alijoon نوشته:  سلام دوستان اینطور که ب نظر میرسه شهر وگاس بیشتر برای خوش گدرونیه تا درس خوندن اینطور که بنده از نتو این چیزا خوندم همیطوره میخاستم بدونم حقیقت داره؟ برای تحصیل بخصوص درسو اینا در دبیرستان خوبه یا من اشتباه میکنم؟

اتفاقا شهر خیلی خوبی هست برای درس اما همه چیز بستگی به ادمش داره. دبیرستان هاش خیلی خوبه اما بهتر از اون دانشگاه UNLV هست که یکی از بهترین ها در science هست و معمولا برای رشته زمین شناسی بایولوژی یا هر نوع پزشکی بهترین هست.

RE: لاس وگاس - HERMES7 - 2015-10-04

سلام من برای 15 ژانویه میخوام بیام لاس وگاس برای چند تا کار میخواستم ببینم اونجا چطور میشه گرفت واسه 10 روز هتل ظاهرا از 100 دلار شروع میشه
دوستانی که خونه دارن و 15 روز share میکنن بهم خبر بدن ممنون

RE: لاس وگاس - ps5 - 2015-10-04

(2015-10-04 ساعت 11:31)HERMES7 نوشته:  سلام من برای 15 ژانویه میخوام بیام لاس وگاس برای چند تا کار میخواستم ببینم اونجا چطور میشه گرفت واسه ۱۰ روز هتل ظاهرا از 100 دلار شروع میشه
دوستانی که خونه دارن و 15 روز share میکنن بهم خبر بدن ممنون

میتونید از سایت TRIVAGO استفاده کنید و سرچ کنید هتل مورد نظرتون رو معمولا قیمت های بهتری میده یه هتل پدر بنده میخواست بره 200 دلار بود توی این سایت رزرو کرد شد شبی 100 دلار.

RE: لاس وگاس - alijoon - 2015-10-04

منم یک بسر دارم که دبیرستانه و میخاد شغلمونو ادامه بده و بزشک بشه میخاستم بدونم دبیرستان خوبی معرفی کنید برای رفتن و دانشگاه

(2015-10-03 ساعت 16:31)alijoon نوشته:  سلام دوستان میشه یک وکیل eb-۵ معتبر بهم معرفی کنید

مرسی

؟؟؟؟؟؟

RE: لاس وگاس - golia - 2015-10-07

اوضاع مدارس و گرید اونها در لاس وگاس چطوره ؟

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-10-07

(2015-10-07 ساعت 17:27)golia نوشته:  اوضاع مدارس و گرید اونها در لاس وگاس چطوره ؟

خیلی عالی بچه ها تو کوچه دست یکی گرفتند درحال نغمه سرایی هستند Big Grin

RE: لاس وگاس - همن - 2015-10-12

سلام دوستان.ممنون از نظرات و راهنمایی های همه دوستان.من همه کامنت ها رو با دقت خوندم و به کمک شما اطلاعاتم راجب لاس وگاس بالا رفت و تصمیم دارم بیام اونجا.لطفا اگه کسی هست که بتونه ust من بشه تا بتونم آدرسشو تو فرمهام وارد کنم، بهم پیام بده.من یکم دیر به اصتلاح دست جنبوندم و حداکثر تا 3 نوامبریعنی تقریبا دوهفته دیگه باید فرممو پر کنم.
ممنون.
Email:hammonkareamy72@gmail.com
هرکسی تونست این لطف رو بکنه بهم بگه تو پیام خصوصی تلفنمو براش میفرستم برای اطلاعات بیشتر.

RE: لاس وگاس - Maryam_Am - 2015-10-12

سلام

دوستان لطفا اگه در طی‌ ۲ هفته آینده میاید آمریکا لطفا بهم خبر بدید. هزینه زحمتی که می‌کشید هم پرداخت می‌شه. مرسی‌ از لطفتون.

RE: لاس وگاس - sefid barfi - 2015-11-09

باسلام خدمت دوستان وگاس من یک سوال داشتم میخواستم بدونم کار برای رشته مکانیک سیالات چطور هست مثلا نگهداری واجرای تاسیسات هتلها ودر ضمن اگر سایتی در این رشته هست بگید متشکرم لطفا از دوستان قدیمی خواهش میکنم منو راهنمایی کنن وازهمشهری عزیزم اقاالیما میخوام که یه سری ب ایمیلشون بزنن من یک راهنمایی میخواستم باتشکر فراوان

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-11-09

(2015-11-09 ساعت 01:59)sefid barfi نوشته:  باسلام خدمت دوستان وگاس من یک سوال داشتم میخواستم بدونم کار برای رشته مکانیک سیالات چطور هست مثلا نگهداری واجرای تاسیسات هتلها ودر ضمن اگر سایتی در این رشته هست بگید متشکرم لطفا از دوستان قدیمی خواهش میکنم منو راهنمایی کنن وازهمشهری عزیزم اقاالیما میخوام که یه سری ب ایمیلشون بزنن من یک راهنمایی میخواستم باتشکر فراوان
پاسخ ایمیل تون دادم

RE: لاس وگاس - azad2k - 2015-11-09

به اطلاع دوستان میرسانم که در 18 اکتبر زباله های اتمی که قبلا" در 110 مایلی لاس وگاس دفن شده بودند آتش گرفته و گرچه محیط زیست محلی گفته جای نگرانی نیست ولی روزنامه گاردین منتشره 25 اکتبر 2015 طی مقاله ای به این موضوع پرداخته . از دوستانی که مدرک فیزیک دارند خواهش میکنم در این مورد راهنمایی فرمایند .

RE: لاس وگاس - mahdidallas - 2015-11-15

momken hast qeymate hotelhaa ro befarmaaeid? >? man shenidam ke hodoode 20 $ hast , aayaa ein dorost hast ?m

RE: لاس وگاس - elima1980 - 2015-11-16

(2015-11-09 ساعت 10:13)azad2k نوشته:  به اطلاع دوستان میرسانم که در 18 اکتبر زباله های اتمی که قبلا" در 110 مایلی لاس وگاس دفن شده بودند آتش گرفته و گرچه محیط زیست محلی گفته جای نگرانی نیست ولی روزنامه گاردین منتشره 25 اکتبر ۲۰۱۵ طی مقاله ای به این موضوع پرداخته . از دوستانی که مدرک فیزیک دارند خواهش میکنم در این مورد راهنمایی فرمایند .
خبر حقیقت داره

(2015-11-15 ساعت 10:36)mahdidallas نوشته:  momken hast qeymate hotelhaa ro befarmaaeid? >? man shenidam ke hodoode 20 $ hast , aayaa ein dorost hast ?m

لطفا فارسی بنویسید
http://www.booking.com/