مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - IN.USA@2013 - 2012-09-29

(2012-09-29 ساعت 21:12)3rip نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 09:00)سارا2013 نوشته:  دوستان عزیز یه سوالی برام پیش اومد اگه یه موقعیت برای ازدواج پیش اومده باشه و نهایتا 15 روز دیگه به مصاحبه مونده باشه چیکار باید کرد؟ لطفا هرکس میدونه جواب بده چون خیلی حیاتی و یکی از دوستان از من پرسید و من هیچ اطلاعی ندارم و پزززززز دادم دوستای مهارجرسرام بهم جواب میدت.

با توجه به زمالن خیلی کم به نظرم فقط باعث میشه کیس پیچیده شه . شما خیلی راحت میتونید بعد از ورود به آمریکا از طریق کیس نامزدی شخص مقابل رو به آمریکا بیارید.

توجه داشته باشید که وقتی از آمریکا اقدام میکنید کیس نامزدی زودتر از کیس ازدواج جواب میده/

کیس نامزدی به شرطی که شما سیتی زن آمریکا باشی و اونهم حداقل 5 سال طول میکشه - شما تنها فرصتت قبل مصاحبه هست ...!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - moon_rose - 2012-09-30

دوستان عزیز من به احتمال زیاد تو بولتن اکتبر کارنت می شم اگه تو همین چند روز ازدواج کنم همسرم هم می تونه ویزا بگیره؟ چون اگه تو این شرایط بهش ویزا ندن ترجیح می دم عقد نکنم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mgolchin13 - 2012-09-30

(2012-09-29 ساعت 21:50)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 21:43)achi686 نوشته:  فکر میکنم یکی از اولین جاهایی که بسته میشه فرودگاههای مسافر بری و خطوط هواپیمایی باشند....
اینجور مواقع دیگه راههای مختلف خروج مطرح میشه که ریسک و هزینه بسیار بالایی برای خروج داره...تازه اینم باید در نظر بگیریم که پولتون رو هم بخوایید با خودتون ببرید که ریسک رو بالاتر هم میبره....
من هم از چند نفر معافیت سربازی رو که پرسیدم، میگفتن اولا معمولا خطوط مسافربری تعطیل میشه و معمولا معافین محترم پاسپورتشون بی اعتبار شده و خروج به صورت قانونی براشون مقدور نخواهد بود....من که دارم به راههای جایگزین مدتی هست فکر میکنم......

از راه های جایگزین اگه چیزی به ذهنتون رسید لطفاً اینجا مطرح کنید که چجوری از مرز میشه رد شد....
مدیر عزیزی که پست من رو پاک کردید سوال من اینه که فقط پست من مشکل داشت ؟ یا خدایی نکرده اینجا هم پارتی بازی هست؟
البته احتمالا این رو هم پاک میکنید ولی مهم نیست همین که شما این رو بخونید کافیه. من بعد از این هم ما میشیم فقط خواننده پست های دوستان بلند رتبه.Wink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shiraz mamali - 2012-10-01

سلام دوستان کسی خبر نداره که تاریخ دقیقه ثبت نام 2014 کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - tatoole - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 14:30)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان کسی خبر نداره که تاریخ دقیقه ثبت نام 2014 کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 October
DV 2014 Program: Online registration for the DV-2014 Program will begin on Tuesday, October 2, 2012 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and conclude on Saturday, November 3, 2012 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4). See the Diversity Visa Program Instructions webpage for the DV 2014 Instructions and any available translations.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - m@ry@m75 - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 14:30)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان کسی خبر نداره که تاریخ دقیقه ثبت نام 2014 کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز کجایی ؟فکر کنم بخاطر اشتباهی که موقع ثبت نام کرده بودی حسابی نا امید شدین که می خواین دوباره ثبت نام کنین ولی کاش پیگیر کارتون باشین چون آدم همیشه شانس نمی یاره .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Debian - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 17:36)elima1980 نوشته:  سلام
کامینگ سوون نومبرهم اومد
تبریک به همه

خدارووو شکر یه تغییری حاصل شد ...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - marjani - 2012-10-01

(2012-09-30 ساعت 16:26)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من به احتمال زیاد تو بولتن اکتبر کارنت می شم اگه تو همین چند روز ازدواج کنم همسرم هم می تونه ویزا بگیره؟ چون اگه تو این شرایط بهش ویزا ندن ترجیح می دم عقد نکنم
اگه زمان مصا حبه ت هنوز نیومده با Kcc تماس بگیر و ببین میتونی فرم های جدیدتو با فرم های نامزدت بفرستی
اگر کیسیسی موافقت نکرد عقدش نکن

در ضمن شرایط بعدی نامزدی و عقد فقط برای افراد سیتیزن آمریکا است

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman2ped - 2012-10-01

یک سوال آیا واقعا با این قیمت دلار 3500تومن هنوز میشه رفت؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sweety.alireza - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 18:28)peyman2ped نوشته:  یک سوال آیا واقعا با این قیمت دلار 3500تومن هنوز میشه رفت؟
با درود ، یار گرامی شما همین حالا که نمیخواهی بری ؟ پیشنهاد میکنم که دلار تا 2500 تومان میاد پایین ، اونموقع بی برو برگرد خریدت رو بکن چون اگه بعدش دوباره بره بالا دیگه شاید نتونی بخری .. مانند اکنون .. این اندرز رو فراموش نکن دوست من

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shima1364 - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 18:28)peyman2ped نوشته:  یک سوال آیا واقعا با این قیمت دلار 3500تومن هنوز میشه رفت؟

اتفاقا به نظر من با این قیمت که دیگه حتماً باید رفت. اگه بریم ممکنه اولش خیلی خیلی سخت باشه و شاید مجبور شیم بریم یه ایالت کوچیک و اطراف شهر زندگی کنیم و یه شغل کم درآمد پیدا کنیم. اما بالاخره راه و چاه رو یاد می گیریم و خودمونو می کشیم بالا. اما حالا اگر بمانیم و از ترس اینکه پس انداز کمی واسه بردن داریم نریم: با این وضعیت حتی اگر تهدید و معضل جدیدی اضافه نشه ما با درآمد ۱/۵ میلیونی انگار ۵۰۰ دلار ماهانه می گیریم و باید دور هر تفریحی خارج از ایران رو خط بکشیم و حتی داخل ایران هم هر ماه یه جوری سر کنیم تا حقوق بعدیمون برسه. لااقل در صورت رفتن دلمون خوشه اومدیم پیشرفته ترین و باثبات ترین جای دنیا و اگه نتونیم موفق بشیم تقصیر خودمونه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - taba60 - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 18:03)Debian نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 17:36)elima1980 نوشته:  سلام
کامینگ سوون نومبرهم اومد
تبریک به همه

خدارووو شکر یه تغییری حاصل شد ...
این کامینگ سون تا کیه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman1355 - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 18:32)sweety.alireza نوشته:  
با درود ، یار گرامی شما همین حالا که نمیخواهی بری ؟ پیشنهاد میکنم که دلار تا 2500 تومان میاد پایین ، اونموقع بی برو برگرد خریدت رو بکن چون اگه بعدش دوباره بره بالا دیگه شاید نتونی بخری .. مانند اکنون .. این اندرز رو فراموش نکن دوست من

درود بر شما عليرضا گرامي

آيا شما منبع موثقي از خبر در رابطه با پائين اومدن ارزش ارز خارجي به خصوص دلار تا 2500 تومان داريد؟ اگر اينطوري كه شما مي فرمائيد باشه كه خيلي خوب ميشه، فكر مي كنيد تا كي اين اتفاق خواهد افتاد؟
اگر پاسخ بديد سپاسگزار ميشم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman2ped - 2012-10-01

آقاپیمان عزیز واقعا نمیشه حساب کرد که دلار تاکی بالا میره اما آنچه که مسلم است اینه که حتی اگه دوباره پائین بیاد زیر2500تومن نمیره (اگه پایین بیاد)باز هم یعنی کاهش 5/2 برابری توانایی قدرت خریدمن وشما. همین الان هم باید 3برابر هزینه بکنیم .ما یه اپارتمان نقلی داشتیم گفتیم بفروشیم پولش را ببریم ولی الان فکر کنم بهتره بدم بازیافت

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shima1364 - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 18:38)peyman1355 نوشته:  والا من كه امروز به مرگ خودم قسم اومدم تن در دادم به خريد 2200 دلار (براي هزينه مصاحبه سفارت و هزينه معاينه پزشكي + هزينه يه واكسن احتمالي در اونجا براي 3 نفر) از قرار هر دلار 330 تومن ! به يكي از دوستام تو بازار بزرگ تهران زنگ زدم قيمت گرفتم، بهش گفتم تا 2 دقيقه ديگه بهت زنگ ميزنم برام بگيري، خدا شاهده درست 2 دقيقه بعد كه بهش زنگ زدم گفت همين الان اينجا 3500 تومن ميخرند !!!!!!!
والا ديگه داره قيمت ارز ثانيه اي بالا ميره و توي سايت ارانيكو ديدم كه ديگه ارز و طلا توي بازار خريد و فروش نميشه، حالا جدا موندم چكار كنم؟ من كارمند بعد از 8 سال اومدم وام گرفتم براي اين مسافرت و مصاحبه، حالا درست از شانس خوش من ارز داره مثل موشك ارزشش بالا ميره !!!!
جدا نميدونم چكار كنم؟ از دوستان كسي توي بازار ارز تخصص داره؟ آيا كسي ميدونه كه ارز پائين خواهد اومد يا خير؟ يا بالاتر خواهد رفت؟ با اين اوصاف اگر تا سال ديگه بخوايم زندگي مون رو بفروشيم و به دلار تبديل كنيم فكر نميكنم بتونيم با پولش 3 ماه هم تو اونور دوام بياريم Sad

(2012-10-01 ساعت 18:37)shima1364 نوشته:  

اتفاقا به نظر من با این قیمت که دیگه حتماً باید رفت. اگه بریم ممکنه اولش خیلی خیلی سخت باشه و شاید مجبور شیم بریم یه ایالت کوچیک و اطراف شهر زندگی کنیم و یه شغل کم درآمد پیدا کنیم. اما بالاخره راه و چاه رو یاد می گیریم و خودمونو می کشیم بالا. اما حالا اگر بمانیم و از ترس اینکه پس انداز کمی واسه بردن داریم نریم: با این وضعیت حتی اگر تهدید و معضل جدیدی اضافه نشه ما با درآمد ۱/۵ میلیونی انگار ۵۰۰ دلار ماهانه می گیریم و باید دور هر تفریحی خارج از ایران رو خط بکشیم و حتی داخل ایران هم هر ماه یه جوری سر کنیم تا حقوق بعدیمون برسه. لااقل در صورت رفتن دلمون خوشه اومدیم پیشرفته ترین و باثبات ترین جای دنیا و اگه نتونیم موفق بشیم تقصیر خودمونه

با شيما جان كاملا موافقم، اما يه مطلب هست و اون اينكه من و امثال من كه توي چند سال گذشته تونستم پول خيلي كمي جمع و جور كنم، آيا تا سال ديگه زمان رفتنم ارزش ارزهاي خارجي بالاتر نخواهد رفت؟ با اين اوصاف اگر پيش بره كل زندگي كسي مثل من كفاف نهايت يك تا 2 ماه زندگي در اونجا رو خواهد داد Sad
و اين روند اصلا و به هيچ وجه به صلاح من و امثال من نيستSad

پیمان عزیز، من هم مثل شما واقعاً از اینکه اونجا با این پول چکار می تونم بکنم می ترسم و از اینکه بعد ا این خوش شانسی چه بدشانسی بزرگی آوردیم خیلی ناراحتم. اما واقعیت اینه که ما نمی تونیم این اوضاع رو تغییر بدیم و بهتره الان یه مدیریت مالی خوب روی پولمون داشته باشیم و هزینه های زندگیمونو پایین بیاریم.
فکر کنم الان بیشتر از همیشه مصمم به رفتن باشم?