مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - nimash1990 - 2016-02-01

تقریبا اکثره کامنت ها رو خوندم,همسره من داره اقدام میکنه به پذیرشه دکترا از دانشگاه های مختلف که یکیش دانشگاهه UNLV هستش,متوجه شدم که کاره General خوب پیدا میشه اینجا ولی تخصصی نه,اگر ایشون پذیرش بگیرن از اینجابا فاند واسه من که کارم شبکه هست به نظرتون کار پیدا میشه؟سیسکو و مایکروسافت منظورم هست,یا اینکه واسه تعداده زیادی دانشگاه اقدام کنیم که این طرف ها نیایم؟ Smile)) چون 4-5 سال باید بمونیم تو این شهر اگه پذیرش با فاند بیاد و ترجیح میدم 9 ماه بگردم تا با کاره خودم شروع کنم تا General و اینکه زبانم هم خوبه

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - elima1980 - 2016-02-03

http://sites.csn.edu/workforce/esllocals.html
کلاسهای رایگان مقدماتی زبان برای مهاجرین و ...ناهندگان وافرادتازه وارد

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - kiarash_classic - 2016-02-05

با سلام
من ۲فوریه وارد لاس وگاس شدم.
در حال حاضر دنبال آپارتمان میگردم و بعدشم دنبال کار.
آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - lighthouse - 2016-02-05

(2016-02-05 ساعت 18:07)kiarash_classic نوشته:  با سلام
من ۲فوریه وارد لاس وگاس شدم.
در حال حاضر دنبال آپارتمان میگردم و بعدشم دنبال کار.
آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

سلام.بسلامتی .لطفا ازتجربیاتتون ماروبی نصیب نذارین.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - Petros.jus - 2016-02-10

(2016-02-03 ساعت 08:19)elima1980 نوشته:  http://sites.csn.edu/workforce/esllocals.html
کلاسهای رایگان مقدماتی زبان برای مهاجرین و ...ناهندگان وافرادتازه وارد

سلام آرش هستم 27 سال از ترکیه . 1 سال دیگه به لاس وگاس میام و از دوستان سوال داشتم می خواستم ببینم در لاس وگاس آیا جایی برای گذراندن دوره مدلینگ و وارد کار شدن هست ممنون میشم جواب بدید.مرسی

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - peyman.n - 2016-02-12

(2016-02-10 ساعت 22:38)elima1980 نوشته:  چرا مطلبی که توضیح داده بودم حذف شده؟
آیا توضیحات من مشگل داشته ؟
یا اون دوست که سوال پرسیدند مشگل داشتند که سوال اون آقا وپاسخ من حذف شده؟
درنهایت اگر اون دوست که سوال پرسیدند مشگل داشتند خوب بود لااقل با کمی دخل وتصرف مطلبی که من توضیح داده بودم نشر میکردید.
درست نیست من از وقت خودم میذارم اینجا توضیحات مینویسم بعد میبینم مطلب حذف شده.

آقاي اليما درست ميگه.
فضولي نباشه ولي نبايد باعث دلسردي افرادي شد كه فعالانه پاسخگوي سوالات دوستان هستن. منكه شخصا" خيلي چيزا از ايشون ياد گرفتم و ازشون متشكرم.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - mahdy2077 - 2016-02-13

ممنون از شما الیما جان....
همین که وقت گذاشتید و پاسخ سوالات بنده رو دادید خیلی متشکرم از شما....هر چند که من نتونستم جوابمو ببینم

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - Petros.jus - 2016-02-13

(2016-02-10 ساعت 22:38)elima1980 نوشته:  چرا مطلبی که توضیح داده بودم حذف شده؟
آیا توضیحات من مشگل داشته ؟
یا اون دوست که سوال پرسیدند مشگل داشتند که سوال اون آقا وپاسخ من حذف شده؟
درنهایت اگر اون دوست که سوال پرسیدند مشگل داشتند خوب بود لااقل با کمی دخل وتصرف مطلبی که من توضیح داده بودم نشر میکردید.
درست نیست من از وقت خودم میذارم اینجا توضیحات مینویسم بعد میبینم مطلب حذف شده.
باز هم سلام . از دوستان می خوام که اگه در مورد سوالی که پرسیدم اطلاعاتی دارید لطف کنید منو راهنمایی کنید اگر هم سوالم را نباید مطرح کنم منو مطلع کنید که سوال دیگه ای بپرسم . بازم ممنون از همه شما که وقت میذارید و تجاربتونو در اختیار هموطنانتون می ذارید 
 سوالم رو یه بار دیگه می گم اگه  کسی در مورد مدلینگ و کلاسهای آموزشی و کار در این رشته اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره ممنون میشم چون شاید کسای دیگه هم باشن که جواب این سوال بدردشون بخوره شاید تنها من نباشم که بخوام بدونم . مرسی

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-02-13

دوستانی که میان وگاس و کسی رو ندارند و برای روزها و هفته های اول نیاز به جایی دارند که بتونین در حین اقامت دنبال خونه بگردن، ممکنه این لینک به دردشون بخوره.
سوئیتهای هفتگی و ماهیانه سیگل. از هفته ای 159 دلار مینیمم برای سوئیتهای محله های بد و خراب تا از هفته ای 204 دلار مینیمم برای سوئیت Tropicana که میگن بد نیست و خوبه.

http://www.siegelsuites.com/rent-apartment-las-vegas/affordable-vegas-apartments.php

البته وگاس پر از هتل و متل هست و ممکنه گزینه های دیگری هم برای اقامت هفتگی باشه ولی این مجموعه سیگل میگن برای این کار ارزانترین هست.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - mohsen b.d - 2016-02-13

(2016-02-13 ساعت 13:15)yami نوشته:  دوستانی که میان وگاس و کسی رو ندارند و برای روزها و هفته های اول نیاز به جایی دارند که بتونین در حین اقامت دنبال خونه بگردن، ممکنه این لینک به دردشون بخوره.
سوئیتهای هفتگی و ماهیانه سیگل. از هفته ای 159 دلار مینیمم برای سوئیتهای محله های بد و خراب تا از هفته ای 204 دلار مینیمم برای سوئیت Tropicana که میگن بد نیست و خوبه.

http://www.siegelsuites.com/rent-apartment-las-vegas/affordable-vegas-apartments.php

البته وگاس پر از هتل و متل هست و ممکنه گزینه های دیگری هم برای اقامت هفتگی باشه ولی این مجموعه سیگل میگن برای این کار ارزانترین
ممنون واقعا خوب بود
فقط اینکه کدوم منطقش بهتره؟بعد اینکه من نتونستم عکسی از اطاقاش پیدا کنم.اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
با تشکر

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - mahdy2077 - 2016-02-14

سلام الیما جان...
آقا من نتونستم پیام خصوصی برای شما بذارم.ایمیل شما رو هم نداشتم.
دوباره امتحان میکنم شاید اینبار بتونم به جواب سوالاتم برسم.
1.من متاهل و با خودم میتونم 30 میلیون بیارم.آیا با این پول میشه امید داشت که قبل از دریافت مجوز کار اونجا(وگاس)دوام آورد؟
2.قبل از اقامت میشه گواهینامه یا حساب بانکی باز کرد؟
3.مدارک و سوابق تحصیلی و کاری در ایران قابل ارایه در آمریکا برای استخدام هست و یا ارزشی داره؟
4.کلا با توجه به شرایط من به نظرت توصیه میکنی که مهاجرت کنم؟(با توجه به اینکه اینجور که من شنیدم شرایط مهاجرت بعد از تغییر رییس جمهور خیلی سخت خواهد شد و من خودم خیلی راغبم هرجور شده تو این چند ماهه اقدام کنم)
باز هم از اینکه وقت میگذارید و جواب میدید خیلی خیلی از شما ممنونم.با توجه به اینکه شما اطلاعات کامل و دقیقی از وگاس دارید رو جواب شما خیلی حساب میکنم.من خودم فوق دیپلم کامپیوتر و همسرم لیسانس بهداشت با 6سال سابقه دارند.ممنونم الیما جان

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-02-14

فقط یه مطلبی رو من بگم که انتظار بالا و حتی متوسط ازین سوئیتها نباید داشته باشین. ارزانترین سوئیتی که من تا کنون توش دوهفته زندگی کردم، سوئیتهای شرکت Value Place هست که شرکت جدیدیه و همه سوئیتهاش در آمریکا تازه و شبیه هم هستن. ارزانترین نرخها از هفته ای دویست و هفتاد دلار تقریبا شروع میشه و من در واحد سالت لیک ش با اینکه در منطقه زیاد جالبی نبود ولی از خود سوئیت و تمیزی اش بینهایت راضی بودم.
با اون حساب واقعا نمیتونم بگم واحدهای از هفته ای ۱۵۹ دلار این شرکت Siegel در وگاس واقعا چی میتونه باشه، نظافتش در چه حده و چه مدل آدمهایی در اقاقهاش زندگی میکنن و چه آدمهایی تو پارکینگهاش پرسه میزنن. ریو یوها که بجز برای واحد تروپیکانا ش جالب نیست و ساکنین از آدمهای عوضی در اتاقها، پرسه بیخانمانها در پارکینگ و وجود بدباگ یا همان ساس در تختها بسیار ناراضی بودن ولی خوب واقعا برای هفته ای صد و شصت دلار وسط لاس وگاس چی میشه گرفت؟؟
برای بدباگ تختها اسپری های مختلفی در فروشگاهها مخصوصا هوم دیپو میفروشن که اگه بدباگ تخت زیاد نباشه، احتمالا با استفاده از ملافه بزرگ اختصاصی و اسپری کردن ماده مخصوص کمی با قضیه کنار آمد. بدباگ در هتلهای آمریکا بسیار شایع هست و حتی سایتهایی هست که مردم شماره اتاقهای هتلهایی که توش بدباگ بوده رو با عکس و مشخصات شیر میکنن که بقیه بدونن و اون اتاق نرند.
امنیت محل رو هم ممکنه بعضی ها با کمی رعایت زمان رفت آمد حل کنند.
مسئله اینه که صرف گفتن اونجا نرین بده، مشکل کسی رو حل نمیکنه. کسی که باید بره به شهری و پولی بیش از آن نداره که خرج کنه، ممکنه تصمیم بگیره که همچین سوئیتی براش از خیابان خوابیدن بهتره!!

اینم لینک سوئیتهای تروپیکانا ی این شرکت
http://www.siegelsuites.com/rent-apartment-las-vegas/tropicana-las-vegas-apartments.php

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - mohsen b.d - 2016-02-14

(2016-02-14 ساعت 07:09)yami نوشته:  فقط یه مطلبی رو من بگم که انتظار بالا و حتی متوسط ازین سوئیتها نباید داشته باشین. ارزانترین سوئیتی که من تا کنون توش دوهفته زندگی کردم، سوئیتهای شرکت Value Place هست که شرکت جدیدیه و همه سوئیتهاش در آمریکا تازه و شبیه هم هستن. ارزانترین نرخها از هفته ای دویست و هفتاد دلار تقریبا شروع میشه و من در واحد سالت لیک ش با اینکه در منطقه زیاد جالبی نبود ولی از خود سوئیت و تمیزی اش بینهایت راضی بودم.
با اون حساب واقعا نمیتونم بگم واحدهای از هفته ای ۱۵۹ دلار این شرکت Siegel در وگاس واقعا چی میتونه باشه، نظافتش در چه حده و چه مدل آدمهایی در اقاقهاش زندگی میکنن و چه آدمهایی تو پارکینگهاش پرسه میزنن. ریو یوها که بجز برای واحد تروپیکانا ش جالب نیست و ساکنین از آدمهای عوضی در اتاقها، پرسه بیخانمانها در پارکینگ و وجود بدباگ یا همان ساس در تختها بسیار ناراضی بودن ولی خوب واقعا برای هفته ای صد و شصت دلار وسط لاس وگاس چی میشه گرفت؟؟
برای بدباگ تختها اسپری های مختلفی در فروشگاهها مخصوصا هوم دیپو میفروشن که اگه بدباگ تخت زیاد نباشه، احتمالا با استفاده از ملافه بزرگ اختصاصی و اسپری کردن ماده مخصوص کمی با قضیه کنار آمد. بدباگ در هتلهای آمریکا بسیار شایع هست و حتی سایتهایی هست که مردم شماره اتاقهای هتلهایی که توش بدباگ بوده رو با عکس و مشخصات شیر میکنن که بقیه بدونن و اون اتاق نرند.
امنیت محل رو هم ممکنه بعضی ها با کمی رعایت زمان رفت آمد حل کنند.
مسئله اینه که صرف گفتن اونجا نرین بده، مشکل کسی رو حل نمیکنه. کسی که باید بره به شهری و پولی بیش از آن نداره که خرج کنه، ممکنه تصمیم بگیره که همچین سوئیتی براش از خیابان خوابیدن بهتره!!

اینم لینک سوئیتهای تروپیکانا ی این شرکت
http://www.siegelsuites.com/rent-apartment-las-vegas/tropicana-las-vegas-apartments.php

دقیقا درسته.من دیشب کلی سرچ کردم دیدم همه ناراضی بودن همین شکایتهارو داشتن
به نظرم برای یه هفته بیشتر هزینه کنیم ولی راضی باشیم بهتره.
سوییتی که گفتینم چک میکنم.بازم تشکر فراوان

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - mohsen b.d - 2016-02-15

الان داشتم فکر میکردم یه دفعه یاد سایت بریم سفر افتادم.واسه همین رفتم چک کردم
هتل Westgate Las Vegas Resort & Ca که 4 ستاره بود ارزونترین هتلش بود شبی 121.000 ولی تو سایت بوکینگ شبی 72$ بدون تکس
بنظر گزینه خوبی میاد که یه هفته بگیریم.کسی نظری داشت در میون بزاره

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - marco250 - 2016-02-15

(2016-02-15 ساعت 02:36)mohsen b.d نوشته:  الان داشتم فکر میکردم یه دفعه یاد سایت بریم سفر افتادم.واسه همین رفتم چک کردم
هتل Westgate Las Vegas Resort & Ca که 4 ستاره بود ارزونترین هتلش بود شبی 121.000 ولی تو سایت بوکینگ شبی 72$ بدون تکس
بنظر گزینه خوبی میاد که یه هفته بگیریم.کسی نظری داشت در میون بزاره

برای چه تاریخی ؟