مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman1355 - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 19:00)peyman2ped نوشته:  آقاپیمان عزیز واقعا نمیشه حساب کرد که دلار تاکی بالا میره اما آنچه که مسلم است اینه که حتی اگه دوباره پائین بیاد زیر2500تومن نمیره (اگه پایین بیاد)باز هم یعنی کاهش 5/2 برابری توانایی قدرت خریدمن وشما. همین الان هم باید 3برابر هزینه بکنیم .ما یه اپارتمان نقلی داشتیم گفتیم بفروشیم پولش را ببریم ولی الان فکر کنم بهتره بدم بازیافت

پيمان جان خدا رو شكر كه شما همين آپارتمان رو هم داريد، من كه مستاجرم چي بگم؟ Sad
فقط توكلم به خودشه و بس، از سن و سال من و همسرم گذشته كه عشق خارج رفتن رو داشته باشيم، فقط هم و غم ما يه دونه پسرمونه كه داريم به آب و آتش ميزنيم كه بتونيم براش آينده خوبي رو رقم بزنيم، اميدوارم بتونم اونطرف به محض اينكه رسيديم يه كار خيلي خوب و پر درآمد پيدا كنيم كه اقلا جبران پل هايي كه داريم پشت سرمون خراب ميكنيم بشه، اميدوارم ارزش دلار بياد پائين، فعلا كه مثل موشك داره بالا ميره، يكي پيدا بشه با ضد موشك بزنه اين دلار لعنتي و كاغذ پاره بي ارزش رو Tongue

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdididam - 2012-10-01

سلام به همگی مهاجریها
آیا هنوز کسی برای مصاحبه دعوت نشده فکر کنم تا دلار 5000 تومانی معطل کنن و بعد هم 2% از بچه ها بتونن برن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - jojo20_2009 - 2012-10-01

با سلام ،
میشه بگین تا کیس نامبر چند اعلام شده؟! آخه اینجور که معلومه واسه اکتبر عدد جدیدی اعلام نکردن! آره؟!
ممنون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - vmware - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 19:08)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 19:00)peyman2ped نوشته:  آقاپیمان عزیز واقعا نمیشه حساب کرد که دلار تاکی بالا میره اما آنچه که مسلم است اینه که حتی اگه دوباره پائین بیاد زیر2500تومن نمیره (اگه پایین بیاد)باز هم یعنی کاهش 5/2 برابری توانایی قدرت خریدمن وشما. همین الان هم باید 3برابر هزینه بکنیم .ما یه اپارتمان نقلی داشتیم گفتیم بفروشیم پولش را ببریم ولی الان فکر کنم بهتره بدم بازیافت

پيمان جان خدا رو شكر كه شما همين آپارتمان رو هم داريد، من كه مستاجرم چي بگم؟ Sad
فقط توكلم به خودشه و بس، از سن و سال من و همسرم گذشته كه عشق خارج رفتن رو داشته باشيم، فقط هم و غم ما يه دونه پسرمونه كه داريم به آب و آتش ميزنيم كه بتونيم براش آينده خوبي رو رقم بزنيم، اميدوارم بتونم اونطرف به محض اينكه رسيديم يه كار خيلي خوب و پر درآمد پيدا كنيم كه اقلا جبران پل هايي كه داريم پشت سرمون خراب ميكنيم بشه، اميدوارم ارزش دلار بياد پائين، فعلا كه مثل موشك داره بالا ميره، يكي پيدا بشه با ضد موشك بزنه اين دلار لعنتي و كاغذ پاره بي ارزش رو Tongue

خوش به حال هر دوی شما دوستان که به زندگی در آمریکا فکر میکنید من دارم دو به شک میشم که با این وضعیت کار و اقتصاد تو امریکا و نداشتن هیچ پشتوانه ای اصلا ارزش هزینه کردن داره بریم سفارت که آیا ویزا بگیریم یا خیر؟؟؟
با محاسبه 2000$ هزینه برای هر نفر (حداقل) با دلار 3450 تومان ما که دو نفریم 14000000 تومان پول باید داشته باشیم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sweety.alireza - 2012-10-01

دوست گرامی با درود فرراوان ، کار من ارز هستش . این تحلیل منه و بلاخره یه چیزهایی از این ارز وامونده میفهمم .. توصیه میکنم الان دلار نخر . درسته که تمام مردم انتظار یه همچین رشدی حدود 1000 تومان در 10 روز رو نداشتن ولی باید بگم که همینجوری که هور هوری دلار میره بالا به همین سرعت هم میاد پایین . مگر اینکه خدای نکرده ترقه ای در بشه و اتفاق خاصی بیفته . خدا را شاهد میگیرم که من هم هنوز برای این مهم دلاری نخریدم ولی زمان مناسب میاد . احتمال اینکه در روز آخر هفته یا اوایل هفته دیگه دلار رو به پایین باشه خیلی زیاده . به باور من که زیر 3000 تومن میاد . حالا خودت میدونی که از اوضاع یه تحلیلی برای خودت داشته باشی و بر اساس دریافتهای خودت تصمیم بگیری . به هر روی امیدوارم که همه بتونن دلارشون به قیمت خوب بخرن . ممکنه که دلار بالا تر از 3500 هم بره مثلا تا 3700 یا 3800 ولی برگشتی سریع داره . البته این نظر منه و هیچ گارانتی و وارانتی و تضمینی نداره .... حالا دیگه تصمیم با خودته ...
بدرود

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - saeid-ss - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 19:49)sweety.alireza نوشته:  دوست گرامی با درود فرراوان ، کار من ارز هستش . این تحلیل منه و بلاخره یه چیزهایی از این ارز وامونده میفهمم .. توصیه میکنم الان دلار نخر . درسته که تمام مردم انتظار یه همچین رشدی حدود 1000 تومان در 10 روز رو نداشتن ولی باید بگم که همینجوری که هور هوری دلار میره بالا به همین سرعت هم میاد پایین . مگر اینکه خدای نکرده ترقه ای در بشه و اتفاق خاصی بیفته . خدا را شاهد میگیرم که من هم هنوز برای این مهم دلاری نخریدم ولی زمان مناسب میاد . احتملس آنجلسنکه در روز آخر هفته یا اوایل هفته دیگه دلار رو به پایین باشه خیلی زیاده . به باور من که زیر 3000 تومن میاد . حالا خودت میدونی که از اوضاع یه تحلیلی برای خودت داشته باشی و بر اساس دریافتهای خودت تصمیم بگیری . به هر روی امیدوارم که همه بتونن دلارشون به قیمت خوب بخرن . ممکنه که دلار بالا تر از 3500 هم بره مثلا تا 3700 یا 3800 ولی برگشتی سریع داره . البته این نظر منه و هیچ گارانتی و وارانتی و تضمینی نداره .... حالا دیگه تصمیم با خودته ...
بدرود

دوست عزیز از تحلیلتون ممنونم .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - vmware - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 19:57)saeid-ss نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 19:49)sweety.alireza نوشته:  دوست گرامی با درود فرراوان ، کار من ارز هستش . این تحلیل منه و بلاخره یه چیزهایی از این ارز وامونده میفهمم .. توصیه میکنم الان دلار نخر . درسته که تمام مردم انتظار یه همچین رشدی حدود 1000 تومان در 10 روز رو نداشتن ولی باید بگم که همینجوری که هور هوری دلار میره بالا به همین سرعت هم میاد پایین . مگر اینکه خدای نکرده ترقه ای در بشه و اتفاق خاصی بیفته . خدا را شاهد میگیرم که من هم هنوز برای این مهم دلاری نخریدم ولی زمان مناسب میاد . احتملس آنجلسنکه در روز آخر هفته یا اوایل هفته دیگه دلار رو به پایین باشه خیلی زیاده . به باور من که زیر 3000 تومن میاد . حالا خودت میدونی که از اوضاع یه تحلیلی برای خودت داشته باشی و بر اساس دریافتهای خودت تصمیم بگیری . به هر روی امیدوارم که همه بتونن دلارشون به قیمت خوب بخرن . ممکنه که دلار بالا تر از 3500 هم بره مثلا تا 3700 یا 3800 ولی برگشتی سریع داره . البته این نظر منه و هیچ گارانتی و وارانتی و تضمینی نداره .... حالا دیگه تصمیم با خودته ...
بدرود

من که به این نتیجه رسیدم تو این مملکت کلا درباره هیچی نظر و ایده ای نداشته باشم چون واقعا هیچی حساب و کتاب و منطق نداره که تو بتونی روش نظری بدی کی فکر میکرد دلار بشه 3450 تومان کی فکر میکرد بنزین بشه 700 تومان کی فکر میکرد آپارتمان متری 3000000 تومان
در مورد تحلیل شما هم کلا تا الان بازار مخالف این رو اثبات کرده دلار و سکه تومان تومان میره بالا قرون قرون میاد پایین من ارز رو از 1100 تومان هر روز رصد کردم 100 تومان 200 تومان گرون میشه 5 تا 10 تومان ارزون میشه .
در کل خدا رحم کنه به دوستانی که 4 نفرن و همین روزا مصاحبه دارن و باید دلار 3450 تهیه کنن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - saeid-ss - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 20:09)vmware نوشته:  
بدرود

من که به این نتیجه رسیدم تو این مملکت کلا درباره هیچی نظر و ایده ای نداشته باشم چون واقعا هیچی حساب و کتاب و منطق نداره که تو بتونی روش نظری بدی کی فکر میکرد دلار بشه 3450 تومان کی فکر میکرد بنزین بشه 700 تومان کی فکر میکرد آپارتمان متری 3000000 تومان
در مورد تحلیل شما هم کلا تا الان بازار مخالف این رو اثبات کرده دلار و سکه تومان تومان میره بالا قرون قرون میاد پایین من ارز رو از 1100 تومان هر روز رصد کردم 100 تومان 200 تومان گرون میشه 5 تا 10 تومان ارزون میشه .
در کل خدا رحم کنه به دوستانی که 4 نفرن و همین روزا مصاحبه دارن و باید دلار 3450 تهیه کنن
من هم موافقم ولی میترسم نوبت من که برسه مجبور باشم دلار 5000-6000 تومن رو بخرم!!!!Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sweety.alireza - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 20:09)vmware نوشته:  
بدرود

دوست گرامی با درود فراوان ،از اینکه زحمت کشیدی و تحلیلت رو گفتی بسیار سپاسگزارم ولی شاید شما یادت نیاد در ماههای آغازین سال دلار به 1950 رسید و برای یه مدتی حدود 15 تا 20 روز تا 1560 تومن اومد پایین و خریداری هم نداشت .. همین الان که این پست رو برای دوستان گلم مینویسم دلار 3630 شده و انتظار هم میره که فردا تا 2750 بالا بره . ولی فراموش نکنید این نوسانات شدید ارز هیج محرکی جز محرک دولتی با پشتوانه قوی اطلاعاتی و اقتصادی نداره . همین امر میتونه دوباره دلار رو به 2500 برسونه . با سپاس از همه 2013 نازنین
بدرود

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shima1364 - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 19:33)jojo20_2009 نوشته:  با سلام ،
میشه بگین تا کیس نامبر چند اعلام شده؟! آخه اینجور که معلومه واسه اکتبر عدد جدیدی اعلام نکردن! آره؟!
ممنون

دوست عزیز، از آسیا تا الان تا کیس نامبر ۲۳۵۰ کارنت شدن و کارنتی های نوامبر، حدود ۱۴ روز دیگه اعلام میشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsansh - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 18:28)peyman2ped نوشته:  یک سوال آیا واقعا با این قیمت دلار 3500تومن هنوز میشه رفت؟

به این فکر کن که اگه نری تو ایران می مونیو دلار هم میشه 7000 تومن بعد میگی کاش همون 3500 تومن بود می رفتم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - faridm22 - 2012-10-01

سلام دوستان كيس نامبر من زير 2000 هست و در نوامبر كارنت شدم ولي هنوز نامه براي مصاحبه را دريافت نكردم به كنتاكي هفته پيش زنگ زدم و گفته پروندتون در حال بررسي هست ولي هنوز خبري نيست !!آيا تا حالا كسي خبر دارد از كارنتي هاي نوامبر نزديك كيس نامبر من كه نامه دوم را دريافت كرده باشه ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - enchantress_boy - 2012-10-01

(2012-10-01 ساعت 22:23)faridm22 نوشته:  سلام دوستان كيس نامبر من زير 2000 هست و در نوامبر كارنت شدم ولي هنوز نامه براي مصاحبه را دريافت نكردم به كنتاكي هفته پيش زنگ زدم و گفته پروندتون در حال بررسي هست ولي هنوز خبري نيست !!آيا تا حالا كسي خبر دارد از كارنتي هاي نوامبر نزديك كيس نامبر من كه نامه دوم را دريافت كرده باشه ؟

جای نگرانی نیست... خیلی ها با کیس نامبر 3 رقمی و حتی زیر 500 هنوز نامه دوم رو دریافت نکردن... با این وجود شما هر روز سایت و ایمیلتو چک کن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - NarcisJ - 2012-10-01

دقیقا دوست عزیز، دقیقا
با تک تک کلماتی که تو جملت به کار بردی موافقم، خدا حفظت کنه
این خود ما هستیم که خودمون بدبخت کردیم با الکی خریدن چیزایی که بهش نیاز واقعی نداریم یا اگه داریم ی مدت نخریم هیچی نمیشه و باعث میشه قیمتش همون قد که هست باقی بمونه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - enchantress_boy - 2012-10-02

دستتون درد نکنه بابت پاک کردن پست بنده!

خواهش می کنم. کاری نکردم. انجام وظیفه بودBig Grin. یه وقتایی تو زندگیم بعضی کارها رو انجام دادم که اصلاً نمی خواستم و مجبور بودم. اینم جزو اونا بودSad. پستت خیلی هم قشنگ و پر مغز بود. مثل بقیه پست هات و حتی بهتر. ولی چه کنم که نمی شه. حتماً منظورمو درک می کنی. پاک نشده. فقط دیده نمیشهWink. هوای مارو هم داشته باش. ارادتمند: عمو سعید