مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس - hamidazimi - 2015-06-21

(2015-06-20 ساعت 16:45)gbtm نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 23:18)MOHAMMADKHANI نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 16:55)gbtm نوشته:  سلام،من برای ۵ July در غرب LA احتیاج به یک اتاق مبله دارم، لطفا در صورت موجود بودن به بنده اطلاع بدید،ممنون

سلام بهتون تبریک می گم
برای پیدا کردن اتاق می تونید از مجله هفته بازار کمک بگیرید انلاین می تونید اقدام کنید این هم سایتش
http://www.haftehbazaar.com/
صفحات هفته بازار رو بزنید ( صفحه ی 21 به 22 مربوط به اجاره ست ) می تونید خودتون تماس بگیرید و با هاشون هماهنگ کنید چون همه ایرانی هستند

سلام ممنون از راهنمائیتون‌ من از Airbnb استفاده کردم.

ببخشید این airbnb چیه ؟
واینکه هفته بازار چه روزایی منتشر میشه چون تو اینترنت که شماره 1070 بیشتر نداره ممنون

RE: لس آنجلس - behjat - 2015-06-21

(2015-06-21 ساعت 15:04)hamidazimi نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 16:45)gbtm نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 23:18)MOHAMMADKHANI نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 16:55)gbtm نوشته:  سلام،من برای ۵ July در غرب LA احتیاج به یک اتاق مبله دارم، لطفا در صورت موجود بودن به بنده اطلاع بدید،ممنون

سلام بهتون تبریک می گم
برای پیدا کردن اتاق می تونید از مجله هفته بازار کمک بگیرید انلاین می تونید اقدام کنید این هم سایتش
http://www.haftehbazaar.com/
صفحات هفته بازار رو بزنید ( صفحه ی 21 به 22 مربوط به اجاره ست ) می تونید خودتون تماس بگیرید و با هاشون هماهنگ کنید چون همه ایرانی هستند

سلام ممنون از راهنمائیتون‌ من از Airbnb استفاده کردم.

ببخشید این airbnb چیه ؟
واینکه هفته بازار چه روزایی منتشر میشه چون تو اینترنت که شماره 1070 بیشتر نداره ممنون

سلام ببخشید که من جواب میدم airbnb _سایت اجاره اتاق است مردم اتاقهای خونشونو اجاره میدن همه قیمتی میشه توش پیداکرد و رزرو کرد اسم هر شهری را وارد کنی میتونی اتاقهاشو ببینی و نظرات مردم رو هم بخونی ،هفته بازار هم فکرکنم هر سه شنبه شماره جدیدش در میاد اونجا هم آگهی اجاره اتاق یا آپارتمان داره مخصوص لس آنجلس هست آگهی کار هم داره موفق باشید

لس آنجلس - SORAYA1368 - 2015-06-21

سلام دوستان، و باز هم من برگشتمSmile يه سوال تخصصى دارم، آقا ما 6 ماه تو امريكا علافيم:||
يه بدهى ٣٠٠٠$ به دانشگاه و يه ٧٠٠$ به بيمارستان داريم، كه به خاطر اين بدهى ٣٠.٠٠٠$ ضرر كرديم، هر پوليم كه إز ايران ميفرستن مجبوريم بديم جا هتل به جاى بدهى، حالا خونه گرفتنم شرايط خودشو داشت كه نشد و نشده كه بگيريم،
الان سؤالم اينه، آيا دولت امريكا يا دانشگاه اين أجازه رو به ما ميده كه بريم ايران و از اون جا مبالغ رو پرداخت كنيم
ممنون ميشم اگر كسى اطلاعات داره بهم بگهSad

لس آنجلس - SORAYA1368 - 2015-06-21

ممنون من الان نصب ميكنم

RE: لس آنجلس - دختر پارس - 2015-06-23

سلام دوستان.من یه آپارتمان یه خوابه در اورنج کانتی (یک ساعتی لس آنجلس)اجاره کردم.اگر از خانمها کسی هست که دنبال جا میگرده میتونه بیاد باهم همخونه بشیم.ضمنا من خانم هستم و یه دختر 7 ساله هم دارم

RE: لس آنجلس - behjat - 2015-06-23

سلام دوستان ساکن در لس آنجلس لطف میکنید اگر راهنمایی بفرمایید برای شروع بدون ماشین کدام محله اتاق اجاره کنم که نیاز به ماشین برای رفت و آمد نداشته باشم و کار ساده هم همان حوالی بشه پیدا کرد ممنون از محبتتون

RE: لس آنجلس - khatarnak - 2015-06-23

(2015-06-23 ساعت 12:42)behjat نوشته:  سلام دوستان ساکن در لس آنجلس لطف میکنید اگر راهنمایی بفرمایید برای شروع بدون ماشین کدام محله اتاق اجاره کنم که نیاز به ماشین برای رفت و آمد نداشته باشم و کار ساده هم همان حوالی بشه پیدا کرد ممنون از محبتتون

نمام مجلات لوس انجلس هرجای کالفرنیا باشی نیاز به ماشین داری

و متاسفانه حمل و نقل در این ایالت به باور شخصی من چندان مساعد نیست

بازم سایر دوستانی که در اونجا هستند اطلاعات بیشتری دارند Cool

RE: لس آنجلس - MOHAMMADKHANI - 2015-06-24

(2015-06-23 ساعت 12:42)behjat نوشته:  سلام دوستان ساکن در لس آنجلس لطف میکنید اگر راهنمایی بفرمایید برای شروع بدون ماشین کدام محله اتاق اجاره کنم که نیاز به ماشین برای رفت و آمد نداشته باشم و کار ساده هم همان حوالی بشه پیدا کرد ممنون از محبتتون

سلام
همه جای لس آنجلس به ماشین نیاز هست چون سخته محل زندگی و کار و با هم تنظیم کرد ولی بعضی از خیابون ها تو لس آنجلس مهم اند و محل عبور چند خط اتوبوس به محله های مختلف اند، که اگه اونجا خونه پیدا کنید یه کم راحت ترید مثل خیابون Reseda بخصوص نزدیک bus way
خیابون sepulveda تو منطقه ی شرمن اکس نزدیک ventura blvd
West wood وSanta Monica هم مناطق خوبی اند
و در آخر هر منطقه ای که خواستید رو می تونید تو سایت www.walkscore.com سر چ کنید و از اسکور اش بفهمید که چقد تو اون منطقه نیاز به ماشین هست اسکور های بالای 50 خیلی خوب هستن، موفق باشیدSmile

RE: لس آنجلس - behjat - 2015-06-25

(2015-06-24 ساعت 22:14)MOHAMMADKHANI نوشته:  

سلام
همه جای لس آنجلس به ماشین نیاز هست چون سخته محل زندگی و کار و با هم تنظیم کرد ولی بعضی از خیابون ها تو لس آنجلس مهم اند و محل عبور چند خط اتوبوس به محله های مختلف اند، که اگه اونجا خونه پیدا کنید یه کم راحت ترید مثل خیابون Reseda بخصوص نزدیک bus way
و در آخر هر منطقه ای که خواستید رو می تونید تو سایت www.walkscore.com سر چ کنید و از اسکور اش بفهمید که چقد تو اون منطقه نیاز به ماشین هست اسکور های بالای 50 خیلی خوب هستن، موفق باشیدSmile

ممنون عزیزم لطف کردی فعلا پنج روز یک اتاق از یک خونه اجاره کردم ازairbnbنزدیک koreatownالبته از رو نقشه نوشته ۲۵دقیقه پیاده راهه تو خیابان Cambridge است نزدیک اتوبوس خط۳۳ یکساعت تا سانتا مونیکا با اتوبوس راهه نمیدونم خوبه یا نه ،بیشتر نگران کار پیداکردن هستم و اینکه ما نمیتونیم تا یک مدت ماشین بخریم فعلا اگر نظری راجع به محل دارید بفرمایید ممنون میشم. توی اون پنج روز سانتا مونیکا و وست وود را هم میرم میبینم هرجا بشه کار پیدا کنم همانجا یک اتاق هم میگیرم باز هم ممنونم از راهنماییتون امیدوارم بزودی همسرتون هم به شما ملحق بشه

RE: لس آنجلس - کاشانی - 2015-06-25

(2008-11-14 ساعت 13:34)saeeedpro نوشته:  سلام
می خواستم بگم اگر کامل ۷ هزار دلار در ماه درامد داشته باشم زندگی خوبی در los angeles دارم؟؟؟؟؟

سلام
من خودم لس انجلس هستم چه کاری که 7000 دلار در ماه کامل بعد از پرداخت تکس و مالیات .
البته اگر بتونی زندگی عالی درست میکنی

RE: لس آنجلس - Aghaman - 2015-06-25

(2015-06-25 ساعت 00:16)behjat نوشته:  

سلام

ممنون عزیزم لطف کردی فعلا پنج روز یک اتاق از یک خونه اجاره کردم ازairbnbنزدیک koreatownالبته از رو نقشه نوشته ۲۵دقیقه پیاده راهه تو خیابان Cambridge است نزدیک اتوبوس خط۳۳ یکساعت تا سانتا مونیکا با اتوبوس راهه نمیدونم خوبه یا نه ،بیشتر نگران کار پیداکردن هستم و اینکه ما نمیتونیم تا یک مدت ماشین بخریم فعلا اگر نظری راجع به محل دارید بفرمایید ممنون میشم. توی اون پنج روز سانتا مونیکا و وست وود را هم میرم میبینم هرجا بشه کار پیدا کنم همانجا یک اتاق هم میگیرم باز هم ممنونم از راهنماییتون امیدوارم بزودی همسرتون هم به شما ملحق بشه
بهجت خانم سلام
نتونستم اين مطلب رو ننويسم و برم
به شدت به پشتکار ، روحیه و اعتماد به نفس شما احترام میگذارم
اگر صادقانه بگویم بعضا غبطه میخورم
باور نمیکنید که بیشتر از خودم آرزومندم شما به سرعت در محیط جدید مانوس شوید و به هر آنچه که لیاقتش را دارید برسید
پشتکار و همت شما درس بزرگیست برای جوانانی که جز منفی بافی چیز دیگری بلد نیستند
بهترین آرزوهای مرا مانند یک برادر پذیرا باشید
شما لیاقت بهترین ها را دارید

RE: لس آنجلس - behjat - 2015-06-25

(2015-06-25 ساعت 07:07)Aghaman نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 00:16)behjat نوشته:  

سلام

بهجت خانم سلام
نتونستم اين مطلب رو ننويسم و برم
به شدت به پشتکار ، روحیه و اعتماد به نفس شما احترام میگذارم
اگر صادقانه بگویم بعضا غبطه میخورم
باور نمیکنید که بیشتر از خودم آرزومندم شما به سرعت در محیط جدید مانوس شوید و به هر آنچه که لیاقتش را دارید برسید
پشتکار و همت شما درس بزرگیست برای جوانانی که جز منفی بافی چیز دیگری بلد نیستند
بهترین آرزوهای مرا مانند یک برادر پذیرا باشید
شما لیاقت بهترین ها را دارید
ممنونم عزیزم من باید خیلی چیزهارو اول به خودم و بعد به بقیه ثابت کنم ،من شرایط سختی دارم ولی حتی فکر نا امیدی را هم نمی کنم چون از خودم اطمینان دارم مگر چند بار زندگی میکنیم ،کی از فرداش خبر داره حد اقل یک تجربه تازه تو زندگیمون کردیم من نمیگم با چقدر دلار دارم میرم که کسی را نگران نکنم ولی فقط به انرژی خودم برای شروع جدید اطمینان دارم من این پنج روز اول را که وارد میشم گذاشتم برای پیاده روی طولانی برای کسب اطلاعات برای کار پیدا کردن وبعد دوباره جابجایی همراه با شوهرم که فقط yesو no بلده خخخخخ خلاصه توکل به خدا برای شما هم دعا میکنم بزودی کلیر بشی

RE: لس آنجلس - پري ناز - 2015-06-29

سلام به همگي
همسرم دعوتنامه داره و 29 فروردين 94 هم رفته مصاحبه و بهشون گفتن كه يه مدت بايد صبر كني واسه اف بي آي چك . منتها هنوز خبري از سفارت نيست . حالا سوال من اينه ، اگه اميد به خدا به ايشون ويزا بدن ، ميتونن ديگه برنگردن ايران ؟ حالا اولش ويزاشونو تمديد كنن و تو اين مدت دنبال كار بگردن ! توضيحي كه بدم اينه كه زبانشون عاليه و ايران تو يكي از شركتاي مخابراتي كار ميكنن . و قبلا هم كار سخت افزار و نرم افزار كامپيوتر انجام دادن و با نصب و راه اندازي دوربين هاي مدار بسته هم آشنا هستن
ممنون ميشم راهنمايي بفرمائيد

RE: لس آنجلس - mahmood123 - 2015-07-01

سلام
من چند ماه دیگه به همراه همسر و پسرم از ترکیه داریم میام لوس انجلس _(از طریق سازمان ملل un ) پول زیادی همرام ندارم البته تا چند ماه ساپورت میشیم انگلیسیم هم خوب نیست
اما هر کاری که باشه میتونم انجام بدم . آیا میتونم اونجا ادامه بدم؟ دوستانی که این شهر زندگی میکنند لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

RE: لس آنجلس - khatarnak - 2015-07-01

(2015-07-01 ساعت 22:06)mahmood123 نوشته:  سلام
من چند ماه دیگه به همراه همسر و پسرم از ترکیه داریم میام لوس انجلس _(از طریق سازمان ملل un ) پول زیادی همرام ندارم البته تا چند ماه ساپورت میشیم انگلیسیم هم خوب نیست
اما هر کاری که باشه میتونم انجام بدم . آیا میتونم اونجا ادامه بدم؟ دوستانی که این شهر زندگی میکنند لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

به شهر تهرون جلس خوش امدید اما سعی کنید بعد از بدو ورود حتما روی زبان

لامصب کار کنید بعد بروید سراغ کار و یا تحصیل موفق باشید

( هر جای امریکا برید باید زبان بلد باشید تا بتونید دوام بیارید و...)