مهاجرسرا
هیوستون، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: هیوستون، ایالت تگزاس (/thread-2333.html)

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - alitab - 2013-08-25

(2013-08-23 ساعت 23:02)elima1980 نوشته:  چقدرخوب شدکه هیستون نیومدم .خواست واراده خودم وخداوندباعث شدکه تافرودگاه هیستون هم بیام اما بعدش ازاونجابیام وگاس .ازهمین جا خدمت دوستان جدیدی که آدرس برای دریافت گرین کارت آمریکاندارنداعلام میکنم با فرستادن یک پیغام خصوصی به من ازآدرس من استفاده کنند.دوست دارم بدونم که اگه آدرس خونم به صدنفربدم باهاش گرین کارتشون بگیرن چه اتفاقی برام میفته که ازایران اینجاپیغام میذاشتم یا زنگ میزدم به دوستان میترسیدن آدرس توهیستون بدن .به همشهری خودت زنگ میزنی میگی لطف کن یه آدرس بده واسه گرین کارت انگارجزام داری .آدرس من هست هرکسی خواست با من مکاتبه کنه نهایتش اینه که دستگیرم میکنندمیرم آلکاتراس یا با آدرس خونم میرن اختلاس بانکی میکنندیا میرن آدم میکشن میندازن توخونه من اشگالی نداره ماایرانیهاتومملکت خودمون شیر هستیم اینجاکه میایم ترس ووحشت وجودمارواحاطه میکنه یه وقت لولوخورخوره من نخوره

واقعا دمت گرم ای گفتی بابا من 2014 هستم ما هم تو بلاد کفر فامیل داریم به نزدیکشون میگم ادرسی تلفنی به من بدین من از لاتاری اسمم در اومده میگن باهاش صحبت کردیم مگه اینجا فلان فیثار بهمان من مجبور شدم یه دوست پیدا کنم ادرسش تو لس انجلس هست و تو فرمها 122 و 230 ادرس اونو دادم

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - vahideh.jo - 2013-08-27

با سلام و خسته نباشيد.
دنبال يه دوست خوب هميشگي هستم خودم خانوم هستم خوشحال ميشم با يكي آشنا بشم كه تو هيوستون تنها نمونم . خيلي خوشحال ميشم بهم جواب بدين؟[/size][/color]
[color=#1E90FF]راستش خيلي ميترسم بيام هيوستون ولي چون آقامون تصميم گرفتيم كاري نميتونم بكنم خواهشن يكي به من از نظر فكري و دلداري كمك كنه نيازمند هستم به ياري دوستان عزيز مهاجرسرا[/]

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - anahitanahid - 2013-08-27

سلام عزیزم من هم به هیوستون می خواهم بروم خوشحال می شم که با شما همسفر شوم من 22 سالمه تنها هستم

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - mehdi110 - 2013-08-28

سلام دوستان هوستون
ما قراره از هوستون بريم سان انتونيو، به نظرتون با توجه به باري كه داريم، البته خيلي زياد فك نكنم باشه، بهتره بيايم از اونجا بليط هواپيما بگيريم يه سره به مقصد سان انتونيو، كه البته حتما بايد بعد رسيدن بخرم چون اينترنتي امكانشو ندارم، يا بهتره شب رو بمونيم و فرداش با مگا باس بريم به سان انتونيو؟

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - A.R.R - 2013-08-28

(2013-08-28 ساعت 18:22)mehdi110 نوشته:  سلام دوستان هوستون
ما قراره از هوستون بريم سان انتونيو، به نظرتون با توجه به باري كه داريم، البته خيلي زياد فك نكنم باشه، بهتره بيايم از اونجا بليط هواپيما بگيريم يه سره به مقصد سان انتونيو، كه البته حتما بايد بعد رسيدن بخرم چون اينترنتي امكانشو ندارم، يا بهتره شب رو بمونيم و فرداش با مگا باس بريم به سان انتونيو؟
سلام آقا مهدي عزيز؛
من خودم روي اين موضوع تحقيق كردم فاصله هوستون تا سن آنتونيو تقريباً ٣٢٠ كيلومتر يعني با اتوبوس هم ميشه رفت ولي مسئله مهمتر خستگي شما بعد از سفر از ايران به آمريكا است كه امكان داره شما هرچند يك روز بعد ديگه تحمل ٤-٥ ساعت اتوبوس سواري رو نداشته باشيد.
البته از ايران هم ميتونيد اقدام كنيد براي بليط يكسره.
حالا اگر دوستان با تجربه تر نظر بدن بهتر ميشه استفاده كرد.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - fariba_a - 2013-08-29

(2013-08-28 ساعت 18:22)mehdi110 نوشته:  سلام دوستان هوستون
دوست عزیز این موضوع را درنظر داشته باشید که مسیرهای داخلی در آمریکا برای هر چمدان اگر به قسمت بار تحویل بدید از شما 25 دلار میگیرند. پرواز دلتا از ما هرچمدان 25 دلار گرفتند. اگر میتونید و چمدونتون بزرگ نیست ببریدش داخل هواپیما. هر نفر 2 تا چمدان یا کوله اندازه نه زیاد بزرگ را مجانی میتونه ببره داخل هواپیما.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - elima1980 - 2013-08-29

اگه هزینه مهم نیست از سایت تهران پرداخت بلیط بخریدازهیستون با هواپیما یک سره پروازکنید

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - nedaUSA - 2013-08-31

دوستان غذاهای ایرانی که در هیوستون یافت میشوند:
انواع کباب و جوجه کباب، قیمه، قرمه سبزی، فسنجان، کتلت، کوکو، کشک بادمجون، باقالی پلو با ماهیچه،کله پاچه (هنوز امتحانش نکردم خودم)، سالاد الویه (اینم هنوز امتحان نکردم).
ولی دیزی، آش رشته، حلیم شله زرد رو هنوز پیدا نکردم.
البته اساتید میتونن در منزل درست کنند. ولی واسه ما که میخواهیم آماده بخریم پیدا نکردم متاسفانه.
پس در لیست غذاهای دم آخر قبل از ترک وطن، یه تجدید نظری بفرمایید. Smile

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - rezajoon - 2013-08-31

(2013-08-27 ساعت 12:39)anahitanahid نوشته:  سلام عزیزم من هم به هیوستون می خواهم بروم خوشحال می شم که با شما همسفر شوم من 22 سالمه تنها هستم

سلام من 20 دسمبر عازم هیوستونم داداشم اونجاست کاری داشتی پیغام خصوصی بذار هر کس دیگه هم کاری داشت بگه داداشه میگم کمکتون کنه

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Saeedv13 - 2013-09-02

هشدار درجه یک به خانم های مجرد عازم هیوستون
تیم مدیریت مهاجرسرا چندین گزارش از کاربرهای خانم و مجرد عزیمت کرده به هیوستون دریافت نموده است که نشان می دهد متاسفانه یکی از کاربران قدیمی مهاجرسرا که آقایی 22 ساله هستند در قالب کمک های انساندوستانه به این گروه از هموطنان آنها را مورد سوء استفاده و اذیت و آزار قرار داده است. نامبرده برای شکار خانم های مجرد از سایت ف.ی.س بوک و سرویس پیام خصوصی مهاجرسرا استفاده می کند. ادمین سایت برای حفظ ارزش های انسانی و اخلاقی که از اهداف تاسیس این فروم بوده و پاک نمودن این لکه ننگ از سایت خوشنام مهاجرسرا مشغول جمع آوری مدارک و شواهد و در صدد شکایت قانونی از نامبرده می باشد و تا مجازات کامل نامبرده از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. بدین وسیله به کلیه کاربران به ویژه خانم های مجرد توصیه می گردد که برای اخذ هر گونه کمک، از کانال های رسمی و مورد تایید استفاده کنند و خود را به راحتی در معرض سوء استفاده افراد سودجو با ظاهر موجه قرار ندهند. در پایان از کلیه افرادی که به هر نحوی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند تقاضا می شود تمام موارد را با جزییات کامل از طریق پیام خصوصی به مدیر ارشد سایت گزارش دهند و مطمئن باشند فرد متخلف به زودی و راحتی به سزای اعمال ننگین خود در این کشور خواهد رسید. با تشکر. سعید

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - HELIAA - 2013-09-02

درود بر دوستان گرامي
من برنده 2014 هستم. دارم روي شهري ك برام بهتره تحقيق ميكنم , شهر هيوستون. بخاطر صنايع نفتيش. مدركم ليسانس مترجميه. شيش ساله تو كار كنترل پروژه و برنامه ريزي پروژه هاي نفت و گاز كارميكنم و اين كارو تجربي ياد گرفتم و مدركشو ندارم. خواستم بدونم اونجاهم مثل عسلويه پرو ژه زياده ? و واسه من ك مدرك كارم رو ندارم ولي هم تجربشو دارم و هم كارم خوبه , اميدي واسه پيدا كردن كار هست??? خانومم خيلي واسه كار نگرانه.
اگه يه سري كلاساي بين المللي مرتبط با كارم رو بگذرونم, لايسنسش رو اونجا قبول دارن?
اگه ببينم هيوستون بدردم نميخوره دالاس بهتر نيست?? اب و هواي هيوستون با دالاس چقدر فرق داره?.خاطر خانواده ميپرسم ك تجربه اون هوا رو ندارن.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - User - 2013-09-02

سعيد با اين بيانيه ات من ياد بيانيه اخر وزير اطلاعات صدام افتادم!!!
خوب بجاي اين كارها اسم اين كاربر رو توي يك اطلاعيه اون بالا جايي كه مي نويسه "مهاجرسرا در حال بروز رساني است و كارگران بيل به دست اند" بنويسيد تا همه بدونند محرومش هم نكنيد بذاريد از خودش دفاع كنه. دوره بگم بگم گذشته!

بعدش هم هر كاربري كه مورد ازار قرار گرفته چرا مياد اينجا گزارش ميده، ماشالا پليس ريخته همه جا فقط كافيه يك زنگ بزنه و اسم و نشوني طرف رو بده تا به حسابش رسيدگي بشه.

(2013-09-02 ساعت 11:33)Saeedv13 نوشته:  هشدار درجه یک به خانم های مجرد عازم هیوستون
تیم مدیریت مهاجرسرا چندین گزارش از کاربرهای خانم و مجرد عزیمت کرده به هیوستون دریافت نموده است که نشان می دهد متاسفانه یکی از کاربران قدیمی مهاجرسرا که آقایی 22 ساله هستند در قالب کمک های انساندوستانه به این گروه از هموطنان آنها را مورد سوء استفاده و اذیت و آزار قرار داده است. نامبرده برای شکار خانم های مجرد از سایت ف.ی.س بوک و سرویس پیام خصوصی مهاجرسرا استفاده می کند. ادمین سایت برای حفظ ارزش های انسانی و اخلاقی که از اهداف تاسیس این فروم بوده و پاک نمودن این لکه ننگ از سایت خوشنام مهاجرسرا مشغول جمع آوری مدارک و شواهد و در صدد شکایت قانونی از نامبرده می باشد و تا مجازات کامل نامبرده از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. بدین وسیله به کلیه کاربران به ویژه خانم های مجرد توصیه می گردد که برای اخذ هر گونه کمک، از کانال های رسمی و مورد تایید استفاده کنند و خود را به راحتی در معرض سوء استفاده افراد سودجو با ظاهر موجه قرار ندهند. در پایان از کلیه افرادی که به هر نحوی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند تقاضا می شود تمام موارد را با جزییات کامل از طریق پیام خصوصی به مدیر ارشد سایت گزارش دهند و مطمئن باشند فرد متخلف به زودی و راحتی به سزای اعمال ننگین خود در این کشور خواهد رسید. با تشکر. سعید

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Bhouston - 2013-09-02

سلام

من 5 ساله هیوستون زندگی می کنم. جاهای دیگه ی آمریکا هم زیاد رفتم. سوالی داشتید می تونم کمکتون کنم. شاید البته بلافاصله نتونم جواب بدم.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - User - 2013-09-02

ببخشيد سعيد خالي بنديش منطورم نبود. بيشتر لحني كه من از بيانيه ات برداشت كردم رو گفتم! اصلا حواسم هم به تشابه اسمي نبود.
اينجوري به نظرم فقط جو خراب ميشه و به بي اعتمادي دامن زده ميشه. هر كي بوده زيادي بي كله بوده كه اين كارها رو مي كرده چون معمولا مهاجرا از ترس وصعيت اقامت و امتحان شهرونديشون هرگز جرات اينكار ها رو پيدا نمي كنند. اسمشو كه اعلام كنيد به نظرم تاثيرش حتا از زندان بدتره چون ديگه او كاربر اخاذ! و سوء استفاده چي! و آزار دهنده نواميس مهاجرسرا! مجبور ميشه با بدنامي مهاجرسرا رو خودش با پاي خودش ترك كنه.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Saeedv13 - 2013-09-02

(2013-09-02 ساعت 22:57)User نوشته:  ببخشيد سعيد خالي بنديش منطورم نبود. بيشتر لحني كه من از بيانيه ات برداشت كردم رو گفتم! اصلا حواسم هم به تشابه اسمي نبود.
اينجوري به نظرم فقط جو خراب ميشه و به بي اعتمادي دامن زده ميشه. هر كي بوده زيادي بي كله بوده كه اين كارها رو مي كرده چون معمولا مهاجرا از ترس وصعيت اقامت و امتحان شهرونديشون هرگز جرات اينكار ها رو پيدا نمي كنند. اسمشو كه اعلام كنيد به نظرم تاثيرش حتا از زندان بدتره چون ديگه او كاربر اخاذ! و سوء استفاده چي! و آزار دهنده نواميس مهاجرسرا! مجبور ميشه با بدنامي مهاجرسرا رو خودش با پاي خودش ترك كنه.
البته آیدی فرد مورد نظر رو بهم گفتند. ولی من شخصاً نه با خانم های مدعی ارتباط دارم و نه با آقای در مظان اتهام. یعنی نه می تونم بگم که این موضوع حقیقت داره و نه می تونم تایید کنم که کذبه. اصلاً رسیدگی به این موضوع هم در محدوده اختیارات من نیست و باید به مراجع رسمی گزارش بشه و با شما هم موافقم که که باعث بی اعتمادی و خراب شدن جو خواهد شد. از دیشب که در خواب و بیداری این جریان رو برای من تعریف کردند خیلی فکر کردم که گذاشتن همچین پستی برای وجهه خود سایت و کاربراش مضر هست ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که حتی اگر همچین ادعاهایی کذب باشه و باعث خراب شدن جو دنیای مجازیمون بشه بهتر از این هست مهاجرهای تازه وارد حتی به احتمال ضعیف خودشون رو گرفتار آدم های ناجور دنیای واقعی کنند. مدیر ارشدی که جریان رو به من اطلاع داده و در متن جریان قرار داره و انجام این عمل براش محرز هست در صورت صلاحدید اطلاعات بیشتری رو در مورد هویت این فرد در اختیار کاربران خواهد گذاشت.