مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-01-11

(2011-01-10 ساعت 19:52)TAHSINO نوشته:  با سلام
من به تبعیت از ryans و user عزیر به انکارا ایمیل زدم تا از وضعیت کیسم با خبر بشوم. به فاصله چند ساعت متن زیر در پاسخ ایمیلم آمد :

Dear Madam,
This office is pleased to inform you that the administrative processingSincerely,
Immigrant Visa Unit

تبريك ميگم TAHSINO ي عزيز!
خوشحالم كه باز هم غريو شادي در اين موضوع طنين انداز شد!
(2011-01-10 ساعت 17:05)peyman74 نوشته:  با سلام به همه دوستان خوب مهاجر سرا
من آنکارا هستم. یک ساعت پیش ویزای من تحویل ups شد گفت:تا چهارشنبه میرسه
با تشکر از راهنماییها ی همه دوستان به زودی همه اطلاعاتم رو دراختیار سایر دوستان قرار خواهم داد.
کیس نامبر :2011AS62xx
تاریخ کارنت شدن:آگوست 2010
تاریخ مصاحبه :3 نوامبر
سفارت :آنکارا
تاریخ ارسال مدارک:26 خرداد
تاریخ کلیرنس:3 ژانویه 2011 ( از طریق ایمیل )

پيمان عزيز
تبريـــــــك ميگم!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - emankh101 - 2011-01-11

هورااااااااااااااااااا
مبارکه همه دوستان که کلیر شدن.... Smile
انشالله پست ها مفیدتون را تو تاپیک تجربیات زندگی در آمریکا بخونیم.... SmileWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2011-01-11

(2011-01-10 ساعت 07:22)babak2010 نوشته:  با سلام خدمت دوستان مهاجر سرا
در فرم یا چک قرمزی که من از دست افسر گرفتم علامت ضربدر در برابر بند 212 (a) (5A) خورده که گویا در زمان پر شدن فرم درخواست برای شرکت در لاتاری در مقابل گزینه (foreign state chargability ) به عنوان امارات متحد عربی بجای ایران ! استفاده شده ( متاسفانه من از فرم مربوطه هیچ سابقه ای در دست ندارم) هر چند که من در کلیه ایمیلهایم با KCC همواره گزینه ایران رو در مقابل این واژه نوشته ام و این ایمیلها هماکنون موجود میباشند اما KCC هم هیچ اشاره ای به این ننموده که شما رو با گزینه ایران نمیشناسم ! و دقیقا من رو با همین نام شناخته و حتی پردازش اطلاعاتم رو هم با این نام تایید نموده است.
اما در مورد چک قرمز در پائین این برگه عبارتی نوشته شده بدین مضمون که اگر در یکسال آینده من هیچ مدرکی ارائه ندهم کیسم باطل خواهد شد و بنابراین در همین جا از دوستان خوب مهاجرسرایی استدعا دارم چنانچه در این مورد اطلاعاتی یا تجربه ای دارند بهرشکل که میتوانند منو یاری دهند .
با سپاس بابک2010

دوست عزیز در نامه اولی که از KCC واست اومد که case number رو از اون نامه فهمیدی هم foreign state chargability رو خودشون واست ایران زده بودن؟یا امارات؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-11

TAHSINO عزیز تبریک میگم.
من که تا حالا دوبار ایمیل زدم و جواب دادند که ویزای خانمت آمادست و یزای خودت تو پروسس.
دق کردم والا.
دست راست تو ، USER , Rayans عزیز روی سر ما.
دعا کنید زودتر جواب کلیر من هم بیاد که خدایی خیلی زمان کم دارم.
موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2011-01-11

Tahsino,sunito,peyman 74و بقیه دوستانی که کلیر شدید به تازگی و من حضور ذهن ندارم به همه شما عزیزان صمیمانه تبریک میگم.با آرزوی موفقیت برای شما در تمام مراحل زندگی.امیدوارم در شادی همه دوستان مهاجرسرا در آینده شریک باشیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - babak2010 - 2011-01-11

(2011-01-11 ساعت 13:48)farzad.s نوشته:  
در فرم یا چک قرمزی که من از دست افسر گرفتم علامت ضربدر در برابر بند 212 (a) (5A) خورده که گویا در زمان پر شدن فرم درخواست برای شرکت در لاتاری در مقابل گزینه (foreign state chargability ) به عنوان امارات متحد عربی بجای ایران ! استفاده شده ( متاسفانه من از فرم مربوطه هیچ سابقه ای در دست ندارم) هر چند که من در کلیه ایمیلهایم با KCC همواره گزینه ایران رو در مقابل این واژه نوشته ام و این ایمیلها هماکنون موجود میباشند اما KCC هم هیچ اشاره ای به این ننموده که شما رو با گزینه ایران نمیشناسم ! و دقیقا من رو با همین نام شناخته و حتی پردازش اطلاعاتم رو هم با این نام تایید نموده است.
اما در مورد چک قرمز در پائین این برگه عبارتی نوشته شده بدین مضمون که اگر در یکسال آینده من هیچ مدرکی ارائه ندهم کیسم باطل خواهد شد و بنابراین در همین جا از دوستان خوب مهاجرسرایی استدعا دارم چنانچه در این مورد اطلاعاتی یا تجربه ای دارند بهرشکل که میتوانند منو یاری دهند .
با سپاس بابک2010

دوست عزیز در نامه اولی که از KCC واست اومد که case number رو از اون نامه فهمیدی هم foreign state chargability رو خودشون واست ایران زده بودن؟یا امارات؟
با سپاس از حسن توجه شما دوست عزیزم
با کمال تاسف باید اعلام کنم که من چوب کم توجهی و یا بی توجهی خودم رو میخورم .. بله حق با شماست ..شاید باور نکنید اما تا حالا به این اشتباه بزرگ دقت نکرده بودم ... من قربانی کم اطلاعی خودم شدم.
پاینده و پیروز باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-01-11

(2011-01-11 ساعت 15:21)babak2010 نوشته:  
(2011-01-11 ساعت 13:48)farzad.s نوشته:  
با سپاس بابک2010

با سپاس از حسن توجه شما دوست عزیزم
با کمال تاسف باید اعلام کنم که من چوب کم توجهی و یا بی توجهی خودم رو میخورم .. بله حق با شماست ..شاید باور نکنید اما تا حالا به این اشتباه بزرگ دقت نکرده بودم ... من قربانی کم اطلاعی خودم شدم.
پاینده و پیروز باشید
بابك جان بالاخره توي اون نامه كه دوستمون بهش اشاره كرد زده ايران يا امارت ؟ لطفا بگو.
راستي من يك دوستي دارم كه با شما اونجا بوده و اون هم خيلي ناراحت بود و شما را كامل مي شناخت.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sohrab.p - 2011-01-11

دوستان
آنکارا بیشتر از نیم ساعت هست که آپدیت شده و حداقل 16 شماره جدید اضافه شده...
چرا هیچ کس نمیاد هورا بکشه؟
حالا که اینطوره
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هوراااااااااااااااااا شماره ما هم اعلام شد................

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-01-11

Tahsino,sunito,peyman 74 تبریک من را بپذیرید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-01-11

خیلی تیریک آقا سهراب
مبارکه آقا
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-01-11

هوراااااااااااااااا تبریییییییییییییک
سهراب جان گفتم بهت تا 3شنبه کلییر میشی.اینم سومین نفری از بچه های سایت که سفارت بهم قول داده بود اگه بلیطم رو پس ندم و برم آمریکا تو این هفته کلییر میکنه.Big Grin
امیدوارم تمام دوستان منتظر هرچه سریعتر انتظارشان بسر بیاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - optoelec - 2011-01-11

دوستان، منم کلیر شدم...با ایمیل...ولی قبل از جیغ خوشحالی، اول از همتون تشکر میکنم...بابت همراهیا و راهنماییاتون...ایشالا بقیه هم زودتر کلیر بشن...

حالا...هورااااااااااا...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-01-11

سهراب جان
ما که همچنان چشم به راهیم.دست راستت رو سر ما. برین حالشو ببرین.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - optoelec - 2011-01-11

یه سوال، کسی از دوستان یه وکیل مهاجرتی زبده سراغ داره به من معرفی کنه؟ ممنون میشم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sohrab.p - 2011-01-11

(2011-01-11 ساعت 17:02)DLT نوشته:  سهراب جان
ما که همچنان چشم به راهیم.دست راستت رو سر ما. برین حالشو ببرین.

کاملا حالتو درک می کنم منم تا یک ساعت پیش همین حالو داشتم و هنوز یادم نرفته...
نگران نباش یه روزی از همین روزا تو یه لحظه از این رو به اون رو میشی.
تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که دعا کنم انتظار همه کسایی که منتظر هستند کوتاهتر بشه.

به امید کلیر شدن همه دوستان