مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس - Aghaman - 2015-07-09

(2015-07-09 ساعت 07:05)Maryam_Am نوشته:  سلام به‌‌‌ دوستان عزیزم، اولا به‌‌‌ آمریکا خوش آمدید. ما اورنج کانتی زندگی‌ می‌کنیم، راستش من یه چیزی از ایران نیاز دارم که هر یک از دوستان که لطف کنه برام بیاره فرودگاه لوس آنجلس ازش ممنون میشم( وزن زیادی نداره) در عوض می‌تونم بیام دنبالتون فرودگاه و بصورت رایگان تا هتل یا منزلتون برسونمتون. لطفا اگه میتونید بهم خصوصی پیغام بدید. ممنون.Smile

سلام دوست من
نمیدونم دیر میشه یا نه ولی من آگست میام لس آنجلس
احتیاجی به زحمت دادن شما هم نیست چون اقوام به دنبالمان می آیند ولی اگر کمکی از دستم بر بیاید و تاریخ آمدنم برایتان مشکل ساز نبشد میتوانم هر چه را لازم دارید برایتان بیاورم

RE: لس آنجلس - sokot - 2015-07-10

سلام به همه
دوستان برای پیدا کردن و اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه کدوم سایت رو باید چک کنیم سایت های زیادی هست ولی مطمئن نیستن

RE: لس آنجلس - Maryam_Am - 2015-07-10

(2015-07-09 ساعت 07:16)Aghaman نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 07:05)Maryam_Am نوشته:  سلام به‌‌‌ دوستان عزیزم، اولا به‌‌‌ آمریکا خوش آمدید. ما اورنج کانتی زندگی‌ می‌کنیم، راستش من یه چیزی از ایران نیاز دارم که هر یک از دوستان که لطف کنه برام بیاره فرودگاه لوس آنجلس ازش ممنون میشم( وزن زیادی نداره) در عوض می‌تونم بیام دنبالتون فرودگاه و بصورت رایگان تا هتل یا منزلتون برسونمتون. لطفا اگه میتونید بهم خصوصی پیغام بدید. ممنون.Smile

سلام دوست من
نمیدونم دیر میشه یا نه ولی من آگست میام لس آنجلس
احتیاجی به زحمت دادن شما هم نیست چون اقوام به دنبالمان می آیند ولی اگر کمکی از دستم بر بیاید و تاریخ آمدنم برایتان مشکل ساز نبشد میتوانم هر چه را لازم دارید برایتان بیاورم

مرسی‌ از لطفتون، من در تلاشم واستون خصوصی پیغام بذارم ولی‌ نمیدونم چرا خطا میگیره !

RE: لس آنجلس - hamidazimi - 2015-07-11

(2015-07-07 ساعت 22:17)zendegi sabz نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 10:32)behjat نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 17:21)Siavash-M نوشته:  با سلام؛

چقد این تاپیک برخلاف اسمش خلوت و کم هیاهو ـهBig Grin

از دوستان کسی هست که تا آخر تیرماه یا اوایل مرداد عازم لس آنجلس باشه؟ من به احتمال زیاد تو این تایم عازم لس آنجلس هستم و دنبال یک یا چند دوست یا به عبارت بهتر همسفر هستم که کارهای اولیه مثل گرفتن منزل و غیره رو با کمک همدیگه انجام بدیم چون من تنها دارم میرم و لس آنجلس هم کسی رو ندارم... در مورد خودم هم من مجرد هستم، مهندس کامپیوتر و 28 سالم هست، اگر کسی هست که افتخار همسفر شدن باهاش رو داشته باشم بهم حتما پیغام بده.

ممنون
سلام فقط از لحاظ این که جواب شمارو داده باشم عرض میکنم که من و شوهرم اواخر تیر عازم لس آنجلس هستیم ولی خوب سن و سال ما به شما نمیخوره که بخواهیم همسفر یا هم خونه شما باشیم متاسفانه،ولی چون ما هم کسی رو آنجا نداریم میگم که همان اطلاعات اولیه را هم اگر نیاز داشتید با کمال میل در اختیار شما و بقیه دوستانم خواهم گذاشت موفق باشی
سلام من وهمسرم وپسر دو سالمون هم 5 اگوست عازم لس انجلس هستیم دوست عزیزی که فرمودید اطلاعات دارین ممنون میشم اگه اجازه بدید ما هم از اطلاعات شما استفاده کنیم ایمیل بنده : 2000HRA2000@GMAIL.COM
سلام به دوستان
دوستان مادر من هم که برنده ی لاتاری هستند به امید خدا در تاریخ 15 آگوست عازم سانفرانسیسکو هستند.البته برای هفته ی اول در هتل هستند.اما برای بعد از اون هنوز جایی رو پیدا نکردند و بگم گه ایشون میخوان برن لس آنجلس.با توجه به اینکه زبان انگلیسی زیاد وارد نیستند خیلی خیال همه ی ما راحته که ایشون با یک ایرانی هم خانه باشند برای ۳هفته ی باقی سفرشون.ی سوال هم دارم و اونم اینکه یک اتاق میدل برای اجاره ۳ هفته با دپوزیت و شارِ و این موارد حدودا چقدر هزینه شه؟
ممنون از راهنمایی همه

RE: لس آنجلس - abonayer - 2015-07-13

با سلام باید بگویم متاسفم که هر دفعه مجبور به ورود از طریق لس آنجلس هستم.

RE: لس آنجلس - hoorshid - 2015-07-14

(2015-07-10 ساعت 19:26)sokot نوشته:  سلام به همه
دوستان برای پیدا کردن و اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه کدوم سایت رو باید چک کنیم سایت های زیادی هست ولی مطمئن نیستن
معمولا یک ماه سخت پیدا میشه وای میتونی به سایت Craigslist سر بزنید

RE: لس آنجلس - sahar2016 - 2015-07-14

سلام دوستان من لیست تمام شهرهای لس انجلس رو از ویکی پدیا گرفتم و قیمت خونه رو با سایت zillowچک کردم تو تمام این شهرها قیمت خونه نسبتا نوساز (بالاتر از 2000)در شهرGlendaleاز همه بهتر بود .آیا از دوستان کسی اطلاعاتی از این شهر ازجمله وضعیت کار و سطح مدارس اون داره و این که با لس انجلس چقدر فاصله داره؟

(2015-07-14 ساعت 11:50)a4542 نوشته:  سلام دوستان من لیست تمام شهرهای لس انجلس رو از ویکی پدیا گرفتم و قیمت خونه رو با سایت zillowچک کردم تو تمام این شهرها قیمت خونه نسبتا نوساز (بالاتر از 2000)در شهرGlendaleاز همه بهتر بود .آیا از دوستان کسی اطلاعاتی از این شهر ازجمله وضعیت کار و سطح مدارس اون داره و این که با لس انجلس چقدر فاصله داره؟
این شهر توی لس آنجلس هستش،شما منظورتون دان تان هستش؟به کدوم سمت لس آنجلس میخواین نزدیک باشین؟حدودا با منطقه ولی 30 یا 45 دقیقه فاصله داره،و شهری که اکثرا ارمنی هستن

RE: لس آنجلس - meri2400 - 2015-07-14

سلام به مننننننننننننننننننم جواب بدین لطفا....تازه دارم راهی ال ای میشم اولش چه جوری خونه رنت کنم بدون کردیت کارت و همچنین ایا در منطقه شرمان امنیت هست و خونه ارزونتره یا نه؟

(2015-07-14 ساعت 12:24)meri2400 نوشته:  سلام به مننننننننننننننننننم جواب بدین لطفا....تازه دارم راهی ال ای میشم اولش چه جوری خونه رنت کنم بدون کردیت کارت و همچنین ایا در منطقه شرمان امنیت هست و خونه ارزونتره یا نه؟
خونه بدون کردیت سخت میتونی پیدا کنی،میتونی اتاق اجاره کنی!شرمن وی منظورتونه؟

دوستان من نمیتونم به افرادی که زحمت میکشند و جواب سوالهارو میدن رتبه یا اعلام تشکر کنم ؟

RE: لس آنجلس - Aghaman - 2015-07-14

(2015-07-14 ساعت 13:30)a4542 نوشته:  دوستان من نمیتونم به افرادی که زحمت میکشند و جواب سوالهارو میدن رتبه یا اعلام تشکر کنم ؟

شما بايد خودتان 5 رتبه داشته باشید تا بتوانید رتبه بدهید
ولی از دکمه تشکر میتوانید استفاده کنید

hoorshidعزیز ممنون از پاسخگویی شما.راستش من تو سایت zillowچند تا خونه سه خوابه شیک دیدم تو شهرGlendaleکه قیمت اجاره اونا 950 دلار در ماه بود که تو ایالت کالیفرنیا این قیمت خیلی خوبه.ایا این شهر مدارس خوب داره.چون کار همسر من فنیه و فکر میکنم بتونه تو لس آنجلس کار پیدا کنه.

Re: RE: لس آنجلس - biparva - 2015-07-14

(2015-07-14 ساعت 13:48)a4542 نوشته:  hoorshidعزیز ممنون از پاسخگویی شما.راستش من تو سایت zillowچند تا خونه سه خوابه شیک دیدم تو شهرGlendaleکه قیمت اجاره اونا 950 دلار در ماه بود که تو ایالت کالیفرنیا این قیمت خیلی خوبه.ایا این شهر مدارس خوب داره.چون کار همسر من فنیه و فکر میکنم بتونه تو لس آنجلس کار پیدا کنه.

از اونجایی کن همسرتون فنی هستن به احتمال زیاد کار راحت تر پیدا میکنین.ولی درباره اون قیمت باید مراقب باشین هر محله ای قسمت امن و نا امن داره.اگه میتونین از yahoo answersاستفاده کنین تو قسمت سرچ اسم شهر رو بنویسین و ببینین دربارش چیا نوشتن.
موفق باشین

RE: لس آنجلس - Aghaman - 2015-07-14

(2015-07-14 ساعت 13:48)a4542 نوشته:  hoorshidعزیز ممنون از پاسخگویی شما.راستش من تو سایت zillowچند تا خونه سه خوابه شیک دیدم تو شهرGlendaleکه قیمت اجاره اونا 950 دلار در ماه بود که تو ایالت کالیفرنیا این قیمت خیلی خوبه.ایا این شهر مدارس خوب داره.چون کار همسر من فنیه و فکر میکنم بتونه تو لس آنجلس کار پیدا کنه.

احتمالا اشتباه کردید ، فکر کنم با شهری به همین اسم تو آریزونا اشتباه کرده باشید
من تمام سایت ها رو زیر و رو کردم تقریبا میشه گفت غیر ممکنه