مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - elima1980 - 2016-03-29

(2016-03-27 ساعت 04:53)copol نوشته:  سلام.ممنون ازدوستان یاری دهنده بویژه یامی و الیما و لایت هوس ومثبت اندیش(علیرضا ان زد)...برای اولین پرسش میخام یه سوال کلیشه ایی بپرسم جسارتا.البته من کل این تاپیک رو خوندم وصرفا جهت آپدیت ما تازه واردها(به انجمن ) میخواستم لطف کنیدو هزینه های جاری برای یک نفر دراین شهر رو بصورت تیترواربگیدوصدالبته کارهای معمولی(فکرکنم اینجامیشه جنرال)که برای شروع میتونند انجام بدهند.سپاس

بین دو تا سه هزار دلار
بستگی به این که مجرد یا متاهل باشید
آپارتمان شر کنید یا مجزا زندگی کنید
اهل صرفه جویی باشید یا خرج کنید
کار معمولی مثل سایر ایالتها
والمارت تارگت وفروشگاه ها وفست فوود ورستوران
به اضافه کار در هتل یا کازینو
رانندگی درسرویس حمل ونقل اتوبوس مدرسه تاکسی تراک

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - copol - 2016-03-29

نقل قول:elima1980
بین دو تا سه هزار دلار
بستگی به این که مجرد یا متاهل باشید
آپارتمان شر کنید یا مجزا زندگی کنید
اهل صرفه جویی باشید یا خرج کنید
کار معمولی مثل سایر ایالتها
والمارت تارگت وفروشگاه ها وفست فوود ورستوران
به اضافه کار در هتل یا کازینو
رانندگی درسرویس حمل ونقل اتوبوس مدرسه تاکسی تراک

سلام.ممنون ازشما.درنوشته ام عرض کردم برای یک نفر.حالا کاملش میکنم.
مجرد...‌‌آپارتمان شر یا زیرزمین ...کم خرج...کارمعمولی(شامل همه گزینه ها)....ممنونم که وقت میزارید وجواب میدید.سپاس

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - wilson - 2016-04-02

سلام دوستان عزیز؛بنده به امید خدا میخوام لاس وگاس رو انتخاب کنم هم به دلیل اینکه تقریبا هزینه های زندگی از دیگر ایالت ها کمتره و هم اینکه خیلی از دوستان گفته بودن که به مراتب پیدا کردن کار راحت تره.
من شغل و حرفه ام تو ایران آرایشگریه ولی برای استارت فکر میکنم از همین کارهای جنرال باید شروع کنم...
انشاا... برای اوایل اردیبهشت به دنبال همخونه هستم
از دوستان عزیز خواهش میکنم اگر نکته ای رو که باید بدونم رو بهم بگن...ممنون میشم

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - elima1980 - 2016-04-03

حرفه آرایشگری با گرفتن یکی دوتا مدرک ادامه بدید

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - شوکا خانومی - 2016-04-03

حرفه ارایشگری واسه ما ایرانی ها اونجا به چه صورته
بریم دوره ببینیم و مدرک امریکایی بگیریم؟
مدارک اینجا و بین المللی فایده ای ندارن؟
کلا درآمدش خوبه؟

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - lighthouse - 2016-04-04

سلام به همگی.ما هفته گذشته برای چهار روز وگاس بودیم.البته بدلایل شخصی مااونجاروبرای زندگیمون انتخاب نکردیم والان دالاسیم.میخوام یه باردیگه ازدوستان عزیز وگاس تشکرکنم.آقای یامی عزیز که کلی وقتشون روبه مادادند،آقای کسرای عزیز که کلی تلفنی راهنماییهای مفیدبرامون داشتن وجناب الیما که درمهاجرسرا کلی از راهنمایی هاشون استفاده کرده ام.برای همشون آرزوی سلامتی وموفقیت دارم وبه همه کسانی که میخوان برن وگاس یه جورایی غبطه میخورم که چنین دوستان خوبی خواهندداشت.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - elima1980 - 2016-04-04

(2016-04-03 ساعت 23:31)شوکا خانومی نوشته:  حرفه ارایشگری واسه ما ایرانی ها اونجا به چه صورته
بریم دوره ببینیم و مدرک آمریکایی بگیریم؟
مدارک اینجا و بین المللی فایده ای ندارن؟
کلا درآمدش خوبه؟

http://www.ahdvegas.com/

یکی از آکادمیهای آموزشی برای حرفه آرایشگری
سایت بررسی کنید اطلاعات جامع ومفیدی دراین باره نوشته شده
درصورت داشتن سابقه وتجربه ومدرک آرایشگری میتونید اینجا به اتحادیه آرایشگری مراجعه کنید وبا ارایه مدارک مستند وشرکت درچندین دوره آموزشی
وامتحانات کتبی وعملی مدرک خودتون دریافت کنید وشروع به کار کنید. درباره درآمداش اطلاعی ندارم باید بررسی کنید. دوسال پیش آدرس اتحادیه داشتم
ویک بار هم مراجعه کردم اما الان به خاطر نمیارم سرچ کنید شاید بتونید پیدا کنید

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - hamedDV - 2016-04-05

یک تعظیم به سبک سامورایی به دوستان خالص و نیک مرام لاس وگاسی یعنی yami ؛ elima و کسری که الحق زحمت کشان و خادمین بی منت تاپیک لاس وگاس هستند.ایکاش در هر یک از تاپیکهای با موضوع زندگی در آمریکا لااقل یکی دو نفر مثل این عزیزان حضور داشته باشند که با نیت خالصانه و صادقانه برای خشنودی دوستان و یاران و رضای خدا در اینجا حضور همیشگی دارند.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - saeidfireboy67 - 2016-04-06

سلام دوستان کسی است به من کمک کنه من قصد دارم تا 2تا3روز دیگه بیام اونجا آگه همخونه یا اتاق خوب اجاره بده

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-04-07

(2016-04-07 ساعت 14:45)saeidfireboy67 نوشته:  سلام آقای یامی من نتوانسته به شما. پیام بدم لطفا آدرس متل خوب که بتونم کارایی اولیه انجام بده بفرستید
می تونم بیام اونجا بعد رزرو کنم؟
آقای یامی لطفا در مورد امنیتش بگید شما در سایت لیک سیتی هم بودید هم در وگاس کدام امنیتش بهتر من در آنکارا هستم و بین آستین وگاس به خاطر امنیتش گیر کردم و سریعا بلیط بگیرم

یکی از دوستان وخانواده اش جدیدا اینجا ماند و خیلی راضی بود.

http://www.sienasuiteshotel.com

هفته ای فکر کنم سیصد دلاره. البته هندرسون هست و نه داخل خود لاس وگاس.
متل هم زیاده و میتونین امدین بگیرین اما روی شبی مینیمم چهل دلار حساب کنید.
هتل ممکن قیمت اولیه اش کم باشه ولی رزورت فی میان روش و معمولا پنجاه دلار رو رد میکنه.
توصیه میکنم یک ماهه اول با کسی همخانه بشید که هم راحتتر جا بیوفتید و هم هزینه اش پایین باشه.
از ان دوستی که شمارشو دادم پرسیدم و گفت یک ماهه اول مشکلی نداره موقت بیاد.

من چون آستین نبودم چیزی نمیتونم بگم.
شهر دانشگاهی خوبی باید باشه ولی وضع کار برای تازه وارد رو که مهمترین معیار برا شما باید باشه، رو در موردش نمیدونم.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - saeidfireboy67 - 2016-04-07

(2016-04-07 ساعت 18:33)yami نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 14:45)saeidfireboy67 نوشته:  سلام آقای یامی من نتوانسته به شما. پیام بدم لطفا آدرس متل خوب که بتونم کارایی اولیه انجام بده بفرستید
آقای یامی لطفا در مورد امنیتش بگید شما در سایت لیک سیتی هم بودید هم در وگاس کدام امنیتش بهتر من در آنکارا هستم و بین آستین وگاس به خاطر امنیتش گیر کردم و سریعا بلیط بگیرم

هتل ممکن قیمت اولیه اش کم باشه ولی رزورت فی میان روش و معمولا پنجاه دلار رو رد میکنه.
توصیه میکنم یک ماهه اول با کسی همخانه بشید که هم راحتتر جا بیوفتید و هم هزینه اش پایین باشه.

شهر دانشگاهی خوبی باید باشه ولی وضع کار برای تازه وارد رو که مهمترین معیار برا شما باید باشه، رو در موردش نمیدونم.

خیلی ممنون از شما در مورد امنیت نگفتین
و آگه یک گوشی z3بیارم میتوانم اونجا استفاده کنم

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-04-08

(2016-04-07 ساعت 20:26)saeidfireboy67 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 18:33)yami نوشته:  

خیلی ممنون از شما در مورد امنیت نگفتین
و آگه یک گوشی z3بیارم میتوانم اونجا استفاده کنم

همه شهرهای امریکا منطقه بد خوب دارند.
حتی همان دیترویت که میگن شهر ارواح شده و نا امن، هنوز محلات اعیان نشین داره.
من پنج ماهه وگاسم و در محله معمولی زندگی میکنم کوچکترین مشکل نا امنی ندیدم.

سالت لیک بدرد خانواده مخصوصا خانواده چهار نفر با بالا میخوره. بهیچ وجه برای مجرد، مخصوصا مرد مجرد توصیه نمیکنم.
خیلی ساده از تنهایی دق میکنید!!

بله کار میکنه، بیارین.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - elima1980 - 2016-04-08

http://www.crimemapping.com/map/nv/lasvegas

دوست عزیز من پیغام های متوالی شما که سراسر نگرانی واسترس بود دریافت کردم
ازطریق این وبسایت هرنوع جرم وجنایت وناامنی درهر نقطه از آمریکا میتوانید بررسی کنید
ضمن اینکه من که خودم دراینجا زندگی میکنم از دیدن این نقشه وسایر نقشه های مناطق دیگر آمریکا دچار وحشت میشوم :-)
اما نگران نباشید اینجا منطقه عملیاتی وجنگی نیست :-)

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - sinar - 2016-04-08

سلام و تشکر از همه عزیزان الیما خان عزیز و آقای یامی و همگی عزیزان ک زحمت میکشن

من احتمالا اواخر می بیام سمت وگاس اگه کسی همخونه خواست یا میخواست خونه بگیره ب من پیام بده ممنون از شما

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-04-08

(2016-04-08 ساعت 15:15)sinar نوشته:  سلام و تشکر از همه عزیزان الیما خان عزیز و آقای یامی و همگی عزیزان ک زحمت میکشن

من احتمالا اواخر می بیام سمت وگاس اگه کسی همخونه خواست یا میخواست خونه بگیره ب من پیام بده ممنون از شما

من یکی دو نفر میشناسم که تنها در خانه دو خوابه زندگی میکنن.
دوست دارند که همخانه خوبی داشته باشند.
موقع امدن همینجا بنویسید، اگر کماکان محل خالی بود، شماره میدم تماس بگیرید.
معمولا هم دوست دارن ماه اول موقت باشه و اگه اخلاقتون گرفت، همخانگی رو ادامه بدین.