مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - steve - 2012-10-04

بچه‌ها یه کی‌ از دوستان امروز مصاحبه داشت و یه ضرب گرفت

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 13:42)steve نوشته:  بچه‌ها یه کی‌ از دوستان امروز مصاحبه داشت و یه ضرب گرفت

کی بود ؟ کجا بود ؟ بگو استیو توضیح بیشتر.... شرایطش رو بگو......کدوم سفارت؟
خوش خبر باشی ای نسیم شمال (استیو)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mahyar_sni - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 13:24)shiraz mamali نوشته:  dostan mazerat ke fingilish minevisam,akhe font farsi nadaram.mikhastam bedonam aya mishe kasi ke vase 2013esmesh dar omade ,dobare sabte nam kone?(vase ehtiyat age rad shodim)mamnon misham aeg eela resani konid

بعله

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - مهتاب - 2251 - 2012-10-04

بیات جان منم دقیقا همین ضحبت های شما رو چند بار گفتم ولی نمیدونم چرا بازم خیلی دلهره دارن
اخه 2012 که یه نفر اونم با شرایط خاص ویزا نگرفت خوب چه کاریه اخه .........
امیدوارم که همه قبول شده 2013 این لطف به 2014اییها بکن و این شانسو ازشون
اصلا ما ایرانیها رو عادت دادن به اینکه برای هر چیزی حرص بزنیم و جمع کنیم حالا میخواد مرغ باشه و برنج و ... یا اسمشو نبر و حالا هم شرکت در لاتاری که یه بار بردیمش!!!!!!!!!!!!
اصلا کی گفته که سال دیگه هم برنده میشین که جوشو میزنین !

راستی یه به چیز دیگه تو این 5 ماه که با این سایت اشنا شدم 10 بار تا حالا باهاش قهر کردم اونم به خاطر حذف پست و نبودن ازادی بیان و .. Smile)))))))) ولی باز اخرش خودم برگشتم اشتی کردم Smile)))) شما هم کوتاه بیا و برگرد به گفتگوی ازاد چون بودن همه مون دور همه که باعث دلگرمی و کم کردن استرسهامونه :Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 13:56)مهتاب - 2251 نوشته:  بیات جان منم دقیقا همین ضحبت های شما رو چند بار گفتم ولی نمیدونم چرا بازم خیلی دلهره دارن
اخه 2012 که یه نفر اونم با شرایط خاص ویزا نگرفت خوب چه کاریه اخه .........
امیدوارم که همه قبول شده 2013 این لطف به 2014اییها بکن و این شانسو ازشون
اصلا ما ایرانیها رو عادت دادن به اینکه برای هر چیزی حرص بزنیم و جمع کنیم حالا میخواد مرغ باشه و برنج و ... یا اسمشو نبر و حالا هم شرکت در لاتاری که یه بار بردیمش!!!!!!!!!!!!
اصلا کی گفته که سال دیگه هم برنده میشین که جوشو میزنین !

مهتاب، مریم هم گفته بود... ولی کو گوش شنوا ببین درست بعد از پیغام من یکی دیگه میگه میشه من امسال ....... ویکی دیگه جوابش رو میده : بعله......
خوب نکنید بابا نکینید......من فعلاً با جانم و عمرم میگم ....بعداً برخورد می کنم با هرکسی که بخواد اینکار رو بکنه ..اینجوری: عزیز دلم نکن....من دستت رو می بوسم اگه ثبت نا نکنی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Emma_a432 - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 13:49)bayat_r نوشته:  [quote='steve' pid='221522' dateline='1349341946']
بچه‌ها یه کی‌ از دوستان امروز مصاحبه داشت و یه ضرب گرفت

کی بود ؟ کجا بود ؟ بگو استیو توضیح بیشتر.... شرایطش رو بگو......کدوم سفارت؟
خوش خبر باشی ای نسیم شمال (استیو)
[/quo
وااااااااااای چه قدر خوشحال شدم توروخدا اطلاعاتشون تکمیل کنید.
به امید موفقیت همه ی بچه هااااااااااااااBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mrbonbon - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 12:10)ramtin228 نوشته:  دوستان بعد از کارنت شدن معمولا چند وقت بعدش ایمیل می آد؟

سلام دوست عزیز، این ایمیلی که میفرمایید، اصلاً معلوم نیست ،چون همه چیز به پروسه پروندتون ربط داره و بلافاصله که این فرایند به اتمام برسه ، KCC نامه دومتون رو در سایت اصلیه لاتاری ( همونجا که نامه برنده شدنتون رو دیدید) آپدیت میکنه. راستی اینو بگم : شده که اصلاً ایمیلی از طرف آنها نیومده باشه ، اما نامه دوم آپدیت شده باشه.... من خودم از آگوست کارنت شدم ، اما هنوز نه ایمیلی دریافت کردم و نه نامه دومم آپدیت شده....

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mooj - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 13:42)steve نوشته:  بچه‌ها یه کی‌ از دوستان امروز مصاحبه داشت و یه ضرب گرفت

دست خوش بابا استیوSmile
خوش خبر باشی قاصدکWink یعنی هنوز 4 روزه مصاحبه ها شروع شده و یه نفر یه ضرب گرفتهCool خیلی عالیه
چه خوش شانسی بودن ایشون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - IN.USA@2013 - 2012-10-04

آقا میشه شرایطشو بگی ببینیم چه جوری بوده لطفا

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - raham - 2012-10-04

سلام دوستان گلم
روز اول اکتبر ابوظبی بودیم و کارت قرمز گرفتم . جای شما خالی دیروز هم رفتم پاسهامونو گرفتم که منور شده به یکفروند ویزا
آفیسر گفت اولین ویزای لاتاری 2013 هستی تو ابوظبی .
هنوز به ایران نرسیدم ولی شنبه میام و حتما توضیح میدم
اینجا تو این هتل آشغال که بعدا براتون توضیح میدم اینترنت نداره و الان کافی نتم .
...... تا شنبه بدرود . به امید یه ضرب همتون ...........
[/quote]

سلام ، تبریک می گم و امیدوارم همیشه موفق باشید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mrr777 - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 12:16)alirezass نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 12:04)mazy نوشته:  [quote='steve' pid='221470' dateline='1349334576']
[quote='mrr777' pid='194964' dateline='1343225150']
چندتایی کتاب به زبان انگلیسی گذاشتم برای دوستانی که می خوان روزهای انتظار رو با یادگیری کوتاهتر کنند.
امیدوارم به دردتون بخوره.
اگه خوب بود بگین تا بقیشو هم بذارم.
لینک کتابها

تشکر... البته اگه بینشون کتاب درباره زندگی در آمریکا یا تاریخ آمریکا هم باشه عالی میشه Smile

سلام
آقا این لینک رو چطور باید دانلود کنیم؟

در صفحه لینک روی download Tab ابی رنگ که تقریبا زیر کلمه Books قرار داره کلیک کنید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan_ati - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 15:47)rabbit نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 15:11)IN.USA@2013 نوشته:  

آقا میشه شرایطشو بگی ببینیم چه جوری بوده لطفا

سلام دوستان گلم
روز اول اکتبر ابوظبی بودیم و کارت قرمز گرفتم . جای شما خالی دیروز هم رفتم پاسهامونو گرفتم که منور شده به یکفروند ویزا
اینجا تو این هتل آشغال که بعدا براتون توضیح میدم اینترنت نداره و الان کافی نتم .
واقعا تبريک ميگم. Wink انشالا که همه بتونن يکضرب ويزاشون رو بگيرن و زودتر خودشون رو از اين شرايط اسفناک نجات بدن!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peyman1355 - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 00:06)mooj نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 23:58)shimoda نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 23:53)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
شما وقتی می خواین ببینین کلیر شدین یا نه تو همون صفحه که کلیر شدین یه تاریخ هم زده که تا اون تاریخ باید حتما به سفارت مراجعه کنین و بعد اون تاریخ اگه برین ویزا بی ویزا.
نمی تونین تا 30 سپتامبر صبر کنین.

ممنون از اینکه تصحیح کردید
الان صفحه ی کلیرنس رو چک کردم برای اولین بار (Admin Process Expires On) رو دیدم حق با ایشون هست
یه تاریخ اکسپایر هست

اتفاقا من همین امروز با یکی از اقوامم که نماینده ماهان در آنکاراست صحبت میکردم .
میگفت چن روز پیش خانمی اومده بود و می خواست تاریخ بلیطشو تغییر بده و چه گریه ای تو دفترشون راه انداخته بود!!!
حالا چرا؟ ایشون باید تا 24 سپتامبر برای ویزاش مراجعه می کرده به سفارت و به حساب ایران خودمون گذاشته 27 سپتامبر رفته و.....Sad
باید هر موردی رو هر چند کوچیک جدی بگیریم و از اطلاع رسانی غافل نشیم .
ممنونم.

درود بر شما Shimoda جان

بنده منظور شما رو متوجه نشدم، براي ايشون چه اتفاقي افتاده؟ 24 سپتامبر بايستي براي دريافت ويزاشون بايد به سفارت تو آنكارا مراجعه ميكردند و به حساب ايران خودمون 27 سپتامبر مراجعه كردند؟ منظور شما اينه كه ايشون ميبايستي دقيقاروز 24 مراجعه ميكردند و به خاطر اينكه پيش خودشون فكر كردند مثلا يه چند روز هم بگذاره كه ويزاشون 100% آماده بشه گذاشتند و 27 سپتامبر رفتند سفارت؟ درست عرض كردم يا خير؟
ضمنا تغيير تاريخ بليط اين وسط چه ربطي به موضوع داره؟ اگر محبت ميكنيد و نكات كوچك و ظريف رو براي تمامي دوستان مطرح ميكنيد، لطف كنيد قضيه رو يك مقدار بيشتر و واضحتر بشكافيد كه كسي مثل بنده نخواد بشينه و خودش از نوشته هاي شما استدلال كنه و مطلب رو توي ذهن خودش تجزيه و تحليل كنه.
از اينكه عرض بنده رو به حساب ياد آوري مي گذاريد يك دنيا سپاسگزارم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdididam - 2012-10-04

سلام به همه امروز از کی سی سی این ایمیل اومد فکر کنم تا حدودی تکلیف رو روشن کرده باشه اگر درسته ( ترجمه خودم رو میگم ) لطفا تائید کنیدو به همه اطلاع بدید[/align] با تشکر

[ Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month

Diversity Visa Unit

Support Contractor - Serco NA

CA/VO/KCC
Email: KCCDV@state.gov
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - m@ry@m75 - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 16:23)raham نوشته:  سلام دوستان گلم

سلام ، تبریک می گم و امیدوارم همیشه موفق باشید.
[/quote]

وای خدا اولش که کامنتت رو خوندم مردم آخه قرمز که میشه ریجکت !حتما سفید گرفتی دیگه مبارکه دست راستت زیر سر همه بچه ها .