مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - saeidfireboy67 - 2016-04-25

(2016-04-25 ساعت 02:16)ps5 نوشته:  دوستانی که وگاس هستن یه سوال دارم، به دلایل شخصی دارم میام وگاس (با اینکه الان رینو هستم و خیلی هم خوشم میاد از این شهر) و میخوام بدونم امن ترین و ارزون ترین منطقه تو وگاس کجاست ؟ (امنیش خیلی مهمه)

slm
west,summerlin,henderson,va west north
dar kol har ja geron bod

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - azad2k - 2016-04-29

(2016-04-21 ساعت 21:51)feidom30 نوشته:  جهت بهتر در دسترس بودن مراجعین تاپیک لاس وگاس..

(2015-01-23 ساعت 02:34)rainolf نوشته:  سلام دوستان لازم دونستم به چند باور غلط در مورد لاس وگاس اشاره کنم.
1- حداقل دستمزد در اینجا هم ‎8.16‎ دلاره و دوستانی هستن که پاره وقت برای تارگت کار میکنن و ‎6.5‎ دلار میگیرن.
2- امنیت این شهر از بقیه شهرهای آمریکا بیشتر نیست. در حقیقت سومین شهر نا امن آمریکاست که بیشتر این نا امنی به دلیل راننده های مسته. هر هفته هم حداقل 3 نفر در تیراندازی کشته میشن. اون موضوع پلیس و امنیت مال خیابون استریپه و بس.
3- شما در مناطق مسکونی شهر هیچ تصویر مشکل داری نمیبینید که برای بچه ها مشکل ایجاد کنه استریپ رو هم ماهی یکبار هم وقت نمیکنید ببینید به دلیل مشغله کاری.
4- پیدا کردن کار ساده مثل راننده تاکسی یا کشیر و به ویژه هوسکیپر اگر زبان قابل قبول داشته باشید بسیار بسیار ساده تر از ایالتهای دیگست به خصوص در فصلهای گرم و توریستی. بنده یک ماه بعد از ورود مشغول کار شدم با حقوق هفته ای ‎600‎ دلار.

بابا دمت گرم من 8 ماهه دنبال کار میگردم پیدا نکردم . هی تو اینترنت فرم پر میکنم خبری نیست . همه هتل ها اقدام کردم دریغ از یک مصاحبه . فعلا" با پول بورسیه فرزندم زندگی میکنیم . خانمم هم کار نمیکند . وضع افتضاحی داریم . یه راهنمایی کن .

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-04-30

برای بار چندم این usps اداره پست خراب شده به من خسارت زد.
در این مورد خاص لاس وگاس یه فاجعه به تمام معناست.
بسته بیمه شده رو بجای خونه من برده خدا میدونه کدام واحد تحویل داده
و امضا گرفته.
امضا هم چی ... طرف یه خط مورب کشیده
ادرس تحویل و هم در فرم وارد نکرده.
فردا برم اداره پست احتمالا اصلا یارو یادش نیاد کدام واحد داده
یا اصلا بگه من درست تحویل دادم به خودت!!!

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-05-01

آپدیت:

بخاطر اینکه قضیه کاملا جدی هست، در یک پست جداگانه می نویسم.
تحقیقات من به انجا ختم شده که ظاهرا پستچی بخاطر فراخی نشیمنگاهش، حال نداشته که بسته من را بخاطر منزل نبودن به اداره پست برگرداند
و خودش یک امضای الکی انداخته و بسته را گذاشته پشت درب و صد البته که بسته که محتوی یک فروند ساعت اسمارت بود، دزدیده شده.

البته فعلا اداره پست زیر بار نمیره به همان امضای کذایی استناد میکنه که تحویل شده و فروشنده هم میگه من پست با بیمه و امضا کردم و بیش ازین کاری از دستم بر نمیامد، شرمنده.

متاسفانه احتمالا کاری از دستم بر نخواهد امد و بصورت توفیق اجباری قضیه رفت در پاچه ام.

بهترین راه ارسال از طریق UPS هست که بسته نرسیده از اکانتتون تنظیم کنید که بسته بجای منزل به یکی از فروشگاههای ups بره و شما عصر سر راه برگشتن از کار پیک اپ کنید.

این تجربه رو گفتم که بدونید اصلا رو اداره پست امریکا نمیشه حساب کرد و پستچی با یه امضای الکی میتونه ادعا کنه که بسته تونو تحویل داده.

ای دی گرفتنم که جزو قوانینشون نیست و عملا هر کی به جای هر کی میتونه امضا کنه.

اینم امضای توی پرونده که ببینید دارند به چی استناد میکنن. یک کرم خاکی خیس هم میتونه رو زمین این شکل رو بکشه. به هوشمندی انسانی لازم برای ایجاد امضا نیازی نیست.

[عکس: 2myvhqb.jpg]

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - dv2017 - 2016-05-01

(2016-05-01 ساعت 00:40)yami نوشته:  آپدیت:
...
بهترین راه ارسال از طریق UPS هست که بسته نرسیده از اکانتتون تنظیم کنید که بسته بجای منزل به یکی از فروشگاههای ups بره و شما عصر سر راه برگشتن از کار پیک اپ کنید.

این تجربه رو گفتم که بدونید اصلا رو اداره پست آمریکا نمیشه حساب کرد و پستچی با یه امضای الکی میتونه ادعا کنه که بسته تونو تحویل داده.

ممنون که تجربیاتتونو دلسوزانه به اشتراک میذارید Smile

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - saeidfireboy67 - 2016-05-01

(2016-04-29 ساعت 08:58)azad2k نوشته:  
(2016-04-21 ساعت 21:51)feidom30 نوشته:  جهت بهتر در دسترس بودن مراجعین تاپیک لاس وگاس..

(2015-01-23 ساعت 02:34)rainolf نوشته:  سلام دوستان لازم دونستم به چند باور غلط در مورد لاس وگاس اشاره کنم.
1- حداقل دستمزد در اینجا هم ‎8.16‎ دلاره و دوستانی هستن که پاره وقت برای تارگت کار میکنن و ‎6.5‎ دلار میگیرن.
2- امنیت این شهر از بقیه شهرهای آمریکا بیشتر نیست. در حقیقت سومین شهر نا امن آمریکاست که بیشتر این نا امنی به دلیل راننده های مسته. هر هفته هم حداقل 3 نفر در تیراندازی کشته میشن. اون موضوع پلیس و امنیت مال خیابون استریپه و بس.
3- شما در مناطق مسکونی شهر هیچ تصویر مشکل داری نمیبینید که برای بچه ها مشکل ایجاد کنه استریپ رو هم ماهی یکبار هم وقت نمیکنید ببینید به دلیل مشغله کاری.
4- پیدا کردن کار ساده مثل راننده تاکسی یا کشیر و به ویژه هوسکیپر اگر زبان قابل قبول داشته باشید بسیار بسیار ساده تر از ایالتهای دیگست به خصوص در فصلهای گرم و توریستی. بنده یک ماه بعد از ورود مشغول کار شدم با حقوق هفته ای ‎600‎ دلار.

بابا دمت گرم من 8 ماهه دنبال کار میگردم پیدا نکردم . هی تو اینترنت فرم پر میکنم خبری نیست . همه هتل ها اقدام کردم دریغ از یک مصاحبه . فعلا" با پول بورسیه فرزندم زندگی میکنیم . خانمم هم کار نمیکند . وضع افتضاحی داریم . یه راهنمایی کن .

slm govahi name ro begirid berid cab driver

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - feidom30 - 2016-05-01

اجاره Mailbox هم به عنوان يك گزينه ديگر بد به نظر نمیرسه.
براي اجاره نشين ها كه دايم در حال تغيير ادرس هستند خيلي راحت هست، يك ميلينگ ادرس دايمي فراهم ميكند و دردسر اعلام تغيير دوره اي ادرس به انواع سازمانها و بانك ها و فروشگاه هاي اينترنتي و ... يكجا حل مي كنه. همينطور تجربه شخصي من اين فروشگاه های UPS Store و ... معمولا با اجاره يك صندوق كوچك، بسته هايي حتي تا اندازه چمدان رو هم تحويل ميگيرند (از همه شرکتهای Fedex DHL TNT ...) و در فروشگاه نگه مي دارن كه در مواقع مسافرت يا به هر دليل خانه نبودن، خيلي كارگشاست. داخل فروشگاه دوربين دارد كه مانع اشتباه و سو استفاده ميشه. از طرفی هم USPS ادرس اين فروشگاه ها رو به دليل نماينده رسمي بودن و سالها كار با اداره پست كاملا اشناست و طبیعتا دليوري بسته به ادرس غلط احتمالش ناچیز هست.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - feidom30 - 2016-05-01

(2016-05-01 ساعت 00:40)yami نوشته:  آپدیت:

بخاطر اینکه قضیه کاملا جدی هست، در یک پست جداگانه می نویسم.
تحقیقات من به انجا ختم شده که ظاهرا پستچی بخاطر فراخی نشیمنگاهش، حال نداشته که بسته من را بخاطر منزل نبودن به اداره پست برگرداند
و خودش یک امضای الکی انداخته و بسته را گذاشته پشت درب و صد البته که بسته که محتوی یک فروند ساعت اسمارت بود، دزدیده شده.

البته فعلا اداره پست زیر بار نمیره به همان امضای کذایی استناد میکنه که تحویل شده و فروشنده هم میگه من پست با بیمه و امضا کردم و بیش ازین کاری از دستم بر نمیامد، شرمنده.

متاسفانه احتمالا کاری از دستم بر نخواهد امد و بصورت توفیق اجباری قضیه رفت در پاچه ام.

این تجربه رو گفتم که بدونید اصلا رو اداره پست آمریکا نمیشه حساب کرد و پستچی با یه امضای الکی میتونه ادعا کنه که بسته تونو تحویل داده.

اینم امضای توی پرونده که ببینید دارند به چی استناد میکنن. یک کرم خاکی خیس هم میتونه رو زمین این شکل رو بکشه. به هوشمندی انسانی لازم برای ایجاد امضا نیازی نیست.

[عکس: 2myvhqb.jpg]

ضمنا یامی عزیز تاینی پیک در ایران نمی تونند ببینند

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-05-01

من اگه هر روز بسته و نامه مهم برام میومد، حتما صندوق میگرفتم اما ۹۰ درصد مکاتبات من اینترنتی هست و بجز خریدهای انلاین عملا چیزی برام نمیاد که اونم ماهی یکی دوبار بیش نیست. هزینه کردن برای صندوق عملا صرف نمیکنه.

بله، میدونم متاسفانه تاینی پیک ایران فیلتره ولی هیچ سایت اشتراک عکس ایرانی راحت نمیشناسم.
اگه وجود داره، ایکاش مهاجرسرا اسمش رو به منو اپلود عکس اضافه کنه که ادم یادش نره Smile

آپدیت:
آش آنقدر شور شده که ارباب هم صداش درومده. کل اطلاعات ترکینگ بسته رو که نشون میداد تحویل شده از سایت برداشتن.
عملا به نظر میرسه که با اینکار میخوان قضیه رو سمبل کنن که بله، بسته گم شده و چون بیمه داشته بسته، فروشنده ادعای خسارت کنه و تمام.
دیگه نمیدونن من بخاطر جعل امضام به اداره بازرسی پست آمریکا شکایت کردم.

https://postalinspectors.uspis.gov

توجه کنید که همه اینا به قیمت یه روز اعصاب خوردی در پست آفیس و تلف شدن روز تعطیلم آب خورده.
و در ضمن اگه بسته بیمه نبود، در هر صورت حتی اثبات اشتباه هم چیزی به من نمیدادن، و البته که هنوزم ندادن.
عملا خیلیها بخاطر نداشتن وقت پیگیری و صرف نکردن مصرف زمان و مرخصی برای پیگیری، بیخیال قضیه میشن. چیزی که مد نظر ایناست و کارشونو راحت میکنه.
نهایتم مدیر کارمند و یه توبیخی میکنه و تمام.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - ps5 - 2016-05-02

این مشکل پست رو بنده هم خیلی داشتم اما من فقط از یک سایت خرید میکنم اونم امارون هست و هر وقت مشکلی دارم به خود امارون میگم و نه usps و میزارم خود امارون باهاشون حرف بزنه توی یکسال حدود 3 یا 4 بار بسته من گم شده که یکبارش بسته رو کلا داده بودن به یه شخص دیگه ای و خود امازون معذرت خواهی کرد و یه دونه دیگه برام فرستاد و جالبیش اینه که بعد از یکماه همونی که داده بودن به یه شخص دیگه اومد در خونه ام و الان دو تا از چیزی که سفارش دادم دارم Smile

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - alinzd - 2016-05-02

(2016-05-01 ساعت 23:08)yami نوشته:  من اگه هر روز بسته و نامه مهم برام میومد، حتما صندوق میگرفتم اما ۹۰ درصد مکاتبات من اینترنتی هست و بجز خریدهای انلاین عملا چیزی برام نمیاد که اونم ماهی یکی دوبار بیش نیست. هزینه کردن برای صندوق عملا صرف نمیکنه.

بله، میدونم متاسفانه تاینی پیک ایران سد غیرقابل عبوره ولی هیچ سایت اشتراک عکس ایرانی راحت نمیشناسم.
اگه وجود داره، ایکاش مهاجرسرا اسمش رو به منو اپلود عکس اضافه کنه که ادم یادش نره Smile

آپدیت:
آش آنقدر شور شده که ارباب هم صداش درومده. کل اطلاعات ترکینگ بسته رو که نشون میداد تحویل شده از سایت برداشتن.
عملا به نظر میرسه که با اینکار میخوان قضیه رو سمبل کنن که بله، بسته گم شده و چون بیمه داشته بسته، فروشنده ادعای خسارت کنه و تمام.
دیگه نمیدونن من بخاطر جعل امضام به اداره بازرسی پست آمریکا شکایت کردم.

https://postalinspectors.uspis.gov

توجه کنید که همه اینا به قیمت یه روز اعصاب خوردی در پست آفیس و تلف شدن روز تعطیلم آب خورده.
و در ضمن اگه بسته بیمه نبود، در هر صورت حتی اثبات اشتباه هم چیزی به من نمیدادن، و البته که هنوزم ندادن.
عملا خیلیها بخاطر نداشتن وقت پیگیری و صرف نکردن مصرف زمان و مرخصی برای پیگیری، بیخیال قضیه میشن. چیزی که مد نظر ایناست و کارشونو راحت میکنه.
نهایتم مدیر کارمند و یه توبیخی میکنه و تمام.
تنها اپلود سنتری‌که من چندساله استفاده میکنم
picofile.com
هست،فک کنم سورسش هم ۲لتی هست و چیلتر نمیشه،البته اکانت بسازید و فضای رایگان میده بهتون و دیگه هم پاک نمیکنه فایلاتونو

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - yami - 2016-05-03

ps5@
دوست عزیز ممنون از شیر کردن تجربه تون. من حدس میزنم که بسته های گم شده شما از آمازون از نوع نیاز به امضا برای تحویل نبوده و صرفا ترکینگ نامبر داشته. در این حالت شما به نسبت راحتتر میتونستید ادعا بکنید که بسته تون گم شده علیرغم اینکه ترکینگ نشون میده که تحویل شده اما بسته من از نوع بیمه شده و نیاز به امضا برای تحویل بود و با اون امضای کذایی هم که داشتن عملا اداره پست میتونست زیر بار نره اما امضا آنقدر ساده و مسخره بود که نتونستن. امروز سر راه دوباره سر زدم و عملا در بد موقعیتی گیر کردن و نتونستن حاشا بکنن. رییس شعبه خودش آمد و وقتی من گفتم که پست چی احمق به چه حسابی عوض من امضا زده و انداخته جلوی درب وقتی میبینه که بسته آنقدری مهم هست که برای تحویل نیاز به امضا داره و بیمه شده، سرش رو به نشانه تاسف تکون داد و گفت That is really ridiculous! مطمئن هستم که اگه امضا کمی هوشمندانه زده شده بود، دستم به جایی بند نبود. حدس میزنم که نهایتا زیر بار رفته و فروشنده خواهد توانست از طریق بیمه پولش رو بگیره و پول من رو بده ولی به قیمت این همه اعصاب خوردی و وقت تلف شدن بیخود.
هر اتفاقی هم برای پستچی بیوفته اصلا برام مهم نیست چون واقعا دیگه شور حماقت رو در آوردن. کسی که آنقدر شعور نداره که این قضیه به این سادگی رو بفهمه بهتره کار فدرال در اداره پست نداشته باشه و بره جای دیگه. دفعه پیش هم که بسته من رو صرفا بخاطر جا نشدن در صندوق پستی انداخته بودن جلوی درب و دزدیده شده بود، چون دیدن دستم به جایی بند نیست بخاطر عدم بیمه و نیاز به امضا، گفتن به ما مربوط نیست! برو پی کارت.
در ضمن توصیه میکنم که حتی در آمازون هم زیاد ادعای مفقودی بسته نکنید، حتی اگه واقعا گم شده باشه. اگه تعداد ادعاهاتون زیاد بشه بعدا خدای نکرده یک بسته با ارزشتون گم بشه ممکنه بگن که شما همیشه این کارتون که بگین بسته گم شده و متاسفانه نمیتونیم دیگه کمکی بکنیم. بنابرین بخاطر خریدهای چند دلاری مفقود شده این کار رو نکنید و این رو نگه دارید برای خسارتهای درست حسابی.

alinzd@
آدرس سایتتون که اصلا دیده نمیشه. بهرحال من از اشتراک از سایتهایی که برای اپلود باید لاگین کرد متنفرم!!!
امیدوارم که یکی سایت اپلود عکس بدون نیاز به ثبت نام و لاگین در ایران درست بکنه.

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - dv2017 - 2016-05-03

(2016-05-03 ساعت 05:49)yami نوشته:  ...
امیدوارم که یکی سایت اپلود عکس بدون نیاز به ثبت نام و لاگین در ایران درست بکنه.
8pic.ir

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - feidom30 - 2016-05-03

ظاهرا بعد از به روز شدن اخیر مهاجرسرا، سیستم attachment خود سایت هم مجددا فعال شده تنها پستم که عکس داشت امتحان شد ظاهرا مشکلی نیست

(2015-02-19 ساعت 19:59)feidom30 نوشته:  دوربین زنده از تابلوی معروف لاس وگاس Live Cam
(تفاوت زمانی با ایران تقریبا ۱۲ ساعت)

RE: لاس وگاس، ایالت نوادا - feidom30 - 2016-05-05

خوب فعلا که صحبت USPS هست این هم بسته خود من که اپریل ۲۹ باید تحویل میشد و الان می  ۵ اداره پست اصولا نمی داند فعلا کجاست. و پکیج هم که First-Class Mail &   Certified Mail   ارسال شده    Smile

-->