مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-01-13

از دوستان با تجربه تر سئوالي داشتم.من احتمالا آوريل در ابوظبي مصاحبه دارم و با توجه به موردي كه دارم تمام تلاشم اينه كه اولين سفرم عيد سال بعد انجام بشه.حال اگر فرض كليرم زود بياد و با توجه به مهلتم واسه گرفتن ويزا جولاي مجبور بشم برم سفارت آيا ميتونم درخواست كنم كه تاريخ شروع ويزا مثلا 20 سپتامبر بخوره(با فرض اينكه مديكالم اعتبار يكساله داره)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-01-13

(2011-01-13 ساعت 09:38)naeiji1974 نوشته:  از دوستان با تجربه تر سئوالي داشتم.من احتمالا آوريل در ابوظبي مصاحبه دارم و با توجه به موردي كه دارم تمام تلاشم اينه كه اولين سفرم عيد سال بعد انجام بشه.حال اگر فرض كليرم زود بياد و با توجه به مهلتم واسه گرفتن ويزا جولاي مجبور بشم برم سفارت آيا ميتونم درخواست كنم كه تاريخ شروع ويزا مثلا 20 سپتامبر بخوره(با فرض اينكه مديكالم اعتبار يكساله داره)
دوست عزیز؟؛ زمان شروع اعتبار 6ماهه ویزا از روز صدور ویزاست ( سفارت ابوظبی ) و اینم در اختیار شما نیست. بعدشم با توجه به اینکه احتمال اتمام ویزا در ماه آخر هست پس این مورد جای فکر کردن هم ندارد.
موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-01-13

(2011-01-13 ساعت 09:54)rayan.s نوشته:  
(2011-01-13 ساعت 09:38)naeiji1974 نوشته:  از دوستان با تجربه تر سئوالي داشتم.من احتمالا آوريل در ابوظبي مصاحبه دارم و با توجه به موردي كه دارم تمام تلاشم اينه كه اولين سفرم عيد سال بعد انجام بشه.حال اگر فرض كليرم زود بياد و با توجه به مهلتم واسه گرفتن ويزا جولاي مجبور بشم برم سفارت آيا ميتونم درخواست كنم كه تاريخ شروع ويزا مثلا 20 سپتامبر بخوره(با فرض اينكه مديكالم اعتبار يكساله داره)
دوست عزیز؟؛ زمان شروع اعتبار 6ماهه ویزا از روز صدور ویزاست ( سفارت ابوظبی ) و اینم در اختیار شما نیست. بعدشم با توجه به اینکه احتمال اتمام ویزا در ماه آخر هست پس این مورد جای فکر کردن هم ندارد.
موفق باشید
بعضي از سفارت هاي كشورهاي اروپايي(مثل آلمان) وقتي براي مصاحبه ميريد و درخواستتون پذيرفته ميشه ازتون تاريخ شروع ويزا رو مي پرسند .بعيد نيست كه آمريكا هم اينطوري باشه.ميشه با ايميل ازشون سئوال كرد.گفتم شايد كسي تجربه اي يا شنيده اي در اين زمينه داشته باشه.ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-13

USER نوشته:

من هم به همه این دوستان یک تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک جانانه می گم! جای بسی خوشحالیست!

جاوید کی عزیز، یادت میاد قبل از مشخص شدن تاریخ مصاحبه چقدر نگران اشتباه در ثبت مشخصاتت هنگام ثبت نام بودی؟ اون تاپیک "اشتباه در فرم ثبت نام ...." تقریبا مال تو شده بود! ...... الان اون مشکل حل شده، و حتا بهش فکر هم نمی کنی!
پس نگران کلیرنس هم نباش Smile

[/quote]

آخ آخ user چیو یادم انداختی پسر.
داشتم دِق میکردم. یادته؟!
راست میگی.

اندکی صبر سحر نزدیک است.

مرسی user، مرسی بچه ها ، مرسی مهاجر سرا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-13

هفته دیگه موقع جشن من و DLT هستش ایشالله. (و البته سایر دوستان)

از الان بگم همه بچه های مهاجر سرا هم دعوتند.
نگید دیر گفتی نتونستیم بیایم.

آدرس: ویکی مهاجر سرا، تاپیک کلیرنس برندگان 2011.

به صرف: هورا ، تبریک ، هیپ هیپ هورا و ...

آنکارا بدو که منتظریم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی قراره که سایت رو اون روز بترکونیم.
از آوردن اطفال جداً خودداری کنید. Wink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - loveusa2010 - 2011-01-13

salam dostan az ankara baraton mınevısam
ma ham raftım ghatı barge abıa

doseton daram
be omıd ghabolı hame baro bach mohajersara

سلام دوستان. از آنکارا براتون می نویسم.
ما هم رفتیم قاطی برگه آبی ها

دوستون دارم
به امید قبولی همه برو بچه های مهاجرسرا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آزاده رها - 2011-01-13

دوستان عزیز
همان طور که گفتم به دلیل مشکلی که در ویزای همسرم به وجود آمده بود، مجبور شد که در آنکارا بماند و امروز دوباره رفته بود سفارت امریکا که دیده بود خیلی شلوغه. متوجه شده که ایرانی هایی که امروز رفتند سفارت برای گرفتن ویزاشون بهشون گفته شده که فعلا ویزا نمی دهیم و این خوب خیلی بد بوده چون خیلی ها با پرواز دیشب رفته بودند که پاسشونو امروز تحویل بدن که این طوری شده. همسرم میگه تو لابی هتل این قدر مردم ناراحتن که این طوری شده. مثل این که سفارت گفته توی سایت اعلام می کنیم که از کی دوباره شروع به دادن ویزا می کنیم. لطفا کسانی که می خوان برن آنکارا برای گرفتن ویزا حتما سایت رو چک کنن به هر حال کلی هزینه می کنید میرید یه موقع دست خالی بر نگردید. البته کار ما انجام شده چون دیشب در لحظات آخر ویزا را گرفتیم و امروز هم که همسرم برای تصحیح اسمش رفته بود گفتن که بعد از ظهر بیاد بگیره.

(2011-01-13 ساعت 16:50)آزاده رها نوشته:  دوستان عزیز
همان طور که گفتم به دلیل مشکلی که در ویزای همسرم به وجود آمده بود، مجبور شد که در آنکارا بماند و امروز دوباره رفته بود سفارت امریکا که دیده بود خیلی شلوغه. متوجه شده که ایرانی هایی که امروز رفتند سفارت برای گرفتن ویزاشون بهشون گفته شده که فعلا ویزا نمی دهیم و این خوب خیلی بد بوده چون خیلی ها با پرواز دیشب رفته بودند که پاسشونو امروز تحویل بدن که این طوری شده. همسرم میگه تو لابی هتل این قدر مردم ناراحتن که این طوری شده. مثل این که سفارت گفته توی سایت اعلام می کنیم که از کی دوباره شروع به دادن ویزا می کنیم. لطفا کسانی که می خوان برن آنکارا برای گرفتن ویزا حتما سایت رو چک کنن به هر حال کلی هزینه می کنید میرید یه موقع دست خالی بر نگردید. البته کار ما انجام شده چون دیشب در لحظات آخر ویزا را گرفتیم و امروز هم که همسرم برای تصحیح اسمش رفته بود گفتن که بعد از ظهر بیاد بگیره.

با تشکر از اطلاع رسانیتان. فقط چون سفارت انواع مختلف ویزا را صادر میکنه: لاتاری، اقامت از طریق اقوام، ازدواج، دانشجویی و سیاحتی....
حالا کدوم نوع را فعلا" صادر نمی کنه؟ تو سایتشون که کیسها را اعلام کرده هم که به چیزی اشاره نکرده قبلا" با مشکی بود الان با قرمز نوشته بدویید بیاد ویزاتون را بگیرید. بهتر شما از همسرتان بخوایید بپرسه چه نوع ویزایی صادر نمیشه. مرسی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - optoelec - 2011-01-13

(2011-01-13 ساعت 16:50)آزاده رها نوشته:  ایرانی هایی که امروز رفتند سفارت برای گرفتن ویزاشون بهشون گفته شده که فعلا ویزا نمی دهیم. سفارت گفته توی سایت اعلام می کنیم که از کی دوباره شروع به دادن ویزا می کنیم.

مرسی که گفتین فقط یه سوال، "فقط به ایرانیا ویزا نمیدن یا به کیس لاتاری یا کلا هیچ نوع ویزایی؟"

(2011-01-13 ساعت 17:06)optoelec نوشته:  
(2011-01-13 ساعت 16:50)آزاده رها نوشته:  ایرانی هایی که امروز رفتند سفارت برای گرفتن ویزاشون بهشون گفته شده که فعلا ویزا نمی دهیم. سفارت گفته توی سایت اعلام می کنیم که از کی دوباره شروع به دادن ویزا می کنیم.

مرسی که گفتین فقط یه سوال، "فقط به ایرانیا ویزا نمیدن یا به کیس لاتاری یا کلا هیچ نوع ویزایی؟"

کلا مثل این که هیچ ویزایی نه لاتاری و نه خانوادگی. و مثل این که از طریق ای میل هم به یه سری ها اعلام کردن. مثلا بعضی ها گفتن ما دیشب ای میل داشتیم ازشون ولی خوب چه فایده. چون طرف الان خودش آنکاراست. ایمیل دیرهنگامی بوده.

(2011-01-13 ساعت 17:10)آزاده رها نوشته:  

کلا مثل این که هیچ ویزایی نه لاتاری و نه خانوادگی. و مثل این که از طریق ای میل هم به یه سری ها اعلام کردن. مثلا بعضی ها گفتن ما دیشب ای میل داشتیم ازشون ولی خوب چه فایده. چون طرف الان خودش آنکاراست. ایمیل دیرهنگامی بوده.
باعرض معذرت ولی ببینید شما دارید موضوعی را مطرح میکنید و میگید :" کلا مثل این که هیچ ویزایی نه لاتاری و نه خانوادگی" خوب اگه مطمئن نیستید از همسرتان بپرسید بعد بگید: "مطمئنا".چون کلمه "مثل اینکه" معلومه که خودتان هم مطمئن نیستید. مطمئنا" بعضی از دوستان کارنت شده برای یکشنبه برنامه رفتن دارند و بلیطم گرفتن و پس دادن بلیط هزینه بره و این خبر هم استرس زاست. شما لطفا" مطمئن بشید و با ارسال دیگر خبر قطعی را بدید. با سپاس فراوان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-01-13

دوستان عزیز
سفارتها سهمیه مشخص برای هر ماه دارند و با توجه به اینکه تعداد زیادی از کیسهای دسامبر به ژانویه منتقل شده اند این امکان هست که نا هماهنگی هایی بوجود آمده باشد و بطور موقتی ویزا نباشد. و البته فکر نمی کنم برنامه مصاحبه تحت تاثیر قرار بگیرد.
اگر دقت کرده باشید توی سایت آنکارا نوشته کیسهایی که دو تا ستاره دارند ویزا برای آنها در اون ماه موجود نیست و باید صبر کنند.
ولی اینکه چرا اینقدر دیر اعلام کرده اند و عده ای اونجا رفتند واقعا غیر منصفانه هست و طبیعتا کسانی که رفتند و یا حتی بلیط رزرو کرده اند کلی متضرر می شوند.

(2011-01-13 ساعت 16:58)rayan.s نوشته:  
(2011-01-13 ساعت 16:50)آزاده رها نوشته:  دوستان عزیز
.

دوستان عزیز
سفارتها سهمیه مشخص برای هر ماه دارند و با توجه به اینکه تعداد زیادی از کیسهای دسامبر به ژانویه منتقل شده اند این امکان هست که نا هماهنگی هایی بوجود آمده باشد و بطور موقتی ویزا نباشد.
اگر دقت کرده باشید توی سایت آنکارا نوشته کیسهایی که دو تا ستاره دارند ویزا برای آنها در اون ماه موجود نیست و باید صبر کنند.
ولی اینکه چرا اینقدر دیر اعلام کرده اند و عده ای اونجا رفتند واقعا غیر منصفانه هست و طبیعتا کسانی که رفتند و یا حتی بلیط رزرو کرده اند کلی متضرر می شوند.

خیلی ممنونم و همین طور خوشحالم که شما متوجه منظورم شدین. بعضی موقع ها اطلاع رسانی کردن هم دردسر داره ها. بازم ممنون

(2011-01-13 ساعت 17:21)rayan.s نوشته:  

باعرض معذرت ولی ببینید شما دارید موضوعی را مطرح میکنید و میگید :" کلا مثل این که هیچ ویزایی نه لاتاری و نه خانوادگی" خوب اگه مطمئن نیستید از همسرتان بپرسید بعد بگید: "مطمئنا".چون کلمه "مثل اینکه" معلومه که خودتان هم مطمئن نیستید. مطمئنا" بعضی از دوستان کارنت شده برای یکشنبه برنامه رفتن دارند و بلیطم گرفتن و پس دادن بلیط هزینه بره و این خبر هم استرس زاست. شما لطفا" مطمئن بشید و با ارسال دیگر خبر قطعی را بدید. با سپاس فراوان

می تونید به توضیح satusa مراجعه کنید. شرمنده ام که بهتون استرس دادم . فکر کردم هر چی می دونم را باید بگم. چون تا حالا هم هیچ وفت اطلاع غلط به کسی ندادم. اهل استرس دادن هم نیستم. نه ویزای لاتاری ونه خانوادگی. "مثل اینکه" را هم پس میگیرم.

علت این که ویزا نمیدن این هست که گفتن limit ویزامون پر شده منتظریم تا limit ویزامون را باز کنن. به کسانی هم که کلیر شده اند و انتظار می رفته که برن آنکارا ویزا بگیرن از دیشب ایمیل زده شده. معلوم هم نیست چند روز این ماجرا طول بکشه. این مسئله ربطی به روند مصاحبه هم نداره.