مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - USAforEVER - 2013-07-02

(2013-07-02 ساعت 09:02)vahid.vp نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 08:37)USAforEVER نوشته:  سلام دوستان:
لطفا از صاحبنظران به سئوال من جواب دهند.
من یکبار ویزای شینگن داشتم(پارسال)
از فرانکفورت اقدام می کنم
سابقه کار دارم 4 سال
سند خونه ندارم
سئوال1: آیا بدون سند خونه می توانم ویزا بگیرم؟
سئوال2: آیا از زمان خرید ملک باید زمانی گذشته باشد تا افیسر شک نکند. چون می خواهم سند خونه پدری را به نام بزنم. (:
آفیسر سند خونه شما رو می خواد چکار کنه ؟؟؟؟ اصلا ربطی به ویزای آمریکا نداره
فقط در صورتی به شما ویزا می ده که مطمئن بشه بر می گردید .
مرسی از پاسخت.
مگر سند خانه نمی تواند معیاری برای برگشت شما باشد؟
غیر از فرانکفورت کجا رو پیشنهاد می کنید؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-07-02

(2013-07-02 ساعت 11:43)USAforEVER نوشته:  
سابقه کار دارم 4 سال
سند خونه ندارم
سئوال2: آیا از زمان خرید ملک باید زمانی گذشته باشد تا افیسر شک نکند. چون می خواهم سند خونه پدری را به نام بزنم. (:

مرسی از پاسخت.
من تجربه ویزا آفیس های دیگه رو ندارم فقط ۴ با از دبی اقدام کردم و ۴ بار ویزا گرفتم ، در هیچ مورد هم از من سند نخواستند
این که ما آفیسر آمریکایی رو نادون فرض کنیم خیلی بده ، مطمن باشین وقتی ببینه فرضا شما در همین ماه صاحب خونه شدین ملاک برگشت شماست؟؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyar_josie - 2013-07-02

(2013-07-02 ساعت 14:00)vahid.vp نوشته:  
سابقه کار دارم 4 سال
سند خونه ندارم

مرسی از پاسخت.
من تجربه ویزا آفیس های دیگه رو ندارم فقط ۴ با از دبی اقدام کردم و ۴ بار ویزا گرفتم ، در هیچ مورد هم از من سند نخواستند
این که ما آفیسر آمریکایی رو نادون فرض کنیم خیلی بده ، مطمن باشین وقتی ببینه فرضا شما در همین ماه صاحب خونه شدین ملاک برگشت شماست؟؟؟؟
با سلام ممنون از جوابتون خب به نظر شما چه جوری میشه افسر رو متقاعد کردو میشه شما شرایطتون رو بگین که به افسر چی گفتین که قبول کرد و خب اگه بهشون بگین من فقط میخوام برم آمریکا سفر توریستی که فکر کنم عمرا ویزا بدن و به نظر شما چه دلایلی میتونه افسر و متقاعد کنه؟؟؟؟ مثلا من دانشجو هستم میتونه دلیلی برای برگشت باشه؟؟؟؟؟؟ یا حتما باید سند کارخونه ای یا سرمایه بزرگ نشونشون بدیم؟؟؟؟؟ بعد اگه بدونن من یکسال هست با یک خانمی آشنا شدم که میخوام برم ببینمش به نظر شما رو ویزا گرفتن جه تاثیری میذاره؟؟؟
با تشکر از جوابتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-07-02

(2013-07-02 ساعت 18:00)mahyar_josie نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 14:00)vahid.vp نوشته:  
سابقه کار دارم 4 سال
سند خونه ندارم

مرسی از پاسخت.
با سلام ممنون از جوابتون خب به نظر شما چه جوری میشه افسر رو متقاعد کردو میشه شما شرایطتون رو بگین که به افسر چی گفتین که قبول کرد و خب اگه بهشون بگین من فقط میخوام برم آمریکا سفر توریستی که فکر کنم عمرا ویزا بدن و به نظر شما چه دلایلی میتونه افسر و متقاعد کنه؟؟؟؟ مثلا من دانشجو هستم میتونه دلیلی برای برگشت باشه؟؟؟؟؟؟ یا حتما باید سند کارخونه ای یا سرمایه بزرگ نشونشون بدیم؟؟؟؟؟ بعد اگه بدونن من یکسال هست با یک خانمی آشنا شدم که میخوام برم ببینمش به نظر شما رو ویزا گرفتن جه تاثیری میذاره؟؟؟
با تشکر از جوابتون
براشون کاری که تو ایران داری و شرایط زندگی و خوانوادگی اینجا خیلی مهمه . اون مورد خانوم هم که با اون دوستی رو بیخیال شو که این دلیلی هست به برنگشتنت به ایران

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - nana - 2013-07-03

(2013-05-25 ساعت 01:08)atesa نوشته:  با عرض سلام ...من برای پدر و مادرم فرم 160 را جداگانه پر کردم (توریستی) ...حالا در سایت usvisa برای هر کدام جداگانه حساب کاربری باز کنم و مشخصات بنویسم و برای هر کدام 160 واریز کنم ؟ و 2 وقت بگیرم ؟؟؟
یا با اطلاعات فقط مثلا پدرم حساب کاربری باز کنم و 320 دلار بریزم و یک وقت مصاحبه بگیرم؟
پیشاپیش از زحمات همگی سپاسگزارم...

سلام...من هم برای پدر و مادرم جداگانه فرم 160 را پر کردم...اما دیگه نمیدونم چه باید بکنم.لطفا مرا هم راهنمایی کنید و لطف کنیدلینکها را هم بگذارید ممنون میشم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - newsh.gh - 2013-07-03

سلام دوستان!
من ۳ ساله که در سوئد دانشجو هستم و ویزای‌ دانشجویی (شینگن) دارم، می‌خوام درخواست ویزای‌ توریستی آمریکا کنم (واسه حداکثر 2هفته سفر) و یکی‌ از بستگانم برام دعوتنامه بفرسته. برای مصاحبه هم قصد دارم یا استکهلم برم و یا کپنهاگ (چون جنوب سوئد زندگی‌ می‌کنم و به کپنهاگ نزدیک ترم). به نظرتون اگه گواهی بانک رو خودم ارائه بدم بهتره یا اون فامیلمون که داره منو دعوت می‌کنه؟

خیلی‌ ممنون میشم راهنماییم کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - USAforEVER - 2013-07-04

من ویزا کارت 5000 دلاری دارم. نقد هم 10000 تا دارم. حسابم هم چون شرکتمون 6 ماه حقوقش عقب (الان حقوق دی رو دادن) تا 2 ماه پیش بهش پول واریز شده و هر دو - سه ماه پرداختی داریم. با این شرایط من چطوری می تونم مدرک مالی خوبی رو بگیرم؟ از کدوم بانک؟ اگه دلاری بریزم به من برمی گردونن؟ حداقل حساب چقدر باید باشه؟ کمکککککککککک

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyar_josie - 2013-07-04

با سلام خدمت همگی
میخواستم شرایطم را بگم ببینید چند درصد احتمال ویزا دادن به من هست
من 24 سالمه دانشجو هستم ، حساب بانکی تقریبا خوبی دارم ، یه آشنا دارم تو امریکا از بستگان نیست ولی آشنا هست که میتونه دعوتنامه بفرسته یا ساپورت مالی کنه ، هدف من فقط رفتن به آمریکا واسه یک ماهه ، کار خاصی ندارم اینجا چون دانشجو هستم اکثرا کارای پاره وقت ، سند یک خونه هم یه اسم من هست ولی تازگی به اسم من خورده ، ممنون میشم بگین شرایط من خوبه ، بده ، چند درصد ویزا به من میدن؟؟؟؟؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - حافظ - 2013-07-06

سلام به همگی
من و همسرم دوست داریم ویزای توریستی بگیریم ، چرا صفحه ی تعیین وقت برای آقای جبار و حسینی و... بازه اما ما برای ما کارنمی کنه، راستش، دلم نمیخواد 4 تا50 دلار اضافه تربدم، چون برای پسر 7 و 1 ساله هم برای تعیین وقت نفری210 دلارمیشه!
البته میدونم ک پول ریختن ب دوبی ازایران آسون نیست. ولی حالا بالاخره کسی میتونه راهنمایی کنه
ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyar_josie - 2013-07-08

(2013-07-04 ساعت 18:40)mahyar_josie نوشته:  با سلام خدمت همگی
من 24 سالمه دانشجو هستم ، حساب بانکی تقریبا خوبی دارم ، یه آشنا دارم تو آمریکا از بستگان نیست ولی آشنا هست که میتونه دعوتنامه بفرسته یا ساپورت مالی کنه ، هدف من فقط رفتن به آمریکا واسه یک ماهه ، کار خاصی ندارم اینجا چون دانشجو هستم اکثرا کارای پاره وقت ، سند یک خونه هم یه اسم من هست ولی تازگی به اسم من خورده ، ممنون میشم بگین شرایط من خوبه ، بده ، چند درصد ویزا به من میدن؟؟؟؟؟؟؟

کسی نیست جواب بده اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
یعنی تو فروم های دیگه بپرسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-07-08

(2013-07-08 ساعت 09:23)mahyar_josie نوشته:  
من 24 سالمه دانشجو هستم ، حساب بانکی تقریبا خوبی دارم ، یه آشنا دارم تو آمریکا از بستگان نیست ولی آشنا هست که میتونه دعوتنامه بفرسته یا ساپورت مالی کنه ، هدف من فقط رفتن به آمریکا واسه یک ماهه ، کار خاصی ندارم اینجا چون دانشجو هستم اکثرا کارای پاره وقت ، سند یک خونه هم یه اسم من هست ولی تازگی به اسم من خورده ، ممنون میشم بگین شرایط من خوبه ، بده ، چند درصد ویزا به من میدن؟؟؟؟؟؟؟

قبلاً ويزا های کدوم کشور هارو داشتيد ؟ حساب بانکيتون چقدر هست ؟

(2013-07-08 ساعت 09:23)mahyar_josie نوشته:  

قبلاً ويزا های کدوم کشور هارو داشتيد ؟ حساب بانکيتون چقدر هست ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-07-08

در حد ۵ درصد شانس دارین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مانی خان - 2013-07-10

سلام به تمامی دوستان
دایی من و خواهر نامزدم آمریکا هستند ما برای دیدنشون می خوایم بریم
می خواستم بدونم برای شانس بیشتر توی مصاحبه قبل از رفتن عقد کنیم بهتره یا به صورت جداگانه در خواست ویزا بدیم چطوری شانس بیشتری داریم؟ از طرفی چون ویزا توریستیه مامور سفارت نمیگه این چه مسافرتیه که تنهایی و بدون همسرت میری از طرفی هم بعضی میگن باید فکر کنه واسه وابستگی و گذاشتن همسرت تو ایران بر می گردی لطفا راهنمایی کنید دوستان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - saman.saman - 2013-07-10

سلام دوستان کسی اطلاع داره که چرا دوبی ویزاهای توریستی رو هنوز نداده؟ 3ماه که از مصاحبه دوبی گذشته اما هنوز ندادن.
کسی اطلاع داره که چرا دیر کردن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-07-11

خونواده من هم ۲ ماه پیش ویزاشون قبول شده ولی هنوز کلیر نشدند. خیلی نگرانم! این چه وضعیه آخه؟