مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-01-16

rayan عزیز
اگر که انتظار برای کلیرنس تبریک داره،پس به شما که ویزا دستتونه و تاریخ دل کندن و هجرتتون هم معلومه،باید چی بهتون گفت؟باشه.اشکالی نداره.ما زخم زبون زیاد شنیدیم،اینم روش.(شوخی بود دوستان.جدی نگیرین)
موفق باشین.
راستی یادم رفت rayan جان
ایشالا رفتی واسه ماهم یه سوت بزنین.یادتون نره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-16

آقا من امروز خیلی عمیق رفتم تو بهر جدول 2011 که کار دست free_free هستش.
خدایی دمش گرم و یه خسته نباشید جانانه همه چیز رو دقیق نوشته (جز مدت زمان اف بی آی چک من رو Wink)
من خودم با کی سی سی مکاتبه میکنم زودتر کارنت بشی free_free جان.

همه با هم 3 بار بگید:

free_free مچکریم

free_free مچکریم

free_free مچکریم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - optoelec - 2011-01-16

(2011-01-16 ساعت 14:37)DLT نوشته:  rayan عزیز
اگر که انتظار برای کلیرنس تبریک داره،پس به شما که ویزا دستتونه و تاریخ دل کندن و هجرتتون هم معلومه،باید چی بهتون گفت؟باشه.اشکالی نداره.ما زخم زبون زیاد شنیدیم،اینم روش.(شوخی بود دوستان.جدی نگیرین)
موفق باشین.
راستی یادم رفت rayan جان
ایشالا رفتی واسه ماهم یه سوت بزنین.یادتون نره.

این نظر شخصیه منه...تا وقتی منتظر کلیرنسی فکر میکنی اگه یه وقت نشه، اگه دیر بشه، اگه... ولی لحظه ای که میبینی کلیر شدی معلوم نیست عکس العمل و حست چی باشه... شاید باورش سخت باشه ولی من اون لحظه، در کمال تعجب، دلم گرفت...البته زود اون احساس کمرنگ شد ولی "اون لحظه ..."

درهرصورت آرزو میکنم همه، خصوصا بچه های مهاجرسرا دست پر از لاتاری 2011 خداحافظی کنن...حالا یه کف مرتب واسه اونایی که کارنت یا کلیر شدن یا قراره بشن یا ویزا گرفتن یا رفتن یا...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-01-16

(2011-01-16 ساعت 14:55)javidk نوشته:  آقا من امروز خیلی عمیق رفتم تو بهر جدول 2011 که کار دست free_free هستش.
خدایی دمش گرم و یه خسته نباشید جانانه همه چیز رو دقیق نوشته (جز مدت زمان اف بی آی چک من رو Wink)
من خودم با کی سی سی مکاتبه میکنم زودتر کارنت بشی free_free جان.

همه با هم 3 بار بگید:

free_free مچکریم

free_free مچکریم

free_free مچکریم

آقا شرمنده گاهی وقتا یه اشتباهاتی پیش میاد به بزرگواری خودتون ببخشیدBig GrinBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-01-16

دوستان
فردا و یا تا آخر هفته،اگر من و بقیه بچه ها، عل الخصوص javidk(چون بهش گفتم دیگه این هفته بی برو برگرد،وقتشه)کلیرنسمون اومد، ودیدین که سایت دور از جون دوستان و مدیران خللی توی کارش وارد شد، تعجب نکین.کار کار کلیرنسیهاست .درست میشه.
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - myfarstar - 2011-01-16

(2011-01-16 ساعت 18:14)frozen mind نوشته:  
(2011-01-16 ساعت 16:51)DLT نوشته:  دوستان
فردا و یا تا آخر هفته،اگر من و بقیه بچه ها، عل الخصوص javidk(چون بهش گفتم دیگه این هفته بی برو برگرد،وقتشه) کلیرنسمون اومد، ودیدین که سایت دور از جون دوستان و مدیران خللی توی کارش وارد شد، تعجب نکین.کار کار کلیرنسیهاست .درست میشه.
موفق باشین

يعني منظورش اينه كه به گيرنده هاتون دست نزنين!!

آقا منم كليرنسم تا امروز 47 روز طول كشيده. منم پايه ام!

من رو هم از خودتون بدونید منتظران کلارنس. البته ویزای من نامزدی هست.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-01-17

دوست عزیز
برو توی جدول ببین چند نفر جلوی شما هستند.47 روز که خوبه.ما دوماه رو رد کردیم و اتفاقی نیفتاد.بقول یکی از دوستان:"بابا شما که وضعتون خوبه، ما چی بگیم که هنوز نه کارنت شدیم،نه مصاحبه رفتیم و نه برگه آبی گرفتیم"
موفق باشی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - saman33 - 2011-01-17

ladies & Gentlemen Smile
این جریان ویزای دوستانی که پاسشونو گرفته بودن و خالی پست کرده بودنو من با یکی از دوستان پیگیری کردیم. سفارت می گه که برگ ویزامون تموم شده فعلا. ولی خوب این شاید منطقی نباشه. البته بر و بچ لاتاری اصلا نگران نباشید. توی لاتاریا سابقه نداشته. اینم فقط ویزای خانوادگی بوده که حدس ما اینه که می خوان توی مهاجرت خانوادگی سخت گیری رو بیشتر کنن.چون این مدتی که من اینجا هستم میبینم که مثلا طرف پسر عمه داماد مادر زن صاحب خونشون آمریکاست دنبال مهاجرت خانوادگیه. البته خودش دوست داره ایران بمونه ها. مجبوره دیگه Smile ببخشید به کسی جسارت نشه هاااا. من باب شوخی گفتم. ولی در هر حال بچه های لاتاری بارتونو بسته نگه دارید...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-01-17

(2011-01-17 ساعت 13:15)saman33 نوشته:  ladies & Gentlemen Smile
این جریان ویزای دوستانی که پاسشونو گرفته بودن و خالی پست کرده بودنو من با یکی از دوستان پیگیری کردیم. سفارت می گه که برگ ویزامون تموم شده فعلا. ولی خوب این شاید منطقی نباشه. البته بر و بچ لاتاری اصلا نگران نباشید. توی لاتاریا سابقه نداشته. اینم فقط ویزای خانوادگی بوده که حدس ما اینه که می خوان توی مهاجرت خانوادگی سخت گیری رو بیشتر کنن.چون این مدتی که من اینجا هستم میبینم که مثلا طرف پسر عمه داماد مادر زن صاحب خونشون آمریکاست دنبال مهاجرت خانوادگیه. البته خودش دوست داره ایران بمونه ها. مجبوره دیگه Smile ببخشید به کسی جسارت نشه هاااا. من باب شوخی گفتم. ولی در هر حال بچه های لاتاری بارتونو بسته نگه دارید...

سامان جان حالا كه توي فاز مهاجرت افتادي، براي آينده ات هم كه شده و تو هم بعدا خواه ناخواه براي بستگانت ويزاي مهاجرت خانوادگي خواهي گرفت، بد نيست كه كمي از شرايط گرفتن اين نوع ويزا با خبر بشي.

عزيز من، هيچ كس با داشتن ارتباط فاميلي با «پسر عمه داماد مادر زن صاحب خونشون در آمریکا» نمي تونه ويزاي مهاجرت بگيره. ويزاي مهاجرت رو فقط به بستگان درجه اول ميدن. (جهت افزايش معلومات: دايي و خاله و عمو و عمه بستگان درجه اول محسوب نمي شن).

اتفاقا اگر كسي بايد نگران باشه، اين بچه هاي لاتاري هستن كه بايد نگران باشن!
همون طور كه خودت هم مي دوني، سالي 100 هزار نفر برنده اعلام ميشه ولي 50هزار نفر ويزا مي گيرن! و اگر خداي ناكرده FBI check كسي ديرتر از سپتامبر بياد، ديگه نمي تونه ويزا بگيره. اما قربونش برم مهاجرت خانوادگي رو كه دير يا زود داره ولي سوخت و سوز نداره.

صميمانه آرزو مي كنم تما بچه هاي لاتاري مهاجرسرا جزو 50هزارتاي اول باشن و ويزاشونو بگيرن.

در ضمن، اين آواتارت بهتر از قبليه كه دل‌غشه مي آورد! دمت گرم!

موفق باشي.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - clear - 2011-01-17

frozen mind , saman عزیزان دل فامیلیتون را بهم نزنید!!! اصلا مگه چقدر دنیا ارزش داره؟؟؟ همگی انشاالله می ریم با خوبی وخوشی . راستی از javdk دوست عزیزمون چه خبر ؟ چقدر این آدم صبوره ، خدا براش خوب بخواهد و برای همه ما....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - saman33 - 2011-01-17

frozen mind Smile دوست عزیز. ممنون از اطلاعاتت. اونو که من عرض کردم من باب شوخی می گم. ولی خوب خواستم به بچه های اینجا که نگران بودن بگم که تا حالا واسه بچه های لاتاری همچین مشکلی پیش نیومده. بخدا آرزوی من اینه همه دوستانی که با هر کیسی دنبال مهاجرت هستن کارشون درست بشه و بتونن اون چیزی رو که دنبالش هستن بدست میارن. کام آن. تیک ایت ایزی من Smile آی واز جاست کیدینگ...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-01-17

(2011-01-17 ساعت 19:40)clear نوشته:  frozen mind , saman عزیزان دل فامیلیتون را بهم نزنید!!! اصلا مگه چقدر دنیا ارزش داره؟؟؟ همگی انشاالله می ریم با خوبی وخوشی . راستی از javdk دوست عزیزمون چه خبر ؟ چقدر این آدم صبوره ، خدا براش خوب بخواهد و برای همه ما....

بابا من كه چيزي نگفتم! در كمال آرامش و دوستي خواستم بعضي موارد روشن بشه. مگه حرفاي من تند بود؟

من مخلص سامان جان عزيزم هم هستم. بايد هواي سامان رو داشته باشيم، مخصوصا اين كه مجبوره مدتي رو در ديار غربت سر كنه تا كارش جور بشه و دلتنگي و ...
اينجا شكلك »گل» نداره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-17

(2011-01-17 ساعت 19:40)clear نوشته:  frozen mind , saman عزیزان دل فامیلیتون را بهم نزنید!!! اصلا مگه چقدر دنیا ارزش داره؟؟؟ همگی انشاالله می ریم با خوبی وخوشی . راستی از javdk دوست عزیزمون چه خبر ؟ چقدر این آدم صبوره ، خدا براش خوب بخواهد و برای همه ما....

مرسی clear عزیز،
به قول شاعر:
روزها می گذرد خواهی نخواهی سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...

آقا هی این ساعت شنی رو برمی گردونیم تا ببینیم کی ایشالله نوبت ماست Wink

این هفته ستاره رفته. شک نکنید.
موفق باشید Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-01-17

ما هم با اجازتون به جمع آبی ها پیوستیم و همسرم هم فرم 9 سؤالی دریافت کرد.
ایشون مدرک فوق لیسانس حشره شناسی کشاورزی دارند،سابقه کار ندارند ولی یه 5 ماهی در کشور فرانسه ،زبان فرانسه خوندن و ما هم به فکرمون رسید برای این که ابهام ایجاد نکنه اون یه ترمو قید کنیم ولی بنویسیم که اون یه درجه ی دانشگاهی نبوده(آخه قبلا" ازش نام نبرده بودیم،حتی تو فرمهای ارسالی به ترکیه)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-01-18

(2011-01-17 ساعت 22:53)abig نوشته:  ما هم با اجازتون به جمع آبی ها پیوستیم و همسرم هم فرم 9 سؤالی دریافت کرد.
ایشون مدرک فوق لیسانس حشره شناسی کشاورزی دارند،سابقه کار ندارند ولی یه 5 ماهی در کشور فرانسه ،زبان فرانسه خوندن و ما هم به فکرمون رسید برای این که ابهام ایجاد نکنه اون یه ترمو قید کنیم ولی بنویسیم که اون یه درجه ی دانشگاهی نبوده(آخه قبلا" ازش نام نبرده بودیم،حتی تو فرمهای ارسالی به ترکیه)

با تبريك بخاطر برگه آبي . خواهشمند است اطلاعاتتونو به فري فري براي پر نمودن جدول 2011 ارسال فرماييد زيرا هيچ اطلاعي از شما در آن وجود ندارد.
با تشكر