مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shiraz mamali - 2012-10-09

سلام دوستای خوبم.من وقتی ایمیل زدم کی سی سی که ببینم فرمام رسیده یا نه اونا همون جواب همیشگی رو دادن که میگه:داریم برسی میکنیم و تا چند هفته طول میکشه و....
من دیگه ایمیل نزدم براشون.یعنی فرمام رسیده دستشون؟من همون ماهه می فرستادمشون.
سپاس

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - kiasina - 2012-10-09

(2012-10-07 ساعت 15:13)mehr331 نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 15:04)Debian نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 14:56)mehr331 نوشته:  سلام دوستان من با *** CN:20130000 نمیدونم کی کارنت میشم و احتمالا مصاحبم کی میشه.اگه میتونید راهنمایی کنید.ضمنا من مدارکم رو خیلی وقته فرستادم.از کی باید برای واکسن اقدام کنم؟

دوست خوبم
شما یه زحمت بکشید و یک چرخی تو انجمن بزنیم کاملا از همه چیز مطلع می شید

این کار رو انجام دادم و بیشتر گیج شدم.چون الان میبینم که بعضی CNها حتی برای مصاحبه هم رفتن اما من تا دو سه روز پیش هم که بولتن رو چک میکردم هنوز 2012 اعلاممیشد.پس این دوستانی که رفتین مصاحبه کی و از چه طریقی مطلع شدن؟استرس گرفتم که نکنه وقت مصاحبه ما اعلام شده و من متوجه نشدم..لطفا راهنمایی کنین

دوست محترم
1.مشاهده سایت قسمت visa bullitan
2.بعد از اعلام شماره در قسمت مربوط به dv2013 چنانچه شماره شما زیر آخرین شماره باشد باید منتظر نامه دوم باشی
3.یک ایمل برایتان زده میشه مبنی بر اینکه از طریق سایت با شماره کنفرمیشن نامه دوم خود را بگیرید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-10-09

(2012-10-09 ساعت 15:25)masoudjan نوشته:  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
یه سئوالی فکرم رو مشغول کرده اینه که ایا حساب بانکی که واسه اسپانسری خودمون مبلغی ریختیم به حساب آیا باید واسه هر نفر یه مبلغی باشه گواهی مالی از بانک بگیرم یا اینکه اگه تو حساب شخص برنده یعنی خودم اگه مبلغ 80 میلیون تومان باشه واسه من و همسرم کافیه
یا اینکه باید یه مبلغی رو هم تو حساب همسر م داشته باشم
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر فراوان از دوستانی که به من کمک میکنند
به امید دیدار در USA

مسعود جان کافیه....تازه مبلغش زیاد هم هست....

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afshin4749 - 2012-10-09

(2012-10-08 ساعت 01:53)taha_jam_co نوشته:  من مدرکم دیپلم 11 ساله هست چیکار کنم تو رو خدا یکی کمکم کنههههههههههههههههههههSad((((((((((((((((((
سلام دوست خوبم ،
اینکه کاری نداره !!! برید سریع اقدام کنید و پیش دانشگاهی تون رو بگیرید . طبق قانون دایورسیتی لاتاری ، باید تحصیلات متوسطه 12 ساله داشته باشید . سابقه کار هم باید دو سال باشه و در اون هم دوره دیده باشید و مدارک هم در این خصوص داشته باشید . در ضمن باید جزو اون سوابق کاری باشه که اداره مهاجرت اعلام کرده . در غیر اینصورت شرمنده ام . ولی اطمینان دارم که شما میتونید به راحتی با وقتی که دارید ، برید پیش دانشگاهی رو بگیرید . خیلی ها این کار رو کردن و شده . موفق باشید . Wink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-10-09

(2012-10-09 ساعت 19:40)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 16:01)bayat_r نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 15:25)masoudjan نوشته:  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
یه سئوالی فکرم رو مشغول کرده اینه که ایا حساب بانکی که واسه اسپانسری خودمون مبلغی ریختیم به حساب آیا باید واسه هر نفر یه مبلغی باشه گواهی مالی از بانک بگیرم یا اینکه اگه تو حساب شخص برنده یعنی خودم اگه مبلغ 80 میلیون تومان باشه واسه من و همسرم کافیه
لطفا راهنماییم کنید
به امید دیدار در USA

دوست گرامي من و همسرم روي هم 120 ميليون تومن تمكن مالي تهيه كرديم، به نظر شما با اين وضعيت ارز در بازار آزاد، افيسر در آنكارا به ما نخواهد گفت كه ساپورت مالي كافي نداريد؟ چون اونها هم از قيمت ارز در بازار آزاد ايران بي خبر نيستند و 100% از اون خبر دارند

مبلغ تمکن مالی رو بانک در اغلب مواقع با دلار دولتی محاسبه می کنه اما حتی با دلار آزاد 120 تا میشه 40000 تا و خط فقر 18000 تا برای یک نفر و بایک ضریبی برای دونفره مثلاً فرض کن 27000 تا پس تا 40000 تا خیلی جا داره و قبوله....این برداشت من از مطالعه سفرنامه ها و نظراتت قدیمی ترهاست و حتمی نیست....

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - 3rip - 2012-10-09

(2012-10-09 ساعت 19:40)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 16:01)bayat_r نوشته:  
لطفا راهنماییم کنید
به امید دیدار در USA

دوست گرامي من و همسرم روي هم 120 ميليون تومن تمكن مالي تهيه كرديم، به نظر شما با اين وضعيت ارز در بازار آزاد، افيسر در آنكارا به ما نخواهد گفت كه ساپورت مالي كافي نداريد؟ چون اونها هم از قيمت ارز در بازار آزاد ايران بي خبر نيستند و 100% از اون خبر دارند

دوست من پولتون کافیه ، بد به دلتون راه ندید. اکثر مواقع آفیسر مراعات میکنه و به موجودی ایراد نمیگیره، مگر اینکه شما خودتون حساسش کنید. مثلا موجودیتون کم باشه و وقتی آفیسر ازتون میپرسه بعد از رفتن به امریکا برنامتون چیه ؟ شما در جواب بگید میخوایم ادامه تحصیل بدیم. خب مسلمه که وقتی آفیسر میبینه هزینه تحصیل دانشگاهی بالغ بر 30000 دلار در ساله میگه موجودیتون کافی نیست
با خیالی آسوده برید مصاحبه و موفق باشید

از دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013 به کلیه پذیرفته شدگان - bayat_r - 2012-10-10

امروز 19 امین روز مهر ماه 1391 هجری شمسی برابر 10 امین روز اکتبر 2012 میلادی و مصادف با
162 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری)

اولیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 58 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 9 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 28 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که حداقل 22 روز دیگه مصاحبه دارند
سومیـن دوره کارنتی ها احتمالاً 5 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 3500) که حداقل 52 روز دیگه مصاحبه دارند (البته اگر مثل دو دوره قبل باشه پس فردا اعلام میشه)
چهارمین دوره کارنتی ها احتمالاً 36 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 92روز دیگه مصاحبه دارند

ضمناً سری دوم برندگان براساس اعلام سایت مربوطه 12 روز دیگه اعلام می شوند

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shiraz mamali - 2012-10-11

(2012-10-09 ساعت 18:19)afshin4749 نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 01:53)taha_jam_co نوشته:  من مدرکم دیپلم 11 ساله هست چیکار کنم تو رو خدا یکی کمکم کنههههههههههههههههههههSad((((((((((((((((((
سلام دوست خوبم ،
اینکه کاری نداره !!! برید سریع اقدام کنید و پیش دانشگاهی تون رو بگیرید . طبق قانون دایورسیتی لاتاری ، باید تحصیلات متوسطه 12 ساله داشته باشید . سابقه کار هم باید دو سال باشه و در اون هم دوره دیده باشید و مدارک هم در این خصوص داشته باشید . در ضمن باید جزو اون سوابق کاری باشه که اداره مهاجرت اعلام کرده . در غیر اینصورت شرمنده ام . ولی اطمینان دارم که شما میتونید به راحتی با وقتی که دارید ، برید پیش دانشگاهی رو بگیرید . خیلی ها این کار رو کردن و شده . موفق باشید . Wink
سلام.منم دیپلمم فنی حرفه ای بوده و الان کاردانی دارم.(ولی چون توی هنرستان تنبلی میکردم 2سال دیرتر دیپلم گرفتم.یعنی شبانه.)حالا تکلیف چیه؟منم پیش دانشگاهی لازم دارم؟البته همین سری کارشناسی قبول شدم که ثبت نام نکردم.یعنی آفیسر مدرک دانشگاهی رو نمیبینه و به پیش گیر میده؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afshin4749 - 2012-10-11

سلام.منم دیپلمم فنی حرفه ای بوده و الان کاردانی دارم...............
[/quote]

سلام دوست خوبم ،
اگر شما مدرک کاردانی دارید و این بعنوان آخرین مدرک تحصیلی شما باشه و در اون قید شده باشه که تعداد انقدر واحد پاس کردین و درجه کاردانی دریافت کرده اید ، خیر دیگه نیازی نیست . چرا که ملاک کار آخرین مدرک تحصیلی معتبر هستش . موفق باشید .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - byousefi_p - 2012-10-11

(2012-10-08 ساعت 02:56)sharmin66 نوشته:  [quote='mag2013' pid='222276' dateline='1349506326']
بچه ها دعام کنین ..مصاحبه ما نزدیکه ....... .... .... .......... ..

چشم انتظار ویزای یکضربتون هستیم.
و منتظر سفرنامه با خاطرات زیباتونShy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - farzad1378 - 2012-10-11

سلام
من مدارکم را برای kcc فرستاده ام.
ولی دقیقا از روال اطلاع ندارم منظور از نامه دوم که بچه ها نوشتن چیه؟
و این جریان نامه ها چیه؟ آیا غیر از دیدن برنده شدن در سایت نامه ای مبتنی بر برنده شدن باید به دستمون برسه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fire dragon - 2012-10-11

(2012-10-11 ساعت 13:24)farzad1378 نوشته:  سلام
من مدارکم را برای kcc فرستاده ام.
ولی دقیقا از روال اطلاع ندارم منظور از نامه دوم که بچه ها نوشتن چیه؟
و این جریان نامه ها چیه؟ آیا غیر از دیدن برنده شدن در سایت نامه ای مبتنی بر برنده شدن باید به دستمون برسه؟

دوست عزیز یه کم تو این سایت چرخ بزنی همه جوابهاتو میگیری
ولی محض اطلاع ،شما بر اساس شماره کیستون کارنت میشید و پرونده اتون به جریان میافته .تاریخ کارنت شدن در سایت بولتن ویزا میتونید ببینید که بگردید همینجا لینکشو پیدا میکنید
بعد از کارنت شده قاعدتا باید تاریخ مصاحبه اتون با ایمیل بهتون اطلاع داده بشه و همزمان نامه برنده شدنتون تو همون سایتی که دیدیش تغییر پیدا میکنه به زمان و تاریخ مصاحبه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sph - 2012-10-12

پس چرا این نامه دوم نمیاد ؟؟؟؟ هنوز در انتظار و نگران ...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sonami - 2012-10-12

(2012-10-05 ساعت 11:45)mhpz نوشته:  سلام
خوب دوستان بالاخره مشخص شد که تاریخهای مصاحبه بر چه اساسی است
جدول زیر برای آسیا تشکیل شده و میبینید که مجددا برای مصاحبه انتخاب شده است. بدینصورت که در هر روز از تمام ارقام صدگان مصاحبه دارند
0و1و2و3و4و5و6و7و8و9

[عکس: 354828129506e88147ada7.jpg]

سلام.ممنون از اطلاع رسونیتون.فقط من الان گیج شدم،مثلا منی که نامبرم 9156 هست مصاحبه ام میفته واسه 29 نوامبر طبق این جدول؟؟؟؟
این جدول رو از کجا می تونم ببینم؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-10-12

خبر بد
خبر بد

کارنتی نوامبر 2700