مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس - rahbar - 2015-08-21

(2015-08-17 ساعت 01:19)Tolu IR نوشته:  دوستان همسر من امريكاست و من اروپا،همسرم انتخاب منطقه زندگى رو به عهده من گذاشته و من نظرات رو خوندم ولى جوابى نگرفتم،ميتونيد بگيد كجاشو براى زندگى انتخاب كنم كِه از همه لحاظ خوب باشه بخصوص كلاس زبان؟

سپید جان فقط میخام بگم اقامت اروپات را از دست ندی . . .
بعد از آمدن هم برامون بنویس چی فکر میکردی و حالا چی شد؟ منتظریم

RE: لس آنجلس - m d h - 2015-08-21

سلام دوستان
من عضو جدید هستم.اکتبر برای فرصت تحقیقاتی میام ال ای.دانشگاه یو سی ال ای.روزای اول باید یه جا مثل هتل یا متل بمونم تا بتونم یه اتاق نزدیک دانشگاه پیدا کنم.ولی از اونجایی که هیچ کس رو در امریکا ندارم و کردیت کارت هم ندارم و دختر هستم نگرانم چون نمیتونم از ایران جایی رزرو کنم.ایا خونواده ای میشناسید که بتونم یک هفته پیششون بمونم؟اگر بتونین منو راهنمایی کنید ممنون میشم

RE: لس آنجلس - m d h - 2015-08-21

اگر کسی نیاز به هم خونه ای داشته باشه که بتونم از همون اول برم پیشش هم خوب میشه.یه اتاق private میخوام نزدیک دانشگاه با اجاره کمتر از هزار دلار

RE: لس آنجلس - Tolu IR - 2015-08-21

(2015-08-21 ساعت 09:56)rahbar نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 01:19)Tolu IR نوشته:  دوستان همسر من امريكاست و من اروپا،همسرم انتخاب منطقه زندگى رو به عهده من گذاشته و من نظرات رو خوندم ولى جوابى نگرفتم،ميتونيد بگيد كجاشو براى زندگى انتخاب كنم كِه از همه لحاظ خوب باشه بخصوص كلاس زبان؟

دوستم من اتوماتيك بعد از ٤ ماه اقامتم پانچ ميشه،من همين الانم خيلى سبك سنگين ميكنم يه سرى فاكتورهارو كلى رو عرض ميكنم،كشورى كِه من هستم گرفتن پسپورت ميره واسه ١٥ سال ديگه اونم اگر تا اون زمان يه بند و قانون در نيارن،خريد ماشين مكافات داره،آب و هواش از داغون هم داغون تره،مردمانش بينهايت نژادپرست هستن،به مجرد اينكه كتوجه ميشن تو خارجى هستى و قوانين رو نميدونى تا زانو سرت كلاه ميزارن،تاآخر عمر لكه ننگ خارجى رو بايد به دوش بكشى،نه خودت نه بچه هات هرگز جايگاه يه فردى كِه مال اين كشور هست رو نخواهى داشت،هميشه توى كار مصاحبه نمره هرچى كِه تصور كنيد جنس دهم هستى حتى سوسك و سگشون به يه خارجى دكتر ارجح تره،اروپااونى نيست كِه پشت شيشه تلوزيون ميبينى يا فاميلهاى پُز پُزى كِه اينجا با خفت زندگى ميكنن بعد ميان كلاس ميزارن براى مردم از همه جا بيخبر ايران،حالا خوبيهاش،دكتر رايگان،جراحى،ويزيت(به جز دندونپزشكى)،استاندارد جامعه بهتره از امريكاست چيزى به اسم فقير و غنى مثل ايران و امريكا معنا نداره،بدى امريكا،كار كار كار و هر آن داره از لحاظ مالى صفر بشى،سيستمش يه جوريه مرتب بدهكارت ميكنه خوبيهاش جامعه ايرانى دارى،بخاطر كله مشكى بودن تحقير نميشى،فرزندتون تبعيض شغلى يا درسى نميكشه،ظاهرت نفرت انگيز نيست چون عاديه كِه تو بلوند نيستى،خريد ماشين راحته،زبان راحته،گرفتن پاسپورت ممكنه،گرفتن كار راحت تره،آب و هواش بهتره،برخورد مردم بهتره،بعد از بيست سال تلاش به يه جايى ميرسى،راحت تر جذب جامعه ميشى
فعلا كِه اينا به نظرم اومد

RE: لس آنجلس - rahbar - 2015-08-21

..........

RE: لس آنجلس - hamidazimi - 2015-08-22

(2015-08-21 ساعت 01:56)sokot نوشته:  سلام دوستان ما سه هفته است که لس انجلس امدیم سه نفریم تا الان موفق به پیدا کردن خانه نشدیم البته برای ۲ ماه میخواهیم تو هتل هم برای بچه شرایط سخته خواهش میکنم اگرجایی سراغ دارید معرفی بفرمایید ممنون

sسلام دوست عزیز شما چقدر هزینه میتونین واسه دوماه بدین ایمیل من 2000hra2000@gmail.com

RE: لس آنجلس - M.d - 2015-08-23

سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟

RE: لس آنجلس - aram7x - 2015-08-24

بنظر من Orange county

(2015-08-21 ساعت 15:31)Tolu IR نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 09:56)rahbar نوشته:  

دوستم من اتوماتيك بعد از ٤ ماه اقامتم پانچ ميشه،من همين الانم خيلى سبك سنگين ميكنم يه سرى فاكتورهارو كلى رو عرض ميكنم،كشورى كِه من هستم گرفتن پسپورت ميره واسه ١٥ سال ديگه اونم اگر تا اون زمان يه بند و قانون در نيارن،خريد ماشين مكافات داره،آب و هواش از داغون هم داغون تره،مردمانش بينهايت نژادپرست هستن،به مجرد اينكه كتوجه ميشن تو خارجى هستى و قوانين رو نميدونى تا زانو سرت كلاه ميزارن،تاآخر عمر لكه ننگ خارجى رو بايد به دوش بكشى،نه خودت نه بچه هات هرگز جايگاه يه فردى كِه مال اين كشور هست رو نخواهى داشت،هميشه توى كار مصاحبه نمره هرچى كِه تصور كنيد جنس دهم هستى حتى سوسك و سگشون به يه خارجى دكتر ارجح تره،اروپااونى نيست كِه پشت شيشه تلوزيون ميبينى يا فاميلهاى پُز پُزى كِه اينجا با خفت زندگى ميكنن بعد ميان كلاس ميزارن براى مردم از همه جا بيخبر ايران،حالا خوبيهاش،دكتر رايگان،جراحى،ويزيت(به جز دندونپزشكى)،استاندارد جامعه بهتره از امريكاست چيزى به اسم فقير و غنى مثل ايران و امريكا معنا نداره،بدى امريكا،كار كار كار و هر آن داره از لحاظ مالى صفر بشى،سيستمش يه جوريه مرتب بدهكارت ميكنه خوبيهاش جامعه ايرانى دارى،بخاطر كله مشكى بودن تحقير نميشى،فرزندتون تبعيض شغلى يا درسى نميكشه،ظاهرت نفرت انگيز نيست چون عاديه كِه تو بلوند نيستى،خريد ماشين راحته،زبان راحته،گرفتن پاسپورت ممكنه،گرفتن كار راحت تره،آب و هواش بهتره،برخورد مردم بهتره،بعد از بيست سال تلاش به يه جايى ميرسى،راحت تر جذب جامعه ميشى
فعلا كِه اينا به نظرم اومد

RE: لس آنجلس - moj237 - 2015-08-25

(2015-08-23 ساعت 17:01)M.d نوشته:  سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟
من به نظرم لس آنجلس یا لاس وگاسو انتخاب کن چون به هم نزدیکن و می تونی هردورو ببینی به علاوه سن دیگو هم دوست داشتی می تونی ببینی

RE: لس آنجلس - M.d - 2015-08-25

(2015-08-25 ساعت 08:12)moj237 نوشته:  
(2015-08-23 ساعت 17:01)M.d نوشته:  سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من به نظرم لس آنجلس یا لاس وگاسو انتخاب کن چون به هم نزدیکن و می تونی هردورو ببینی به علاوه سن دیگو هم دوست داشتی می تونی ببینی

ممنون،يعني نظر شما اينه كه نميخواد سه شهر برم و اگه دو شهر برم بهتره ؟

RE: لس آنجلس - Memolk - 2015-08-25

توی لس آنجلس وضعیت کار چحوریه دوستان؟ و اینکه می شه اتاق یا استودیو برای یه خانواده ی نفر و نصفی اجاره کرد با قیمت مناسب؟

RE: لس آنجلس - m d h - 2015-08-25

سلام دوستان
من متاسفانه نمیتونم پیام خصوصی بدم.از دوست عزیزی که منو راهنمایی کرده بودن بسیار سپاسگزارم.
یه اتاق پیدا کردم در Kelton Avenueبا اجاره ماهی 1100
به نظرتون خوبه؟یا صبر کنم وقتی اومدم اونجا بیشتر دنبال بگردم؟

RE: لس آنجلس - Memolk - 2015-08-25

(2015-08-25 ساعت 18:17)m d h نوشته:  سلام دوستان
من متاسفانه نمیتونم پیام خصوصی بدم.از دوست عزیزی که منو راهنمایی کرده بودن بسیار سپاسگزارم.
از چه طریقی پیدا کردید اتاق را؟

RE: لس آنجلس - m d h - 2015-08-25

(2015-08-25 ساعت 18:19)Memolk نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 18:17)m d h نوشته:  سلام دوستان
از چه طریقی پیدا کردید اتاق را؟

از سایت دانشگاه

RE: لس آنجلس - behjat - 2015-08-25

(2015-08-25 ساعت 15:09)Memolk نوشته:  توی لس آنجلس وضعیت کار چحوریه دوستان؟ و اینکه می شه اتاق یا استودیو برای یه خانواده ی نفر و نصفی اجاره کرد با قیمت مناسب؟

سلام دوست عزیز، در مورد کار من خودم تمام تلاشمو کردم ولی هنوز بعد از چهل روز هنوز نتونستم کار حتی ساده پیدا کنم البته شرایط سنی هم حتما ربط داره و توانایی سرچ کردن تو سایتهای کاریابی و غیره، من فکر میکنم باید منتظر کمی شانس یا کمک دوستان لس آنجلسی بمانم که هنوز خبری نیست شاید برای شما انشاالله شرایط ایده آل تر باشه، در مورد اجاره سوییت فکر کنم برای دونفر باشه و با بچه شما باید یک اتاق خوابه بگیرید مورد اجاره اینجا زیاده ولی اکثرا یکساله اجاره میدن ولی کوتاه مدت هم بگردید پیدا میشه، البته با وضع مالی بهتر، راحتتر میشه جا پیدا کردموفق باشید