مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - شهلا 1346 - 2012-10-16

(2012-10-16 ساعت 16:17)mitme نوشته:  ما هم مثل شما **19 کارنتی سری دوم هستیم. یه نامه هم 4شنبه گذشته فرستادیم براشون درخواست تغییر محل مصاحبه ولی همچنان بی جواب هر روز 2-3 بار هی میلمون رو چک میکنیم تا شاید چشم مون به جمال یه نامه از کی سی سی روشن شهBig Grin

سلام دوست عزیز
سفارتتون را به کجا تغییر دادید
با امدن زمستان من هم مایلم سفارتم را از انکارا به ابوظبی تغییر بدم
میشه متن نامه را برای من هم بفرستید
ممنون میشم
(منظور نامه تغییر سفارت هست )Shy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sph - 2012-10-16

(2012-10-16 ساعت 16:11)Omid91 نوشته:  
(2012-10-16 ساعت 13:44)sph نوشته:  دوستان من با کیس نامبر حدود 1600 هنوز وقت مصاحبم معلوم نشده ! نامه آخرم هم به KCC از هفته پیش هنوز بی پاسخ مونده ! دیگه دارم کم کم نگران میشم ... از دوستانی که چنین شرایطی دارن میشه خواهش کنم از وضعیتشون بگن . شاید عمومیت شرایط کمی از نگرانی هممون کم کنه !

سلام دوست عزیز
برای من هم که سری اول کارنت شدم و کیس نامبرم هم زیر 500 هنوز نامه دوم نیومده چون مدارک رو تو جولای فرستادم. نگران نباش

طاقت نیاوردم و با KCC تماس تلفنی گرفتم . گفتن Process مدارکتون انجام شده و درحال برنامه ریزی زمان مصاحبه هستند . گفت به همین روال چک کردن ایمیل تا چند روز دیگه ادامه بدین . خوشبختانه ایندفعه نگفتن چند هفته زمان میبره Smile گفتن چند روز .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - SOROUSHSOFT - 2012-10-16

(2012-10-16 ساعت 22:56)sph نوشته:  
(2012-10-16 ساعت 16:11)Omid91 نوشته:  
(2012-10-16 ساعت 13:44)sph نوشته:  دوستان من با کیس نامبر حدود 1600 هنوز وقت مصاحبم معلوم نشده ! نامه آخرم هم به KCC از هفته پیش هنوز بی پاسخ مونده ! دیگه دارم کم کم نگران میشم ... از دوستانی که چنین شرایطی دارن میشه خواهش کنم از وضعیتشون بگن . شاید عمومیت شرایط کمی از نگرانی هممون کم کنه !

سلام دوست عزیز
برای من هم که سری اول کارنت شدم و کیس نامبرم هم زیر 500 هنوز نامه دوم نیومده چون مدارک رو تو جولای فرستادم. نگران نباش

طاقت نیاوردم و با KCC تماس تلفنی گرفتم . گفتن Process مدارکتون انجام شده و درحال برنامه ریزی زمان مصاحبه هستند . گفت به همین روال چک کردن ایمیل تا چند روز دیگه ادامه بدین . خوشبختانه ایندفعه نگفتن چند هفته زمان میبره Smile گفتن چند روز .

آقا خدا عمرت بده
با اين اطلاع رساني خلقي رو از نااميدي نجات دادي
من كه ديگه كلا" دارم نااميد ميشمSad
اينقدر بهم ناراحتي اعصاب و روان وارد شده كه ميترسم زبونم لال چيزيم بشهSad
بچه ها خواهشن مثل اين دوستمون اگر تماسي با كي سي سي داشتيد اطلاع رساني كنيد.
بازم ممنونShy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - girl-y - 2012-10-16

salam mitoonam beporsam bad az inke current mishim bayad chi kar konim??????

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2012-10-17

(2012-10-16 ساعت 23:46)yalda.irannejad نوشته:  salam mitoonam beporsam bad az inke current mishim bayad chi kar konim??????
سرکار خانم
شما قبل از کارنت شدن و هر اتفاق دیگه ای باید حتماً فارسی بنویسین. بعد از این که کارنت شدین تشریف می برین داخل همون صفحه ای که قبولیتون رو دیدین. اگر نامه ی دوم جایگزین اون نامه اولیه شده بود یعنی محل و تاریخ مصاحبه ی شما معلوم شده. شروع می کنین به خرید بلیط و رزرو وقت دکتر. مدارک لازم رو بسته به سفارت محل مصاحبه یا پست می کنین (آنکارا) یا همراه خودتون می برین (ابوظبی، ایروان). اگر نامه ی دوم شما اومده بود تاریخ تقریبی مصاحبه تون رو اعلام کنید تا دوستان قدم به قدم شمارو راهنمایی کنن. موفق باشید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - babak2013 - 2012-10-17

[quote='bayat_r' pid='224442' dateline='1350049451']
خبر بد
خبر بد

کارنتی نوامبر 2700

[/

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - honestly2002 - 2012-10-17

با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
تقریبا دو هفته دیگه مصاحبه داریم . ولی هنوز سیستم های اینجا برای گرفتن بلیط باز نشده . نمی دونم شهر ما اینجوریه . شانسو می بینین تو رو خدا . Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - aziking - 2012-10-17

(2012-10-17 ساعت 10:07)honestly2002 نوشته:  با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
تقریبا دو هفته دیگه مصاحبه داریم . ولی هنوز سیستم های اینجا برای گرفتن بلیط باز نشده . نمی دونم شهر ما اینجوریه . شانسو می بینین تو رو خدا . Sad
دوست عزیز شما بیا تهران یا بگو کسی برات بلیط و ویزا بگیره...چون ویزای دبی مغمولا یه 7-10 روزی کار داره...به دردسر نیوفتیCool

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - honestly2002 - 2012-10-17

سلام AZIKING عزیز
الان زنگ زدن و گفتن ویزاتون آماده است ولی نمی دونم چرا این سیستم پرواز باز نمی شه . میخوام از اهواز به دبی بگیرم . سیستم ها بصورت سراسریه ؟ یعنی ممکنه که بلیط ها را از تهران رزرو کنم و یا بگیرم .(ولی پروازش از اهواز به دبی باشه ) .
ممنون از پاسختون
[بگیره...چون ویزای دبی مغمولا یه 7-10 روزی کار داره...به دردسر نیوفتیCool
[/quote]

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Ali DV-2013 - 2012-10-17

(2012-10-17 ساعت 10:07)honestly2002 نوشته:  با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی

دوست عزيز يا بيا تهران يا از همونجا زنگ بزن به آژانسهاي معتبر تهران يا شهر نزديكتون كاراتو زودتر انجام بده. حداقل كاري كه ميشه كرد اينه كه با آژانسهاي تهران تماس بگير ببين اونا هم ميگن هنوز باز نشده يا اونا ميتونن بگيرن؟ اگر گفتن ميتونن بگيرن برات، حتما زودتر اقدام كن. نميخوام نگرانت كنم فقط ميخوام زودتر بجنبي ؛ الان داريم وارد زمان هايسيزن دوبي ميشيم و ممكنه توي تهيه بليط يا ويزا به مشكل بخوري. ريسك نكن زودتر اقدام كن. Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peralans - 2012-10-17

برای من هم با کیس نامبر 6** هنوز نیومده، من مدارکم رو آگست فرستادم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - m.mehr - 2012-10-17

از همه پذيرفته شدگان مرحله اول مي خوام دعا كنيد من هم برنده بشم مرحله دوم خدايا خودت كمك كن تا با شما منتظر تاريخ مصاحبه باشم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nagoo - 2012-10-17

(2012-10-17 ساعت 15:58)m.mehr نوشته:  از همه پذيرفته شدگان مرحله اول مي خوام دعا كنيد من هم برنده بشم مرحله دوم خدايا خودت كمك كن تا با شما منتظر تاريخ مصاحبه باشم
ایشالا دوست من.ایشالا هر کس هدف داره این سری برنده شهWink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mitme - 2012-10-17

امروز جواب درخواست تغییر محل مصاحبه از کی سی سی اومد. مثل تمام دوستان دیگه که درخواست داده بودند واسه ما هم اومد که اگر تغییر آدرس داشتید آدرس قبلی و جدید رو دقیق وارد کنید. آدرس هم حتما باید مال خودتون باشه. ما که بیخیال شدیم امیدوارم که خودشون مصاحبه ما رو بندازن ایروان. فعلا که از همون آنکارا هم خبری نیست. تا کی باید صبر کنیم؟؟؟!!!!!! خسته شدیم از همه چی :Cry: Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nagoo - 2012-10-17

(2012-10-17 ساعت 16:14)mitme نوشته:  امروز جواب درخواست تغییر محل مصاحبه از کی سی سی اومد. مثل تمام دوستان دیگه که درخواست داده بودند واسه ما هم اومد که اگر تغییر آدرس داشتید آدرس قبلی و جدید رو دقیق وارد کنید. آدرس هم حتما باید مال خودتون باشه. ما که بیخیال شدیم امیدوارم که خودشون مصاحبه ما رو بندازن ایروان. فعلا که از همون آنکارا هم خبری نیست. تا کی باید صبر کنیم؟؟؟!!!!!! خسته شدیم از همه چی :Cry: Sad

من خودم الان پشیمونم چرا ابوظبی انتخاب نکردم ولی ما هی بخوایم سفارت عوض کنیم برنامه ریزی اونارو هم خراب کردیم یه جورایی حق دارن.منم از این انتظار خسته شدم ولی خب چاره ای نیستCool