مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - الهه سابق - 2013-01-06

دینا جان خوش اومدی. بالاخره تونستی مطلب بذاری Smile

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - dinadino228 - 2013-01-06

هاهاها.... بالاخره ه ه ه....... فکر کنم به همه عالم و آدم گفته بودم ;-)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - الهه سابق - 2013-01-06

من همونم که واسم ایمیل میزنی Smile

(2013-01-06 ساعت 21:24)الهه سابق نوشته:  من همونم که واسم ایمیل میزنی Smile

Big GrinSmileWink راست میگی؟؟؟؟ از دستم راحت نمیشی کلا.....CoolTongue

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - sara mas - 2013-01-06

(2013-01-06 ساعت 19:15)dinadino228 نوشته:  سلام به همگی، اینجا همه درگیر ویزای نامزدی هستن؟؟؟!

(2013-01-05 ساعت 19:27)melisa نوشته:  مدارك براى اثبات نامزدى زياد ببريم ميشه ؟ آخه ما خيلى چت ، ايميل ، ... داريم ، print كرديم خيلى زياد شده
بچه ها براى payamkj دعا كنين يه ضرب ويزا شو بگيره ، رفته آنكارا، ضمنا توى اون سايت register شدم ، پولشم با كارت نامزدم دادم ، ممنون از همتون كه راهنمايى ميكنين ، مخصوصأ الهه جان
منم هفته ديگه ميرم ،

ببخشید، سوال دارم. از زمانی که مدارک بیشتر خواستن تا وقتی که یه جوابی بدن چقدر طول کشید؟؟

ببخشید، سوال دارم. از زمانی که مدارک بیشتر خواستن تا وقتی که یه جوابی بدن چقدر طول کشید؟؟

دوست عزیز زمان مشخصی‌ نداره. بستگی داره که شما چقدر زود مدارک اضافه رو تکمیل کنین و از نظر اونها مدارک کامل باشه. از ما هم مدارک اضافه خواستن، از زمانی‌ که RFE خورد به پرونده ما تا زمان اپرو حدود ۲ ماه طول کشید. فکر می‌کنم ما حدودا ۳ هفته بعد از اعلام RFE مدارکی که خواسته بودن رو فرستادیم. برای بعضی‌‌ها کمتر طول کشیده.

هر چه زود تر مدارکی که خواستن رو تهیه کنین و بفرستین که کارتون عقب نیفته.

(2013-01-06 ساعت 23:15)sara mas نوشته:  
(2013-01-06 ساعت 19:15)dinadino228 نوشته:  سلام به همگی، اینجا همه درگیر ویزای نامزدی هستن؟؟؟!

(2013-01-05 ساعت 19:27)melisa نوشته:  مدارك براى اثبات نامزدى زياد ببريم ميشه ؟ آخه ما خيلى چت ، ايميل ، ... داريم ، print كرديم خيلى زياد شده
بچه ها براى payamkj دعا كنين يه ضرب ويزا شو بگيره ، رفته آنكارا، ضمنا توى اون سايت register شدم ، پولشم با كارت نامزدم دادم ، ممنون از همتون كه راهنمايى ميكنين ، مخصوصأ الهه جان
منم هفته ديگه ميرم ،

دوست عزیز زمان مشخصی‌ نداره. بستگی داره که شما چقدر زود مدارک اضافه رو تکمیل کنین و از نظر اونها مدارک کامل باشه. از ما هم مدارک اضافه خواستن، از زمانی‌ که RFE خورد به پرونده ما تا زمان اپرو حدود ۲ ماه طول کشید. فکر می‌کنم ما حدودا ۳ هفته بعد از اعلام RFE مدارکی که خواسته بودن رو فرستادیم. برای بعضی‌‌ها کمتر طول کشیده.

هر چه زود تر مدارکی که خواستن رو تهیه کنین و بفرستین که کارتون عقب نیفته.
شما هم نامزدی هستین؟ راستش ما یه مشکلی در پست پیدا کردیم که۱ماه طول ولی بالاخره رسید و الان پیگیری میکنیم ۳روز شده که به دستشون رسیده Sad حالا نمیدونیم کی خبری میشه!؟!؟!؟!؟Sad

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - الهه سابق - 2013-01-07

اصلا نگران نباش. بودن کسایی که 2 هفته بعد از ارسال مجدد اپرووشون اومده. دوستی هم بود به اسم Acaro که هفت ماه بعد از ارسال مدارک سری دوم اپرووش اومد. حساب کتاب نداره و دیر شدن اصلا به معنی مشکل داشتن پرونده نیست

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - payamkj - 2013-01-07

منم هفته ديگه ميرم ،

مرسی ملیسا جان
واسه فردا خیلی استرس دارم ، خوابم نمیبره ، نامزدم که اصلا انگار نه انگار ، قربون این مردا برم ، البته بعضی هاشون ، خیلی خونسردننننننننننن
تو ایران هم قرار بود دوستام برن تاریخ دفاع پایان نامه ام رو از استادم بگیرن اون پیرمرد نازنین هم داستان منو فراموش کرده گفته باید خودش بیاد تاریخ دفاعش رو بگیره ، چرا همه چی یه دفعه به آدم فشار میاره
الان فکرمو رو چی بزارم کارم، دفاع پایان نامه ، یا مصاحبه فردا
خدایا کمککککککککک

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - dinadino228 - 2013-01-07

(2013-01-07 ساعت 00:07)الهه سابق نوشته:  اصلا نگران نباش. بودن کسایی که 2 هفته بعد از ارسال مجدد اپرووشون اومده. دوستی هم بود به اسم Acaro که هفت ماه بعد از ارسال مدارک سری دوم اپرووش اومد. حساب کتاب نداره و دیر شدن اصلا به معنی مشکل داشتن پرونده نیست

واااااااااااااای..........SadSadSadSadSadSad نمیخوام..... ۷ ماه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! نه... خدا نکنه... من حوصله ندارم دیگه....Sad

عزیزم تو دختری Smile تاحالا فکر میکردم پسری
دقت کردی این مردا چه خونسردن؟ ریلکککککککس
الانم فقط به فکر مصاحبه باش و حالشو ببر

دینا جان ایشون استثنا بوده ها. منظورم اینه که باید انتظار همه چیو داشته باشی. هم انتظار زود تموم شدن پروسه هم انتظار طولانی شدن. و باید یاد بگیری توی این راه اگه بخوای حرص بخوری، توی چندماه، چند سال پیر میشی

(2013-01-07 ساعت 00:39)الهه سابق نوشته:  عزیزم تو دختری Smile تاحالا فکر میکردم پسری
دقت کردی این مردا چه خونسردن؟ ریلکککککککس
الانم فقط به فکر مصاحبه باش و حالشو ببر

دینا جان ایشون استثنا بوده ها. منظورم اینه که باید انتظار همه چیو داشته باشی. هم انتظار زود تموم شدن پروسه هم انتظار طولانی شدن. و باید یاد بگیری توی این راه اگه بخوای حرص بخوری، توی چندماه، چند سال پیر میشی

کاش پسر بودم الهه جون
امروز 4 ساعت بعداز ظهر خوابید نامزد عزیزم
الان هم خوابیده ، وای مگه میشه ........... کاش پسر بودم

دل گنده دارن قد یه استادیوم Big Grin

(2013-01-07 ساعت 00:54)الهه سابق نوشته:  دل گنده دارن قد یه استادیوم Big Grin

موافقمممممممممWink

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - rrrraaaazzzz - 2013-01-07

سلام دوستان عزیز
من تهران نیستم و برای واکسن هام تلفنی با پاستور صحبت کردم گفتن واکسناتو شهر خودت بزن
کارتتو بیار پاستور، برات عوض می کنیم.
مرکز بهداشت اینجا هم خیلی کمک نمی کنه
فعلا فقط مننژیت که ظاهرا خیلی مهم هم نیست و زدم
از اولین اقداممون برا ویزای نامزدی دو ماه می گذره
میشه منو راهنمایی کنید!
ممنون

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - girl - 2013-01-07

دوست خوبم شما اگه تاپیک واکسناسیون و ازمایشات پزشکی رو مطالعه کنید جواب همه سؤالاتونو میگیرید.. و اگه سؤال دیگه ای داشتید همونجا بپرسید.

منم تهران نیستم اول رفتم هلال احمر مننژیت و انفولانزا زدم. بعد رفتم بهداشت و هپاتیت و mmr زدم.. تنها واکسنایی که تونستم اینجا بزنم همینا بودن و بقیه رو رفتم پاستور زدم و همونجا کارتمو صادر کردن.