مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - aziking - 2012-10-17

(2012-10-17 ساعت 12:38)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-10-17 ساعت 10:07)honestly2002 نوشته:  با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
تقریبا دو هفته دیگه مصاحبه داریم . ولی هنوز سیستم های اینجا برای گرفتن بلیط باز نشده . نمی دونم شهر ما اینجوریه . شانسو می بینین تو رو خدا . Sad

دوست عزيز يا بيا تهران يا از همونجا زنگ بزن به آژانسهاي معتبر تهران يا شهر نزديكتون كاراتو زودتر انجام بده. حداقل كاري كه ميشه كرد اينه كه با آژانسهاي تهران تماس بگير ببين اونا هم ميگن هنوز باز نشده يا اونا ميتونن بگيرن؟ اگر گفتن ميتونن بگيرن برات، حتما زودتر اقدام كن. نميخوام نگرانت كنم فقط ميخوام زودتر بجنبي ؛ الان داريم وارد زمان هايسيزن دوبي ميشيم و ممكنه توي تهيه بليط يا ويزا به مشكل بخوري. ريسك نكن زودتر اقدام كن. Smile
دوست عزیز منم کاملا با ایشون موافقم.....وقت رو تلف نکن....حتی شده از خود تهران بلیط بگیر....یا ویزا رو بگو از تهران برات بگیرن و جند روز آینده بلیط رو بگبر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdiii - 2012-10-17

سلام دوستان
همونطور که میدونید طرح تعویض کارتهای پایان خدمت هم شروع شده :
با توجه به کیس نامبری که دارم امروز برای تعویض کارت اقدام کردم که گفتن حدود 2 ماه طول میکشه. به نظر من اگر کیس نامبرتون بالاست زودتر اقدام کنید که خیالتون راحت باشه که هم زمان این طرح رو از دست نداده باشید و هم اینکه انشالله تا زمان مصاحبه کارت جدید رو دریافت کرده باشید.
لازمه که بگم من سال 83 اعزام شدم و ابتدای سال 85 کارت پایان خدمت دریافت کردم.
رو نوشت : تاپیک های گفتگوی آزاد، سوالات مطرح شده و مدارک لازم جهت مصاحبه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Soap McTavish - 2012-10-17

سلام به همه دوستان
نمی دونم سوالی که دارم می پرسم تکراری هست یا نه
می خواستم بدونم روند کارنت شدن ها داره کند پیش می ره؟ اگه اینجوره چرا؟
من شماره کیس نامبرم 7xxx هست، اصلن نوبت به کارنت شدن شمارم می رسه؟ اگر آره حدودا تا کِی باید منتظر کارنت شدنم بشم؟
=====================
سلام
اینکه روالش کنده یا نه چیزی نمی تونم بگم ولی چیزی دست ما نیست که سریعترش بکنه!!!!! حتما نوبت شما هم میشه.دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. بهتره الان وقتتو صرف یادگیری زبان و یا یک نرم افزار مهندسی بکنی شاید اونور بدردت خورد.
موفق باشی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nimo80 - 2012-10-18

(2012-10-17 ساعت 22:58)mohammad fazli نوشته:  سلام به همه دوستان
نمی دونم سوالی که دارم می پرسم تکراری هست یا نه
می خواستم بدونم روند کارنت شدن ها داره کند پیش می ره؟ اگه اینجوره چرا؟
من شماره کیس نامبرم 7xxx هست، اصلن نوبت به کارنت شدن شمارم می رسه؟ اگر آره حدودا تا کِی باید منتظر کارنت شدنم بشم؟
=====================
سلام
اینکه روالش کنده یا نه چیزی نمی تونم بگم ولی چیزی دست ما نیست که سریعترش بکنه!!!!! حتما نوبت شما هم میشه.دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. بهتره الان وقتتو صرف یادگیری زبان و یا یک نرم افزار مهندسی بکنی شاید اونور بدردت خورد.
موفق باشی

ممنونم از جوابتون دوست عزیز، خیلی لطف کردی Smile
انتظار خیلی سخته Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - AsemanAbee - 2012-10-18

سلام، یه سوال ...... کسی تازگی ایمیل یا نامه دوم وقت مصاحبه گرفته؟! کیس بالای 1500 آنکارا ؟!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mazy - 2012-10-18

(2012-10-18 ساعت 11:59)AsemanAbee نوشته:  سلام، یه سوال ...... کسی تازگی ایمیل یا نامه دوم وقت مصاحبه گرفته؟! کیس بالای 1500 آنکارا ؟!

فکر نکنم برای کسی اومده باشه... معلوم نیست چکار دارن میکنن؟ اگه بگن 6 ماه دیگه بیا مصاحبه خیلی بهتر از این بلاتکلیفیه! اینجوری نمیشه برنامه ریزی کرد! Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rouzbehdarvishi - 2012-10-18

(2012-10-18 ساعت 13:38)mazy نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 11:59)AsemanAbee نوشته:  سلام، یه سوال ...... کسی تازگی ایمیل یا نامه دوم وقت مصاحبه گرفته؟! کیس بالای 1500 آنکارا ؟!

فکر نکنم برای کسی اومده باشه... معلوم نیست چکار دارن میکنن؟ اگه بگن 6 ماه دیگه بیا مصاحبه خیلی بهتر از این بلاتکلیفیه! اینجوری نمیشه برنامه ریزی کرد! Sad

سلام برای منم نیومده البته من مدارکم رو آگوست فرستادم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - MARYAM2 - 2012-10-18

(2012-10-18 ساعت 13:59)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 13:38)mazy نوشته:  

سلام برای منم نیومده البته من مدارکم رو آگوست فرستادم
سلام برای منم نیومده

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mitme - 2012-10-18

تا حالا تو این همه سال چنین چیزی پیش اومده که اینهمه تاخیر بندازن تو اعلام زمان مصاحبه؟ یا اینم ادامه این همه شانسیه که امسال (البته سوای قبول شدن تو لاتاری Tongue) آوردیم؟؟؟!!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mangoolkhan - 2012-10-18

(2012-10-17 ساعت 20:39)mehdiii نوشته:  سلام دوستان
با توجه به کیس نامبری که دارم امروز برای تعویض کارت اقدام کردم که گفتن حدود 2 ماه طول میکشه. به نظر من اگر کیس نامبرتون بالاست زودتر اقدام کنید که خیالتون راحت باشه که هم زمان این طرح رو از دست نداده باشید و هم اینکه انشالله تا زمان مصاحبه کارت جدید رو دریافت کرده باشید.

سلام میشه بگین چطور باید اقدام کرد؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - مانترا - 2012-10-18

طرح تعویض کارتهای پایان خدمت دیگه چیه؟همه باید عوض کنن؟ همسرمن 84 تموم شد سربازیش

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - SOROUSHSOFT - 2012-10-18

(2012-10-18 ساعت 15:47)مانترا نوشته:  
طرح تعویض کارتهای پایان خدمت دیگه چیه؟همه باید عوض کنن؟ همسرمن 84 تموم شد سربازیش

نه مانترا جان
فعلا" در مرحله اول مخصوص کسانی هست که کارت ÷ایان خدمتشون رو از سال 85 به بعد گرفتن Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mazy - 2012-10-18

اینقدر نق زدم تا بالاخره نامه دوم چند دقیقه پیش اومد! شد اوایل دی ماه در ابوظبی... Big Grin
به امید موفقیت همه دوستان Cool

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mooj - 2012-10-18

(2012-10-18 ساعت 19:00)mazy نوشته:  اینقدر نق زدم تا بالاخره نامه دوم چند دقیقه پیش اومد! شد اوایل دی ماه در ابوظبی... Big Grin
به به ،به سلامتیSmile
از اول هم همون ابوظبی انتخاب کرده بودین؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - goody - 2012-10-18

(2012-10-18 ساعت 19:21)mooj نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 19:00)mazy نوشته:  اینقدر نق زدم تا بالاخره نامه دوم چند دقیقه پیش اومد! شد اوایل دی ماه در ابوظبی... Big Grin
به به ،به سلامتیSmile
از اول هم همون ابوظبی انتخاب کرده بودین؟
چه عالی خیالتون راحت شد
نامه دوم چطوری میاد؟ با ایمیل یا تو سایت باید چک کنیم؟Rolleyes