مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-09-07

(2013-09-06 ساعت 22:29)myangel نوشته:  دوستان منتظر این روزها به نظر میرسه با اتمام زمان صدور ویزای دانشجویی برای ترم پاییز نوبت منتظرین ویزای توریستس رسیده و کلی شماره تو این دو هفته اخیر اعلام کردند از سفارتهای مختلف
دوستان لطفا اگر کسی ویزاش اکی شده اعلام کنه
به امید خبرهای خوب
کلیه ویزاهای توریستی از ماههای جون و جولای و آگست متوقف بوده ولی از اول سپتامبر قول شروع شدن آن را داده اند .

... - Mehroon - 2013-09-07

(2013-09-07 ساعت 00:04)vahid.vp نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 19:38)Mehroon نوشته:  سلام به همه دوستان
من میخوام برای ویزای اوریستی اقدام کنم از طریق سفارت آنکارا. شرایطم رو مینویسم، محبت کنن بزرگای سایت جواب بدن ببینم شانسم چقدر هست:

1- من یک سال و نیم هست که استانبل زندگی میکنم با ویزای توریستی
2- به تازگی دانشگاه قبول شدم برای فوق لیسانس (دانشگاه "استانبول تکنیک" که دانشگاه دولتی و خیلی خوبیه) و تازه ثبت نام کردم ،هنوز ترم شروع نشده
3- تا 10 روز آینده هم اقامت دانشجویی میگیرم
4- تو این یک سال و نیم انجا زبان انگلیسی درس میدادم تو یک آموزشگاه ولی چون اجازه کار ندارم بیمه نیستم ولی میتونم نامه بگیرم از آموزشگاه که 1 سال هست اونجا کار میکنم و ماهیانه 2000 لیر درآمد دارم.
5- حساب بانکی حدود 10000 لیر (معادل 5000 دلار) میتونتم ارائه کنم
6- اجاره نامچه خونه هم هست که 1 سال و نیم هست توش نشستم
7- دایی من با خانوادش 26 سال هست که اونجا زندگی میکنه (سیتیزن هستند) و دعوتنامه خوبی میفرسته برام.

به نظر شما شانس گرفتن ویزام چقدر است؟( شما باشی به من ویزا میدی؟ Big GrinCool )

و یک سوال، یک دعوتنامه خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ و شامل چه بخش هایی هست؟

ممنون از همه کسایی که جواب میدن
ایشالا همه بگیریم ویزا Smile
متاسفانه شما
- وابستگی به کشور ندارین که شامل (کار ، همسر و خانواده ، وابستگی)
- وجه کافی در حساب ندارید
بنابراین ویزا گرفتنش برای شرایط شما سخت هست اینم بگم که وجود فامیل درجه یک در آمریکا خودش بزرگترین امتیاز منفی هست .
راستی ارایه دعوتنامه برای دریافت ویزای توریستی لازم نیست

دانشجو بودنم وابستگی محسوب نیست؟!!!
کار هم که دارم! نامه اشتغال به کار میگیرم دیگه!
پول چند دلار نیازه؟ اون مشکلی نیست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-09-07

دوستان عزیزی که تقاضای ویزای توریستی دارن، میتونن امضای منو بخونن، امیدوارم مفید باشه براتون Smile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sib 24 - 2013-09-07

.[/b]
[/quote]

مرسی از شما دوست عزیز. من پدرو بالای 60 سال سن دارد ولی چجور مدرکی باید ارائه بدهم که نشان بده سرپرستیش با منه؟؟؟
و همچنین اینکه من از خود برگزار گننده نمایشگاه می تونم دعوتنامه بگیرم نه از شرکت هایی که با هاشون کار می کنیم. چون ایران تحریم هست امکان دریافت دعوتنامه از کارخانه هایی که با آنها کار می کنیم وجود ندارد ولی بدلیل اینکه این نمایشگاه بازدید کننده هایی از کلیه جهان دارد نمایشگاه این امکان را جهت کشور هایی که نیاز به ویزا دارند قرار داده است.

اگر مورد دیگری هم به ذهنتون می رسه که می تونه به من کمک کنه ممنون می شم که من رو راهنامیی کنید.
[/quote]

والا من همین به ذهنم رسید.کسانی که قبلا با سن بالای پدرسربازی معاف میشدند چی ارائه میدادند؟شماهم همون مدرک روترجمه کن ارائه بده.شاید ترجمه شاسنامه پدرتون هم لازم باشه.هرچی ملک و املاک بنامتون هست ترجمش کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - myangel - 2013-09-07

(2013-09-07 ساعت 00:06)vahid.vp نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 22:29)myangel نوشته:  دوستان منتظر این روزها به نظر میرسه با اتمام زمان صدور ویزای دانشجویی برای ترم پاییز نوبت منتظرین ویزای توریستس رسیده و کلی شماره تو این دو هفته اخیر اعلام کردند از سفارتهای مختلف
دوستان لطفا اگر کسی ویزاش اکی شده اعلام کنه
به امید خبرهای خوب
کلیه ویزاهای توریستی از ماههای جون و جولای و آگست متوقف بوده ولی از اول سپتامبر قول شروع شدن آن را داده اند .

آقا وحید مرسی از اطلاعاتتون
میشه لطفا رفرنس این موضوع رو هم بیان کنید ؟؟ البته صرفا جهت اینکه میخوام بیشتر راجبش اطلاعات کسب کنم.
آیا دلیل توقف و شروع دوباره ویزا های توریستی رو میدونید چی بوده ؟؟
با سپاس

... - Mehroon - 2013-09-08

سلام به همه دوستان
من میخوام برای ویزای اوریستی اقدام کنم از طریق سفارت آنکارا. شرایطم رو مینویسم، محبت کنن بزرگای سایت جواب بدن ببینم شانسم چقدر هست:

1- من یک سال و نیم هست که استانبل زندگی میکنم با ویزای توریستی
2- به تازگی دانشگاه قبول شدم برای فوق لیسانس (دانشگاه "استانبول تکنیک" که دانشگاه دولتی و خیلی خوبیه) و تازه ثبت نام کردم ،هنوز ترم شروع نشده
3- تا 10 روز آینده هم اقامت دانشجویی میگیرم
4- تو این یک سال و نیم انجا زبان انگلیسی درس میدادم تو یک آموزشگاه ولی چون اجازه کار ندارم بیمه نیستم ولی میتونم نامه بگیرم از آموزشگاه که 1 سال هست اونجا کار میکنم و ماهیانه 2000 لیر درآمد دارم.
5- حساب بانکی حدود 10000 لیر (معادل 5000 دلار) میتونتم ارائه کنم (بیشتر هم میتونم ارائه کنم)
6- اجاره نامچه خونه هم هست که 1 سال و نیم هست توش نشستم
7- دایی من با خانوادش 26 سال هست که اونجا زندگی میکنه (سیتیزن هستند) و دعوتنامه خوبی میفرسته برام.

به نظر شما شانس گرفتن ویزام چقدر است؟( شما باشی به من ویزا میدی؟

و یک سوال، یک دعوتنامه خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ و شامل چه بخش هایی هست؟

ممنون از همه کسایی که جواب میدن
ایشالا همه بگیریم ویزا Smile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-09-10

دوست عزیز شما از سن و وضعیت تاهلتون چیزی نگفتید. اگه زیر ۳۵ سال و مجرد باشید یه کمی شانستون کم می شه. موجودی حساب بانکتون هم به نظرم خیلی کمه. سعی کنید که تا ۱۰ یا ۱۲ هزار دلار افزایش بدید. اینکه دایی شما سیتیزن آمریکا هستند چندان خوشایند آفیسر نیست چون می دونه که شما یه کسی رو دارید که حمایتتون کنه. ولی به طور کلی من این چند ماه اخیرخیلی خبرهای خوبی از آنکارا شنیدم که ویزای توریستی رو داره راحت تر می ده.
موفق باشید!

... - Mehroon - 2013-09-10

(2013-09-10 ساعت 00:19)negi نوشته:  دوست عزیز شما از سن و وضعیت تاهلتون چیزی نگفتید. اگه زیر ۳۵ سال و مجرد باشید یه کمی شانستون کم می شه. موجودی حساب بانکتون هم به نظرم خیلی کمه. سعی کنید که تا ۱۰ یا ۱۲ هزار دلار افزایش بدید. اینکه دایی شما سیتیزن آمریکا هستند چندان خوشایند آفیسر نیست چون می دونه که شما یه کسی رو دارید که حمایتتون کنه. ولی به طور کلی من این چند ماه اخیرخیلی خبرهای خوبی از آنکارا شنیدم که ویزای توریستی رو داره راحت تر می ده.
موفق باشید!

ممنون از جوابتون

متاسفانه (خوشبختانه Big Grin ) مجردم و 28 سالمه.
اینکه داییم دعوتنامه بفرسته و بگه که پیش من خواهد موند تو مدت سفرش باعث نمیشه که به پول کمتری نیاز باشه تو حساب؟
اینکه اینجا دانشجو هستم و کار هم میکنم نمیتونه متقاعدشون کنه من بر میگردم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-09-10

(2013-09-10 ساعت 01:12)Mehroon نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 00:19)negi نوشته:  دوست عزیز شما از سن و وضعیت تاهلتون چیزی نگفتید. اگه زیر ۳۵ سال و مجرد باشید یه کمی شانستون کم می شه. موجودی حساب بانکتون هم به نظرم خیلی کمه. سعی کنید که تا ۱۰ یا ۱۲ هزار دلار افزایش بدید. اینکه دایی شما سیتیزن آمریکا هستند چندان خوشایند آفیسر نیست چون می دونه که شما یه کسی رو دارید که حمایتتون کنه. ولی به طور کلی من این چند ماه اخیرخیلی خبرهای خوبی از آنکارا شنیدم که ویزای توریستی رو داره راحت تر می ده.
موفق باشید!

ممنون از جوابتون

اینکه داییم دعوتنامه بفرسته و بگه که پیش من خواهد موند تو مدت سفرش باعث نمیشه که به پول کمتری نیاز باشه تو حساب؟
فکر نمی کنم آفیسر متقاعد بشه ولی با تمام این وجود این روزها دبی خوب ویزا می ده ولی پروسه کلیرنس کمر شکنی داره و ممکن هست چندین ماه طول بکشه . من جای شما بودم شانسم رو امتحان می کردم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2013-09-11

(2013-09-10 ساعت 14:49)Mehroon نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 09:58)vahid.vp نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 01:12)Mehroon نوشته:  
موفق باشید!

ممنون از جوابتون

فکر نمی کنم آفیسر متقاعد بشه ولی با تمام این وجود این روزها دبی خوب ویزا می ده ولی پروسه کلیرنس کمر شکنی داره و ممکن هست چندین ماه طول بکشه . من جای شما بودم شانسم رو امتحان می کردم.

ممنون از جوابت Smile
من یه چیزی رو نمی فهمم. اگه کار و دانشگاه وابستگی رو نشون نده، دیگه چه کوفتی نشون میده؟!!!!! خانوادم هم که ایرانه!

دوست عزیز دبی بهتر شده ولی برای توریستی همون سخگیریا هست هنوز.من شخصا همیشه آنکارا رو بهتر دیدم تا دبی و ایروان.من هم دبی رفتم و هم ایروان و هر2 رو ریجک شدم.هم متاهل بودم و در زمان ایروان دانشجو هم بودم و تک فرزند هستم و حساب بانکی و شغل خوب ولی بازم نشد و شاید دلیلی داشت که من نمیدونستم ولی به هرحال به مجرد و فامیل در اونجا هم که باشه مسئله خیلی سخت میشه ولی بازم احتمالش هست ولی درصدش معلوم نیس.من بعد 2بار ریجکت شدن هنوز پشیمون نشدم و میخوام از آنکارا اقدام کنم و فقط اینو میتونم بگم اگه هدف و مسیرتون مشخصه یروزی بهش میرسین ولی عجله نکنید.ترکمنستان هم شنییییییییییدم بددددددددد نیست.
موفق باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-09-11

بعد از نزدیک به سه ماه امروز از دبی به من ایمیل زدند و در مورد سربازی یک سری سوال کردند . این یعنی اینکه روی پرونده ها کار می کنند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-09-12

دوستان عزیز، چه اصراری دارین برین این 3 تا سفارت؟
من تو امضام در مورد ترکمنستان نوشتم، برای ویزای توریستی به نظر خوب میاد.
در ضمن امضامو در اولین فرصت تکمیل میکنم Smile
امیدوارم مفید باشه براتون Smile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mifa - 2013-09-14

سلام.
بچه ها دوسه تا سوال خيلي اساسي دارم،ممنون ميشم كمكم كنين چون متوقف كرده سير كارارو.
١. من ميخوام واسه وقت مصاحبه توريستي انكارا اقدام كنم،متاسفانه هنوز سايت باز نيست. من نميتونم هزينه رو برداخت كنم بعد هرموقع سايت باز شد وقت بگيرم سريع؟چون خودم كرديت كارد ندارم و ميخوام يكي ديگه پول بريزه و اگه بخوام همون زمان هزينه پرداخت كنم خيلي طول ميكشه.الان هرچي ميرم تو سايت و با حساب كاربري خودم ميرم تو جايي نيست كه پول بريزم گفتم شايد واسه اينه كه وقت نميدن الان.
٢. من نهايتا واسه ٢٠ مهر وقت سفارت ميخوامSad به نظرتون سايت باز ميشه؟
٣. من و مامانم داريم باهم اقدام مي كنيم.فرم و حساب كاربري جدا گرفتيم،بعدش ميشه همزمان وقت گرفت كه باهم مصاحبه شد؟ اخه وقتي حساب كاربري ميخواي بسازي يه قسمت داره add family member، گفتم شايد مامانم رو تو اين بنويسم.

مرسي.سوال اول خيلي مهمتره برام ممنون ميشم زود جواب بدين.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amdflolo - 2013-09-14

سلام
من ویزای امریکا رو دارم و بصورت قانونی و بشکل توریستی میتوانم وارد بشم
میخواستم ببینم اگر بخواهم برای ورود به خاک کانادا برای گرفتن پ.ن.ا.ه.ن.د.گ.ی اقدام کنم
شما چه راهنمایی میتونید به من بکنید ؟؟؟
باتشکر فراوان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mina_s - 2013-09-17

سلام دوستان ممنون ميشم جواب من رو هم بدين. من براي مادرم براي ويزاي توريستي از انكارا وقت گرفتم.
1. ايا نيازي به كارهاي پزشكي قبل از مصاحبه هست ؟
2. ايا مدارك را از قبل بايد پست كرد يا مادرم همان روز با خودش به سفارت ببرد؟