مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shaghayegh26 - 2014-07-10

دوستای گلم یه سوال داشتم من پاکت زرد رو باید توفرودگاه ففرانکفورت تحویل بدم یا دالاس و مراحل تحویل رو برام توضیح میدین ?

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-07-10

(2014-07-10 ساعت 09:57)shaghayegh26 نوشته:  دوستای گلم یه سوال داشتم من پاکت زرد رو باید توفرودگاه ففرانکفورت تحویل بدم یا دالاس و مراحل تحویل رو برام توضیح میدین ?

سلام دوست من
پاکت زرد رو هنگام اولین ورود به یو اس باید تحویل بدین عکس قفسه سینه هم همراهتون باشه. تا قبل از رسیدن به یو اس ازتون نمیخوان.
حواستون باشه که اینارو تو چمدون نزارین و همراهتون باشه.
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-07-10

(2014-07-10 ساعت 11:45)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 09:57)shaghayegh26 نوشته:  دوستای گلم یه سوال داشتم من پاکت زرد رو باید توفرودگاه ففرانکفورت تحویل بدم یا دالاس و مراحل تحویل رو برام توضیح میدین ?

سلام دوست من
پاکت زرد رو هنگام اولین ورود به یو اس باید تحویل بدین عکس قفسه سینه هم همراهتون باشه. تا قبل از رسیدن به یو اس ازتون نمیخوان.
شاد باشین.

اقا رضا عکس قفسه سینه به اون بزرگی رو چطوری با خودمون توی هواپیما داشته باشیم ایده و نظری نداری ؟؟؟

(2014-07-10 ساعت 12:16)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 11:45)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
شاد باشین.

اقا رضا عکس قفسه سینه به اون بزرگی رو چطوری با خودمون توی هواپیما داشته باشیم ایده و نظری نداری ؟؟؟

سلام دوست خوبم
راستش این مورد واسه منم سواله. دوستانی که رفتن یا پیشنهادی دارن لطفن بگن.
نظر خودت چیه علی جون؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-07-10

من توي سفرهاي دوبي و ابوظبي تمام مدارك پزشكي و سفارتي رو توي كيف هايي مثل كيف لپ تاپ با خودم داشتم ، حتي عكس هاي قفسه سينه، به راحتي توي اين كيف هاي سر دوشي جا مي گيرند.

(2014-07-10 ساعت 12:47)قصه گو نوشته:  من توي سفرهاي دوبي و ابوظبي تمام مدارك پزشكي و سفارتي رو توي كيف هايي مثل كيف لپ تاپ با خودم داشتم ، حتي عكس هاي قفسه سينه، به راحتي توي اين كيف هاي سر دوشي جا مي گيرند.

ممنون بانوی قصه گو
به نظرم پیشنهاد خوبیه.
راستی شما کی قصد عزیمت دارین؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainyboy - 2014-07-10

بچه ها مطمءنین که باید عکس قفسه سینه تو هواپیما بیاریم؟ خیلی بزرگه من پاکت زردمم به زور جا دادم تو کوله . شنبه مسافرم کسی نبود ؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vahid2014 - 2014-07-10

(2014-07-09 ساعت 20:40)قصه گو نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 20:10)mohamad2014 نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 22:32)قصه گو نوشته:  من ١٦٥ دلار رو هفته ي پيش وأريز كردم يعني دو ماه قبل از ورودم.اشكالي نداره؟ در صفحات اوليه خوندم حداكثر بايد يك ماه قبل از ورود باشه!!
سلام
ببخشید راهنمایی میکنید چطوری پرداخت کردید؟

يه مهمان داشتيم كه از آمريكا اومده بود،از كريديت كاردش پرداخت كرديم و به جاش دلار دادمBig Grin

بانوى قصه ها ميگفتيد به مهمونتون مال ما را هم پرداخت ميكرد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-07-10

وحيد عزيز ، جالبه من ميخواستم زرنگي كنم از سايت چيپو اير بليطمو با كمك ايشون بگيرم،گفت فقط دو هزار تا توش داره، خلاصه بهش گفتم بار آخرت باشه با كارت خالي مياي ايران Big Grin
آقاي نوروزي اگه خدا بخواد آخر آگوست دارم ميرم.

عكس ها توي كوله تا ميشن و خراب،بهترين همون كيف لپ تاپه بدون لپ تاپهBig Grin من همه ي مدارك شناسايي و سفريمو مي ذارم توش كه هر جا ميرم باهام باشه و خطري براشون پيش نياد ، مگر دور از جونم از رو جنازه ام رد بشنTongue

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vahid2014 - 2014-07-10

(2014-07-10 ساعت 14:11)قصه گو نوشته:  وحيد عزيز ، جالبه من ميخواستم زرنگي كنم از سايت چيپو اير بليطمو با كمك ايشون بگيرم،گفت فقط دو هزار تا توش داره، خلاصه بهش گفتم بار آخرت باشه با كارت خالي مياي ايران Big Grin

عكس ها توي كوله تا ميشن و خراب،بهترين همون كيف لپ تاپه بدون لپ تاپهBig Grin من همه ي مدارك شناسايي و سفريمو مي ذارم توش كه هر جا ميرم باهام باشه و خطري براشون پيش نياد ، مگر دور از جونم از رو جنازه ام رد بشنTongue

تو برو سفر سلامت
ميگفتيد از أون يكى كارتش پرداخت ميكرد
جهت مزاح بود به هر ايالتى ميرويد دست خدا بهمراهتون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Papar_h - 2014-07-10

سلام دوستان ، ما بليط اليتاليا گرفتيم از رم به ميامى واسه سپتامبر شد نفرى ٥٩٠ يورو رفت و برگشت، قيمتاشو چك كنيد آفر خورده. حالا يه سؤال دارم، به نظرتون تو ميامى كجا بريم هزينه كمتر بشه؟؟؟

(2014-07-10 ساعت 14:16)Vahid2014 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 14:11)قصه گو نوشته:  وحيد عزيز ، جالبه من ميخواستم زرنگي كنم از سايت چيپو اير بليطمو با كمك ايشون بگيرم،گفت فقط دو هزار تا توش داره، خلاصه بهش گفتم بار آخرت باشه با كارت خالي مياي ايران Big Grin

تو برو سفر سلامت

منم براتون سفر بی خطر و سلامتی آرزو می کنم.
لطفاً اگه رفتیم اونور بچه های اینورو فراموش نکنیم (خطاب به خودمم بودا Big Grin)
حالا یه سوال: من که میخوام با خودم لپ تاپ هم ببرم به نظرتون عکس فقسه سینه و پاکت زرد هم توش جا میشه؟ (البته فعلاً خودم امتحان نکردم Tongue)
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-07-10

(2014-07-10 ساعت 14:54)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 14:16)Vahid2014 نوشته:  

تو برو سفر سلامت

منم براتون سفر بی خطر و سلامتی آرزو می کنم.
لطفاً اگه رفتیم اونور بچه های اینورو فراموش نکنیم (خطاب به خودمم بودا Big Grin)
حالا یه سوال: من که میخوام با خودم لپ تاپ هم ببرم به نظرتون عکس فقسه سینه و پاکت زرد هم توش جا میشه؟ (البته فعلاً خودم امتحان نکردم Tongue)
شاد باشین.

داداش رضا این عکسی (44x37) که کریستین خانم وبال گردنمون کرده توی کیف لپ تاب جا نمیشه
سایز کیف لپ تاب معمولا 30x40 هستش بعید میدونم مگه که خم شه که اون هم امکانش نیست

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2014-07-10

عکس x_ray فقط برای سوابق پزشکی وتو فرودگاه نیازی نیست که همراه باشه البته دوستانی که رفتن اینو گفتن مگه قانون عوض شده عایا؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نام کاربری somi - 2014-07-10

چه تاپیک شادی.... پر از اینا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی دلمون خواست..Sad
دعا کنید ماروهم بطلبه Tongue