مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس - dorosti - 2015-10-15

salam, man hodode 3 sal hast ke dar orange county kar va zendegi mikonam, age kasi niaz be komak ya rahnamaei dareh baram payam begzareh

RE: لس آنجلس - viragooo - 2015-10-16

(2015-10-15 ساعت 11:17)dorosti نوشته:  salam, man hodode ۳ sal hast ke dar orange county kar va zendegi mikonam, age kasi niaz be komak ya rahnamaei dareh baram payam begzareh

سلام دوست عزیز
من و همسرم تا یک ماه دیگه میاییم اورنج کانتی.
مشکلی که داریم شغل هست.
ممکنه راهنمایی بفرمایید ما رو؟
ایا همسر من می تونه کار در و پنجره رو اونجا برای خودش انجام بده؟

RE: لس آنجلس - radman87 - 2015-10-16

(2015-10-12 ساعت 10:49)Tolu IR نوشته:  چقدر سخته دنبال كار گشتن،چه شغلهاى سختى همش سرپا بعد از يه مدت آدم واريس ميگيره،ولى همينه ديگه امريكا اسمش گندست ولى توش بيگاريه كامله اونم براى مهاجرهاى تازه وارد،فكر كنم آدم بايد كلى پول ببره كِه بتونه يه كارو شروع كنه اگه نه شدت كار و محيط كاريش به نظر مياد وحشتناكه?

اره دوست عزیزم دلیل پیشرفت کشورهایی مثل امریکا همین پشتکار بالا ی مردم در کارهاشونه امیدوارم روزی ایران هم پا به پای جامعه جهانی با پشتکار مردم پیش بره

RE: لس آنجلس - battosai - 2015-10-17

(2015-10-16 ساعت 21:37)radman87 نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 10:49)Tolu IR نوشته:  چقدر سخته دنبال كار گشتن،چه شغلهاى سختى همش سرپا بعد از يه مدت آدم واريس ميگيره،ولى همينه ديگه امريكا اسمش گندست ولى توش بيگاريه كامله اونم براى مهاجرهاى تازه وارد،فكر كنم آدم بايد كلى پول ببره كِه بتونه يه كارو شروع كنه اگه نه شدت كار و محيط كاريش به نظر مياد وحشتناكه?

اره دوست عزیزم دلیل پیشرفت کشورهایی مثل آمریکا همین پشتکار بالا ی مردم در کارهاشونه امیدوارم روزی ایران هم پا به پای جامعه جهانی با پشتکار مردم پیش بره

مردم ما اصن کار نمیکنن متاسفانه خود من همش منتظرم که تعطیل شم برم خونه بخوابم . البته به جز پدرم واقعن نمیدونم چرا اصن خسته نمیشن

RE: لس آنجلس - linda2014 - 2015-10-17

omidvaram manam ye kar khoob peyda konam
khili tarsidam az harfatoon goftin hamash bayad sare pa bashi
choon kamaram ham moshkel dare

RE: لس آنجلس - nimanoush - 2015-10-18

دوستان،من فارغ تحصیل رشتع شیمی معدنی در مقطع ارشد هستم و 8 سال سابق کار در زمینه فروش تجهیزات آزمایشگاهی اعم از دستگاه و مواد شیمیایی دارم و با برندهای معروف آمریکایی و اروپایی کار کردم و آشنا هستم.آیا برای من در این زمینه شغلی در کالیفرنیا هست.از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش میکنم من رو راهنمایی بفرمایند.

RE: لس آنجلس - m_kh - 2015-10-19

دوستان من بهمن ماه ميخوام بياو اورنج كانتي يا سن خوزه كسي هم خانه نميخواد???

RE: لس آنجلس - sinaaraf - 2015-10-19

(2015-10-19 ساعت 11:10)m_kh نوشته:  دوستان من بهمن ماه ميخوام بياو اورنج كانتي يا سن خوزه كسي هم خانه نميخواد???

Dooste Aziz Man Rajebe Ejare khune dar orange county ziad nmidunam,, vali khoda too san jose hastam va inja kheili gerune. ejare khune ha be khatere vujude shekatayi mese google o eybay o in chiza bish az andaze gerune. be nazaram behtare bishtar be orange county fekr koni, man khodamam daram rajebe orange county tahghigh mikonam ke age khoda bekhad be oon samt beram. Movafagh Bashi duste azizWink

RE: لس آنجلس - m_kh - 2015-10-19

(2015-10-19 ساعت 23:43)sinaaraf نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 11:10)m_kh نوشته:  دوستان من بهمن ماه ميخوام بياو اورنج كانتي يا سن خوزه كسي هم خانه نميخواد???

Dooste Aziz Man Rajebe Ejare khune dar orange county ziad nmidunam,, vali khoda too san jose hastam va inja kheili gerune. ejare khune ha be khatere vujude shekatayi mese google o eybay o in chiza bish az andaze gerune. be nazaram behtare bishtar be orange county fekr koni, man khodamam daram rajebe orange county tahghigh mikonam ke age khoda bekhad be oon samt beram. Movafagh Bashi duste azizWink

خيليي متشكرم بابت راهنمايتون ☺️☺️

RE: لس آنجلس - viragooo - 2015-10-20

دوستان این کلاسهایی که میشه رفت برای گرفتن سرتیفیکیت کجاست؟ و چقدر هزینه یه کلاس میشه که مثلا لایسنس برای کارمون دریافت کنیم؟
مثلا سدل بک کالج تو اورنج جز اونهاست؟

اگه میشناسین کالج توی ایرواین معرفی کنین لطفا

RE: لس آنجلس - Ali48 - 2015-10-21

سلام دوستان عزيز من علي هستم ٤٥ ساله براي يك ماه نياز به اتاق در لس انجلس دارم بصورت فوري الان منزل يكي از دوستان هستم نميخوام بيشتر از اين مزاحمشون باشم شرايط جور نيست اومدم كه كارهاي مهاجرتي رو انجام بدم بايد بركردم ايران به همين خاطر براي يك ماه اكه جايي رو سراغ دارين يا كسي همخونه مي خواد اقا يا خانم براي من فرقي نداره فقط جاي امني باشه ممنون ميشم اطلاع بدين فوري فوري ٢٠ اكتبر ٢٠١٥

لس آنجلس - pouya4 - 2015-10-22

(2015-10-21 ساعت 22:16)Ali48 نوشته:  سلام دوستان عزيز من علي هستم ٤٥ ساله براي يك ماه نياز به اتاق در لس انجلس دارم بصورت فوري الان منزل يكي از دوستان هستم نميخوام بيشتر از اين مزاحمشون باشم شرايط جور نيست اومدم كه كارهاي مهاجرتي رو انجام بدم بايد بركردم ايران به همين خاطر براي يك ماه اكه جايي رو سراغ دارين يا كسي همخونه مي خواد اقا يا خانم براي من فرقي نداره فقط جاي امني باشه ممنون ميشم اطلاع بدين فوري فوري ٢٠ اكتبر ٢٠١٥

شماره تماستون رو واسم بفرستين من باهاتون تماس بگيرم تا يه جا همديگرو ببينيم

RE: لس آنجلس - Ali48 - 2015-10-22

(2015-10-22 ساعت 01:26)pouya4 نوشته:  
(2015-10-21 ساعت 22:16)Ali48 نوشته:  سلام دوستان عزيز من علي هستم ٤٥ ساله براي يك ماه نياز به اتاق در لس انجلس دارم بصورت فوري الان منزل يكي از دوستان هستم نميخوام بيشتر از اين مزاحمشون باشم شرايط جور نيست اومدم كه كارهاي مهاجرتي رو انجام بدم بايد بركردم ايران به همين خاطر براي يك ماه اكه جايي رو سراغ دارين يا كسي همخونه مي خواد اقا يا خانم براي من فرقي نداره فقط جاي امني باشه ممنون ميشم اطلاع بدين فوري فوري ٢٠ اكتبر ٢٠١٥

شماره تماستون رو واسم بفرستين من باهاتون تماس بگيرم تا يه جا همديگرو ببينيم

سلام فعلا اینجا سیم کارت نگرفتم، ولی با شماره ایرانم توسط واتس اپ و تلگرام میتونید با من تماس بگیرین ممنونم. دوست عزیز

00989373808584

RE: لس آنجلس - viragooo - 2015-10-22

(2015-10-20 ساعت 22:58)Srod نوشته:  
(2015-10-20 ساعت 09:02)viragooo نوشته:  دوستان این کلاسهایی که میشه رفت برای گرفتن سرتیفیکیت کجاست؟ و چقدر هزینه یه کلاس میشه که مثلا لایسنس برای کارمون دریافت کنیم؟
مثلا سدل بک کالج تو اورنج جز اونهاست؟

اگه میشناسین کالج توی ایرواین معرفی کنین لطفا

دوست عزیز هر رشته ای کلاس ها و آموزشگاه های خاص خودش رو داره
سرتیفیکت تو چه رشته ای مد نظر شماست؟
میتونین تو سایت هر کالجی رشته های ارائه شده تو اون کالج رو ببینین

متشکرم
من بیشتر برای حرفه همسرم مد نظرم بود ایشون کار ساختمانی انجام می دن. به صورت تخصصی توی زمینه در و پنجره.

یه سوال دیگه هم دارم این کار در لوس انجلس بازار کارش چطور است؟

RE: لس آنجلس - abonayer - 2015-10-23

با سلام خدمت تمامی هموطنان عزیزم که با آرزوی زندگی بهتر از زادگاه خود مهاجرت کرده اید و بدنبال کسب آرزوهای خود هستید.من یک پیشنهاد واسه شما دارم و اون اینه که از تجربیات قدیمی ترهای موفق استفاده برده و از آرامش و امکانات کشور وسیع آمریکا استفاده کنید.دوست عزیز آمریکا در کالیفرنیا و اختصاصا لس انجلس خلاصه نمیشه خواهش میکنم از شهرهای کوچک که دارای صنایع و امکانات کاری و تفریحی مناسب تری هستند شروع کنید تا خودتون را پیدا کنید و به شرایط زندگی و تحصیل وکار وآرامش دست یابید و بعداز آن نسبت به زندگی در محیطهای بزرگتر اقدام کنید.این تجربه چند سال زندگی من بود لطفا با تحقیق تصمیم بگیرید.شما در لس انجلس برای کار ده دلاری خیلی سختی دارید ولی بقیه ایالتهای (دارای صنایع)و حتی شهرهای کوچک دائما استخدام دارند.