مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - raham - 2012-10-20

(2012-10-20 ساعت 11:52)amirhr123 نوشته:  بالاخره بعد از انتظار فراوان وچک کردن نامه اول که کاملا رنگش رفته بود تاریخ مصاحبه ما هم معلوم شد.هفته دوم دسامبر .تازه کارمون شروع شد از دوستان کسی هست که بخواهد مدیکالش و استانبول انجام بده؟
ما برای مدیکال استانبول میریم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdididam - 2012-10-20

نامه من هم اومد اما چرا در سایت ترکیه منعکس نمیشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - barmak - 2012-10-20

سلام ........... براي من متاسفانه با اينكه ماه قبل كارنت شده بودم نامه دوم نيومده دارم كم كم نگران مي شم ...........

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Emma_a432 - 2012-10-20

(2012-10-20 ساعت 21:41)barmak نوشته:  سلام ........... براي من متاسفانه با اينكه ماه قبل كارنت شده بودم نامه دوم نيومده دارم كم كم نگران مي شم ...........
دوست عزیز این جوری که تو مهاجرسرا دیدم با یه جمعبندی کلی از نامه ی دوم بچه ها تا2100 و فعلا زدن پس نگران نشید ایشالا میاد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - habibi - 2012-10-20

(2012-10-20 ساعت 18:32)marjani نوشته:  
(2012-10-20 ساعت 16:35)SOROUSHSOFT نوشته:  سلام بچه ها
يه تحقيق كه از صبح تا حالا درگيرشم نشون ميده ديروز فقط نامه كساني اومده كه اولا" كيسشون زير 2100 هست و دوما" بيشتر از كساني بودند كه تو سري اول كارنت شده بودند ولي نامه مصاحبه براشون نيومده بود كه عمدتا" دوستاني بودند كه شماره كيسشون بين 1500 تا 1900 بود و يه عده ديگه كه فرمهاشون رو دير فرستاده بودند و زير 1500 هم بودند براشون نامه مصاحبه اومده. از سري دوم كارنتي ها كه آنكارا مصاحبه داشتن فقط بين 1900 تا 2100 نامه دوم رو دريافت كردن و بقيه منتظر. البته احتمال داره دوشنبه نامه براي ايروان بياد چون تجربه نشون داده كه كي سي سي وقتي شروع به دادن نامه دوم ميكنه هر روز مال يك كنسولگري رو آپديت ميكنه مثلا" يكروز ابوظبي فقط نامه ميگيرن روز بعد فقط آنكارا نامه ميگيرن و روز بعد هم فقط ايروان
نتيجه گيري: دوشنبه شايد نامه بقيه بياد براي ايروان و اگر در طي هفته آينده نامه دوم براي كيس هاي زير 2350 كه ميشن سري دوم كارنتي نياد به احتمال قوي بقيه بايد تو فكر تاريخ مصاحبه براي ژانويه تو آنكارا باشن و اين نشون ميده كه كنسولگري ايروان فقط به عنوان يك كنسولگري كمكي براي آنكارا تو سري اول فعال شده بود و كاملا" موقتي عمل كردن.
دوستان اگر نظر خاصي دارن بفرمايند.
از دوستاني كه شماره كيسشون بالاي 2100 هست و كنسولگريشون آنكارا هست درخواست ميشه اگر نامه دوم رو دريافت كردن اينجا اطلاع رساني كنند. ممنون
پس با این اوصاف چون ما که کیسمون 1700 است و هنوز نیومده احتمالا مصاحبه در ایروان است

من کیس نامبرم زیر 2100 است اما نامه دوم به دستم نرسیده است ارسال فرمها 8may

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afshin4749 - 2012-10-21

(2012-10-20 ساعت 19:20)ani_sheiton نوشته:  تبریک به همه دوستانی که نامه اشون اومد
مامان سایه یعنی میشه بیاد روزی که با کیس نامبر **66 نامه هامون بیاد دستمون؟
دوست خوبم ،
اگه جدول برندگان 2012 رو ملاحظه بفرمایید ، خواهید دید که همه بچه ها به مصاحبه دعوت شدن و همه هم شکر خدا ویزا گرفتن . البته یه استثناهایی هم وجود داشت که با توجه به تعداد دوستان حاضر در جدول ( آمار تعدادی ) اصلاً قابل ملاحظه نبود . عزیزم ، شما هم به مصاحبه میرید و شما هم به لطف خدا ویزا دریافت خواهید کرد . براتون دعا میکنم . موفق باشید .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ani_sheiton - 2012-10-21

(2012-10-21 ساعت 00:48)afshin4749 نوشته:  
(2012-10-20 ساعت 19:20)ani_sheiton نوشته:  تبریک به همه دوستانی که نامه اشون اومد
دوست خوبم ،
اگه جدول برندگان 2012 رو ملاحظه بفرمایید ، خواهید دید که همه بچه ها به مصاحبه دعوت شدن و همه هم شکر خدا ویزا گرفتن . البته یه استثناهایی هم وجود داشت که با توجه به تعداد دوستان حاضر در جدول ( آمار تعدادی ) اصلاً قابل ملاحظه نبود . عزیزم ، شما هم به مصاحبه میرید و شما هم به لطف خدا ویزا دریافت خواهید کرد . براتون دعا میکنم . موفق باشید .
افشین عزیزم مرسی که اینقدر آرومم کردی یهو خیلی بهم فشار میاد از استرس زیاد حتی زبان هم نمیتونم بخونم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - reza6966 - 2012-10-21

(2012-10-21 ساعت 01:56)ani_sheiton نوشته:  
دوست خوبم ،
افشین عزیزم مرسی که اینقدر آرومم کردی یهو خیلی بهم فشار میاد از استرس زیاد حتی زبان هم نمیتونم بخونم
استرس نداره که دوست عزیز
من توی همین فروم کسایی دیدم که کیس نامبرشون بالا 60000 هم بودن و ویزا گرفتن Wink
یه نگاه به این تاپیک کنید http://mohajersara.com/thread-4457.html

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - marjan20 - 2012-10-21

(2012-10-20 ساعت 13:10)Almond نوشته:  نامه دوم ما هم هنوز نیامده. کیس نامبر: ***2

(2012-10-20 ساعت 12:58)marjan20 نوشته:  سلام دوستان
نامه دوم من هم اومد هفته دوم دسامبر محلش هم همان آنکاراست تغییرش ندادن. وای بچه ها دعا کنیم همگی یکضرب بگیریم و راحت بشیم از این همه استرس

دوست عزیز مبارک باشه، امیدوارم شما و همه دوستانی که جدیدا تاریخ مصاحبه دریافت کردید موفق و پیروز باشید. برای ما هم دعا کنید. دوست عزیز شماره شما در چه حدودی بوده است؟

سلام دوست عزیز
شماره من **19 کارنتی مرحله دوم بودم در ماه سپتامبر کارنت شدم مطمئنا برای شما هم به همین زودی می اید نگران نباشید فقط باید صبور بود و آرام. مطمئن باشید همانطوری این شانس بهتون رو کرد همه مراحلش هم به همان خوبی پیش خواهد رفت. مطمئنم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سارا2013 - 2012-10-21

باز هم باید منتظر باششششششششششششششم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sepand88 - 2012-10-21

(2012-10-21 ساعت 02:08)reza6966 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 01:56)ani_sheiton نوشته:  
دوست خوبم ،
استرس نداره که دوست عزیز
من توی همین فروم کسایی دیدم که کیس نامبرشون بالا 60000 هم بودن و ویزا گرفتن Wink
یه نگاه به این تاپیک کنید http://mohajersara.com/thread-4457.html
عمه خودم که الان هم توی آمریکاس شمارش 72 هزار بود شماها که دیگه اول راهید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-10-22

بچه ها زندگي عاديتون رو بكنيد . فكر كنيد اصلاً لاتاري برنده نشدين . شماها كه نميتونين چيزي رو عوض كنين پس اينقدر به خودتون استرس وارد نكنيد . مطمئن باشين اگر قراره بقيه زندگيتون رو اون طرف اب بگذرونيد هيچ كسي و هيچ چيزي نميتونه شما رو متوقف كنه .Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - armin1 - 2012-10-22

سلام دوستان میخواستم بدونم برای پست کردن مدارک به انکارا از نامه دوم 1سری لازم است همراه بقیه مدارک پست کرد یا 2سری ؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید مرسی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yoosef61 - 2012-10-22

(2012-10-22 ساعت 09:55)sayeh_m نوشته:  بچه ها زندگي عاديتون رو بكنيد . فكر كنيد اصلاً لاتاري برنده نشدين . شماها كه نميتونين چيزي رو عوض كنين پس اينقدر به خودتون استرس وارد نكنيد . مطمئن باشين اگر قراره بقيه زندگيتون رو اون طرف اب بگذرونيد هيچ كسي و هيچ چيزي نميتونه شما رو متوقف كنه .Smile

تشکر عزیزم / راست میگی هر چی قسمت آدم باشه همون میشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-10-22

(2012-10-22 ساعت 14:40)aria2011 نوشته:  salam man lottery barandeh shodam shomare parvandeh man 2013AS000054** hastesh. kasi midooneh ke shomare man key vaght mosahebeh moshakhas mishe. Thanks.

تو یه تاپیک دیگه سئوالت رو بپرسی میشه 20 تا تاپیک Big Grin
تازه اونم فینگیلیشSad
اما عیب نداره جواب میدم احتمالاً روی فروردین اردیبهشت برای مصاحبه حساب کن