مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - 92Diana - 2013-11-03

(2013-11-01 ساعت 03:23)taha845 نوشته:  
(2013-10-10 ساعت 23:38)Mandm نوشته:  
(2013-10-10 ساعت 22:42)negi نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 22:21)taha845 نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 21:25)Mandm نوشته:  اين يعني شما از الان تا يك سال وقت داريد پاسپورت رو بفرستيد، ولي بايد 2 ماه قبل از مسافرتتون باشه كه باطل نشه

سلام
تشکر از پاسخ شما
دوست دیگرمون نظر دیگری داشت ، شما قبلا مورد مشابه من دیدید ؟
من حساب کرده بودم کلیرنس میشم که 4 ماه طول بکشه بعد برای عید برم ولی منو همون موقع قبول کرد حالا ایمل زدم پاسخ رو این شکلی داد
نه دوست عزیز!! یکسال کجا بوده؟ ممکنه بهتون کلیرنس بخوره یا حتی کنسل بشه، چون براشون خیلی مهمه که شما برای ویزای آمریکا ارزش قائل باشید. قبل از ۲ ماه حتما برای پیک آپ ویزاتون اقدام کنید. از روزی که ویزاتون ایشو شد ۳ ماه فرصت دارید وارد خاک آمریکا بشید و زمانی که وارد آمریکا شدید ۹۹٪ بهتون ویزای ۶ ماهه می دند.
من هم دقيقا مثل شما هستم فكر كردم بهم كليرنس مي خوره زود رفتم، در ضممن جوابي كه من دادم معني ايميل شما بود، و گرنه كلا كاراشون حساب كتاب نداره بستگي به وضعيت داره

شما هم به سفارت ایمیل زدید همینو گفتن ؟ این دقیقا معنی میده که می تونیم تا 11 ماه اقدام کنیم ، شما الان ویزا تو پاستون خورد ؟
سلام دوست عزيز
اين يعني اينكه شما دو ماه فرصت داريد كه پاسپورت رو بفرستين. و نبايد بيشتر از يك سال از زمان مصاحبه هم گذشته باشه. مثلا براي بعضي ها ١١ ماه طول ميكشه كه كلير شن و اون موقع فقط يك ماه وقت دارن كه پاس رو بفرستن، نه دو ماه. و در كل سريع بفرستين پاس رو در عرض دو ماه!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mosy287 - 2013-11-03

با سلام
من و خانواده ام در ١٨مارس ٢٠١٢ برأي ويزاى توريستى أقدام كرديم و برگ زرد را گرفتيم پرونده همسرم خيال زود كليرنس شد و در أيميلى كه به ما دادن قيد شده بود كه تا تاريخ ٢٨ فوريه ٢٠١٣ ويزا را پيكاپ كبيد وگرنه پرونده بسته ميشه با أين اميد كه در طول سه ماه آينده پرونده منم كلير ميشه ويزاى دختر وهمسرمو پيكاپ كرديم متاسفانه سه ماه اعتبار ويزا تمام شد و پرونده من كلير نشد و خانواده ام هم به أمريكا نرفتن حالا كه حدود ٦ ماه از انقضاى ويزاى انها ميگرديد ويزاى من در تاريخ ٢٠ اكتبر ٢٠١٢ كلير شد.ميخواستم دو سئوال بپرسم.
١-أيا ميتوانم ويزاى همسر و دخترمو تمديد كنم يا بأيد مجددا براى ويزا خانواده ام أقدام كنم
٢-در صورتيكه بأيد مجدد أقدام كنم چون پروسه زمان بر است تا كي ميتوانم صبر كنم و ويزاى خودمو پيكاپ نكنم تا مجداداً براى بتونس براى ابنها ويزا بگيرم (با در نظر گرفتن زمان تشكيل پرونده ١٨ مارس ٢٠١٢ و تاريخ كليرنس ان ٢٠ اكتبر ٢٠١٣ يعنى چيزى بيشتر از ده ماه)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-11-03

(2013-11-03 ساعت 09:04)Mosy287 نوشته:  با سلام
من و خانواده ام در ١٨مارس ٢٠١٢ برأي ويزاى توريستى أقدام كرديم و برگ زرد را گرفتيم پرونده همسرم خيال زود كليرنس شد و در أيميلى كه به ما دادن قيد شده بود كه تا تاريخ ٢٨ فوريه ٢٠١٣ ويزا را پيكاپ كبيد وگرنه پرونده بسته ميشه با أين اميد كه در طول سه ماه آينده پرونده منم كلير ميشه ويزاى دختر وهمسرمو پيكاپ كرديم متاسفانه سه ماه اعتبار ويزا تمام شد و پرونده من كلير نشد و خانواده ام هم به أمريكا نرفتن حالا كه حدود ٦ ماه از انقضاى ويزاى انها ميگرديد ويزاى من در تاريخ ٢٠ اكتبر ٢٠١٢ كلير شد.ميخواستم دو سئوال بپرسم.
١-أيا ميتوانم ويزاى همسر و دخترمو تمديد كنم يا بأيد مجددا براى ويزا خانواده ام أقدام كنم
٢-در صورتيكه بأيد مجدد أقدام كنم چون پروسه زمان بر است تا كي ميتوانم صبر كنم و ويزاى خودمو پيكاپ نكنم تا مجداداً براى بتونس براى ابنها ويزا بگيرم (با در نظر گرفتن زمان تشكيل پرونده ١٨ مارس ٢٠١٢ و تاريخ كليرنس ان ٢٠ اكتبر ٢٠١٣ يعنى چيزى بيشتر از ده ماه)
مگه به شما دوتا کیس نامبر و دو برگه زرد مجزا داده بودند ؟؟؟
در هر حال بهترین کار اینه که هر چه زود تر برای خوانواده وقت بگیرید و امیدوارم تا مهلت پیکاپ ویزای شما و مهلت انقضای اون ویزای همسرتون هم آماده بشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mosy287 - 2013-11-03

بله به ما ٢ كيس نامبر دادن ولى هر دو را روي يك برگ زرد داد .ويزاى دخترم همون روز مصاحبه أماده بود اما شما لطف كرده و بگوييد كه من تا كي ميتوانم پيكاپ ويزا را به تأخير بيندازم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-11-03

معمولا برای پیک آپ ویزا ۳ ماه فرصت دارید و بعد از صدور ویزا ۳ ماه برای ورود به خاک آمریکا وقت دارید. صحت یا سقم این خبر رو نمی دونم تا چه حد هست ولی چند جا خوندم که برای کسانی که مشمول کلیرنس طولانی شدند بهتر هست که زودتر برای پیک آپ اقدام کنند تا خدای نکرده ریکلیرنس (کلیرنس دوباره) بهشون نخوره.

موفق باشید!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - saljoogh - 2013-11-03

(2013-11-02 ساعت 21:14)saljoogh نوشته:  سلام،

من فرمِ DS-۱۶۰ رو پر کردم و وقت مصاحبه برای ویزای توریستی از دوبی‌ گرفتم. تو فرم یه مشکل بود، من یه فرم جدید پر کردم و رفتم تو همون وبسایتی که وقت مصاحبه گرفتم (usvisa-info.com) و روی Edit کلیک کردم و شمارهٔ بارکدِ فرمِ جدید رو وارد کردم.

آیا جای دیگری هم هست که باید فرمِ جدید رو شمارشو وارد کنم؟ آخه این برای پدر و مادر خانومم هست و نمی‌خوام موقع مصاحبه مشکلی‌ پیدا کنن.

پیشاپیش از کمک شما تشکر می‌کنم.

سلام،

کسی‌ نبود جواب مارو بده؟ خواهش می‌کنم اگه اطلاع دارید راهنمایی‌ کنید.

ممنونم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-11-03

(2013-11-03 ساعت 15:52)Mosy287 نوشته:  بله به ما ٢ كيس نامبر دادن ولى هر دو را روي يك برگ زرد داد .ويزاى دخترم همون روز مصاحبه أماده بود اما شما لطف كرده و بگوييد كه من تا كي ميتوانم پيكاپ ويزا را به تأخير بيندازم
برای این موضوع یکی از بچه های فروم ایمیل زده بوده و در جوابش گفته نباید از روز مصاحبه بیش از یکسال بگذره . شما کی مصاحبه بودین؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mosy287 - 2013-11-04

ما ١٨ مارس ٢٠١٢ interview بوديم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-11-04

(2013-11-04 ساعت 00:48)Mosy287 نوشته:  ما ١٨ مارس ٢٠١٢ interview بوديم
یعنی ۲۱ ماه پیش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hasti_rara - 2013-11-04

با سلام و احترام
دوستان گرامی کسی از شما وکیل درست و حسابی ( وکیل بدون کلاهبرداری) میشناسه که برای ویزای توریستی بتونه به ما کمک کنه ؟
اگه براتون مقدوره به ایمیلم و یا پیام خصوصی بهم خبر بدید . ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aseman67 - 2013-11-05

سلام دوستان
من به تازگی مصاحبه ویزای توریستی در دبی انجام دادم . ولی وقتی کیس نامبر رو وارد می کنم برای چک کردن استاتوس ویزام ،همیش میزنه case number is not valid
کسی میدونه دلیلش چیه؟
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mosy287 - 2013-11-05

(2013-11-04 ساعت 10:05)vahid.vp نوشته:  

ببخشید اشتباه تایپی بود ۱۸ دسامبر ۲۰۱۲

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-11-06

(2013-11-05 ساعت 18:06)Mosy287 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 10:05)vahid.vp نوشته:  

ببخشید اشتباه تایپی بود ۱۸ دسامبر ۲۰۱۲
با این حساب فکر نکنم بیش از یک ماه وقت داشته باشین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mosy287 - 2013-11-06

این پاسخ سفارت به سوال من است که امروز به دستم رسیدDear Applicant,

We are still able to issue your visa within the 90 days on the completion of your adminstrative processing which was on October 9, 2013.

Kind Regards,

NIV UNIT

این پاسخ سفارت به سوال من است که امروز به دستم رسیدDear Applicant,

We are still able to issue your visa within the 90 days on the completion of your adminstrative processing which was on October 9, 2013.

Kind Regards,

NIV UNIT

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - myangel - 2013-11-07

سلام دوستان
یه سوال دارم :
کیس نامبری که برای کسی هست که متاسفانه در سایت ریجکت شده اما جلوی کیسش تاریخ 21 فوریه 2014 درج شده
آیا این تاریخ به منزله مهلت زمانی پیک آپ نیست؟؟/
اگر اینطور هست پس چرا این تاریخ رو جلوی کیسی که رد شده درج کردند
امیدوارم اگر این شخص در این سایت عضویت داره اگر توضیحات قابل استفاده ای در این مورد داره به اشتراک بگذاره
با تشکر