مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - amir-fazli - 2013-12-06

سلام دوستان
من واسه فروردین می خوام برم لس آنجلس . اونایی که بلیط تهیه کردن . از نظر قیمت الان بگیرم بهتره یا اسفند ماه . دوم اینکه من خودم تنها میرم و همسر و دخترم بعد از ۲۰ روز میان ، در هنگام ورود همه باید با هم باشیم یا مشکل نیست اونا بعدا بیان
و اینکه اگر کسی میره اون سمتا به من پیام بده با هم صحبت کنیم .
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2013-12-06

(2013-12-06 ساعت 18:06)amir-fazli نوشته:  سلام دوستان
من واسه فروردین می خوام برم لس آنجلس . اونایی که بلیط تهیه کردن . از نظر قیمت الان بگیرم بهتره یا اسفند ماه . دوم اینکه من خودم تنها میرم و همسر و دخترم بعد از ۲۰ روز میان ، در هنگام ورود همه باید با هم باشیم یا مشکل نیست اونا بعدا بیان
ممنون میشم راهنمایی کنید

حتما فرد برنده بایستی ابتدا وارد شود و همراهان می تونند با هم و یا بعد از ایشون وارد شوند .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sepideh_ - 2013-12-06

(2013-12-06 ساعت 12:30)H Pier نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 16:11)sepideh_ نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
منم بلیطمو گرفتن 8 اپریل
تهران -ابوظبی-آمستردام _بوستون
چقدر زمان تند می گذره
سلام تبریک میگم.
یعنی چند بار هواپیما باید بلند بشه و بشینه؟
هزینه بلیط چقدر شد جسارتا؟

سلام دوست عزیز من بلیط رو از چیپو تیکت سرچ کردم و از طریق یکی از دوستام تو یه آژانس گرفتم یکبار از تهران با هواپیمای اللتحاد میره ابوطبی از اونجا با klmمبره امستردام واز امستردام بارهم با klmمیره بوستون قیمتش هم همون قیمت چیپو ایر شد.Cool

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - EKAM - 2013-12-07

(2013-12-06 ساعت 18:06)amir-fazli نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید

من از الان با امارات گرفتم ورودم به لوس آنجلسه ولي گران شدRolleyes فكر كنم دنبال يه آفر مناسب باشين ميتونيد با قيمت مناسنبتر پيدا كنيد دوستان نصف قيمت گرفتن !!!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - azadehjjaberi - 2013-12-07

من می خوام اخر دسامبر برم،چند تا سوال داشتم:
1-من حتما باید بلیط دوطرفه بخرم؟؟یا میشه یکطرفه هم گرفت؟
2-مدت زمانی که طول می کشه اداره مهاجرت پاکت زرد رو بگیره و سوال جواب کنه چقدره؟؟چون پرواز بعدی من تقریبا 1.5 ساعت بعدش هست و می ترسم نرسم
3-ایرلاین های داخلی امریکا هم مثل همون پرواز اصلی محدودیت بار دارن ؟یا متفاوته
ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ghafari88 - 2013-12-07

(2013-12-07 ساعت 12:09)azadehjjaberi نوشته:  من می خوام اخر دسامبر برم،چند تا سوال داشتم:
2-مدت زمانی که طول می کشه اداره مهاجرت پاکت زرد رو بگیره و سوال جواب کنه چقدره؟؟چون پرواز بعدی من تقریبا 1.5 ساعت بعدش هست و می ترسم نرسم
3-ایرلاین های داخلی آمریکا هم مثل همون پرواز اصلی محدودیت بار دارن ؟یا متفاوته
ممنون

سلام
1- خیر . می تونید بلیط یک طرفه بگیرید.
2- بهتره ریسک نکنید چون معلوم نمیشه که اون لحظه ای که شما وارد فرودگاه می شید چقدر شلوغ باشه. من دوستی سراغ دارم که نزدیک دو ساعت کارشون فقط برای همین کارهای مهاجرتی طول کشیده. بخاطر اینکه همزمان با این دوستان دو سه تا پرواز دیگه هم نشسته بوده.
3- محدودیت بار که دارند اما اینکه تابع چه شرایطی هست رو اطلاع دقیقی ندارم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - vistac - 2013-12-07

دوستان برای 15 تا 20 می 2014 برای لس آنجلس کدوم پرواز از همه ارزونتر رفت و برگشت درمیاد یکی 2 تا توقف هم داشته باشه مشکل نداره

ما با این وبزای لاتاری بازم باید عوارض خروج از کشور بدیم؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2013-12-07

(2013-12-07 ساعت 12:09)azadehjjaberi نوشته:  من می خوام اخر دسامبر برم،چند تا سوال داشتم:
ممنون

سعی کنید حداقل 3 ساعت بین پروازتون فاصله باشه که بدون استرس و نگرانی بتونید در اولین فرودگاه ورودی در امریکا که کارهای مهاجرتی انجام میشه کارهاتون رو انجام دهید

(2013-12-07 ساعت 12:57)azadehjjaberi نوشته:  ما با این وبزای لاتاری بازم باید عوارض خروج از کشور بدیم؟؟

بله. باید پرداخت کنید. فقط در شرایطی از پرداخت عوارض خروج معاف هستید که در پاسپورت ایرانیتون محل اقامت کشور دیگه ای غیر از ایران قید شده باشه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2013-12-07

دوستان عزیز در تاپیک بهترین ایرلاین ها از دوست عزیزمون Pearson می تونید اطلاعات مفید و بسیار خوبی را در خصوص تهیه بلیط کسب کنید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - EKAM - 2013-12-07

ممنون

1.5 ساعت خيلي كمه من الان 4.5 ساعت فاصله زماني بين پروازم هست استرس نرسيدن و ... دارم
ايرلاين southwest و bluejet دو تا چمدون مجازه

(2013-12-07 ساعت 14:39)H Pier نوشته:  بعضی از پرواز ها رو که میدیدم چند بار تغییر مسیر داشت مثلا برای مقصد نیویورک:

تهران-دوحه
دوحه-لندن
لندن-نیویورک

ویا برای مقصد دالاس:

تهران-دوحه
دوحه-فیلادلفیا
فیلادلفیا-دالاس

آیا برای هر تغییر مسیر باید فاصله زمانی چند ساعته برای انجام کارهای اداری رعایت بشه؟
ممنون از پاسخ.

بین پروازهایی که بین راه هست تا آمریکا باید زمان انجام تشریفات پروازی رو در نظر گرفت. ولی چون چمدان ها رو خودشون جابجا می کنند ( اگر از یک ایرلاین گرفته باشید ) دیگه درگیر تحویل بار از یک جا و دوباره تحویل به جای دیگه نمی شید. اما برای پروازی که وارد آمریکا میشه و بعد باز به یک شهر دیگه باید سوار هواپیمای دیگه شد باید زمان بیشتر در نظر گرفت چون باید کارهای مهاجرتی رو انجام داد و معمولاً هم ایرلاین عوض میشه. یعنی شما در اولین شهری که وارد آمریکا می شید کارهای مهاجرتی تون انجام میشه تا جایی که من اطلاع دارم.

(2013-12-07 ساعت 14:10)EKAM نوشته:  
ممنون

1.5 ساعت خيلي كمه من الان 4.5 ساعت فاصله زماني بين پروازم هست استرس نرسيدن و ... دارم
ايرلاين southwest و bluejet دو تا چمدون مجازه
american air line چه جوریه؟؟
من با قطری می خوام برم ولی قسمت بعدی سفرم می ترسم به چمدون هام گیر بدنSad

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mitramin - 2013-12-07

(2013-12-07 ساعت 12:57)azadehjjaberi نوشته:  ما با این وبزای لاتاری بازم باید عوارض خروج از کشور بدیم؟؟
سفر اول با ویزا باید عوارضی پرداخت کنید ولی‌ سفر‌های بعدی با داشتن کارت اقامت هر کشوری ، مأمور اداره گذرنامه ازتون برگه‌ عوارض رو نمیخواد.