مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - golia - 2015-12-21

دوستان کسی در مورد Sacramento اطلاعی داره از لحاظ مخارج زندگی بنظر کمتر از Los Angeles هست ؟؟ کار چطور؟؟

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - gbtm - 2015-12-21

سلام. از۳ فوریه بمدت ۱ هفته تا ۱۰ روز احتیاج به اتاق furnished دارم،لطفا در صورت موجود بودن اطلاع دهید. ممنون

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - sayidteh - 2015-12-26

سلام خدمت دوستان
اگر کسی از دوستان مقیمه لس آنجلس و کالیفرنیا در زمینه رشته برق گرایش کنترل و اتوماسیون مشغول به کار هست ممنون میشم به من یه پیغام بده
با تشکر

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - miyu - 2015-12-28

سلام
من خيلي بين لس انجلس و اورنج كانتي دو دلم!كسي هست كه هردو رو از نزديك ديده باشه و بتونه مقايسه كنه؟

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - alireza62 - 2015-12-28

(2015-12-28 ساعت 01:49)miyu نوشته:  سلام
من خيلي بين لس انجلس و اورنج كانتي دو دلم!كسي هست كه هردو رو از نزديك ديده باشه و بتونه مقايسه كنه؟

دوست من هر دو شهر را دیدم و خودم توی سن خوزه زندگی میکنم آگه نظر شخصی من میخواهد من دالاس رو توصیه میکنم خودم هم به شدت دنبال کار هستم تا برم دالاس بازم میگم نظر شخصی من هست آگه بخواهم دلایلش را بگم 10 صفحه میشه.بازم میگم نظر شخصی منه.

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - KingNothing - 2015-12-29

(2015-12-28 ساعت 07:30)alireza62 نوشته:  

دوست من هر دو شهر را دیدم و خودم توی سن خوزه زندگی میکنم آگه نظر شخصی من میخواهد من دالاس رو توصیه میکنم خودم هم به شدت دنبال کار هستم تا برم دالاس بازم میگم نظر شخصی من هست آگه بخواهم دلایلش را بگم 10 صفحه میشه.بازم میگم نظر شخصی منه.

من در فرودگاه دالاس استپ داشتم و از بالا شهر رو دیدم... بسیار شهر زیبا، سرسبز و با برکتی هست... همه جای شهر دریاچه هست...

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نارسيس - 2015-12-29

سلام دوستان
من نزيك ٥ ساله كه گرين كارت گرفتم .ولي اينجا زندگي نميكردم ، رفت و آمد سالانه داشتم . ١٠ماهه كه جمع كردم و اومدم دارم زندگي ميكنم .
پيش يكي از اقوام زندگي ميكنم. شرايطم خيلي سخته ، قصد داشتم دوسه ماه پيششون بمونم ولي بعد از ١٠ماه هنوز كاري پيدا نكردم . هر فروشگاهي كه به ذهنم رسيد فرم پر كردم . دو جا آشنا هم داشتم ولي بازم نشد.
دلم خوش بود سه چهار ماه ديگه سيتيزن ميشم و ميتونم برم ايران ولي اينطور كه شنيدم ممكنه به اين زودي ها نشه چون از اين پنج سال فقط ١٤ ماه امريكا بودم .
خواهش ميكنم اگر كسي راهكاري بلده راهنماييم كنه .
اگر كار گير نيارم ديگه نميتونم توي اينجا بمونم و بايد برگردم ايران و موقعيتم از بين ميره .

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - aram7x - 2015-12-30

سلام
بستگی داره کجای لس انجلس بخواین زندگی کنین و چه نوع سبک زندگی رو دوست دارین ،کار خودش از همه چیز مهمتره به نظر من...
در ضمن خیلی سوالتون کلی هستش

لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - pouya4 - 2015-12-30

(2015-12-29 ساعت 10:35)نارسيس نوشته:  سلام دوستان
من نزيك ٥ ساله كه گرين كارت گرفتم .ولي اينجا زندگي نميكردم ، رفت و آمد سالانه داشتم . ١٠ماهه كه جمع كردم و اومدم دارم زندگي ميكنم .
پيش يكي از اقوام زندگي ميكنم. شرايطم خيلي سخته ، قصد داشتم دوسه ماه پيششون بمونم ولي بعد از ١٠ماه هنوز كاري پيدا نكردم . هر فروشگاهي كه به ذهنم رسيد فرم پر كردم . دو جا آشنا هم داشتم ولي بازم نشد.
دلم خوش بود سه چهار ماه ديگه سيتيزن ميشم و ميتونم برم ايران ولي اينطور كه شنيدم ممكنه به اين زودي ها نشه چون از اين پنج سال فقط ١٤ ماه امريكا بودم .
خواهش ميكنم اگر كسي راهكاري بلده راهنماييم كنه .
اگر كار گير نيارم ديگه نميتونم توي اينجا بمونم و بايد برگردم ايران و موقعيتم از بين ميره .

شما كدوم شهر زندگى ميكنين شايد من بتونم كمكتون كنم

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - gholamrezaei - 2016-01-14

(2015-12-26 ساعت 23:42)sayidteh نوشته:  سلام خدمت دوستان
اگر کسی از دوستان مقیمه لس آنجلس و کالیفرنیا در زمینه رشته برق گرایش کنترل و اتوماسیون مشغول به کار هست ممنون میشم به من یه پیغام بده
با تشکر
سلام
من چهار ماهه اینجام و هم تجربه هستیم فعلا کاری پیدا نکردم ، توصیه میکنم از تکزاس وهیوستون شروع کنید

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - viragooo - 2016-01-15

یه سوال دارم برای ما تازه مهاجرینی که قصد بچه دار شدن در امریکا داریم هزینه های آن چقدر است؟

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - alireza62 - 2016-01-15

(2016-01-15 ساعت 07:35)viragooo نوشته:  یه سوال دارم برای ما تازه مهاجرینی که قصد بچه دار شدن در آمریکا داریم هزینه های آن چقدر است؟

بیشتر ایالتها  برای خانم های باردار بیمه تعلق میگیرد شما که کالیفرنیا هستین میتونین مدیکل داشته باشین توی سایت cover california برید و اپلای کنید میتوانید زنگ هم بزنید فکر کنم مترجم ایرانی هم داشته باشند.ولی بدون بیمه هزینه زیاد است.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - Fatemehkhaef - 2016-01-16

(2011-12-22 ساعت 21:36)SDali.sh نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 08:35)ziba_a نوشته:  سلام

یه جا با امکانات ساده اولی‌ که امن هم باشه برای مدت ۲ هفته در لوس انجلس برای اجاره کردن سراغ دارید دوستان؟البته ههولی وست وود.من یک نفرم.۴۰ سالمه.اگه متل یا سوئیت هم باشه خوب.

ضمنا من به طور توریستی اومدم آمریکا و الان نیویورک هستم.خیال دارم لس‌انجلس هم برم.رشتهٔ تحصیلیم هنر.لیسانس طراحی صحنه فوق لیسانس ادبیات نمایشی. رزومهٔ کاری خوبی‌ هم در زمینهٔ طراحی صحنه فیلم و تلویزیون دارم.به نظرتون برای دستیاری استاد و تحصیل در مقطع دکترا اقدام کنم؟یا دنبال کار باشم؟که بتونم بمونم.زبانم متوسط ولی‌ با این لهجه‌ها که اینجا دیدم گمونم از متوسط هم ضعیفتر و در حد کار راه اندزیه.آیا می‌تونم یه دورهٔ آموزشی زبان پیدا کنم که ارزون باشه؟ممنونم 
سلام میشه کسی رو معرفی کنید برای اجاره اپارتمان مبله برای حدود دو هفته
ممنون میشم

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - Ali Sepehr - 2016-01-17

(2016-01-16 ساعت 11:11)Fatemehkhaef نوشته:  
(2011-12-22 ساعت 21:36)SDali.sh نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 08:35)ziba_a نوشته:   سلام

یه جا با امکانات ساده اولی‌ که امن هم باشه برای مدت ۲ هفته در لوس انجلس برای اجاره کردن سراغ دارید دوستان؟البته ههولی وست وود.من یک نفرم.۴۰ سالمه.اگه متل یا سوئیت هم باشه خوب.

ضمنا من به طور توریستی اومدم آمریکا و الان نیویورک هستم.خیال دارم لس‌انجلس هم برم.رشتهٔ تحصیلیم هنر.لیسانس طراحی صحنه فوق لیسانس ادبیات نمایشی. رزومهٔ کاری خوبی‌ هم در زمینهٔ طراحی صحنه فیلم و تلویزیون دارم.به نظرتون برای دستیاری استاد و تحصیل در مقطع دکترا اقدام کنم؟یا دنبال کار باشم؟که بتونم بمونم.زبانم متوسط ولی‌ با این لهجه‌ها که اینجا دیدم گمونم از متوسط هم ضعیفتر و در حد کار راه اندزیه.آیا می‌تونم یه دورهٔ آموزشی زبان پیدا کنم که ارزون باشه؟ممنونم
سلام میشه کسی رو معرفی کنید برای اجاره اپارتمان مبله برای حدود دو هفته
ممنون میشم
[عکس: 02952538879457109735.gif]

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - vistac - 2016-01-20

سلام دوستان کسی اختلاف قیمت سکه بهار آزادی رو در ایران و لس آنجلس میدونه ؟ 2 سال پیش که ما لس آنجلس بودیم اختلاف قیمتش با ایران 100 دلار بود میخواستم ببینم الان هم همینظوره