مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-31

(2011-01-31 ساعت 10:09)DLT نوشته:  امروز اگه بشه چی میشهههههههههههههههههههههههههههههههه

خدایی خیلی حال میده.
وا ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی
فکرشو بکنید؟!
سایت میره هوا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-01-31

javidk عزیز
خود به خود نمیره هوا، میبریمش هوا
در ضمن من دیشب جدا" خواب دیدم که کلیر شدم.قضیه جدیه جدی بود تو خواب(البته فقط توی خواب)
شاعر میگه:
دیشب به سیل اشک ره خواب میزدم------نقشی به یاد خط تو بر آب میزدم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-01-31

قلب جغد پیر شکست

جغدي روي كنگره هاي قديمي دنيا نشسته بود.
زندگي را تماشا ميكرد.
رفتن و ردپاي آن را.
و آدمهايي را مي ديد كه به سنگ و ستون، به در و ديوار دل مي بندند.
جغد اما مي دانست كه سنگ ها ترك مي خورند، ستون ها فرو مي ريزند، درها مي شكنند و ديوارها خراب مي شوند.
او بارها و بارها تاجهاي شكسته، غرورهاي تكه پاره شده را لابلاي خاكروبه هاي كاخ دنيا ديده بود.
او هميشه آوازهايي درباره دنيا و ناپايداري اش مي خواند و فكر مي كرد شايد پرده هاي ضخيم دل آدمها، با اين آواز كمي بلرزد.

روزي كبوتري از آن حوالي رد مي شد، آواز جغد را كه شنيد، گفت: بهتر است سكوت كني و آواز نخواني.
آدمها آوازت را دوست ندارند.
غمگين شان مي كني.
دوستت ندارند.
مي گويند بديمني و بدشگون و جز خبر بد، چيزي نداري.

قلب جغد پير شكست و ديگر آواز نخواند.
سكوت او آسمان را افسرده كرد.
آن وقت خدا به جغد گفت: آوازخوان كنگره هاي خاكي من! پس چرا ديگر آواز نمي خواني؟ دل آسمانم گرفته است.

جغد گفت: خدايا! آدمهايت مرا و آوازهايم را دوست ندارند.

خدا گفت: آوازهاي تو بوي دل كندن مي دهد و آدمها عاشق دل بستن اند.
دل بستن به هر چيز كوچك و هر چيز بزرگ.
تو مرغ تماشا و انديشه اي! و آن كه مي بيند و مي انديشد، به هيچ چيز دل نمي بندد.
دل نبستن سخت ترين و قشنگ ترين كار دنياست.
اما تو بخوان و هميشه بخوان كه آواز تو حقيقت است و طعم حقيقت تلخ
.

جغد به خاطر خدا باز هم بر كنگره هاي دنيا مي خواند و آنكس كه مي فهمد، مي داند آواز او پيغام است.

جاوید.ک

دوستان این مطلب رو خوندم و دلم نیومد شماها نخونیدش. امیدوارم که خوشتون بیاد Smile

رایان جان
عزیز من،دوست من،جان من، امید من .... ......
شما دوستان عزیز کارتون ردیف شده و عنقریبه که به بلاد کفر مهاجرت کنید.ما چی بگیم.لنگ در هوا موندیم.
بلبلی برگ گلی خوشرنگ در منقار داشت-------وندران برگ ونوا خوش نالهای زار داشت
شده مثل ما که برگه آبی رو داریم، اما چه فایده
پر از اندوه و درده
جهت مزاح بود و بس
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-01-31

(2011-01-31 ساعت 14:23)DLT نوشته:  رایان جان
عزیز من،دوست من،جان من، امید من .... ......
شما دوستان عزیز کارتون ردیف شده و عنقریبه که به بلاد کفر مهاجرت کنید.ما چی بگیم.لنگ در هوا موندیم.
بلبلی برگ گلی خوشرنگ در منقار داشت-------وندران برگ ونوا خوش نالهای زار داشت
شده مثل ما که برگه آبی رو داریم، اما چه فایده
پر از اندوه و درده
جهت مزاح بود و بس
موفق باشین

البته این را هم باید در نظر داشته باشیم که خیلی ها - بله خیلی ها که نه در لاتاری برنده شدن و نه کس و کاری در ینگه دنیا دارن تا از طریق اون برن اونجا - در حسرت همین برگه آبی هستن!

همین یک ساعت قبل پیش یکی از دوستانم بودم و داشتم آه و ناله می کردم که این چه روزگاریه و آنکارا چرا این طوری کار می کنه و ... . دوستم در جواب من همین پاراگراف بالا رو گفت.

دوست عزیز
بله صحبت های شما کاملا" منطقی و درسته.اما یه نکته رو نباید فراموش کنیم که ما نرفتیم دنبال آمریکا، آمریکا خودش اومد دنبال ما.خودشون گفتند که بیا.لاتاری فرقش با بقیه اینه دوست عزیز.
موفق باشین
البته یه نکته دیگه رو هم بگم که من اصلا" اصلا" ناشکر نیستم و همیشه خدا رو شاکرم که یه روز دیگه بلند شدم و میبینم سالمم ودارم نفس میکشم. چه برسه به بحث شیرین لاتاری

بله
درست خوندی دوست من
قسمت باقلواش اینه که:
ما ها التماس کردیم که تو رو به خدا اگر میشه ما رو هم توی آمریکا راه بدین؟خواهش میکنیم .
نه دوست من.خودشون به ما گفتند که لاتاری بردین و پاشین بیاین آمریکا.ما هم میگیم که حالا که تعارف زدی،باشه.روت رو زمین نمیندازیم.
داستان اینه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-01-31

(2011-01-31 ساعت 15:46)DLT نوشته:  بله
درست خوندی دوست من
قسمت باقلواش اینه که:
ما ها التماس کردیم که تو رو به خدا اگر میشه ما رو هم توی آمریکا راه بدین؟خواهش میکنیم .
نه دوست من.خودشون به ما گفتند که لاتاری بردین و پاشین بیاین آمریکا.ما هم میگیم که حالا که تعارف زدی،باشه.روت رو زمین نمیندازیم.
داستان اینه

DLT جان، نکنه تو هم از اون ایمیلهادریافت کردی که [بدون درخواست و پر کردن فرم شرکت در لاتاری] برنده شدی و حالا بیا علاوه بر گرین کارت، یه بلیط دو سره هاوایی هم بگیر؟! Big Grin
بابا موضوع اون ایمیلها کهنه شده! منم که می دونم مصاحبه رفتی، پس حتما قبل از برنده شدن در لاتاری، فرم شرکت در قرعه کشی رو پر کردی که نوعی درخواسته دیگه، نه؟ Wink

این صحبتها رو ول کنیم. از این صحبتها چیزی عایدمون نمیشه. بریم سراغ ریفرش کردن صفحه اون جدول لعنتی. بیا مسابقه بذاریم که چه کسی زودتر خبر آپدیت شدنو اینجا میذاره.

دوستان عزیز
بابا بخدا اینا یه چیزیشون میشه
بعد از این همه تاخیر در به روز رسانی سایت،بالاخره یه فیل هوا کردند.اونم اینه که من صبح ایمل زدم،الان داغ داغ جواب دادن:
Dear Sir/Madam,

Your immigrant visa case is still pending due to an administrative process. Please continue to check our web page at http://ankara.usembassy.gov/immigrant_security.html
and follow-up your case number.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
واقعا" خسته نباشین،دستتون درد نکنه،زحمت کشیدین،یه مقدار دیگه استراحت میکردین و بعدش ایمیل میزدین،لطف کردین،سایه عالی مستدام،خدا شما رو واسه ملت ایران حفظ کنه، اگر نمیگفتین، نمیدونستم از کجا پیگیری کنم .
بابا اینا فکر کردن دور از جون دوستان و همه ایرانیها، با دسته کورا طرف هستند.
نه پدر من،نه مادر من،نه خواهر من،نه برادر من که توی سفارت یا در بلاد کفرUSA نشستی.اشتباه بهت آدرس دادن.
این جوریا هم نیست.
القصه:
خواب دیشب من هم ککککککککککککککککشششششششششششششکککککککککک
باش تا صبح دولتت بدمد
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - loveusa2010 - 2011-02-01

سلام دوستان
هنوز آپدیت نکرده انکارا !
زمان
2 شنبه 11/11/89
ساعت 23:10

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-01

دوستان عزیزم در مهاجرسرا،
سلام.
با نهایت تاٌسف و تاٌلم باید بگم که در جواب ایمیل من هم همون متنی رو دادن که به DLT دادند و گفتند که پروسه هنوز کامل نشده و در انتظار هست و ... Sad
DLT , frozen mind و drmahmodi عزیز، نشد که ما این تاپیک رو از هورا و شادباش بترکونیم، حداقل بیاید از اون وری بترکونیم و سایت رو از صدای گریه و آه و فغان ببریم هوا.
اِی ی ی ی ی ی ی وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی بر من
بازم باید صبر کرد. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-02-01

سلام دوستان
مصاحبه ما انجام شد و به جمع منتظران کلیر پیوستیم.
آفیسر به ما برگه آبی و فرم 9 سوالی به من و همسرم داد.

در روز مصاحبه ما، 3 تا خانواده ایرانی دیگر (کیس خانوادگی) و یک خانم که کیس نامزدی بود هم مصاحبه شدند و همگی شامل مراحل اداری شدند. خانمی که کیس نامزدی بود بعد از دریافت فرم آبی با آفیسر هی چونه میزد که کلیر بهش نزنند و ویزاش رو همون موقع بدهند که آفیسر بابت این رفتار ایشان کمی عصبانی شده بود ولی ایشان کماکان توی سالن نشسته بود و نمی رفت. پس یادتون باشه با آفیسر سر هیچ موضوعی جر و بحث نکنید.

به زودی بقیه جزییات و سفرنامه و بخصوص برنامه دکتر حقه باز رو برای اطلاع بقیه دوستان می گم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-02-01

arezoo_zarrabi و همسر و فرزندشان که نامه اول رو دریافت نکرده بودند
امروز موفق شدند یک ضرب ویزا بگیرند با وجود خدمت سربازی وووووووههه
هورررررراااااااااااااااا بزن اون دست قشنگ رووووو

یه خورده شادی برای این تایپیک لازم بود به امید ویزا گرفتن همه دوستان منتظر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-02-01

(2011-02-01 ساعت 17:05)satusa نوشته:  سلام دوستان
مصاحبه ما انجام شد و به جمع منتظران کلیر پیوستیم.
آفیسر به ما برگه آبی و فرم 9 سوالی به من و همسرم داد.

در روز مصاحبه ما، 3 تا خانواده ایرانی دیگر (کیس خانوادگی) و یک خانم که کیس نامزدی بود هم مصاحبه شدند و همگی شامل مراحل اداری شدند. خانمی که کیس نامزدی بود بعد از دریافت فرم آبی با آفیسر هی چونه میزد که کلیر بهش نزنند و ویزاش رو همون موقع بدهند که آفیسر بابت این رفتار ایشان کمی عصبانی شده بود ولی ایشان کماکان توی سالن نشسته بود و نمی رفت. پس یادتون باشه با آفیسر سر هیچ موضوعی جر و بحث نکنید.

به زودی بقیه جزییات و سفرنامه و بخصوص برنامه دکتر حقه باز رو برای اطلاع بقیه دوستان می گم.

سلام
خدا را شکر. بهتون تبریک میگم پس قبول کردند که تاریخ مصاحبه تون را تغییر ندهند.راستی من و همسرم روز مصاحبه برگه 9 سوالی گرفتیم ولی شبش به همسرم ایمیل زده بودند و توی ایمیل 7 تا پرسش شده بود که جواب بدیم.و ما هم هفت مورد را جواب دادیم.

ضمنا تبریک به armido, mr amir , arezoo-zarabiبرای دریافت ویزا.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-01

سلام بچه ها.
تبریک و هوراااااااااااااااااا به arezoo_zarrabi و خانواده شون و تمامی بچه هایی که مصاحبه شون انجام شده و منتظر ویزا و یا کلیر هستند. satusa عزیز به شما هم مبارک. انشاالله جواب کلیر شما زود بیاد

مبارکه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه